>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 16.02.2018 (piątek)

Status
Zamknięty.
saw22 1,7K

saw22

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Belgia
Godzina: 20:30
Spotkanie: St Truiden - Anderlecht
Typ: 2
Kurs: 2.25
Bukmacher: Expekt
Analiza:

Na dzisiejszy wieczor proponuje spotkanie 10 i 3 druzyny Jupiler League.
2 ostatnie mecze u siebie druzyny z Truiden to wygrana z przedostatnim Mechelen 2:0 oraz porazka z Kortrijik 3:0.
Anderlecht notuje wyrazna znizke formy, bo takiej druzynie remisy z przedostatnia czy porazki z dwunasta druzyna ligi po prostu nie powinny sie zdarzac..a jednak fiolki o top 3 musza bic sie do samego konca.
Mysle, ze gracze ze stolicy wkoncu wezma sie w garsc, i pokaza charakter. Jesli chca walczyc o 2 miejsce w lidze takie spotkania musza wygrywac.Dodatkowo wystep najlepszego snajpera gospodarzy (Boily&#39;ego) stoi pod znakiem zapytania.
⛔100
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Hertha - Mainz
Typ: Hertha
Kurs: 2.05
Bukmacher: forBET
Analiza: Mecz inaugurujący 23 kolejkę niemieckiej Bundesligi, do Berlina na mecz z Herthą przyjeżdża Mainz. Faworytem jest zespół gospodarzy, który nie przegrał 4 kolejnych meczy ligowych notując w tym czasie 3 remisy oraz jedną wygraną w ostatniej kolejce z Bayerem Leverkusen na ich obiekcie, Hertha wciąż pozostaje w walce o europejskie puchary, strata do 4 miejsca dające udział w eliminacjach Ligi Mistrzów wynosi tylko 6 punktów, na przeciwległym biegunie są dzisiejsi goście, którzy po trzech kolejnych porażkach wylądowali w strefie spadkowej i w tym sezonie nie pozostaje im już nic poza walką o utrzymanie w niemieckiej elicie. Patrząc na bezpośrednie H2H meczy rozgrywanych na stadionie w Berlinie to statystyki również przemawiają za gospodarzami, który na ostatnie 5 meczy wygrali 3, raz zremisowali i doznali jednej porażki, jednak było to ponad 3 lata temu, ostatnie 2 pojedynki u siebie Hertha wygrała. Jeśli chodzi o absencje w tym spotkaniu to u gospodarzy nie zagrają kontuzjowani Rekik, Kurt, Kade, Duda i Schieber, natomiast u gości nie zagra zawieszony za kartki Diallo.
Przewidywane składy na dzisiejszy wieczór to:
Hertha: Jarstein - Pekarik, Stark, Torunarigha, Plattenhardt - Maier, Skjelbred - Lazaro, Darida, Kalou - Ibisević
Mainz: Adler - Balogun, Gbamin, Bell - Donati, Serdar, De Jong, Latza, Brosinski - Berggreen, Muto
Podsumowując liczę dzisiaj na wygraną gospodarzy, którzy po spawieniu w ostatniej kolejce dość dużej niespodzianki i pokananiu w delegacji Aptekarzy pójdą za ciosem i wygrają kolejne starcie tym razem przed własną publicznością, a zespół gości dozna kolejnej ligowej porażki. Powodzenia.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
ekipacentrum 60

ekipacentrum

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Holandia Eerste Divisie
Godz: 20.00
Spotkanie: Maastricht - Nijmegen
Typ: -1 Nijmegen win
Kurs: 2.81
Bukmacher: fortuna
Analiza: NEC w formie, są w bezpośredniej rywalizacji z młodzikami z Ajaxu i cisnąć się bd pewnie do końca. Gospodarzę natomiast 14 miejsce, ani spadek im w oczy nie zagląda ani też nie mają szans większych na włączenie się do rywalizacji o awans. NEC musi takie mecze wygrywać i budować na nich swoje poczucie wartości jak chcę poważnie myśleć o powrocie do elity w holi. Przegrali ostatnie 3 wyjazdowe spotkania co pewnie trochę martwi i zastanawia ( lider ) ale liczę że dziś uciszą szybko i na bogato gospodarzy. Ostatnio obie ekipy też zanotowały sporo meczy poniżej 2.5 a w tej lidze to nie trwa zbyt długo i każdy w końcu zaczyna strzelać; ja liczę na parę ładnych bramek Nijmegen i otwarty mecz. Na farcie.
⛔100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Rotterdam 2018
12:30
Berdych T. - Goffin D.
Berdych T. +1,5 gems
2,01 w 1xbet

Belg groni tutaj finału, ale liczę że zatrzyma go już niedługo właśnie Berdych. Obaj prezentują dobrą formę, zbliżony poziom, ale Czech w mojej opinii bardzo dobrze pokazał się na AO. Pokonał tam JMDP, z Federerem miał szanse na seta itd.
Do tego dochodzi H2H 2:1, ale z dość odległych czasów. Obaj wygrali swoje mecze tutaj w Holandii bez większych problemów i to bardzo wysoko. Berdych ma też bardzo dobre wspomnienia z tym turniejem, wygrał go w 2014, w 2015 zaliczył finał, rok temu półfinał.
⛔100
 
lucyyynaaa 1,8K

lucyyynaaa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja , 2 Liga
Godzina: 20:00
Spotkanie:
GFC Ajaccio - Reims
Typ: 2
Kurs: 2,33
Bukmacher: 1XBET
Analiza:

Witam,
moim zdaniem są przesłanki ,które wskazują ,że Reims może wywieźć 3 pkt ze spotkania z GFC Ajaccio.
Mianowicie bilans 5 ligowych wyjazdów Reims to 4-0-1 gdzie zwyciężyli z 3 Ac Ajaccio, oraz z dwoma zespołami, którym uległ dzisiejszy gospodarz czyli Bourg Peronnas i Orleans.
Dodatkowo oba zespoły grały z dobrze spisującym się Sochaux gdzie Reims wygrało co prawda u siebie 3:0 a GFC zaliczyło porażkę 4-1.
Liczę tu na dobrą obronę Reims która często potrafi zachować czyste konto i jakieś góra dwie bramki lini ofensywnej ;)
Pozdrawiam.
✅133
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
vat 1,2K

vat

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Legia Warszawa vs Śląsk Wrocław
Typ: obie strzelą/ ilość goli 2.5- nie i powyżej 2.5
Kurs: 5.25
Bukmacher: Totolotek
Co tu się rozpisywać? Legia gra o mistrzostwo, Śląsk o utrzymanie (na pierwszą ósemkę raczej nie ma co liczyć). Inny wyniki niż wygrana klubu z Warszawy będzie sporą niespodzianką. Legia najlepsza u siebie, Śląsk najgorszy na wyjazdach. Legia wraz z Lechem straciła u siebie najmniej bramek w lidze, tylko 5 bramek. Śląsk wraz z Termaliką strzelił ich najmniej a stracił najwięcej (9 strzelonych do 22 straconych).
Dodatkowo w Śląsku szpital, a za kartki nie zagra Arek Piech- drugi najskuteczniejszy napastnik (7 bramek i 4 asysty). Robak się zawiesił i nie strzelił bramki już od 8 spotkań w Ekstraklasie.
Legia wygrała wyjazdowy mecz na trudnym terenie z Zagłębiem. Wyglądało to obiecująco.
Myślę, że wynik 3+ do 0 jest jak najbardziej realny a taki kurs to spore value.
Polecam również zakład (poza konkursem) &quot;niezgoda strzeli i zaliczy asystę&quot; po kursie 9.0 na Forbet.
⛔100
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis WTA DOHA
godzina 14.30
spotkanie: C.Wozniacki - A.Kerber
typ : liczba Tiebrecków over 0,5
kurs 3,6
unibet
analiza:
Szczerze mówiąc liczyłem że finał kobiecego Australian Open odbędzie się w takim właśnie składzie.
Niestety Kerber nie wykorzystała piłek meczowych i w finale zobaczyliśmy Simonę Halep.
Znają się dobrze w h2h 8:4 dla Andzeliki i to ona w moim odczuciu jest w tym meczu delikatną daworytką.
Dzisiaj obie panie mają sobie coś do udowodnienia , do tego tłuste czeki w Doha więc odpuszczania na pewno nie będzię.Mecz dnia ja kibicuję Karo jeśli dzisiaj wygra to pozamyka usta malkontentom.Karolina gra teraz swój najlepszy tenis w karierze.To nie powinien być mecz do jednej bramki .Kolejny argument za typem że dawno w meczu między nimi nie padał TIEBREACK ostatni w 2014 w Easburne na trawie potem kolejnych 5 meczów bez trzynastego gema.Z początku myślałem tu pograć over 2,5 seta i to tez zagram ale kurs na Tiebracka mnie skusił.
W kolejnej rundzie na zwyciężczynię czekać bedzie Georges lub Kvitova obie moim zdaniem do ogrania w tej dyspozycji więć obie panie mogą ostrzyć sobie zęby na finał.
Dla mnie mecz dnia powinien być fajny dla oka.Powodzenia w typach wszystkim.
✅260
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Legia Warszawa - Śląsk Wrocław
Typ: Legia strzeli w obu połowach
Kurs: 2,4
Buk: LVBet
Analiza:
Aż przykro patrzeć co dzieje się ze Śląskiem. Jana Urbana miałem za jednego z lepszych trenerów w Polsce i za inteligentnego trenera, ale to co wyprawia we Wrocławiu woła o pomstę do nieba. Na boisku Śląsk mimo bardzo dużego jak na Polskie realia potencjału kadrowego nie bryluje. Nie ma pomysłu na grę, po za boiskiem Urban nie radzi sobie z zawodnikami. Potrafi publicznie krytykować swoich zawodników w mediach i obwiniać za stracone gole. Trener powinien na siebie brać porażki, żeby psychicznie odciążyć zawodników a Urban próbuje ratować swój &quot;stołek&quot; odpowiedzialność zrzucając na zawodników. Tragiczna jest przede wszystkim defensywa. Piotr Celeban jest chyba w najgorszej formie w całej swojej karierze. Boki obrony będą dziś tworzyc najpewniej Pawelec i Lewandowski, którzy popełniają błąd za błędem. Są przede wszystkim nie przygotowani do rundy rewanżowej. Cały czas wykluczeni z gry są Cotra, Jovic i Kokoszka co jeszcze bardziej zmniejsza pole manewru przy ustalaniu składu. O ile chociaż się starałem nie znalazłem żadnego pozytywu przemawiającego za dobrym wynikiem dla Śląska, tak tych za Legią znalazłem co najmniej kilka. Przede wszystkim bardzo inteligentny, wiedzący co chce zrobić z zespołem trener. Jozak konsekwentnie realizuje to co sobie założył Sprowadził bardzo dobrych zawodników, którzy mieli do czynienia z poważną piłką, do tego dołożył kilku młodzieżowców, których osobiście chce wziać pod swoje skrzydła i powoli wprowadzać ich do składu. Bardzo ciekawą grę Legia pokazała w Lubinie. Widać że zawodnicy realizują schematy Jozaka i to wychodzi bardzo obiecująco. Były momenty, kiedy Legia musiała delikatnie się wycofać, a wtedy Zagłębie zmuszało do błędów defensorów Legii. Dwie stracone bramki to raczej brak jeszcze odpowiedniego rozumienia się zawodników. Z Zagłębiem od początku zagrało 3 nowych zawodników a czwarty wszedł z ławki rezerwowych, więc nie dziwota że były momenty niezrozumienia. Jednak wydaje mi się że czas pracuje dla Legii. Z każdym treningiem to wygląda co raz lepiej i wydaje mi się że dziś zobaczymy jeszcze lepsza Legię niż w Lubinie. Tym bardziej że Wojskowi podejmą Śląsk na swoim stadionie a rywal będzie słabszy niż tydzień temu. Dzisiaj pole do popisu będzie miał Jarek Niezgoda i skrzydłowi, bo przeciw tak słabej defensywie nie powinni miec problemu ze stwarzaniem sobie szans. Stawiam na zdecydowane zwycięstwo Stołecznych oraz gol kluczowej postaci Legii i chyba w tym momencie najlepszy napastnik ligii - Jarka Niezgody.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
K 218

krystian95

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia,FA Cup
Godzina: 20:45
Spotkanie: Leicester-Sheffield United
Typ: 1

Kurs: 1.51
Bukmacher: fortuna

Analiza:
Dziś rozpoczyna się kolejny etap zmagań w Pucharze Anglii. Na rozpoczęcie pojedynek Leicester City z Sheffield United. Mecz na King Power Stadium,co czyni zdecydowanym faworytem drużynę występującą w Premier League.
Leicester w tym sezonie gra trochę w kratkę. Lepsze mecze przeplata słabszymi, co daje drużynie Lisów aktualnie 8 miejsce w tabeli. Mimo wszystko myślę,że jest to miejsce prezentujące aktualne możliwości drużyny Claude&#39;a Puela. Do TOP6 tracą sporo. Pozostaje więc rywalizacja o miejsce tuż za czołówką. Co ciekawe, Leicester zajmujące przecież dość dobre miejsce, traci więcej do szóstego Arsenalu niż ma przewagi nad będącym w strefie spadkowej zespołem Southampton. Mimo wszystko to dość bezpieczna przewaga w tak wyrównanej lidze jaką jest liga angielska. Puchar Anglii może być takim osłodzeniem obecnego sezonu. Wszak mecz z Sheffield to już jest 1/8 finału. Otwiera się,więc szansa na osiągniecie kolejnego sporego sukcesu. Owszem, w pucharze wciąż grają takie tuzy jak drużyny z Manchesteru, Chelsea czy Tottenham. Należy jednak mieć na uwadze,że wszystkie te drużyny zaangażowane są jeszcze w rozgrywki w europejskich pucharach. Może się,więc okazać,że będą traktowały Puchar Anglii jako możliwość rotacji.
Do tej pory Leicester pokonało Fleetwood i Peterborough. Z Fleetwood konieczne były dwa spotkania. W pierwszym spotkaniu Puel dokonał sporo zmian i widać to było po przebiegu spotkania. W meczu z Peterborough nie było już jednak żadnych wątpliwości,która drużyna jest lepsza. Sheffield miało trochę trudniejszą drogę, gdyż po drodze pokonali dwie inne drużyny z Championship, Preston i Ipswich.
United to obecny beniaminek Championship. W tym sezonie radzą sobie jednak bardzo przyzwoicie i z pewnością powalczą o udział w barażach do Premier League. Ostatnio mają dość trudny okres. W ostatnich tygodniach spotkania z czołówką bądź sąsiadami w tabeli. Bilans jest przeciętny,bowiem Sheffield pokonało Leeds czy Norwich, ale już w spotkaniach z Wolves i Aston Villą musieli uznać wyższość najlepszych drużyn w lidze.
Ważną informacją jest powrót do składu meczowego Riyada Mahreza. Ostatnio zagrał już chwilę w meczu z Manchesterem City. Dziś ma być już w wyjściowym składzie. Puel mówił na konferencji,że niesnaski już są za nimi. Na pewno jest to warte podkreślenia, bo Mahrez to absolutnie kluczowa postać Lisów. Kontuzjowany jest natomiast Shinji Okazaki. Do składu powinien wrócić Wes Morgan. Większe problemy ma szkoleniowiec gości. Kontuzjowany jest Kieroon Freeman. Zawieszeni na to spotkanie są John Fleck i Simon Moore. Z kolei trójka graczy, Holmes,Evans i Leonard, jest nieuprawniona do gry. Są to spore problemy kadrowe zważywszy,że ostatnio wszyscy wymienieni zawodnicy regularnie występowali w pierwszym składzie zespołu.
Obie drużyny zmierzyły się w sierpniu w ramach Carabao Cup. Górą było wtedy Leicester. Dziś też uważam ich za zdecydowanego faworyta i stawiam na ich zwycięstwo. Nawet jeśli Claude Puel zdecyduje się na kilka roszad, to wciąż zdecydowanie więcej jakości piłkarskiej i doświadczenia ma drużyna z Premier League. Kurs niski,ale do jakiegoś dubla w sam raz.
✅51
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
wjksk66 110

wjksk66

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Ligue 1
Godzina: 20:45
Spotkanie: As Monaco - Dijon
Typ: As Monaco strzeli gola w obu połowach - TAK
Kurs: 1.74
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Pierwsze spotkanie w 26kolejce francuskiej ekstraklasy. Do Monaco przyjezdza Dijon ktore na wyjazdach sprawuje sie fatalnie. Ostatnie zdobyte punkty w meczu wyjazdowym to zwyciestwo nad Metz dopiero 21.10.2017. Druzyna Monaco na wlasnym stadionie jak i poza nim są jedną z top druzyn europejskich. Sa zdecydowanymi faworytami tego spotkania, w ligowej tabeli są 2 tracąc 12pkt do lidera z Paryza, natomiast Dijon okupuje miejsce w srodkowej czesci. Wiceliderzy wyjda bardzo ofensywnie na to spotkanie, beda chcieli szybko strzelic bramke i kontrolowac spotkanie. Dijon wyjdzie cofniete probujac zaskoczyc Monaco szybką kontrą. Proponuje tu typ ze Monaco zdobedzie gola w obu polowach po kursie 1.74
Powodzenia
✅74
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
B 23

barbara

Użytkownik
×
2/1 - 39.00
Feirense - Portimao
1.polowa/koniec
Całkowity kurs 39.00
Dziś mają się łamac w portugali kurs 39! na 2/1 grajcie Panowie!!
⛔100
Nieregulaminowy zapis
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
F 161

fuska

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, LOTTO Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Legia Warszawa - Śląsk Wrocław
Typ: Legia -2 azjan
Kurs: 3.05
Bukmacher: Unibet
Analiza:
&quot;Koledzy po fachu&quot;, ze tak pozwolę sobie Was nazwać, kilka typów na ten mecz już dali, więc ja proponuję coś takiego. Starcie lidera tabeli z 10. zespołem w stawce. Starcie najlepszej ekipy w meczach u siebie, z ekipą najgorszą na wyjazdach. Szczerze mówiąc, nie spodziewałem się, że Legia będzie w stanie strzelić aż 3 bramki w Lubinie, bo w tym sezonie jest dosyć underową drużyną. Więc tym bardziej ten typ ma racje bytu, jeśli Pazdan zagra na swoim poziomie.
Z kolei Śląsk pod koniec rundy grający w kratkę (dość średnio) potwierdził to w Krakowie.
Przypuszczalne składy:
Legia: Malarz – Broź, Remy, Pazdan, Jędrzejczyk – Mączyński, Antolić, Philipps – Eduardo, Niezgoda, Hamalainen

Śląsk
: Słowik – Pawelec, Celeban, Rieder, Lewandowski – Riera, Srnić, Chrapek, Vacek, Pich – Robak
Po pierwsze rzucają się w oczy słabe boki obrony w obu zespołach, zwłaszcza u gości. Z drugiej strony Broź też nie gwarantuje mega jakości, a Jędrzejczyk z Zagłębiem zagrał przeciętnie. W Śląsku jeden nominalny skrzydłowy, a w Legii nie ma nawet tego jednego. Zobaczymy jak to będzie wyglądać.
Niezgoda wsparty Eduardo da Silvą powinien utrzymać dobrą dyspozycję i strzelić 1-2 bramki.
✅205
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Hertha - Mainz
Typ: suma zółtych kartek 3.5 +
Kurs: 1.70
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Mecz bardzo fundamentalny dla klubu Mainz, który jest w bardzo dużym dołku - od ostatniej efektownej wygranej 3-0 ze Stuttgartem przegrali 4 mecze z rzędu i obecnie znajdują się na 3 miejscu od końca, które nie oznacza spadku, ale baraże z drugoligowym zespołem o byt/awans w Bundeslidze.
W tym meczu faworytem jest zespół Herthy, który poza atutem własnego boiska prezentuje lepszy futbol. Co prawda drużyna ma problem z kontuzjami, ale ich kadra jest na tyle szeroka, że są w stanie rywalizować z klubem z dna tabeli. Poza tym są podbudowani ostatnim zwycięstwem z Leverkusen.
Typ na którym chce się skupić to żółte kartki - przewiduje sporo walki oraz fauli w tym meczu, które mogą owocować sporą ilością kartek.
Oba zespoły zdobywają średnio 2-3 kartki na mecz, dlatego suma kartek 4 jest jak najbardziej osiągalna w tym spotkaniu.
Przewidywany wynik: 2-1 dla Herthy
⛔100

 
winiar93 12,8K

winiar93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Turcja, Super Lig
Godzina: 18:00
Spotkanie: Konyaspor - Besiktas
Typ: BTTS - TAK
Kurs: 1.63
Bukmacher: fortuna
Analiza: Pierwsze spotkanie 22. kolejki najwyższej klasy rozgrywkowej w Turcji. Liga dość egzotyczna jak na europejskie standardy, ale dopatruję się w niej pewnych prawidłowości. Gospodarze - Konyaspor, to do niedawna uczestnik Ligi Europy, w której bądź co bądź tragicznie nie zagrał, uzbierał 6 oczek w 6 spotkaniach i ostatniej kolejki był zamieszany w awans z drugiego miejsca w grupie. Zresztą sezon wcześniej ugrali 3. miejsce w lidze i też reprezentowali Turcję w europejskich pucharach. Goście - Besiktas, wiadomo, co sezon duże oczekiwania, naszpikowany gwiazdami (jak na warunki ligi) zespół. Wyjazdy nie są specjalnością Besiktasu, tracą sporo goli i podobną ilość strzelają (16:14). Konyaspor od niedawna notuje zwyżkową formę, choć nadal jest w strefie spadkowej. Optymizmu dodaje fakt, że potrafią grać z większymi firmami. Zatrzymali ostatnio Basaksehir, Galatasaray czy Trabzonspor. Biorąc pod uwagę ligę i puchar jest to ekipa niepokonana od 7 spotkań u siebie, spośród których wszystkie okraszała co najmniej 1 golem. Z kolei dorzucając do tego spotkania wyjazdowe strzelali w każdym z ostatnich 13 meczów. Wydaje mi się, że motywy obu ekip sprawią, że spotkanie będzie otwarte i gole z obu stron to tylko formalność. Jednym i drugim punkty są potrzebne, w przeciwnym razie gościom ucieknie mistrzostwo kraju, a gospodarze uwikłają się w walkę o utrzymanie. Gdzie zatem mają szukać szans jeśli nie w spotkaniu na własnym, w dodatku trudnym terenie?
✅63
 
G 72

gacek_typer

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Francja 3 liga
Godzina: 20:00
Spotkanie: Sannois - Concarneau
Typ: remis
Kurs: 3.00
Bukmacher: fortuna

Jak tu nie zagrać remisu? Zespoły środka tabeli. Nad strefą spadkową przewaga odpowiednio 4 i 3 punktów. Oba zespoły lubią remisy, goście maja ich 7, gospodarze aż 11 na 20 spotkań. Więcej niż połowa. Szok!11
Zgadnijcie, jaki był wynik pierwszego mecz między nimi? Oczywiście remis ????
Liczę, że zamiłowanie do remisów, pierwszy mecz między nimi, w mare bezpieczna pozycja w tabeli sprawią, że oba zespoły dojdą do wniosku, iż odpowiada im rezultat remisowy ????
pozdrawiam
ps. Drugi remis mam w meczu Dunkerque - Beziers, też 3 liga Francuska
✅200
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
ostrowski 181

ostrowski

Użytkownik
Dyscyplina PIlka nozna
Godzina: 20:30
Spotkanie: Legia vs Slask
Typ: obie strzelą i over 2.5
Kurs: 2.30
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Mam nadzieje ze wszyscy po wczoraj zadowoleni,wiec dzisiaj obstawimy mecz ekstraklasy.Legia jak wiemy umie strzelic duzo goli,spodziewam sie tego ze Jarek Niezgoda sie wpisze na listę strzelców.Obie druzyny beda nastawione na grę ofensywną.Mecze miedzy tymi druzynami zawsze sa emocjonujące.Sląsk to druzyna ktora gra w kratkę,ale na te najwazniejsze mecze potrafi się wspiąć na wyżyny.Udowodnili to juz niejednokrotnie.Meczyk bedzie pelen goli,Legia spodziewam się ze włąduję przynajmiej 2 gole,a śląsk bramkę jakaś na pewno załąduję,a ile tego nie wiem ale zycze powodzonka.
Pozdro i z fartem!
✅130
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
T 159

typer1-131875

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Irlandia, Primier Division
Godzina: 20:45
Spotkanie: St.Patricks - Cork City
Typ: 1
Kurs: 3.95
Bukmacher: fortuna
Analiza:
1 kolejka irlandzkiej ligi. Kurs na gospodarzy dość wysoki ze względu, iż w poprzednim sezonie zajeli dopiero 8 miejsce a ich przeciwnicy to mistrz ligi. Ale umówmy się, w tym sezonie (przynajmniej na papierze) różnice pomiędzy tymi zespołami są naprawdę niewielkie, a gdyby zagłębić się bardziej w wartości drużyn to ekipa gospodarzy, dzięki paru transferom w poprzednim okienku transferowym, wypada lepiej. Źródła podają różna dane (jednakże wszystkie na korzyść gospodarzy), można przyjąć, że gospodarze mają wartość rynkową zawodników na poziomie 2 mln euro, goście 1,2 mln euro. Na 9 poprzednich meczy na stadionie gospodarzy, wygrali oni 5 razy, 1 zremisowali, 3 przegrali. Ostatni mecz również na ich korzyść 4-2. Po takim kursie żal byłoby nie zaryzykować. Oby gospodarze dobrze weszli w sezon, czego sobie i wam życzę. Powodzenia
⛔100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Koszykówka - Hiszpania, Puchar Hiszpani
Godzina: 19:00
Spotkanie: CB Gran Canaria - Baloncesto Fuenlabrada
Typ: handicap 1 (-5.5) (włącznie z dogrywką)
Kurs: 1,44
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie w ćwierćfinale pucharu Hiszpani w koszykówce. Gospodarze są tutaj zdecydowanym faworytem i ja się z tym w zupełności zgadzam i stawiam, że wygrają minimum 6 punktami różnicy. Gran Canaria ostatnio w bardzo dobrej dyspozycji i wygrała 5 meczy z rzędu (3 w lidze hiszpańskiej i 2 w EuroCup), Fuenlabrada z kolei w 5 ostatnich meczach odniosła 4 porażki i 1 wygraną. Ostatnio oba zespoły grały ze sobą w lidze hiszpańskiej i na parkiecie Fuenlabrada wygrała Gran Canaria i to zdecydowanie 86-66. Myślę, że tym bardziej przed własną publicznością gospodarze wygrają również zdecydowanie. Polecam również wyższe handicapy, bo zanosi się tutaj także na małe lanie. Ja wybieram bardzo bezpieczny próg ale ci co lubią ryzykować bardziej i szukają wyższych kursów myślę, że mogą śmiało próbować na zwycięstwo gospodarzy z handicapami -8.5 czy -9.5 a nawet wyższymi. Gran Canaria powinna tutaj wygrać wysoką różnica punktowo, bo zespół ten jest w formie, natomiast ich rywal ostatnio słabiutko sobie radzi a na domiar złego zagra dzisiaj bez dwóch czołowych graczy Popovica i Sekulica. Więcej o absencjach w obozie gości można przeczytać na oficjalnej stronie zespołu Fuenlabrada, link poniżej:
http://www.baloncestofuenlabrada.com/DetalleNoticia/Article/4373/-Nos-gustan-los-retos
✅44
 
C 229,7K

czary-mary

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Plus Liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Bydgoszcz - BBTS Bielsko - Biała
Typ:
2
Kurs: 3.30
Bukmacher: totolotek
Analiza:
Wracam po krótkiej przerwie, aby złapać trochę oddechu. Od razu trafia się wyborne kursiwo. Mecz jak najbardziej z gatunku takich, które BBTS wygrywa. Przed tygodniem Bydgoszcz przegrywa z najsłabszymi w lidze Kielcami ( na koniec sezonu ), natomiast Bielsko porażka, jednak z zespołem o wiele bardziej wymagającym, czyli Czarnymi Radom. Porażka porażką, jednak mecz był na styku, każdy set rozstrzygał się w końcówkach. Niewiele brakowałoby a oglądaliśmy tie break. Kolejnym argumentem przemawiającym za Bielskiem jest jakby to nie brzmiało, seria ich ośmiu porażek. Kiedy jak nie teraz ? Z kim jak nie z Bydgoszczą. W pierwszej rundzie w BB gładkie zwycięstwo Bielszczan 3:0, w każdym secie miażdżąc rywali. Kolejny problem Bydgoszczy to zawieszenie Rohnki, czyli na przyjęciu nie mają w kim wybierać, gra ten kto musi, bo nikogo innego na tą pozycję w tym zespole sie nie znajdzie.
Porównanie składów:
Bydgoszcz - Bielsko
atak : Filipak - Krikun, Bucki
przyjęcie : Ananiew, Gortsaniuk - Łukasik, Tarasow, Janeczek
rozegranie : Goas - Peacock
środek : Sacharewicz, Jurkiewicz - Cedzyński, Gaca
libero : Kowalski - Marek
Składy bardzo wyrównane a kursy z kosmosu. W ataku Bielska w końcu swoje zaczyna grać kawał gracza jakim jest Krikun. Umiejętności ma, byle kto w lidze rosyjskiej nie grywa, do tego na rozegraniu podstawowy sypacz reprezentacji Australii i przyjęcie kiedyś wielka nadzieja Łukasik, który jeszcze może wystrzelić. Dzisiaj przełamanie serii.
⛔100
 
S 1,1K

slawek1302

Użytkownik
Dyscyplina koszykowka Polska Puchar
Godzina: 20:30
Spotkanie: Stelmet - Legia
Typ: Stelmet -22,5 pkt handi
Kurs: 3,15
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Handi olbrzymie, ale cuż czolówka tabeli tego misiaca odjechała mocno i trzeba ryzykować. O potencjałach druzyn nie ma co dyskutować. Legia...niby ostatnio gra lepiej, niby wygrała w Gliwicach, ale bądzmy szczerzy to drużyna jednowymiarowa. Wszystkie akcje grane na zasadzie że jak coś to piłka do Beana i niech on cos tam rzuca. Jak znam Urlepa to bedzie on przyszykowany na tę opcje. Co w Legii oprócz Beana??? Rzemieślnik Mickelson, bez formy Wall i polska rotacja tak slaba jak nasi na olimpiadzie. Stelmet grając dziś na luzie samym potencjałem jest kilka klas wyzej. Fakt w lidze kilka wpadek lub ledwo wygranych meczy ale mocno chcieli zawalczyc o dalsza runde w europejskich pucharach. Jak zapowiada Koszarek...&quot;przywieziemy puchar do Zielonej Gory&quot;. Dzis czad na ostry trening strzelecki
✅215
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom