>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

26. Kolejka Ligue 1 [16-18 luty 2018]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
26. kolejka

kursy od: Fortuna

26. kolejkę zaczniemy od spotkania Monaco-Djion. Gospodarze raczej nie powinni mieć problemów z pokonaniem dużo słabszego rywala. Lyon, Marsylia oraz wspomniane Monaco, cały czas chcą dotrzymać kroku PSG i liczą, że Paryżanie w końcu zaczną gubić punkty aby mieć jakieś nadzieje na mistrzostwo. Emocji tym razem nie zabraknie w spotkaniach drużyn, które walczą o utrzymanie. Troyes podejmować będzie Metz, natomiast Amiens zmierzy się z Toulousa.
Zapraszam do dyskusji i do podawania swoich propozycji.​
 
lukas88 228K

lukas88

Forum VIP
17.02.2018 g. 17.00 PSG- Strasbourg
Typ: 2 drużyna strzeli bramkę w zakresie przedziale minut 1-72
Kurs: 3,70✅✅✅
Fortuna
Stawka 4/10

Wszyscy żyją już pojedynkiem Paryżan z Królewskimi, ja również, jednak już wczoraj wpadł mi w oko ciekawy zakład na kolejny ligowy pojedynek zespołu ze stolicy Francji przeciwko ekipie Strasbourga.
Moją uwagę zwrócił niezwykle wysoki kurs na bramkę gości do 72 minuty. PSG tracili w tym sezonie na własnym stadionie bramki w 5 z 12 spotkań, w tym w dwóch spotkaniach bramkarz paryżan dwukrotnie wyciągał piłkę z siatki, a przeciwnicy strzelający bramki zespołowi PSG to wcale nie jakieś tuzy futbolu bo czynili to: Cean, Lille, Nantes, 2x Bordeaux i 2x Toulouse.
Goście w tym sezonie już dwukrotnie mierzyli się z zespołem Unaia Emeryego, dwukrotnie co prawda na własnych śmieciach, ale w obu przypadkach strzelili 2 bramki. Ligowy pojedynek zespół Strasbourga nawet wygrał 2-1, natomiast w pucharowym przegrali 2-4.
Uważam że Emery po dzisiejszym arcyważnym pojedynku z Realem i przed dwoma spotkaniami z niewygodną Marsylia porotuje nieco składem co zwiększy jeszcze szanse i tak nieobliczlnego rywala jakim jest Strasbourg.
Uważam że taki kurs jest wart ryzyka i go pobieram ????​
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
D 83

disek

Użytkownik
Monaco - Dijon -&gt; Monaco (-1.0) -&gt; Kurs: 1.82 #STS

Druga drużyna w tabeli i ostatni zdobywca tytułu mistrza kraju Monaco podejmować będzie ekipę Dijon, Gospodarze odpadli z Ligi mistrzów oraz z Krajowego Pucharu, pozostała już tylko liga, w której znajdują się na pozycji wicelidera i tracą 12 punktów do bezkonkurencyjnego PSG. Na mistrzostwo szans już raczej nie ma, choć PSG ma przed sobą ciężką batalię z Realem na własnym boisku (w MAdrycie przegrana 3:1) oraz z Marsylią w pucharze krajowym. Jednakże Monaco ma jedynie punkt przewagi nad trzecią drużyną w tabeli, a mianowicie wcześniej wspomnianą Marsylią.Chcąc grać w fazie grupowej Ligi Mistrzów w następnym sezonie gospodarze muszą się spiąć i utrzymać drugie miejsce, a może i zawalczyć z PSG o fotel lidera.
Dijon - ekipa bardzo konsekwentna przed własną publicznością - pod tym względem 4 miejsce w lidze, jednak jeśli chodzi o mecze wyjazdowe są najgorsi w lidze i po 11 wyjazdowych meczach zdołali zdobyć jedynie 5 punktów.
Nic nie powstrzyma mnie więc przed postawieniem zakładu z handicapem, wydaje mi się że zobaczymy deklasacje rywala śmiałym wynikiem 3:0 / 4:0 ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Monaco - Dijon
Jovetic strzeli @1.83 Uni

Pewne są dwie rzeczy. Pierwsza, to że Monaco jest faworytem tego spotkania, a druga, że nie zagra jeden z najlepszych napastników ligi, czyli Falcao. W jego miejsce zobaczymy Jovetica, który zrobi wszystko, żeby pokonać bramkarza rywali oraz udowodnić, że potrafi zastąpić Falcao.
Okazji do zdobycia bramki nie powinno zabraknąć, ponieważ obrona Dijon nie należy do najlepszych. Pod kątem straconych goli prezentują się najgorzej w całej lidze.
Dla drużyny AS została gra w lidze. Drugiej pozycji nie mogą być pewni. Rywale są bardzo blisko. Takie mecze muszą wygrywać różnicą kilku bramek. Mam nadzieję, że tak będzie, a jednym ze strzelców będzie wcześniej wymieniony napastnik.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Pilka Nozna - Francja, Ligue 1
Godzina: 17:00
Spotkanie: Paris Saint Germain - Racing Strasbourg
Typ: 2
Kurs: 54
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Idzie dziś ten mega wariat. Nie wrzucam tabeli, bo każdy wie jaką siłę ma PSG w lidze francuskiej i z jaką przewagą prowadzi w tabeli. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują wygraną gospodarze ale ja tutaj dziś idę w stronę mega sensacji i zwycięstwa Strasbourga. Wiadomo, że kadrowo na papierze PSG w tej lidze miażdży każdego przeciwnika i nie inaczej jest tutaj ale żeby na gości był kurs aż 54 to według mnie bardzo gruba przesada tym bardziej po tym rozczarowującym meczu zespołu z Paryża w Lidze Mistrzów na wyjeździe z Realem Madryt. PSG w lidze ma dużą przewagę więc mogą dziś nieco odpuścić. Bardziej w tym momencie myślę, że w głowach piłkarzy będzie siedziała ta porażka z Madrytu niż myśl o tym spotkaniu. Jednak PSG w Madrycie był dużo lepszym zespołem a wynik mocno rozczarowujący i liczę, że to dalej będzie siedziało w głowach graczy gospodarzy i, że będzie to skutkować ich gorszą grą dzisiaj. Oczywiście powinni Racing zmieść w pył ale jak mówię to spotkanie z Madrytu też może mieć znaczenie dzisiaj. Oczywiście wszystko się okaże ale po takim kursie żal za jakieś drobniaki tego nie wysłać.

Absencje w PSG:

bramkarz Trapp (2 występy w tym sezonie), obrońca Berchiche (16 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie), pomocnik Verrati (19 występów w tym sezonie) i napastnik Mbappe (18 występów w tym sezonie, 9 goli na koncie)

Absencje w Strasbourgu:

obrońca Mangane (18 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i pomocnik Terrier (3 występy w tym sezonie)
⛔ 5-2
 
W 115

werg

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ligue 1
Godzina: 21:00
Spotkanie: Marsylia - Bordeaux
Typ: Remis
Kurs: 4,05
Bukmacher: efortuna
Analiza:
W meczu kończącym 26-tą kolejkę spotkań w Ligue 1, trzecia Marsylia podejmuje siódme Bordeaux. Gospodarze z 52-ma punktami zajmują miejsce dające im udział w kwalifikacjach do LM-ów. Ich bilans gry u siebie przedstawia się w następujący sposób: 8-3-1. Bordeaux ma w swoim dorobku 35-ęć oczek a ich gra wyjazdowa wygląda tak: 4-3-6. Po całkiem niezłym starcie rozgrywek, zanotowali fatalną serię. W ostatnich meczach da się jednak zauważyć, że piłkarze Bordeaux zaczęli grać na dobrym poziomie. Co przykuło moją uwagę w tym meczu? Mianowicie fakt, że w pięciu ostatnich spotkaniach drużyny te dzieliły się punktami. Czy dzisiejszego wieczoru będzie podobnie? Wydaje mi się że jest to całkiem prawdopodobne. Piłkarze Marsylii mają w nogach spotkanie w LE-ej z Bragą. Goście tak jak wspomniałem złapali wiatr w żagle i będą chcieli ugrać punkt na trudnym terenie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom