>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Zimowe Igrzyska Olimpijskie PyeongChang 2018 - Hokej na lodzie

sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Tytułów mistrzów olimpijskich będą bronić reprezentacje Kanady - zarówno mężczyzn, jak i kobiet. Niestety turniej nie będzie tak spektakularny jak to zwykle w historii bywało, bo pieniądze znów okazały się ważniejsze niż rywalizacja i w Korei Płd. nie zobaczymy hokeistów grających na co dzień w NHL. To wielka strata i mecz finałowy męskiego hokeja, który tradycyjnie kończy zimowe igrzyska olimpijskie, nie będzie przyciągał aż takiej uwagi. Emocji pewnie jednak nie zabraknie.
▶Podział na grupy w turnieju mężczyzn i drabinka turniejowa:

Rozstawienie w fazie playoff wg:
1. Wyższe miejsce w grupie
2. Liczba punktów
3. Różnica bramek
4. Liczba strzelonych branek
5. Ranking IIHF

▶Podział na grupy w turnieju kobiet i drabinka turniejowa:


▶Kalendarz zawodów:
10.02-15.02 - Faza grupowa turnieju kobiet
14.02-18.02 - Faza grupowa turnieju mężczyzn
17.02-22.02 - Faza pucharowa turnieju kobiet
20.02-25.02 - Faza pucharowa turnieju mężczyzn
▶Dokładna rozpiska godzinowa spotkań:
https://en.wikipedia.org/wiki/Ice_hockey_at_the_2018_Winter_Olympics_%E2%80
https://en.wikipedia.org/wiki/Ice_hockey_at_the_2018_Winter_Olympics_%E2%80%93_Women%27s_tournament%93_Men%27s_tournament
 
xsebax 781

xsebax

Forum VIP
Wielu spisywało go już na straty, sugerowało, że zakończy swoją karierę. Wszystko po tym, jak rok temu wylądował w szpitalu po wypadku na lodzie, podczas meczu Mietałłurg Magnitogorsk z Barysem Astana (mecz ligi KHL). Tymczasem Wojtek Wolski, urodzony w Zabrzu, będzie reprezentował Kanadę na IO.
 
anzelmo 132,1K

anzelmo

Użytkownik
hokej kobiet SZWAJCARIA - KOREA 1 tercja 1 1,64 ✅Fortuna Pierwszy gol w meczu przedział - od 1 do 11 minuty ⛔ 1.88 1xbet
Obie reprezentacje tutaj nic wielkiego nie zwojują. Gospodynie to jest zespól sklecony na udział w tej imprezie mamy tutaj przedstawicielki obu Korei obie drużyny przegrały w meczach sparingowych z ekipa Szwecji która także jakoś wybitnie nie gra ale różnica poziomów jest Szwajcarki jakoś sie prezentują sa medalistkami z poprzedniej olimpiady i tutaj nawet spokojnie powinny hendi pokryć w granicach -1,5 wynik 3-0 4-1 spokojnie do wyjęcia.
 
alpha 758

alpha

Użytkownik
Jutro liczę na kolejną wysoką porażkę Koreanek.
Japonki miały przewagę w meczu ze Szwajcarią ale nie potrafiły tego przełożyć na bramki(celne strzały 38-18) a i ze Szwedkami wcale nie odstawały, mecz na styku przegrany 1-2.
W ekipie gospodyń jest kilka zawodniczek z Korei Północnej co przynosi więcej straty niż pożytku. Nie wiem jak będzie ze skutecznością Japonek ale wygrana 7-8 bramkami nie powinna być jakimś dużym zaskoczeniem. Mimo, że szans na awans już nie mają to w ostatnim spotkaniu będą chciały pokazać się z dobrej strony.
Moim głównym betem na to spotkanie jest over 6.5 @2.30 fortuna ⛔1-4 //początek zapowiadał się bardzo dobrze lecz niestety później Japonki mocno nieskuteczne. Kilka akcji gdzie wychodziły 4 na 1 nie przyniosło rezultatu.
Fortuna wystawiła nawet linie 10.5 i 11.5. Kursy odpowiednio 34 i 70. Nie mówię, że to wejdzie ale skoro Japonki potrafiły oddać na bramkę Szwajcarek 38 strzałów to jak dobrze pójdzie na bramkę Koreanek są w stanie oddać powyżej 50 a to przy słabszej dyspozycji bramkarek może dać przełożenie na wynik dwucyfrowy. Obrona Koreanek co widać po statystykach z wcześniejszych spotkań nie nadążała.
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Jutro liczę na kolejną wysoką porażkę Koreanek.
Japonki miały przewagę w meczu ze Szwajcarią ale nie potrafiły tego przełożyć na bramki(celne strzały 38-18) a i ze Szwedkami wcale nie odstawały, mecz na styku przegrany 1-2.
W ekipie gospodyń jest kilka zawodniczek z Korei Północnej co przynosi więcej straty niż pożytku. Nie wiem jak będzie ze skutecznością Japonek ale wygrana 7-8 bramkami nie powinna być jakimś dużym zaskoczeniem. Mimo, że szans na awans już nie mają to w ostatnim spotkaniu będą chciały pokazać się z dobrej strony.
Moim głównym betem na to spotkanie jest over 6.5 @2.30 fortuna
Fortuna wystawiła nawet linie 10.5 i 11.5. Kursy odpowiednio 34 i 70. Nie mówię, że to wejdzie ale skoro Japonki potrafiły oddać na bramkę Szwajcarek 38 strzałów to jak dobrze pójdzie na bramkę Koreanek są w stanie oddać powyżej 50 a to przy słabszej dyspozycji bramkarek może dać przełożenie na wynik dwucyfrowy. Obrona Koreanek co widać po statystykach z wcześniejszych spotkań nie nadążała.
Japonki dobrze zaczely, oddaly 44 strzaly ale skutecznosc ojojoj. Nie ujmujac nic bramkarce Koreanek, ktora bronila bardzo dobrze dzisiaj.
 
ciamot 78

ciamot

Użytkownik
Szwecja (-1,5)Norwegia
1xbet 1,55
Na turnieju nie ma gwiazd NHL, na czym oczywiści atrakcyjność turnieju wiele traci. Szwecja jest mistrzem świata z 2017 roku i w moich oczach jednym z głównych kandydatów do zdobycia złotych medali, w kadrze jest 5 zawodników którzy zdobyli ostatnie mistrzostwo świata, ponadto kadra oparta jest na zawodnikach grających w KHL (12) warto dodać iż hokej w Szwecji cieszy się wielkim zainteresowaniem i zawodnicy na pewno będą chcieli sprostać oczekiwaniom kibiców. Norwegia dysponuje zdecydowanie słabszym personalnie zespołem, w dodatku sporym echem w tym kraju odbiły się powołanie na turniej 2 synów trenera oraz syna dyrektora reprezentacji, Norweskie media twierdza ze sportowo ci zawodnicy nie zasługiwali na powołania. Liczę na mocne otwarcie turnieju przez Szwedów
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Czy moze mi ktos wyjasnic system PO w kobiecym turnieju bo nie bardzo to ogarniam.
Dlaczego z grupy &quot;A&quot; wszyscy graja dalej a z grupy &quot;B&quot; dwie odpadaja.
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Korea Południowa - Czechy / Ruzicka gol @ 3.30 fortuna ⛔
Zapowiada się szybkie spotkanie i dużo bramek. Idąc tym tropem trzeba stawiać na strzelców i overy. Po dzisiejszych wynikach widzimy,że turniej Olimpijski rzadzi się swoimi prawami i często faworyci zaliczają falstart co pozwala złapać wysokie kursy. Dzisiaj Słowacy i Słoweńcy pokazali,że nie ma mocnych faworytów !
Jestem kibicem Czech,ale uważam,że buki lekceważą gospodarzy...
Jeśli już zakładają linię na poziomie over 6.5 @ 1.87, to kurs na Korea / over 1.5 @ 2.37 wygląda dobrze
Jako fanda Ocelari Trinec bardzo ucieszyłem się z powołania Martina Ruzicki do kadry Czech. Niestety kosztem kotuzjonowanego Gulasa,ale tak mi się wydaje,że nie ma tego złego co by...
Mam wrażenie, że Mertl, Kubalik i Ruzicka będą siłą reprezentacji Czech. Dzisiaj na treningu Kubalik i Ruzicka wyglądali bardzo dobrze ! Mertl z Kubalikiem znają się z Pilzna , do tego kapitani z ELH Erat i Vondrka. ..Olimpiada wzywa ! Dzwonie do szefa i biore na jutro urlop ;)
Z innych dyscyplin ;)
Biathlon K / Skardino top 15 @ 1.65✅
10000M / Ghiotto - Tumolero @ 1.96✅
Pozdrawiam ????
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
rybarz - nie wiesz, czy w Polsce da się oglądać mecze poprzez internetową stronę čt sport? Bo oglądać z polskim komentarzem to jak skoki z Szaranowiczem i Babiarzem ????
Sorry za off top
 
alpha 758

alpha

Użytkownik
Czy moze mi ktos wyjasnic system PO w kobiecym turnieju bo nie bardzo to ogarniam.
Dlaczego z grupy &quot;A&quot; wszyscy graja dalej a z grupy &quot;B&quot; dwie odpadaja.
Taki jest format od jakiegoś czasu. Do grupy &#39;&#39;A&#39;&#39; trafiła pierwsza czwórka rankingu IIHF z roku 2016, natomiast do grupy &#39;&#39;B&#39;&#39; drużyny z miejsc 5-7, plus Korea jako gospodarz.
Dlatego z mocniejszej grupy wychodzą wszystkie zespoły. Drużyny z miejsc 3-4 grupy &#39;&#39;A&#39;&#39; będą walczyć o półfinały z drużynami z miejsc 1-2 z grupy &#39;&#39;B&#39;&#39;(4A-B1, 3A-B2) a Amerykanki i Kanadyjki awansowały bezpośrednio do półfinałów.
 
anzelmo 132,1K

anzelmo

Użytkownik
Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2018. Kobiety Olimpijscy sportowcy z Rosji (kobiety) - Szwajcaria (Kobiety) 1x2 2 2,45 i awans karne dogrywka po 1,95⛔⛔

Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2018. Kobiety Olimpijscy sportowcy z Rosji (kobiety) - Szwajcaria (Kobiety) Suma. Strzały na bramkę Suma powyżej 60.5 1,7⛔

Olimpijscy sportowcy z Rosji (kobiety) - Szwajcaria (Kobiety) Podwójna szansa. Strzały na bramkę 2X 2,00⛔
1xbet
Ja tu troszkę tych kursów nie rozumiem i faworyzowanie Rosjanek to troszku dziwne jest ale....wielkim ekspertem od hokeja kobiet nie jestem cos tam sledze na tej olimpiadzie cos pogrywam...i tak myślę ze Helwetki to wygrają ten ćwierćfinał gdzieś 2-0 3-1 a w strzałach powinny tez być gorą oddać ich w graniach + 30 przy moze 25 Rosjanek .Kobiety oddają tych strzałów na potęgę- Szwajcarki to taka maszynka do strzałów w meczu z gospodarskim tworem Korea 52 strzały z Japonkami tylko 18 ale za to Azjatki 38.Teraz najlepsze uwaga uwaga ze Szwedkami 47 strzałów Skandynawki 37 !!!! Rosjanki także nie próżnują i tak z Kanadyjkami 18 tutaj wiadomo mała deklasacja 5-0 i ogólnie nie było czego zbierać taka porażka wkalkulowana i tak z Amerykankami kolejna manita 5-0 i 13 strzałów przy 50 amerykanek :} i kolejne lanie od Finek 1-5 strzały juz lepiej 25 do 37 na korzyść Finek.
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Witam ????
Dzisiaj niespodzianki w postaci wygranej Czechów i Słoweńców. Posypali mi kupony, no ale cóż... Kamil i Kuzmina nadrobili ????
Turniej Olimpijski się rozkręca. Jako zdecydowany faworyt wyłania się ekipa Rosji.
Skupiając się na zawodnikach,to trzeba wyróżnić Tolvanena, Bourque, Sutera. Każdy z nich jest wiodącą postacia w swoich reprezentacjach. Pokazują umijętności, punktują, grają przewagi, mają spory ice time... W jutrzejszych meczach jest o co walczyć, więc spodziewam się zaangażowania i aktywności każego z nich.
Tolvanen @ kb+ 1.53 / gol @ 2.90
Suter @ kb+ 1.90 / gol @ 4.80
Bourque gol @ 2.20
Wydaje mi się też, że Szwajcarzy i Norwedzy powalczą
Norwegia - Niemcy / podwójna szansa 0-0 @ 1.83 ✅
Czechy - Szwajcaria / podwójna szansa 0-0 @ 1.87✅
Szwecja - Finlandia / remis @ 1.60
ZIO / Finlandia top 4 @ 1.62
Finowie prezentują się bardzo solidnie na tym turnieju. Po Rosji to chyba najmocniejsza ekipa. Grają szybko,mocnym presingiem, często siłowo,ale mają fizyczny potencjał w składzie... Dobrze taktycznie rozwiązują sytuacje na lodzie. Skuteczni w Power Play.. Zastanawiam się nawet nad betem bez podpórki @ 2.60 / Lepisto gol @ 6.50
Jeszcze dorzucę typy życzeniowe ;)
Martin Ruzicka gol @ 3.80
Wolski gol @ 2.30
Typy fortuna
Co o tym myślicie ?
Pozdrawiam ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Witam ????
Słowenia - Norwegia / under 4.5 (60 min) @ 1.80 fortuna ✅
Słowenia zaskoczyła w fazie grupowej. Powalczyli z USA i Słowakami wyrywając im zwyciętwa . Przed turniejem nikt się tego nie spodziewał. Słoweńcy mają waleczną ekipę i dla mnie z Norwegami to jest 50/50. Widzę tu value patrząc na kursy wystawione przez buki. Zagram jednak na under. Zapowiada się raczej zaciety mecz o stawkę.
W drużynie Słowenii wyróżnia się obrońca HK. Jego ice time w meczu ze Słowakami 26 min. Mocny fizycznie (190cm/ 94 kg),co w meczu z Norwegami może robić różnicę. Gra Power Play. Zaliczył już w turnieju Olimpijskim gola i 3 asysty. Mimo,że nie spodziewam się wielu bramek,to kurs na jego udział w którejś z nich bardzo kuszący.
Gregorc (kb+) @ 2.06
Finlandia - Korea Południowa (+ 5.5) @ 1.59 ✅
Koreańczycy pokazali,że potrafią zawalczyć o wynik. Mają w bramce Daltona, myśl taktyczną i szkoleniową z NHL, grają przed fanatyczną publicznością i nie jest tak łatwo ich zdominować. Podłamali się ze Szwajcarami,ale już z Czechami i Kanadą rozegrali naprawdę dobre spotkania.
Ja tutaj jednak idę w stronę 2 graczy Jokeritu, którzy solidnie prezentują się w tym sezonie w KHL i na tym turnieju. Jutro ich formacja powinna ukłuć nie raz, szczególnie w PP
Lepisto (kb+) @ 1.37 / gol 2.60
Tolvanen gol @ 2.10
Jesteście tam? Mamy Turniej Olimpijski !
Pozdrawiam ????
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Nie wiem czy takie 50/50. IMO grup Słoweńców a Norwegów porównywać nie można. Skandynawowie trafili do piekielnie silnej grupy gdzie jest 2 faworytów do medalu i solidni Niemcy, zagrali na miarę swoich możliwości. Słoweńcy zagrali z przeciętnymi Słowakami, Jankesami którzy położyli lachę na Igrzyska wystawiając nawet zawodnika podaj z DEL2 i Ruskimi, którzy pokazali im miejsce w szeregu. Norwegowie skład oparty głównie o zawodników SHL do tego Czechy+rodzima, Haugen&gt;Kroselj zdecydowanie. Słoweńcy poza kilkoma zawodnikami z KHL którzy w tej lidze nic nie znaczą wystawili zawodników z EBEL czy ligi francuskiej. Teraz wyjdzie doświadczenie i ogranie i tutaj widzę spory atut po stronie Norwegów. Fajnie rozrysowane PP co zawsze ich charakteryzowało a będzie to mecz walki więc jakaś okazja do tego się trafi. Do tego Olimby, Thoresen, Bastiansen, w obronie Holos, Norstebo. Jak dla mnie to oni zjadają Słoweńców, także @ 2,15 pobieram.
 
ciamot 78

ciamot

Użytkownik
OAR (-3.5)Norwegia
1,82
1xbet
Norwegia to zespół o 2 klasy słabszy niż Rosjanie, przegrali wszystkie mecze w grupie, w barażu pokonali po dgrywce Słowenie, która była rewelacją jedynie fazy grupowej. Myślę ze dla Norweskich hokeistów występ w ćwierćfinale to maximum możliwości. Z drugiej strony Rosjanie, którzy po wpadce na początku ze Słowacją rozbili Słoweńców i Amerykanów, skoro byli w stanie wygrać 4-0 z USA, spokojnie powtórzą to z słabą Norwegią. Warto pamiętać ze hokeiści Sbornej mają jeden mecz mniej w kościach, co na tak intensywnym turnieju, musi odbić się na przygotowaniu zawodników. Rosjanie byli murowanym faworytem 4 lata temu u siebie, jednak przegrali, myślę ze w Korei są głównym kandydatem do złota obok Szwecji, co dodatkowo ich zmotywuje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 956

stroz890

Użytkownik
Kanada Finlandia - 2.33 4.48 2.72
Wysoki kurs na Kanadyjczyków głównych kandydatów do zlota w turnieju, wiadomo że Finlandia też od zawsze w hokeja na wysokim poziomie jednak mecze z Szwecją czy nawet 2 stracone bramki z Koreą pokazują że chyba warto grać na reprezentację Kanady zwłaszcza po takim kursie. Ewentualnie awans.
 
rex 144

rex

Użytkownik
Kanada - Niemcy
Typ: 2
Kurs: 6.90 ✅✅✅
Bukmacher: Fortuna
Witam serdecznie. Stawiam na Niemców, czysty win w regulaminowym czasie.
Dlaczego Niemcy mają wygrać ?
- Niemcy pokonali w dogrywce rewelacyjną Szwecje, która wprawdzie cienko wypadła na IO, ale nie zapominajmy to są Szwedzi, hokej maja we krwi, drużyna z tradycjami, grająca w Elicie, wcześniej jeszcze minimalnie tylko z nią przegrali to jest jednym golem;
- Niemcy pokonali w dogrywce Norwegię, wprawdzie Norwegia powiedzmy sobie szczerze nie jest to drużyna dobra, ale również mająca korzenie hokejowe, w końcu to zimowa dolina ten kraj i hokej maja we krwi, to też coś znaczy
I pytanie zasadnicze, dlaczego Kanada, nawet ta Kanada dzisiejsza bez mocniejszych graczy ale nadal bardzo mocna ma przegrać ten mecz? Kanada to kolebka hokeja w pewnym sensie, tam są tradycje hokejowe najsilniejsze na świecie, dużo ludzi gra w hokeja i mają wielu mocnych graczy, no nie musze tłumaczyć, kto interesuje sie hokejem wie że Klonowe Liście to jedna z najmocniejszych Elit na kuli ziemskiej. Więc ponawiam pytanie dlaczego oni mają przegrać ?
- Kanada w przedostatnim meczu pokonała 4:0 Koree Południową, zespół raczej słaby ale w tym meczu grali bardzo dobrze z Kanadą, jednak to wielkość Kanady zdecydowala że mecz z Koreą dość wysoko wygrała 4:0, więc Kanada tutaj trzymała jeszcze wielką formę
- I kluczowy Kanady ,ostatni był z Finlandią. I Finlandia 1 tercje grała bardzo dobrze, jednak w 2 i 3 tercji dominowala zdecydowanie Kanada, Finlandia grała bardzo słabo. I mimo słabej postawy Finlandii a dobrej Kanady to Ci drudzy wygrali mecz ale bardzo skromnie bo 1:0. Powinni to wygrać przynajmniej 2:0 z taką grą, baa nawet 3:0. I właśnie po tym meczu upatruje już zniżke formy Kanady. zawiodla mnie w meczu z Finami, dlatego powinna przegrać z Niemcami
 
Otrzymane punkty reputacji: +135
rex 144

rex

Użytkownik
✅✅✅Mecz: Czechy - Kanada
Typ: 2
Bukmacher: Totolotek
Kurs: 2.35
Analiza: Pokłosie 3 tercji wczorajszego meczu Kanady z Niemcami sprawiło, że dziś stawiam na zwycięstwo Kanady w regulaminowym czasie gry. Myślałem, że Kanada przegra wyżej z Niemcami ale w 3 tercji gdy przegrywali jeszcze 1:4 podnieśli wynik do 3:4 więc zwyżka formy przyszła niespodziewanie. W dodatku drużyna Czech no cóż, to drużyna europejska więc o pół klasy nieco słabsza od Kanady. Dlaczego? Porównując Czechów do Kanady, to właśnie w Kanadzie mamy całe pokolenia ludzi uprawiajacej ten sport, oni maja to we krwi i co z tego, że Kanada zagra 3 czy 4 garniturem, jak to sa specjaliści od hokeja co właśnie daje wartość dodaną w dzisiejszym meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
verno 470,1K

verno

Znawca - Hokej
Rosja/OAR - Niemcy
Obie drużyny strzelą 2 bramki
@2.60✅✅3:3 piękna końcówka aż niewiarygodna!Niemcy czarny koń, może im się uda ????
W tym meczu nie ma nic lepszego do zagrania, Niemcy zaskakują a 2 bramki to nie jest coś niemożliwego, imo value ????
 
Do góry Bottom