>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

25 kolejka Seria A [17 - 19 luty 2018]

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik


Totolotek - Darmowe 20PLN za rejestracje + bonus 100% do 500PLN - zobacz i graj
Transmisje Eleven:
Udinese - Roma
Genoa - Inter
Torino - Juventus
Napoli - Spal
Atalanta - Fiorentina
Lazio - Hellas

Składy i kontuzje: Gazzetta i Tuttosport.
Zapraszamy do dyskusji, podawania typów i pisania komentarzy.
 
M 144

menocompadre

Użytkownik
zastanawiałem sie co by nie dodać sobie do AKO Genoi 1X, Inter ostatnio wygrał ale nie było to zbyt przekonywujące zwycięstwo, dodatkowo Nerrazurri nie wygrali tam już od dłuższego czasu i wydaje mi się że Genoa powinna co najmniej remis wyciągnąć, 1,63 na podbitke jak znalazł
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
N 147

neymar-jr

Użytkownik
Ja myślę że nawet czysta &quot;1&quot; na Genuę. Te zespoły grają od kilku sezonów 3 za 3, a na jesień wygrał Inter więc tym razem wypada na Genuę. Ponadto myślę że jeżeli faktycznie spinali by dupę o awans do LM to grali by na 100% w takich meczach jak z Crotone. Jedyne co może być naprzeciw tego typu to słaba dyspozycja gospodarzy na własnym obiekcie, ponieważ na 11 meczów wygrali tyllko 2. Inter natomiast tylko raz przegrał w delegacji ( w meczu z Sassuolo)
Dodatkowo myślę że Juventus powinien ogarnąć derby z Torino( mimo że namnożyło się tam trochę kontuzji i kurs trochę rośnie w górę). Co prawda termin tych derbów jest do dupy - 12.30 w niedzielę, ale Juve nie może tracić dystansu do Napoli które powinno spokojnie poklepać Spal.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Milan vs Sampdoria. Milan 1.7 fortuna
Gattuso bardzo dobrze prowadzi A.C. Podoba mi sie gra Milanu pod jego wodzą. u siebie sa mega skuteczni i teraz zaczynaja w koncu na wyjazdach punktowac. Sampdoria to dla mnie ekipa z mega dziurami w obronie.. Milan to bierze wg mnie i kursy sa wystawione prawidlowo.
1:0 Milan.
 
zilzil 21,1K

zilzil

Użytkownik
Też mi bliżej do bts niż do czystej jedynki (choć bardzo liczę na te 3 punkty). Rino chyba znalazł jakiś sposób na poukładanie drużyny i zaczyna to wyglądać coraz lepiej. Wciąż są jednak duże problemy z wytrzymałością przez cały mecz i koncentracją w obronie (z Lazio najlepszy mecz w sezonie a ostatnie 15-20 minut to już typowa murarka i liczenie na koniec). Z Sampdorią też będą się musieli sporo nabiegać. Plusem dla Milanu jest kontuzja Kalinicia i siłą rzeczy postawienie na Cutrone (na szczęście przejrzeli na oczy). Razem z Hakanem i Suso powinni dać radę strzelić gola albo i więcej. Z drugiej strony Sampa z dziurawą obroną ale i skuteczną ofensywą. Jak dla mnie bardzo ciekawy mecz, liczę na sporo bramek. Oby to Milan wygrał ale spodziewać się należy właściwie wszystkiego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
pastore07 231

pastore07

Użytkownik
A mecz Atalanta - Fiorentina jak oceniacie? Trochę ciężki mecz do ugryzienia. Drużyna z Bergamo nie wygrała z Fiołkami od 12 spotkań, a ostatnie 3 mecze to remisy.
 
ac1899 9K

ac1899

Użytkownik
A mecz Atalanta - Fiorentina jak oceniacie? Trochę ciężki mecz do ugryzienia. Drużyna z Bergamo nie wygrała z Fiołkami od 12 spotkań, a ostatnie 3 mecze to remisy.
Dodatkowo Atalanta w czwartek grała mecz z BVB w Lidze Europy i przy dobrym wyniku, z szansami na awans, rewanż gra w najbliższy czwartek. Trudno powiedzieć czy wyjdą najsilniejszym składem na Fiorentinę.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Włochy
Spotkanie: Milan-Sampdoria
Typ: over 3.5
Kurs: 2.85
Godz: 20:45
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Ostatnie dziś spotkanie które zostanie rozegrane w ramach włoskiej ekstraklasy piłkarskiej. Milan na własnym obiekcie podejmował będzie ekipę Sampdorii. Gospodarze w poprzednich 9 pojedynkach ligowych oraz pucharowych nie ponosili porażek, zanotowali w tym czasie 5 wygranych oraz 4 podziały punktów, w tym pojedynku oczywiście również są stawiani w roli faworytów do zdobycia kompletu punktów, grają na swoim stadionie gdzie powinni już od samego początku osiągnąć przewagę. Nie wolno jednak skreślać w tym spotkaniu ekipy przyjezdnych bowiem oni również są obecnie w bardzo dobrej dyspozycji , nie przegrali 5 kolejnych spotkań w lidze, do tego w tabeli mają 3 punkty więcej aniżeli dzisiejsi gospodarze, którzy muszą tutaj wygrac żeby dogonić drużynę z Genui. Jeżeli spojrzymy na spotkania tych dwóch ekip w poprzednich sezonach to gospodarze zazwyczaj sobie dobrze radzili z przyjezdnymi i to właśnie oni mają lepszy bilans niż Sampdoria. Moim zdaniem tutaj zobaczymy kilka bramek , dlatego przede wszystkim poszedłbym w tej rywalizacji na over w bramkach, mój typ to dokładny wynik 3:1 po 90 minutach tej rywalizacji, nie zdziwiłbym się jednak jakbyśmy tutaj zobaczymy jakąś niespodziankę ze strony gości, bo pokazywali już nie jednokrotnie że grać w piłkę potrafią.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: AC Milan - Sampdoria
Typ: D.Kownacki strzeli gola (promocyjny kurs!) ⛔
Kurs: 4.80
Bukmacher: forBet
Analiza: Wieczorem w Mediolanie szykuje się nam mega widowisko, oba zespoły wciąż walczą o udział w europejskich pucharach w przyszłym sezonie, Milan wydaje się, że wreszcie wszedł na dobre tory i gra na miarę oczekiwań swoich kibiców jak i właścicieli, którzy przed sezonem nie żałowali pieniędzy i dokonali kilku znaczących transferów, goście też ostatnio są w formie, nie licząc jednej wpadki z Benevento to obie ekipy jeszcze w tym roku kalendarzowym nie przegrały. Gospodarze wciąż grają na trzech frontach Serie A, Puchar Włoch oraz Liga Europy, gością pozostała już tylko walka w rodzimej lidze. Tyle tytułem wstępu, mnie zaciekawił w tym meczu zakład specjalny wystawiony przez forBet, a mianowicie, że nasz młody napastnik Dawid Kownacki zdobędzie gola, wiadomo, że w lidze włoskiej się dopiero ogrywa i z reguły wchodzi z ławki, mimo to zdobył już 3 gole i zaliczył asystę. Trafił między innymi też już na San Siro, gdy jego zespół mierzył się z Interem, więc może trafi i w meczu z AC Milan, gdy dostanie kilka / kilkanaście minut na podmęczonych zawodników z Mediolanu. Warto też odnotować, że Kownaś gra głównie w Pucharze Włoch, a raczej grał, bo Sampdoria już pożegnała się z tą edycją Pucharu, Polak w tych rozgrywkach również zdobył 3 gole. Tak jak już wspomniałem wyżej Sampdorii została już tylko liga, więc można przypuszczać, że Dawid będzie dostawał teraz więcej szans w lidze, rola jokera jak narazie mu służy, na San Siro jak już napisał wcześniej gola już zdobył, wiec dlaczego dzisiaj miałby nie trafić? Zakład oczywiście for fun, ale za drobne dla lepszego oglądania myślę, że warto spróbować. Powodzenia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom