>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

Status
Zamknięty.
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Witam
W Typach Dnia z dzisiaj 16.02.2018 ktoś podał taki sam typ.
Jeżeli jest taka możliwość proszę o zmianę na typ: Jarosław Niezgoda strzeli gola, kurs 2,40 z LVBET.
Wcześniej jest podany typ Niezgoda strzeli i Lega wygra, więc chyba typ na bramkę Jarka jest dostępny, bo może strzelić ale Legia nir musi wygrać. Nie mogę podać linku, ponieważ piszę z telefonu.
Jeżeli jest dostępny to prosze o zamianę.
Nie do końca, w regulaminie jest taki zapis:
&quot;Ogólna zasada jest taka, że nie można podać typu mniej ryzykownego (lub tak samo) jak już wcześniej podany (oczywiście dotyczy to głównie handicapów i overów/underów, ale też dotyczy to typów na czysty &quot;win&quot; i &quot;bez remisu&quot;).&quot;
Typ, że zawodnik strzeli i jego zespół wygra jest bardziej ryzykowny od typu na samą bramkę, jeżeli byłyby podane w odwrotnej kolejności to ok, ale ten bardziej ryzykowny jest wcześniej. Najprościej, żebyś napisał prośbę o usunięcie typu i podanie innego. //Waldi1979
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Witam
W Typach Dnia z dzisiaj 16.02.2018 ktoś podał taki sam typ.
Jeżeli jest taka możliwość proszę o zmianę na typ: Jarosław Niezgoda strzeli gola, kurs 2,40 z LVBET.
Wcześniej jest podany typ Niezgoda strzeli i Lega wygra, więc chyba typ na bramkę Jarka jest dostępny, bo może strzelić ale Legia nir musi wygrać. Nie mogę podać linku, ponieważ piszę z telefonu.
Jeżeli jest dostępny to prosze o zamianę.
Nie do końca, w regulaminie jest taki zapis:
&quot;Ogólna zasada jest taka, że nie można podać typu mniej ryzykownego (lub tak samo) jak już wcześniej podany (oczywiście dotyczy to głównie handicapów i overów/underów, ale też dotyczy to typów na czysty &quot;win&quot; i &quot;bez remisu&quot;).&quot;
Typ, że zawodnik strzeli i jego zespół wygra jest bardziej ryzykowny od typu na samą bramkę, jeżeli byłyby podane w odwrotnej kolejności to ok, ale ten bardziej ryzykowny jest wcześniej. Najprościej, żebyś napisał prośbę o usunięcie typu i podanie innego. //Waldi1979
Analiza może zostać, koliduje z typem.
A jeżeli możesz to zmień na
Legia strzeli w pierwszej i drugiej połowie, kurs 2,4 z LVBET
Zmienione //Waldi1979
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
https://forum.bukmacherskie.com/threads/typy-dnia-16-02-2018-piatek.150618/page-2#post-6606077
Czy to są jakieś żarty? Typ podawałem o godzinie 11, gdzie praktycznie u wszystkich bukmacherów było powyżej 1,50. Po podaniu oficjalnych składów kurs spadł do 1,4. Dlaczego więc mam -100 za zawyżony kurs?
Po godzinie 13 oczywiście.
//Do usunięcia
Nie wiem jak było w Fortunie ale trochę przed 13 przyglądałem się temu meczowi w LVBET i STS i tam rzeczywiście stało trochę powyżej 1,5. Na Oddsportal również na większości bukmacherów w okolicach 13 powyżej 1,5
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Napisał -&gt; Gliwiczanin
Dyscyplina: Siatkówka - Plus Liga
Godzina: 17:00
Spotkanie: Warta Zawiercie - Cuprum Lubin
Typ: (Handicap -1.5 seta Cuprum Lubin)
Kurs: 2.50
Bukmacher: Totolotek
Analiza:

Na jutro bet dnia można powiedzieć. Beniaminek sprawiający niespodzianki w niejednym spotkaniu nie tak dawno pewna wygrana z Skrą Bełchatów w trzech setach. Ostatnio Zawiercie przegrał w meczu wyjazdowym bo bardzo wyczerpującym meczu dopiero w tie-breaku. Sety były niezwykle wyrównane. Porażka z Resovia u siebie w trzech setach. Porażka w meczach wyjazdowych z Jastrzębiem i z Treflem. Zawiercianie co prawda mają jakieś szanse na zajęcie miejsca od 9-10 ,ale to wszystko co mogą w tym sezonie najwyżej osiągnąć.
Jeśli chodzi o Cuprum realne szanse na zagranie w pierwszej szóstce. Mimo braku Tahta przez wiele meczy nadal są na to spore szanse. Po kontuzji Estończyk wrócił już do pełnej dyspozycji i wraz z Kaczmarkiem świetnie sobie poczynają. Takie mecze jeśli Cuprum myśli o pierwszej szóstce musi wygrywać za trzy punkty. Według mnie Zawiercie w tym meczu jeżeli seta wygra to będzie wszystko. Polecam również dać na czystą dwójkę na Cuprum @1.85. Pozdrawiam trzymajcie się.
Tutaj oczywiście bukmacher Totolotek ,tylko skrót mi się wkradł z Fortuny. Pozdrawiam
Jest ok, to wina skryptu //Waldi1979

W tym przypadku to akurat nie wina skryptu, tylko tego że kopiowałeś szablon typu z poprzedniego posta i wszystkie zaznaczenia zostały również z niego skopiowane. Po to podajemy szablon na początku każdego dnia żeby z niego korzystać. Wtedy nie będzie takich problemów//psotnick
 
angelka 952

angelka

Użytkownik
Chodzilo mi o h2h , na stadionie cracovi . Teraz jest statystyka ogolna tu i tu ...
/teraz powinno byc ok. husarz22
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom