>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 20.02.2018 (wtorek)

Status
Zamknięty.
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Polska
Godzina: 18:30
Spotkanie: Chrobry vs Vive
Typ:
1(+12.5)
Kurs: 1.67
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Już dziś w moim mieście będzie można oglądać dwóch mistrzów świata..Dujszabajew i Aguinagalde przyjeżdzają razem z vive na mecz z Chrobrym.. oczywiście faworyt zdecydowanie to Vive ale.. Chrobry w tym sezonie gra naprawdę dobrze.. Po kłopotach na prawym skrzydle wróćił Kubała i wygląda wszystko okej.. Bramkarze od lat ci sami i na wysokim poziomie.. rozegranie doświadczone Klinger, Sadowski, Gujski, Babicz.. Vive także musi się oszczędzać i z tego powodu nie zagra Michał Jurecki prawodpobonie.. w sobotę albo niedzielę grają jeden z ważniejszych meczy w tym sezonie w LM a mianowicie z Kiel..Jeśli by wygrali ten mecz i nastepny a Kiel by przegrało obydwa to możlwie ze przeskoczą ich w tabeli.. w 1 meczu Chrobry dostał ciężkie lanie ale u siebie już tak łatwo Kielczanom nie będzie.. trzeba przypomnieć ostatnie mecze Chrobrego.. Wygrane z Kwidzynem, pogrom nad Pogonią.. przegrana na wyjeździe 9oma z Wisła Płock.. typ jak najbardziej na plus powinien wyjść
⛔100
 
R 574,6K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – Turcja, TFF I liga
Godzina: 17:00
Spotkanie: Gaziantepspor - Altinordu
Typ: 2 (-1,5) AH
Kurs: 1,40
Bukmacher: 1xBet
Analiza:
Turcja 23 kolejka. Do tej pory gospodarze ugrali zaledwie 7 punktów, ale ze względu na decyzję związku maja 3 punkty odjęte. W meczach u siebie mają bilans 0-4-6 i 3:20 w bramkach. Przeciwko nim staje ekipa Altinordu, która w ostatnim czasie spisuje się znakomicie – w 5 meczach 4 wygrane i remis, w tym wygrana w ostatnim meczu wyjazdowym z Rezisporem, który jest wiceliderem 3:0. Nakładając na to wyniki Gaziantepsporu 1:5, 0:3, 1:3, 0:4 to wychodzi pewna wygrana gości. A będzie im zależeć bo niewiele im brakuje do wskoczenie na miejsce dające prawo do gry w play-offach.
⛔100
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Godz: 20:45
Spotkanie: Chelsea - Barcelona
Typ: Hazard strzeli bramkę
Kurs: 3.55
Bukmacher: unibet
Analiza: Zawodnicy Chelsea opierają głównie swoją grę na Hazardzie. Dla gospodarzy to kluczowy mecz, rewanż zapowiada się bardzo ciężki dla graczy Conte. Hazard wykonuje dodatkowo karne, w tego typu spotkaniach często dochodzi do faulów w polu karnym. Poza tym Belg jest liderem zespołu, potrafi dryblowac i wziąć na siebie ciężar gry. Sprawi spore problemy Barcelonie. Jeśli Chelsea chce ugrac solidny rezultat, Hazard musi zagrać na najwyższym poziomie.
⛔100
 
Z 582K
Dyscyplina: Koszykówka Lotwa
Godzina: 18:00
Spotkanie : Valga Korvpallikool - VEF Riga
Typ:eek:ver 160,5
Kurs:2,45
Bukmacher:Forbet
analiza.W tym pojedynku wynik jest raczej wiadomo i zwycięstwo odnieśie zespól gosci VEF Riga.Niewaiadomą pozostaje tylko rozmiary tego zwycięstwa i ile padnie punktów&gt;gospodarze tego meczu drużyna Valga Korvpallikool spisują się w tym sezonie bardzo słabo i zajmują 8 miejsce w tabeli.ich rywal VEF Riga to absolutny lpotentat tej ligi .W tym sezonie odnieśli 13 zwycięstw i tylko 2 mecz przegrali.Mają bardzo dobry bilans koszy który wynosi 1260-1260.Spodziewam się że różnica klasy pomiędzy obiema zespołami spowoduje że oba zespoły zagrają otwartą koszykówke z bardzo dużą ilością rzutów za 3 punkty i padnie wysoki wynik tego meczu.Tak więc over 160,5 punkta powinien zostac znacznie przekroczony.
⛔100
 
T 159

typer1-131875

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia, League One
Godz: 20:45
Spotkanie: Shrewsbury - Gillingham FC
Typ: 1
Kurs: 1.85
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Na dziś wybrałem pojedynek pomiędzy vice-liderem Shrewsbury, którzy mają szanse zasiąść w fotelu lidera angielskiej League One oraz 11 w tabeli Gillingham. Nie ma wątpliwości kto w dzisiejszym spotkaniu jest faworytem, oczywiście gospodarze. Legitymują się oni całkiem przyjemnym bilansem gier u siebie. Na 15 meczy aż dziesięciokrotnie zgarnęli pełną pulę (10-2-3). Tak dobry wynik zawdzięczają min. dobrej defensywie. Spośród wszystkich gier domowych stracili zaledwie 9 bramek. Ich przeciwnicy na wyjazdach przeciętnie 7-3-6. Ostatnio niezła forma ale z drużynami z środka tabeli. Poprzedni mecz rozgrywany pomiędzy ekipami zakończył się zwycięstwem Shrewsbury 2-1. Choć ekipa gospodarzy doznała ostatnio spadku formy to myślę, że dziś się zepną aby odzyskać fotel lidera. Mój typ to Shrewsbury. Powodzenia ????
⛔100
 
djzjee 157

djzjee

Użytkownik
Liga Mistrzów
20:45
Bayern - Besiktas
Typ: 1 (-2,5)
Kurs:1.95
Bukmacher: STS

Dla Bayernu to pierwszy z najważniejszych meczów w tym roku. Wszyscy są zdrowi, Bayern ma trzynaście zwycięstw z rzędu i u siebie na Allianz Arena na pewno będzie chciał uzyskać dużą przewagę przed wyjazdem na gorący teren w Turcji. Rotacja najlepszymi piłkarzami, dobra atmosfera i Heynckes pozwalają wierzyć, że Bayern może dojść do finału LM w tej edycji. Pierwszy krok dzisiaj u siebie na własnym stadionie, gdzie Bayern w LM zawsze jest piekielnie mocny.
⛔100 nieregulaminowy bukmacher
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
B 19

baggio.r09

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów 1/8
Godz: 20:45
Spotkanie: Chelsea vs Barcelona
Typ: Remis
Kurs: 3.30
Bukmacher: LVBET
Analiza:
Witam serdecznie. Dziś zapraszam na mecz LM Chelsea - Barcelona. Kolega Analyses na pierwszej stronie świetnie według mnie opisał ten mecz. Również uważam iż będą to szachy a remis bardzo prawdopodobny. Ostatnie mecze pomiędzy tymi drużynami to: 0:4, 2:2, 1:0,1:1, 0:0) wskazuja również na wyrównane spotkanie. Drużyny ostatnio nie strzelają wielu goli. Z drugiej strony to jest piłka nożna i wszystko jest możliwe - taki piękny sport. Nie zdziwię się jak Chelsea wygra (1:0 lub 2:0). Nie przewiduje również wielu goli jak kolega wyżej stawiam na szachy.Under 2.5 na spokojnie... Poza tym jakos dziś nie ciągnie mnie do LM... Według mnie mało atrakcyjne mecze. Mimo wszystko próbuje tutaj szczęścia.
Ps. Moje drugie &quot;ja&quot; nie dało mi spokoju i musiałem obstawić over 1.5 gola dla Chelsea za @3.0. Powodzenia!!!
✅230
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
iscoalcaron23 573

iscoalcaron23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaLiga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Chelsea - Barcelona
Typ: Barcelona over 5,5 rzutów rożnych
Kurs: 2,23
Bukmacher: Unibet
Analiza: Chyba wszyscy wiemy jak ten mecz będzie oglądał, Chelsea ustawiona głęboko na własnej połowie będzie oczekiwała na kontry, zdecydowaną część czasu przy piłce będzie Barcelona, Messi jak to ma w zwyczaju będzie szukał podań na skrzydło do Alby i w tym wypatruje dużą szanse na rzuty rożne, Hiszpan będzie zapewne bardzo często oskrzydlał ataki Blaugrany a Victor Moses, który powinien wystąpić od 1szych minut nie jest typem obrońcy, który będzie szukał odbioru piłki, co najwyżej będzie czekał aby podanie bądź dośrodkowanie zablokować.
⛔100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Mistrzów
Godzinna: 20:45
Spotkanie: Chelsea – Barcelona
Typ: over 3.5
Kurs: 3.60
Bukmacher: unibet
Analiza:

Ja tutaj uderzam w bramki, oczywiście Conte to taktyk, będzie chciał tutaj dyscypliny ale przecież też musi szukać wyniku by do Barcelony z czymś jechać, a Chelsea ostatnio to gra mega w kratkę. To nie są przypadki że przegrywa się z Bournemouth 0:3 a za chwilę z Watford 4:1 ten zespół potrafi spać taktycznie i się gubić. Nastroje się poprawiły bo w dwóch następnych meczach strzelili 7 bramek i żadnej nie stracili i jak tu rozgryźć Chelsea. Ogadają jednak wiele spotkań w Premier Legaue widać że ta ekipa nie jest pewna w defensywie a już na pewno tej pewności właśnie nie widzę na Camp Nou, wobec tego jak wspomniałem trzeba dziś zrobić krok do przodu, czy to oznacza otwarcie się na pewno nie, ale czuje że wyjdą agresywnie i dość wysoko to nie jest złe rozwiązanie na Barcelone która wiemy że lubi swobodę ale jak się raz zgubią w pressingu to rywal z takimi indywidualnościami rozmotuje tą defensywę jednym podaniem. Nie da się też ukryć że mając Messiego czasami nawet idealny mecze w destrukcji może nie wystarczyć. Conte też na pewno zauważył troszeczkę więcej zadyszki w grze rywala który ostatnio stracił punkty z Getafe czy Espanyolem, będzie chciał to sprawdzić i jak będzie okazja do zrobienia zaliczki to moim zdaniem się nie zatrzyma. Kolejna moim zdanie bardzo dobra informacja w kontekście typy do dyspozycyjność składu Chelsea, zabraknie tylko Tiemoue Bakayoko ale w takie formie jakiej jest ten gracz to raczej wzmocnienie. Co do Barcelony to faworyt Ligi Mistrzów jak zawsze, Valverde jednak zmienił trochę tą ekipę ten zespół potrafi czekać, badać rywala w pierwszych 45 minutach by w drugich przyspieszać i robić swoje, ale ostatnio trochę jest ciężej rywale mogą więcej, walczą i stawiają większy opór i nie wydaje mi się czy Barcelona odpoczywała bo 7 punktów to wcale nie tak dużo przewagi w lidze by tracić punkty z Getafe czy Espanyolem. Całe te wszystkie dywagacje jednak jak zwykle kompletnie mogą nie mieć odzwierciedlenia w tym meczu bo to Liga Mistrzów inne rozgrywki, inny prestiż ekipy potrafią grać całkiem coś innego niż ma to miejsce z tygodnia na tydzień w realiach ligowych. Ja ufam tym ekipą bardziej w ofensywie tutaj widzę pole do popisu, liczę na szybką bramkę która moim zdaniem popchnie ten mecz w kolejne.
⛔100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni singiel, Morelos (Meksyk), twarda
Godz: 20:45
Spotkanie: Mario Vilella Martinez - Gerardo Lopez Villasenor
Typ: handicap setowy 2 (+1.5)
Kurs: 1,71
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Pojedynek pierwszej rundy turnieju głównego na turnieju na kortach twardych w Morelos. Dla Hiszpana Vilella Martinez będzie to pierwsze spotkanie w turnieju, natomiast zawodnik gospodarzy Meksykanin Villasenor do turnieju głównego musiał przedzierać się przez kwalifikacje. Długo myślałem nad tym spotkaniem i chodziło mi po głowie aby dać na gołe zwycięstwo Gerardo Lopeza, bo kurs bardzo fajny ponad 3,00. Jednak ostatecznie zdecydowałem się na bezpieczniejszą opcję i zagrałem na tego tenisistę z handicapem setowym +1.5. Kurs 1,71 w tej opcji to też fajna liczba i próbuję tak. Myślę, że przynajmniej tego jednego seta meksykański tenisista ugra i typ wejdzie. Spodziewam się tutaj w miarę wyrównanego spotkania i myślę, że do jego rozstrzygnięcia będą potrzebne 3 sety. Według mnie będzie wynik 2-1 lub 1-2 i stąd wolałem jednak zagrać bezpieczniej. Jeżeli chodzi o zawodników to obaj panowie mają po 22 lata ale lepiej wiedzie się Hiszpanowi i to on jest wyżej w rankingu ATP. Jednak dzisiaj czeka go trudne spotkanie z zawodnikiem gospodarzy, który przed własną publiką na turnieju głównym będzie chciał pokazać się z jak najlepszej strony i bardzo liczę na jego ofiarną grę i pełne zaangażowanie. Vilella Martinez to przede wszystkim ceglak i to korty ceglane są jego ulubioną nawierzchnią. Na tym korcie twardym widzę sporo szans na zwycięstwo Villasenora. Przede wszystkim gra u siebie w ojczyźnie, kort jest położony na wysokości około 1500 m n.p.m i w tych warunkach lepiej powinien sobie radzić Meksykanin tym bardziej, że ma już tutaj rozegrane mecze w kwalifikacjach a dla jego rywala będzie ten pojedynek pierwszym w turnieju. Kort jest szybki a Gerardo Lopez jest rosłym zawodnikiem mierzącym 193 cm, natomiast jego rywal ma 178 cm wzrostu i liczę, że serwisem meksykański zawodnik też zdobędzie dużo punktów. Jeżeli siła uderzeń pójdzie w parze z precyzją to myślę, że przynajmniej tego jednego seta Villasenor ugra bez problemów.
✅71
 
ajlex 52

ajlex

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna,Francja
Godzina: 18:30
Spotkanie: Troyes-Dijon
Typ: spotkanie/ilość bramek - 1/OVER 1.5
Kurs: 3.0
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Witam wszystkich.Dzisiaj próbuję trafić &quot;nieprzewidywalną&quot; ligę francuską.Mecz pomiędzy gospodarzami zajmującymi 15 miejsce i 27 punktów,a gośćmi nieco wyżej bo 31 punktów i 13 miejsce.Obie drużyny grają podobnie,faworytem tutaj jest Troyes i też tak uważam.Grają lepiej od Dijonu ,mimo że ostatnio przegrali 3-1 z nimi na wyjeździe to dzisiaj będą chcieli im pokazać,że są lepszą drużyną.Podsumowując stawiam na gospodarzy,na ich lepszą dyspozycję dzisiejszego dnia i fakt,że grają dzisiaj u siebie.Nie ma większych kontuzji w zespołach więc wyjdą oboje pierwszymi składami.Dodaje również te 2 bramki,bo wygrana 1-0 nie będzie to czego Troyes dzisiaj chce.Powodzenia! i miejmy nadzieje,że będzie +++????
⛔100
 
ac1899 9K

ac1899

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Dania
Godz: 18:30
Spotkanie: Aarhus - Ribe Esbjerg
Typ: Liczba bramek mniejsza niż 56,5
Kurs: 1,57
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Spotkanie najwyższej klasy rozgrywkowej w Danii, w którym zagrają dwie drużyny środka tabeli. Według bukmacherów, faworytem jest zespół gospodarzy, ale nie samym zwycięzcy tutaj się skupiam, a na ilości bramek w meczu.
Jak do tej pory drużyny te rozegrały między sobą 12 meczów. Tylko raz został przekroczony próg 55 bramek (remis 29:29). W pozostałych 11 meczach ta sztuka im się nie udała. Dzisiaj spodziewam się w miarę wyrównanego meczu, w którym dużą rolę odegra obrona, a co za tym idzie, w meczu nie padnie dużo bramek. Według mnie linia 56,5 jest odpowiednią, raczej spokojną i pewną do grania i właśnie taki typ proponuje na dzisiaj.
✅57
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Siatkówka - Polska, Plus Liga
Godzina: 19:00
Spotkanie: ONICO Warszawa - ZAKSA Kędzierzyn Koźle (-9,5)
Typ: 2
Kurs:
1,87
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Typ tylko i wyłącznie przez braki kadrowe.
Warszawa niespodziewanie dobrze sobie radzi w tym sezonie, zajmują Oni 3 miejsce ze sporymi szansami na zakończenie ligi na 2 miejscu, lecz teraz mają trudny okres i będzie to bardzo ważne jak ten okres przetrwają.

ZAKSA wiadomo, najlepsza drużyna w Polsce od paru sezonów i jeśli chodzi o cały sezon to nie mają sobie oni równych w Polsce, wiadomo 1-2 mecze mogą nie wyjść ale jeśli patrzymy przez pryzmat całego sezonu to nikt im nie dorównuje.
W Warszawie brakuje przede wszystkim przyjmującego B. Kwolek, który radzi sobie doskonale i przeważnie to On ciągnie zespół, kolejne osłabienie to brak środkowego J. Nowakowskiego - jest on podstawowym środkowym w zespole, kolejne osłabienie Kanadyjski atakujący S. Vernon-Evans.
Na przyjęciu występować musi G. Samica, który najlepsze lata ma już za sobą i o ile dobrze zagrał z Kielcami to już tutaj jest tyczka zawieszona o wiele wyżej. Już sam wynik z Kielcami 3:2 może nam powiedzieć, że są duże problemy.
W ZAKSie nadal brakuje S. Deroo ale zastępuje go godnie R. Szymura - dość niespodziewanie póki co nie odczuwają braku przyjmującego z Belgii, pokonali na wyjeździe Trentino 3:2 i to pokazuje, że jest dobrze.
⛔100
 
ffilip 123

ffilip

Użytkownik
Dyscyplina: Fleetwood - Portsmouth
Godzina: 20:45
Spotkanie: Anglia: League one
Typ: ponad 2.5 gola

Kurs: 2.3
Bukmacher: Expekt

Analiza:
Witam wszystkich, prezentuje wam typ opierający sie na statystyce i rachunku prawdopodobieństwa.
Bukmacher wystawiając kurs 2.3 na over 2.5 mówi nam, że skuteczność danego typu jest poniżej 50%. Jednak statystyki mówią nam zdecydowanie co innego, pokazują że over 2.5 w meczach tych drużyn, pada częściej niż w 50% meczy.
Spójrzmy na H2H:

Fakty których powyżej nie widać to:
Fleetwood na 32 mecze w tym sezonie 20 kończyło wynikiem ponad 2.5 gola, daje nam to 63% skuteczności.
W meczach wyjazdowych Porstmouth, over 2.5 padało w 56% przypadków.
Szanse na powodzenie tego typu oceniam na 60%, przy kursie 2.3 myślę ze jest to dobry typ do grania w różnych systemach np &quot;piętnastką z progresją&quot;. Do zakładów wielokrotnych polecam over 1.5 w tym meczu.

Pozdrawiam !
✅130
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
bingooo 662

bingooo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzow
Godzina: 20:45
Spotkanie:Bayern - Besiktas
Typ: ht/ft 1/1
Kurs: 1,45
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Bayernowi wyjątkowo udało się, że trafił na Stambuł. Mógł zdecydowanie gorzej. Wydaje mi się, że dzisiaj szybko zechcą pokazać Turkom, gdzie ich miejsce, że nie mają czego szukać wśród czołówki Europy i nie mają szans z zespołami typu Bayern, Barcelona, MC itd. Dla mnie dzisiejszy pojedynek będzie przypominał rywalizacje City z Basel (4-0), czy Liverpoolu z Porto (5-0). Jak to bywa, w tureckiej drużynie grają &quot;odpady piłkarskie&quot;, czyli zawodnicy, którzy bardziej patrzą, aby się zabezpieczyć na resztę życia, niż coś zdobyć. Bayern wygrał ostatnich 12 spotkań u siebie i dzisiaj zrobi to ponownie. I to szybko. Besiktas nie potrafi wygrywać wyjazdów w lidze tureckiej, a co dopiero w najwyższej klasie europejskiej, gdzie gra idzie o splendor, reklamę i kasiutkę. Idealny typ do dubla!!!
✅45
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Mistrzów
Godzinna: 20:45
Spotkanie: Chelsea – Barcelona
Typ: Luis Suarez otrzyma kartke
Kurs: 3.50
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Suarez znany jest ze swojego wybuchowego temperamentu. Czesto dostaje kartki za nurkowanie w polu karnym, agresywne wejscia w rywali lub a wlasciwie to przede wszystkim za pyskowki skierowane do sedziow. W tej edycji Ligi Mistrzow o dziwo jeszcze nie dostal ani jednej kartki ale mysle ze w wyjazdowym pojedynku z Chelsea to sie zmieni. Rywal trudny, teren trudny, charakter zawodnika rowniez trudny ???? . Stykowych sytuacji na pewno bedzie duzo tak samo zreszta jak innych decyzji sedziego anizeli by tego chcial Suarez. Barcelona mysle nie bedzie miala prostej przeprawy dlatego dyskusje z arbitrem na pewno sie pojawia. Do tego od kilku kolejek zawodnik Blaugrany jest bardzo spokojny poniewaz wisi nad nim zawieszenie za 5 zolta kartke dlatego w tym spotkaniu moze dac upust swoim emocjom. Suarez na Stamford Bridge spotka swoich dawnych rywali z Chelsea co rowniez moze byc dodatkowym elementem podgrzewajacym atmosfere. Kalkulowac w tym spotkaniu Urugwajczyk nie bedzie musial, poniewaz jak juz wczesniej wspomnialem przystepuje do potyczki z czystym kontem. Mysle, ze zawodnik Barcy nie wytrzyma cisnienia i wylapie w tym meczu zoltko.
✅250
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
siadlo 1,2K

siadlo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Mistrzów
Godzinna: 20:45
Spotkanie: Chelsea – Barcelona
Typ: under 2,5
Kurs: 1,9
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Czy Barcelona musi już dzisiaj rozstrzygnąć o losach 2 meczu? Oczywiście nie. Czy zdaje sobie sprawę, jaką siłę prezentuje na własnym stadionie przed swoimi kibicami? Oczywiście, że tak. Czy musi dzisiaj ryzykować, jeżeli rywal mając na uwadze ich siłe nie będzie chciał atakować? Uważam , że nie. Fakt, że rewanżowe spotkanie odbędzie się na Camp Nou jest atutem Barcy i nie przewiduję tutaj fajerwerków. Dzisiaj to raczej Chelsea musi a nie Barca, ale nie zakładam scenariuszu, że ekipa z Londynu rzuci się do ataku, bo dla nich remis to nadal szansa awansu. &quot;Żarty siem skończyli&quot;, zaczyna się walka na poważne, a tutaj nie ma opcji na otwartą grę i wiele goli.
⛔100 powtórzony typ gracza analyses
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
W 115

werg

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Championship
Godzina: 21:00
Spotkanie: Bolton - Sunderland
Typ: Obie drużyny strzelą gola
Kurs: 1,88
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Dwudziesty w tabeli Bolton podejmuje dwudziesty trzeci Sunderland. Jeszcze kilka sezonów temu zespoły te rywalizowały na najwyższym szczebli rozgrywkowym, teraz walczą o utrzymanie na zapleczu Premier League. Mój typ na to spotkanie to obie drużyny strzelą gola. Gospodarze u siebie zdobyli dziewiętnaście bramek a stracili ich dwadzieścia jeden, co daje średnią 2,5 i jest to dziewiąty wynik w lidze. Bilans bramkowy gości na wyjeździe przedstawia się następująco 20:33 co daje 3,3 gola, która plasuje ich na pierwszym miejscu pod tym względem. W pierwszym meczu obecnej kampanii padł wynik 3-3, czyli spotkanie to było prawdziwą ucztą piłkarską dla kibiców. Uważam, że dzisiaj stać zawodników obydwu ekip na znalezienie drogi do bramki, świadczy o tym kilka faktów, które przedstawiłem wyżej. Liczę na to, że Kłusaki przynajmniej raz kopną Czarne Koty, które nie pozostaną im dłużne i ugryzą albo drapną Konie, oby nie dosłownie tylko w postaci goli ????
⛔100
 
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna-Anglia-Vanarama National League North
Godzina: 20.45
Spotkanie: Stockport-Nuneaton
Typ: Remis
Kurs: 3.48
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Bardzo krotko bo nie mam na prawde czasu:
Niezwykle interesujace H2H-przed ostatnim spotkaniem az 4 mecze zakonczone remisem-wszystkie 4 wynikiem 1:1-na prawde bardzo rzadko spotykane zjawisko ????
A co najwazniejsze-kursy zaczynaja mocno spadac na remis w tym meczu-co moze oznaczac,że po jednomeczowej przerwie te druzyny ponownie wroca do powielanego przez siebie juz wielokrotnie schematu-czyli do remisu ????
Moim zdaniem warte proby ????
Pomoglem? Zostaw prosze reputke ????
Typujacym i Grajacym zycze Powodzenia ????
⛔100
 
cosmograf 1,8K

cosmograf

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Mistrzów
Godzinna: 20:45
Spotkanie: Bayern Monachium – Besiktas
Typ: Besiktas strzeli w obu połowach
Kurs: 8.00
Bukmacher: forBet
Analiza:

No to dzisiaj zaryzykujemy i postawimy na typ, iż Besiktas strzeli w obu połowach meczu z Bayernem Monachium. Myślę, iż ten typ jest całkiem prawdopodobny. Stawiam tutaj na grad goli w tym meczu, jednak ostatecznie na wygraną gospodarzy. Besiktas to bardzo ofensywna drużyna, która już udowodniła, że potrafi grać z tymi najlepszymi drużynami z Europy. Moim zdaniem zaryzykują i już od pierwszych minut mocno zaatakują Bayern, a jeśli udałoby się im strzelić gola to pójdą za ciosem po kolejny. Nie mają nic do stracenia, bo i tak są stawiani w roli tego pewniaka do przegranej. Mogą jedynie pozytywnie zaskoczyć cały świat, ale jeżeli chcą tego dokonać to muszą dzisiaj zaatakować i podtrzymać skuteczność ataku, bo jednak nie wierzę iż jest to drużyna która przyjechała do Monachium się tylko bronić ⚽
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom