>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ATP Tour - Nowy Jork, Buenos Aires, Rotterdam - 12.02-18.02.2018

Status
Zamknięty.
wyjasniator 54

wyjasniator

Użytkownik
Andreas Seppi 1,92✅
Seppi gra tutaj dobrze, nadspodziewanie dobrze, sprytniejszy jest często skraca wymiany przy siatce i dokładniejszy, Medvedev gra falami 2 gemy dobrze potem jest łamany jak dziecko i myślę że wygra tutaj doświadczenie solidność i regularność choć to zależy od dyspozycji dnia, jednak Seppi pokazał w starciu ze Zeverevem że potrafi zdominować wymiany a Medvedev wręcz przeciwnie po 2 gemach dobrych tracił podanie jak amator tak było w spotkaniu z Mullerem a wygranej nad Herbertem nie brałbym tak mocno pod uwagę, Seppi pokonał tu lepszych graczy jeśli chodzi o całokształt kariery Zvereva i Jao Sousę i graczy mocnych na halowych nawierzchniach, kort dosyć wolny i to jeszcze bardziej mnie skłania żeby postawić coś w stronę Andreasa, mam nadzieję że nie włączy mu się tryb &quot;zamknij oczy uderz w siatkę&quot; z przed 2 sezonów, kursy spadają bo potencjali inwestorzy widzą duże value w kursie jak i obserwują ten turniej, będzie można zobaczyć mecz na żywo w telewizji, tak podejrzewam na kanale super tennis hd, platforma nc+ kanał 306, pokazują tam wszystkie mecze włoskich tenisistów
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Berdych T. - Goffin D.
Berdych T. +1,5 gema ::: 2,01 ::: 2/3
Belg groni tutaj finału, ale liczę że zatrzyma go już niedługo właśnie Berdych. Obaj prezentują dobrą formę, zbliżony poziom, ale Czech w mojej opinii bardzo dobrze pokazał się na AO. Pokonał tam JMDP, z Federerem miał szanse na seta itd.
Do tego dochodzi H2H 2:1, ale z dość odległych czasów. Obaj wygrali swoje mecze tutaj w Holandii bez większych problemów i to bardzo wysoko. Berdych ma też bardzo dobre wspomnienia z tym turniejem, wygrał go w 2014, w 2015 zaliczył finał, rok temu półfinał.
Wynik:
 
wyjasniator 54

wyjasniator

Użytkownik
David Goffin 1,75 ZWROT WALKOWER
Słusznie David jest faworytem, widziałem mecz z Mahutem, widziałem mecz z Lopezem,Mahut to niewygodny rywal dla każdego gracza na poziomie ATP dwoił się i troił w wymianach mega mu zależało, starał się je skracać, jak chodził do siatki to był mijany jak pachoł,David dominował w wymianach narzucał swój styl gry,przyspieszał z forhandu,grał masę winnerow z forhandu czy 2bh jest tutaj w formie, mało popełniał błędów, o dziwo super serwował taki dobry returner jak Nicolas nie mógł odczytywać kierunków serwisowych, w jednym gemie miał problemy tylko który trwał 10 minut, meczu z Lopezem to nie ma co streszczać bo te slajsiki i ruszenie w bok starego Hiszpana i były błędy, Berdych tutaj ograł Troickiego który kompletnie jest pod formą, słabo serwuje Berdych, ta jedynka to kompromitacja chłop gra całe życie w tenisa i nie nauczył się serwować regularnie chociażby jak Isner czy Doktor, po tym co widziałem w tym turnieju sumienie każe mi zagrać na Goffina zdominuje wymiany a taki parch jakim jest Berdych się podpali i zacznie wyrzucać ???? Oczywiście zadecyduje forma dnia ale Goffin w tym turnieju wygląda o mega lepiej i granie cokolwiek w stronę Berdycha wg moich obserwacji mija się z celem i biorę Goffina do jakiejś kombinacji rzecz jasna, powoływanie się na h2h z przed X lat to czysta spekulacja bo tam formy były różne, jak i na wspomnienia to nie pamiętnik i powoływanie się że ktoś czegoś broni tak samo, broni to Buffon albo De Gea ????
 
wyjasniator 54

wyjasniator

Użytkownik
Bo jest zwykłym parchem i nie chciał się skompromitować dlatego oddał ????
Goffin jest faworytem do wygrania turnieju, po tym jak grał wczoraj Federer to wątpliwe że może pokonać Goffina tutaj lecz to stary mistrz, więc grajcie Goffina tutaj do finału. I w finale tak samo coś w jego stronę.

Lekko próbóję:
Goffin zwycięzca Turnieju 7,00 stys
 
yanger 100

yanger

Użytkownik
Dlaczego tak duży kurs jest na Bedene w meczu z Schwartzmanem? Rozumiem że Diego gra u siebie, ale co sądzicie aby zagrać na choćby jednego wygranego seta przez Bedene? ~1.6
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wyjasniator 54

wyjasniator

Użytkownik
Bedene tutaj bardzo dobrze wygląda, kurs nieadekwatny do ryzyka i lepiej iść w seta na Bedene niż w Argentyńczyka takie moje zdanie, nie zdziwie się jak Bedene to wygra 2:0. Jeszcze po takim h2h i po stracie seta z Beluccim i po spadających w dół strzałeczkach dla laików to trzeba zagrać na Bedene że wygra seta, właśnie to sprawdziłem. Więc połączę to z czymś. W jakiejś kombinacji. Dzięki kolego za dobry trop, leci dla Ciebie reputacja.
Bedene +1,5 1,55✅

Rublev 2,59⛔ Mega śmieszny mecz, można być lepszym a przegrać ????
Rublev moim zdaniem tu lepiej wygląda niż Dimitrov, Sugita jakby miał więcej oleju w głowie i lepszy serwis by pokonał Bułgara, Rublev swoim forhandem zdominuje wymiany a te slajsiki i spowalnianie gry przez Bułgara będą wodą na młyn,Rublev wali tym forhandem jak cepem, jak wszystkim wiadomo Rusek to gorąca głowa jeśli się nie podpali i będzie dobrze serwować może bez problemu tu pokonać Bułgara i po moich obserwacjach tego turnieju sumienie każe mi zagrać Rubleva
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Andreas Seppi 1,92
Seppi gra tutaj dobrze, nadspodziewanie dobrze, sprytniejszy jest często skraca wymiany przy siatce i dokładniejszy, Medvedev gra falami 2 gemy dobrze potem jest łamany jak dziecko i myślę że wygra tutaj doświadczenie solidność i regularność choć to zależy od dyspozycji dnia, jednak Seppi pokazał w starciu ze Zeverevem że potrafi zdominować wymiany a Medvedev wręcz przeciwnie po 2 gemach dobrych tracił podanie jak amator tak było w spotkaniu z Mullerem a wygranej nad Herbertem nie brałbym tak mocno pod uwagę, Seppi pokonał tu lepszych graczy jeśli chodzi o całokształt kariery Zvereva i Jao Sousę i graczy mocnych na halowych nawierzchniach, kort dosyć wolny i to jeszcze bardziej mnie skłania żeby postawić coś w stronę Andreasa, mam nadzieję że nie włączy mu się tryb &quot;zamknij oczy uderz w siatkę&quot; z przed 2 sezonów, kursy spadają bo potencjali inwestorzy widzą duże value w kursie jak i obserwują ten turniej, będzie można zobaczyć mecz na żywo w telewizji, tak podejrzewam na kanale super tennis hd, platforma nc+ kanał 306, pokazują tam wszystkie mecze włoskich tenisistów
Zgadzam się z typem. Włoch trafił z formą w turniej i jest w stanie ograć Miedwiedwiewa, który gra mega nierówno raz tak raz siak. Wczoraj na dobrą sprawę mógł już odpaść z Herbertem, gdyby Herbert nie był takim Herbertem ???? często odgrywał piłki na środek kortu i Miedwiedwiew miał szansę się wykazać. Seppi to stary lis i kiedyś się mówiło, że lubi pohandlować spotkaniami, ale to plotki. Tak czy inaczej Włoch wie, że to 500-tka i kasa jest do zgarnięcia po prostu na korcie. Lubi pograć raz szybciej, raz wolniej, krótko, długo i jego tenis mimo, że nie jest tak spektakularny jak kończące zagrania Rosjanina, jest na pewno ciekawy i bardziej zróżnicowany. Dodatkowo gra przy siatce lepiej i w spotkaniu z Sousa bardzo ładnie to wyglądało.
Jedyne co odstrasza od typu to te spadki. Nie lubię za bardzo grać na zawodników, gdzie spadki są z 2.40 na 2.05 (a tak jest w tym przypadku), ale może to buki chcą nas przechytrzyć w drugą stronę?! ????
 
grzecho2020 95

grzecho2020

Użytkownik
Zgadzam się z typami na Bedene i Seppiego, sam mam pograne +1,5 seta tych panów w tasiemce. Moją uwagę przykuł jeszcze 1 mecz, mianowicie Thiema z Pellą. Nie oglądałem Dominika z Zeballosem ale za to oglądałem Pellę z Verdasco i argentyńczyk pokazał się tam naprawdę nieźle, hiszpan nie miał nic do powiedzenia. Zastanawiam się nad handi 1,5 seta po kursie 2,10 , co myślicie?
 
romanista 5

romanista

Użytkownik
Sam Querrey - Ivo Karlovic
1 set over 12,5 gema | 2,02 STS
Zastanawia mnie tutaj kurs wystawiony w STSie ponieważ w Fortunie na Tie break w pierwszym secie jest 1,57 a w Totolotku 1,7. Pomimo podatku widzę tutaj spore value. Obu zawodników nie trzeba przedstawiać serwis, serwis i jeszcze raz serwis, w wymianach oczywiście lepszym zawodnikiem jest Amerykanin jednek nie widzę tutaj akcji na wiecej niż 3 uderzenia. Ivo w 2 meczach zaserwował 36 asów broniąc tylko jednego bp w 4 setach podczas gdy Sam w meczu z Jużnym obronił 3 bp i posłał 13 asów. W tym meczu nie widzę przełamań bo zarówno jeden jak i drugi zawodnik mistrzami returnu nie są dokładając fakt potencjału serwisowego obu panów zapowiadają sie minimum 2 tiebreaki.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Schwartzman D. - Bedene A.
Bedene A. +4 gemy ::: 1,75 ::: 1/3
Bedene A. +1,5 seta ::: 1,73 ::: 1/3

Powyżej 20,5 gemów ::: 1,71 ::: 1/3
H2H 0:3, z dość odległych czasów, ale mocno śmierdzi ten mecz. Mega spadki na Schwartzmana, ale czy słuszne, czy o czymś nie wiemy? Być może, kto wie czy któryś z nich nie ma jakiejś kontuzji. Schwartzman na mączce na pewno jest mocny, do tego gra u siebie, ale nie jest to typ zawodnika regularnie grającego na wysokim poziomie. Rok temu miał pierwszy tak udany sezon, czy powtórzy go i tym razem? Zobaczymy, ale wynikami na hardzie na pewno zaskoczył wszystkich.
Bedene za to tutaj też dwa dobre mecze zagrał, z leworęcznym Ramosem 19-2 asy, z Veseleyem 8. Na korcie powinno być ciekawie bo kto jak kto, ale Bedene potrafi zaskoczyć w najmniej odpowiednim momencie.
Wynik: 4:6 4:6
 
wyjasniator 54

wyjasniator

Użytkownik
David Goffin 2,22 ZWROT David kontuzja uderzył się piłeczką w oko od ramy xD
Tak jak pisałem we wcześniejszych analizach, Goffin wygląda tutaj znakomicie, nie popełnia błędów jest cierpliwy i szuka winnera, nieźle serwuje,ciężko odczytać kierunek jego serwisów, h2h ma ujemne z Dimitrowem jednak większość tych meczy była rozgrywana albo w czasach kiedy był cienkim zawodnikiem na arenie ATP, bo jak wiadomo jego marsz na top50 rozpoczął się wygraniem challengerów dwóch i turnieju bodajże w Kitzbuhel (pisze z pamięci) porażki z Dimitrowem były na otwartym hardzie gdzie wieje i serwis ma duże znaczenie,lub na finałach Masters gdzie Dimitrow wystrzelił z super formą, gdyby dzisiaj Rublew nie był tak niecierpliwy to mógłby pokonać tutaj Dimitrowa jednak czajnik ma poryty i przegrał swoje podania na własne życzenie, jedyna wygrana Goffina przyszła własnie tutaj w Rotterdamie rok temu więc ten turniej można powiedzieć leży Belgowi, koniec końców według moich obserwacji Goffin tu wygląda dużo lepiej i skłaniam się ku jego wygranej nad wyżej notowanym w rankingu rywalem
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Mannarino - Querrey.
Mannarino kompletnie nic nie pokazał w dwóch spotkaniach. Querrey to chociaż widać, że forma serwisowa ma, bo wali serwisy soczyste. Nawet z drugiego potrafi zaskoczyć. Adrian stracił swoje podanie w kazdym secie boju z Menendezem (w ogóle jakim cudem on doszedl aż do ćwierćfinału?) i kto wie jakby się potoczyl mecz z Gojowczykiem, gdyby nie dokuczająca kontuzja Niemca. Czuję, że Sam ma chrapkę na wygranie tego turnieju. Z Karlovicem dwa taje, ale bardzo pewnie wyglądał i w jednym i w drugim, bez zbędnej presji.
A Mannarino jak straci swoje podanie w secie choc raz to z tak grającym na serwisie Samem już tego nie odzyska.
H2H nie zachęca, ale odłamanie serii musi przyjść, a gdzie i kiedy jak nie u siebie i to z Mannarino, który moim zdaniem jest bez formy ostatnio.
Czuję spadki tutaj kursy na Amerykanina, więc gram teraz.
Querrey, Sam @1.75
✅

Brawo Sam! Wiadomo, trochę było nieczystych zagrań, trochę kanciasto, ale ważne, że drugi i trzeci set solidnie rozegrane.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dziś na same overy liczę w meczach, wszystko na papierze wygląda na zacięte mecze 3 setowe, z tie-breakami.
Bedene A. - Delbonis F.
Powyżej 22 gemów ::: 1,80 ::: 2/3 +1,6
Z ręką na sercu trzeba przyznać, że Bedene to w meczu z Schwartzmanem po kursach już był przed meczem zwycięzcą. Potężne spadki i mass-pick na Schwartzmana, a wynik gładziutki 6:4 6:4 dla Bedene. Zresztą taki jest tenis, Wawrinka przegrywa z Griekspoor, który dzień później z Haasem wygrywa całe 4 gemy i seta traci do 0.
Delbonis w poprzednich latach pokazał już, że jest bardzo mocny na turniejach w Ameryce Południowej, no ale niestety właśnie nie u siebie w Argentynie tylko w Brazylii. W tym roku szansa olbrzymia nawet na zwycięstwo w całym turnieju.
Wczoraj typowałem zwycięstwo Delbonisa w meczu z GGL z powodów leworęczny vs. jednoręczny backand, dzisiaj już tak łatwo nie powinno być. Ale obaj pokazali na tym turnieju, że są w formie. Delbonis w końcu wygrał z Eliasem, pokonał GGL, a Bedene zdrowo się tutaj prezentuje, aż za bardzo jak na niego. Przecież to nie Chennai!
Wynik: 25
 
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Co z Federerem? Czy odpuści dzisiejszy mecz?
Wczoraj uroczystość No.1 jak dla zwycięzcy turnieju. Czy po osiągnięciu takiego sukcesu będzie dziś chciał wygrać z Seppim? Wczoraj strata seta z bardzo słabym Haasem...
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Federer pewnie dzis 2:0.. Nieźle sobie David sam trafil pileczka tenisowa w oko ???? kolejna pechowa kontuzja, czy groźna sie okaze ale oko zmienilo kolor ( teczowka ) ..
Co do Querreya.. 0:3 h2h z mannarino, Querrey to dla mnie tenisowe dno, wiec biore przebijacza Mannarino po 2.24 fortuna.
1:2. Querrey.
 
W 115

werg

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP - Nowy Jork
Godzina: 01:35
Spotkanie: Kei Nishikori - Kevin Anderson
Typ: Kei Nishikori
Kurs: 1,60
Bukmacher: efortuna
Analiza:
W półfinale nowojorskiego turnieju indor-owego zmierzą się jedenasty w rankingu ATP Kevin Anderson z dwudziestą siódmą rakietą Keiem Nishikori. Tenisista z RPA przygodę z turniejem zaczął od 1/16 w poprzednich rundach ograł dwóch Amerykanów, Ernesto Escobedo 2-1(3-6,6-4,7-6) i Francisa Tiafoe 2-1(6-3,5-7,6-4). Japończyk natomiast grę rozpoczął od pierwszej rundy. Kolejno pokonał Amerykanina Noaha Rubina 2-0(7-5,6-3), Rosjanina Evgenija Donskoja 2-0(6-2,6-4) i Rumuna Radu Albota 2-1(4-6,6-3,6-1). W bezpośrednich pojedynkach zdecydowanie lepiej wygląda Kei Nishikori, który w sześciu meczach pięciokrotnie schodził z kortu jako zwycięzca. Jeden z tych pojedynków na turnieju w Memphis rozgrywany był tak jak dzisiejszy właśnie w hali, gdzie Japończyk tryumfował 2-0(6-4,6-4). Kevin Anderson w obecnym roku grał w finale turnieju w Pune, musiał tam uznać wyższość Gillesa Simona. W AO nie przeszedł pierwszej rundy, lecz nie odpadł z byle kim bo z półfinalistą Kylem Edmundem, pojedynek ten miał wymiar pięciu setów. Kei Nishikori w tym roku odniósł zwycięstwo w challengerze w Dallas. W AO nie wziął udziału tak jak w ubiegłorocznym US Open z powodu kontuzji nadgarstka. Myślę, że po kontuzji Japończyka nie ma już śladu i wraca on na właściwe tory, jeśli chodzi o swoją formę. Wydaje się, że na jego drodze stoi największa przeszkoda w tym roku w postaci gracza z RPA. Uważam, że jest on w stanie tę barierę przeskoczyć i zameldować się w finale. Jak dla mnie jest on tenisistą bardziej wszechstronnym, który należy do ścisłej światowej czołówki do której będzie się starał wrócić.
 
wyjasniator 54

wyjasniator

Użytkownik
Kei Nishikori 1,60⛔
Typ kombinacyjny rzecz jasna, można grać singlem, jak uważacie,Widziałem mecz Tiafoe z Andersonem,murzyn który sprzedaje w czelkach jak pospolita szujka na ATP gra pierwsze skrzypce,w trzecim secie wyrzucił dwa auty bo Afrykaner naparzał tym forhandem jakby miał trzepać dywan, mógł złamać tego drewniaka jednak prostych dwójek nie odebrał ???? prześledzcie point by point, Anderson mimo że był w finale szlema i pójdzie na mnie mistrza typów wiadro pomyj że tak piszę w mojej hierarchii drewno pokroju Querreya, Isnera,Dżonsona, Karlovica, i Socka który był w turnieju mastersa kupa śmiechu, w Paryżu na turnieju miał go na widelcu Edmund który prowadził chyba 5:1 i przepiepszył i chyba sam nie wie czemu przegrał ten mecz Kajl ???? Gdyby Krajinovic miał lepszą jedynkę by wygrał z nim w finale,2 słaba, psycha mu siadła,dlatego ŚIOK awansował pierwszy i ostatni raz w życiu do turnieju Masters, bo czołówka miała wysrane lub kontuzje,odnośnie tego meczu Afrykanerowi serwis nie siada przegoniony po korcie kupa w majtach, i auty,lub siatka jak SEPPI wczoraj, jak kitajec jest choć troszkę w formie to wygra ten mecz, bez problemu, aby trzymał swoje, nie siądzie jedyneczka Andersonowi i aby returnował dwójczkę i będzie gładkie zwycięstwo, bo w wymianach go cyknie jak zechce xD Aby się nie podpalił, bo głowa jak nie gra to każdy z każdym może przegrać złota zasada.
Thiem &amp; Federer 1,27 x 1,27 = 1,61
Typ kombinacyjny,Bedene i tak sukces, że tu doszedł napisałem posta na pierwszej stronie kto wygra turniej się nie pomyliłem wcale, nie ma szans żadnych Aljaz który kombinował z z obywatelstwem ???? , Thiem murowanym faworytem.
Federer to zgniecie tego Bułgara który się tu ślizga od 1 rundy, aby zagrał na swoim poziomie, seta może zgubić żeby były emocje dla kibiców ale wątpię w to ????

Gdyby Goffin się nie walnął piłeczką od ramy w oko to by pokonał tu Dimitrowa który już się zaczął gubić ???? W finale kto wie kursik 7,00 mógłby siąść.

Ja tu wam tylko WYJAŚNIAM ????

Powodzonka wszystkim ????
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
A wiec Thiem na maczce w turniejach rangi atp 500 lub 250 znow rzadzi w tym roku bo na Mastersach i Frech Open zawsze pokazuje swoja zenujaca gre.. Thiem vs Bedene.. Obaj w formie Thiem lubi z nim grac wiec przegrac nie przegra ale maly kurs wiec sobie odpuszcze.
Anderson ogra Querreya 1.76 fortuna.
Dla mnie bet dnia, wczoraj bezmozg Qherrey prawie polegl z przebijaczem Mannarino.. Anderson to drewno ale jak ma dzien potrafi zaskoczyc a Querreya to on psychicznie zgwalci wg mnie.
2:1 Anderson drewno win ????
Federer vs Dimitrov.
Dimitrov to tenisowe psychiczne dno .. nie lubie tego gracza bo jego BH jest zenujacy .. jak serwis nie siedzi to mozg mu sie wylacza.. ale jak siedzi serwis to cos tam gra.. Set dla Dimitrova wg mnie mimo ze go nie trawie wyglada nieźle.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom