>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 15.02.2018 (czwartek)

Status
Zamknięty.
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 19:00
Spotkanie: S.Sebastian - Salzburg
Typ: 02
Kurs: 1.97
Bukmacher:
Fortuna
Analiza: Pojedynek grającego w kratkę RSSS z solidną (szczególnie w obronie) drużyną Salzburga.
Zdaniem bukmacherów faworytem w tym spotkaniu jest ekipa Basków, która w tej edycji LE zakończyła grupę na drugim miejscu z całkiem niezłym bilansem bramkowym (16-6), jednak byli w cieniu Zenitu, a poza tym ich grupowi rywale nie byli z najwyższej półki: Vardar Skopje czy Rosenborg nie miał zbyt wielu argumentów. Jeśli chodzi o gości, to ich grupa była zdecydowanie bardziej wyrównana, a fakt że wygrali kosztem Marsylii pokazuje, że nie są na straconej pozycji w starciu na hiszpańskiej ziemi, a wręcz przeciwnie, są nawet faworytami do zanotowania korzystnego wyniku.
Co charakteryzowało Salzburg w tym zostanie LE? Solidność, fenomenalna defensywa i skuteczność - bilans bramkowy 7:1, bez porażki w grupie, a w lidze na dobrej drodze do mistrzostwa.
W tym meczu najprawdopodobniej nie wystąpi Willian Jose bez którego Sociedad traci przynajmniej 50% potencjału ofensywnego. Anoeta już nie jest taką twierdzą jak jeszcze kilka lat wcześniej, gdzie Barcelona, Atletico czy Valencia regularnie tracili punkty. Według mnie dobra gra defensywa jest w stanie poprowadzić ekipę z Austrii do minimum remisu.
Przewidywany wynik 1-1
✅97
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
tryh 2,2K

tryh

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Godzina: 19:00
Spotkanie:
Ostersunds - Arsenal
Typ: Ostersunds wygra
Kurs: 7.20
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Ja pójdę dalej i po prostu postawię na Ostersunds... widziałem spotkanie Ostersunds u siebie z Baskami... i byłem w szoku to jak dobrze wtedy zagrali.. Ostersunds swoje boisko na sztucznej nawierzchni wykorzystuje do maksimum użyteczności.. widać , ze ten zespół czuje się na swoim boisku jak ryba w wodzie.. ten zespół ma tak dopracowane zagrania na tej nawierzchni , że nie radzą sobie tam topowe drużyny z Europy ( Galata, Hertha czy Bilbao) Temperatura też nie będzie rozpieszczać piłkarzy.. myślę , że Ostersunds takie warunki będą bardziej odpowiadały, dużych zmian kadrowych w Ostersunds nie ma , ich główny mózg akcji ofensywnych - Sema dalej w klubie z Szwecji. Arsenal dobrze wiemy to marka ale czy te gwiazdy nie przestraszą się dzisiejszych warunków , które będa panowały na stadionie Ostersunds.. ??? myślę , że drużyna Arsenalu zahaczy o minimalizm i tutaj się przejedzie i przegra.. myślę , że po takim kursie warto !
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Łyżwiarstwo szybkie - Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pyeongchang 2018
Godzina: 12:00 CET
Spotkanie:
10000m. Mężczyzn
Typ: Top3 - Beckert, Patrick
Kurs: 8,00
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Kurs mocno przesadzony, eufemistycznie mówiąc. Beckert jedzie w ostatniej parze z Kramerem, czyli murowanym faworytem do złota. Raz że będzie miał pełen przegląd sytuacji wiedząc jak pojechali inni rywale, a dwa, że może pociągnie się trochę z faworytem. A przecież nawet bez tych okoliczności Niemiec byłby kandydatem do medalu, najpewniej do brązu znaczy się. Rok temu Beckert na MŚ skończył z brązem za dwoma Holendrami, podobnie jak 2 lata wcześniej. Nie zdziwi mnie jeśli w Korei będzie podobnie. Oczywiście o ile nie wyłączy telefonu i dotrze na start ???? Dlatego wg mnie szanse na medal dużo większe niż wskazują te kosmiczne kursy.
ZAPRASZAM DO DZIAŁU ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PYEONGCHANG 2018
⛔100
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej- SHL
Godzina: 19:00

Spotkanie: Brynas - Orebro
Typ: over 5 gola w meczu (zwrot przy 5 golach)
Kurs: 2,02
Bukmacher:
Unibet
Analiza

Niestety zostałem uprzedzony z typem na over 4,5 wiec nieco podbiję stawkę i zagram na over 5.
Ekipa gości wciąż walczy o utrzymanie w lidze. Jeśli dziś zdobędą chociaż dwa punkty to opuszczą strefę spadkową. Niestety ich forma nie napawa optymizmem. Przegrali 9 ostatnich meczów.
Brynas zajmuje ostatnie miejsce dające awans do play off. Mają 14 punktow przewagi nad zespołem niżej, więc tylko katastrofa moglaby im zabrać grę w PO. Lecz strata 7 oczek do siódmej drużyny i 10 do szóstej jest jak najbardziej do odrobienia. Przypomnę, że szóste miejsce startuje w PO od 1/4 finału. Finalnie - wyższa pozycja w rundzie zasadniczej równa sie teoretycznie słabszy przeciwnik w PO.
Obie druzyny więc wciaz maja o co grać. Brynas ma 5,3 gola na mecz, a Orebro rowne 5.
Nie jest to świetny wynik, ale patrząc na H2H obu drużyn, to wygląda o lepiej. Ostatnie 13 meczów, to tylko jeden wynik poniżej 5 goli. Liczę na podtrzymanie tej passy jeśli chodzi o over tych drużyn w H2H.
✅102
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
piekarz 1,9K

piekarz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Europy
Godzinna: 21:05
Spotkanie: Napoli – RB Leipzig
Typ: Napoli wygra co najmniej 2 golami (handi -1)
Kurs: 3,5
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Kolega &#39;silo&#39; opisał powyżej już to spotkanie, zatem pójdę odważniej i zagram handicap na Napoli.
Dziwi rosnący kurs na gospodarzy. Nie widzę nic takiego, coby powodowało umniejszenie szans
na zwycięstwo drużyny z Neapolu. Być może handi nieco na wyrost, ale jak najbardziej możliwy.
W końcu to lider silnej Serie A, w której kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa ostatnio gromiący
u siebie Lazio 4-1. Można powiedzieć, że Lipsk to takie Lazio pod względem piłkarskich możliwości.
Liczę więc, że Napoli upora się z nimi dość spokojnie i wygra co najmniej 2 golami.
⛔100
 
K 218

krystian95

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Godzina: 21:05
Spotkanie: Lyon - Villareal
Typ: 1/BTS
Kurs: 3,65

Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Obie drużyny złapały zadyszkę przed dwumeczem. Lyon przegrał ostatnie trzy spotkania w lidze francuskiej, przez co trochę uciekły mu drużyny Monaco i Marsylii w tabeli Ligue 1. Z kolei Villareal przegrał ostatnie dwa spotkania, z Betisem i Alaves.
Mimo to w obu przypadkach daleko mi do stwierdzenia,że to początek jakiegoś głębszego kryzysu. Oglądałem ostatnie spotkania Lyonu i to bardziej swojej nieporadności mogą zawdzięczać tak słabe wyniki. Z Monaco prowadzili grając w przewadze jednego gracza.a mimo to nie potrafili utrzymać korzystnego rezultatu. W meczu z Rennes również marnowali sporo okazji. Poza tym sędzia nie podyktował ewidentnego rzutu karnego na korzyść Lyonu. Trzeba przyznać,że drużyna ta ma sporo do zaoferowania,jeżeli chodzi o ofensywę. Tak jak pisałem, często brakuje niestety wykończenia, bowiem sytuacji jest sporo w każdym spotkaniu. Trochę gorzej wygląda defensywa. Z czołówki Ligue 1 mają najwięcej bramek straconych.
Dla Villareal na pewno dwie ostatnie porażki to trochę policzek, bo wcześniej byli w stanie ograć Real na Santiago Bernabeu czy nieobliczalny Sociedad. Zarówno Alaves jak i Betis to zdecydowanie były drużyny do ogrania.
Jeżeli chodzi o personalia, to obie drużyny najprawdopodobniej w podobnych składach, jak w poprzednich spotkaniach. Nie ma żadnych świeżych kontuzji. W drużynie gospodarzy zabraknie Rafaela. W ekipie Żółtej Łodzi Podwodnej nie zagrają Semedo, Sansone,Bruno i Andres Fernandez. Jednak już od pewnego czasu wymienieni zawodnicy znajdują się poza składem.
W tym spotkaniu widzę zwycięstwo Lyonu. Gospodarze na pewno mają dodatkową motywację, z racji,że finał odbędzie się na Stade Gerland, ich obiekcie. Nie sądzę,aby były jakieś rotacje. Lyon potrafi radzić sobie z najmocniejszymi zespołami na własnym obiekcie. Wygrywali tu już z PSG,Monaco i Marsylią. Punkty za to gubią będąc zdecydowanym faworytem. Villareal to też mocna drużyna, mająca sporo atutów. Biorąc pod uwagę dyspozycję defensywy Lyonu uważam,że jakąś bramkę również strzelą. Dlatego pomimo faktu,że do dopiero pierwsze spotkanie dwumeczu widzę tutaj otwarty mecz i wygraną Lyonu.
✅265
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
X 443

xenonter

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Rotterdam
Godzina: 21:00
Spotkanie: Haase R. - Griekspoor T.
Typ: Griekspoor T. ( krecz = brak zwrotu )
Kurs: 4.30
Bukmacher: eFortuna
Analiza:
Według bukmacherów znacznym faworytem spotkania jest Haase, natomiast ja uważam, że zarówno jeden jak i drugi Holender mają podobne szanse na wygranie, dlatego idę po sporym kursie.
Haase jest po serii 5 porażek z rzędu, którą dopiero odłamał wczoraj wygrywając z dużo niżej notowanym rywalem De Bakker&#39;em. Co ciekawe pomimo niskiej skuteczności serwisu Haasa ( 50 % pierwszego podania ), przeciwnik był w stanie zdobyć maksymalnie 15 pkt przy jego serwisie.
Jeśli chodzi o drugiego z niżej notowanych Holendrów, czyli Griekspoora mamy tutaj całkiem inną sytuację.
W tym roku rozegrał dopiero jedno spotkanie i już w nim odniósł sensacyjne zwycięstwo nad Wawrinką.
Może Szwajcar nie jest w życiowej formie, ale sam fakt, że zawodnik z 259 miejsca rankingu ATP go pokonał może dać do myślenia. Kto oglądał spotkanie wie, że mecz był dobry i typowany dzisiaj przeze mnie Holender nie załamał się po pierwszym przegranym secie i zaprezentował na prawdę kawał dobrego tenisa.
Liczę dziś na bardzo dobre spotkanie i na bezpieczniejszy typ polecam over gemowy, albo handi + 1.5 seta. Kort zweryfikuje !
⛔100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga europejska
Spotkanie: Spartak Moskwa - Athletic Bilbao
Typ: 1
Kurs:
2,43
Godz: 19:00
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Nie wiem dlaczego ale od tygodnia chodzi mi po głowie ten typ... Dlatego nie wycofuję się z tego i stawiam czystą 1 ...
Wiadomo, że prócz pojedynku Athletic będzie się musiał się zmierzyć z pogodą nietypową dla Hiszpanów.
Druga sprawa to gra Athleticu ostatnia... jest kiepska i ich słaba pozycja w lidze 13 miejsce nie jest przypadkowe.
Trzecia sprawa to bardzo dobre mecze w lidze mistrzów Spartaka przed własną publicznością a może inaczej świetny mecz z Sevillą wygrany 5:1.
Jedyny minus to brak gry w lidze Spartaka, wiadomo, że tam jest teraz przerwa i grali tylko mecze towarzyskie także nie są w rytmie meczowym o stawkę.
Spartak nie odstaje wcale składem od Athletic... Są L. Adriano, D. Kombarov, Q. Promes (bardzo dobry sezon tego gracza), S. Bocchetti, Ze Lusi czy M. Pasalić.
Ogólnie pograłem także awans Spartaka więc jeśli chcą awansować muszą u siebie wygrać by mieć czego bronić w Hiszpanii.
Dla mnie lekki faworyt to gospodarz w tym meczu.
⛔100
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europejska
Godzina: 19:00
Spotkanie: Ludogorets Razgrad - AC Milan
Typ: AC Milan ha -1.0
Kurs: 3,15
Buk: LVBET
Wielkie aspiracje Chińskich właścicieli Rossonerich o Scudetto spełzły na niczym. Mało tego, Milan najpewniej nie wywalczy awansu do Champions League poprzez Serie A, bowiem do 4 pozycji ma aż 9 punktów straty i wydaje mi się że podopieczni Gennaro Gatusso potraktują niezwykle poważnie rozgrywki Ligi Europy. Widac, że po objęciu zespołu przez legendę Milanu - Gennaro Gatusso zespół zaczął grać na prawdę bardzo ciekawą piłkę. Po krótkiej przezwie zimowej Milan jeszcze nie przegrał. Mediolańczycy wygrali między innymi z Cagliari 2:!, zagrali fenomenalny mecz przeciwko Lazio w Serie A, wygrywając 2:1, 3 dni później remisując z nimi bezbramkowo w Coppa Italia. W ostatniej kolejce Milan pokazał, bardzo ciekawą grę, pod względem taktycznym, widac pomysł Gatusso na ten zespół. Milan wygrał wysoko 4:0 i dał jasny sygnał, że będzie chciał ratować jeszcze ten sezon. Najbliższa do tego droga wiedzie przez Europejskie Puchary. Chyba nikt nie ma wątpliwości, że to dawny klub Berlusconiego jest faworytem tego dwumeczu. Milan najpierw jedzie do Bułgarii, na bardzo trudny terem, gdzie na prawdę ciężko się gra, tutaj Braga wywiozła jedynie punkt a Hoffenheim poległo 1:2. Niespodziewanie 3 punkty wywiózł Basaksehir wygrywając 2:1, jednak to było bardzo trudne spotkanie dla Turków. Dzisiaj przyjeżdża jednak Milan, czyli o kilka klas lepszy zespół niż Basaksehir, Hoffenheim czy Braga i moim zdaniem Milan postara się o sowitą zaliczkę przed rewanżem na San Siro, aby za tydzień tylko potwierdzić swój awans do 1/8 finału. W sobotę czeka Milan arcyważny w kontekście walki o czołowe lokaty w Serie A mecz z Sampdorią, a w przyszłą sobotę jada na Stadio Olimpico do Rzymu na mecz AS Romą. Tak niezwykle trudne spotkania w lidze, plus między czasie dwa mecze w Europejskich Pucharach, sprawiają że, któryś z tych meczy Milan pewnie &quot;odpuści&quot;. W cudzysłowu, bo oczywiście nie ma takie zjawiska że zespół odpuszcza mecz, ale chodzi o to że w ciągu 10 dni nie da się zagrać 4 meczy, będąc do nich w 10 % przygotowanym w tym samym składzie. Spodziewam się, że Gatusso dzisiaj pośle do boju &quot;pierwszy kaptur&quot; aby zapewnić sobie już awans, żeby w rewanżu wystawić absolutne rezerwy, tym samym odpowiednio podejść do meczu w Rzymie. Rossonerich zagrają bez kontuzjowanych Storaro, Contiego, Lacatellego i Kalinicia. Wydaje się że jedynie ostatni z nich miał by szanse wyjść od początku. W doskonałej formie jest Patrick Cutrone (2 gole ze SPAL), dlatego strata Chorwata nie będzie aż tak bolesna.
Dla Mistrza Bułgarii to będzie pierwszy mecz o stawkę w 2018 roku i to dla mnie chyba największy aspekt tego meczu, który przemawia za Milanem. Podczas długich, ciężkich przygotowań zespół z Razgradu nie zagrał z żadnym z potentatów jakim niewątpliwie jest Milan. Zwycięstwa w niewielkich rozmiarach z zespołami takimi jak Pavlodir (jeden ze słabszych zespołów w Bułgarii), Baltica (6 zespół drugiej ligi Rosyjskiej) czy Botosani (przeciętniak z Rumuni) czy nawet remis z Szachtarem 2:2, który zagrał w połowie rezerwami to nie są jakieś wyniki przemawiające za tym, żeby sprawić jakieś ogromne kłopoty Milanowi. Dodatkowo zabraknie jednego z liderów tego zespołu: Keseru oraz za kartki pauzować będzie Brazylijczyk Natanael. Wydaje mi się że w tym momencie sezonu Ludogorets nie jest w stanie przeciwstawić się Mediolanowi i Włosi szybko obejmą prowadzenie. Spodziewam się jednostronnego meczu pod dyktando Milanu. Powodzenia!
✅215
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
B 22

bartswir

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA DOHA
Godzina:
16:30
Spotkanie: Switolina-Kvitova
Typ: Switolina
Kurs: 1.75
Bukmacher: STS
Analiza:
Wczoraj można rzec, że analiza siadła i Porto gubiło się w obronie ale tych rożnych jak na lekarstwo...

Dzisiaj uderzam na mocno obsadzony turniej w Doha. Wczoraj oglądając mecz Agnieszki z Petrą miałem już w głowie typ. Obie zawodniczki pod formą ale to co robiła Kvitova trochę mnie zdumiewało, chodziła po korcie, brak emocji, trener wzywany był tylko po to aby ją zmotywować do gry bo po prostu NIE CHCIAŁO SIĘ JEJ GRAĆ i marzyła aby zejśćz kortu, ból pociętej ręki ? Możliwe...
Switolina równa zawodniczka w poprzednim meczu gładko 2:0 (brakuje jej trochę 1st serwisu), jeśli Kvitova wyjdzie w takim nastroju jak wczoraj to o wynik jestem spokojny. Switolina ma świetną okazję poprawić h2h, powodzenia!
⛔100 nieregulaminowy bukmacher
 
R 190

rafi131364

Użytkownik
Dyscyplina; tenis K, Doha
Godzina- 15.00
Spotkanie- Halep- Sevastova
Typ- Halep dokładny wynik 2-0
Kurs- 1,64
Buk- fortuna

Referatu nie będzie. Korty otwarte w Doha. Rumunka świetnie sobie radziła podczas ostatniego AO i widac utrzymuje gaz. Zgniotła w 1 meczu turnieju Makarova.. Dlaczego 20?
Jest lepszą tenisistką, w lepszej formie i dodatkowo staty Sevastovej z Vekic to jakiś koszmar! 6 straconych serwisów-breakow. Z taką dyspozycją nie pogra sobie z rumunką..
Polecam do kuponu również kiel-wetzlar- gość - 25,5 bramki. 1,4 i federer -21,5 gema w meczu 1,,44.. do kuponu w sam raz
✅ 64
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
ciamot 78

ciamot

Użytkownik
Dyscyplina; Piłka nożna, liga Europy
Godzina 17:00
Spotkanie Astana - Sporting
Typ: under 0,5 gola w 1 połowie
Kurs: 2,69
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Astana przygotowuje się do tego meczu grając sparingi, więc forma nie do końca wiadoma. Sporting z kolei musi przelecieć niemal pół świata na to spotkanie… więc piłkarze na pewno nie zaprezentują się z najlepszej strony, faworyci już nie raz przegrywali w stolicy Kazachstanu, myślę więc ze biorąc pod uwagę wszystkie okoliczności drużyna z Portugali będzie chciała sprawę awansu rozstrzygnąć na własnej ziemi, a mecz w Kazachstanie przetrwać, bez większych strat. Astana jest bez rytmu meczowego, poza tym jest piłkarsko słabsza, dlatego myślę ze 1 połowa tego spotkania będzie się toczyć w wolnym tempie bez frontalnych ataków.
⛔ 100
 
grzesznik 800

grzesznik

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Doha, WTA
Godzina: 18:00

Spotkanie: Konta - Kerber
Typ: Kerber 2:0
Kurs: 2.05
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Dziś o 18:00 spotkanie 9 i 11 rakiety kobiecego tenisa. Angelika po ponad dwóch tygodniach przerwy od tenisa, wczoraj nie dała szans Samanice Stosur pokonując ja w dwóch setach w równa godzinę. Konta ma za sobą już dwa spotkania w turnieju w Katarze, oba wygrała po 2:0, spędzając na korcie łącznie niecałe 3 godziny.
Ostatnie trzy mecze tych zawodniczek kończyły się zwycięstwami Niemki. Konta jeszcze nigdy nie ugrała seta z Angeliką. Dziś będzie podobnie.
Kerber imponowała w AO. Była w świetnej formie, a odpadła w półfinale po nerwach i wojnie totalnej z Simoną Halep. Poza tym 9 pozycja w rankingu WTA nie oddaje jej klasy. Moim zdaniem to 2-3 rakieta świata.
Konta co prawda kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa, ale myślę, że dziś ujawni się zmęczenie materiału po FED CUP. Obstawiam tu 2:0 dla Angeliki Kerber.
⛔100
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21:05
Spotkanie: Celtic - Zenit
Typ: obie strzelą i powyżej 2,5 gola
Kurs: 2.25
Bukmacher: fortuna
Analiza: Z dzisiejszej oferty na Ligę Europy wybieram spotkanie Celtic - Zenit, gospodarze na jesień grali w Lidze Mistrzów, gdzie w grupie B zajeli 3 miejsce, wygrali tylko jedno spotkanie i doznali 5 porażek, ale mieli trudną grupę z Bayernem i PSG, więc awans do kolejnej rundy Ligi Mistrzów był poza ich zasięgiem, strzelili tylko 5 bramek, a stracili 18, co daje średnią 3,83 gola na mecz, natomiast Zenit wygrał swoją grupę w Lidze Europy, odniósł 5 zwycięstw i jeden mecz zremisował, stosunek bramek 17:5, co daje średnią 3,67 goli na mecz, więc jak widać są to mocne overowe drużyny, dlatego dzisiaj w moim typie idę w bramki, według bukmacherów faworytem do awansu do kolejnej rundy jest zespół gości, chociaż kursy na dzisiejszy mecz są wyrównane. Celtic jeśli myśli o awansie musi u siebie wypracować zaliczkę, więc powinni od początku zaatakować i narzucić gością swój styl gry, największym problemem Szkotów są za pewne kontuzje, lista nieobecnych jest dość spora (Tom Rogic, Nir Bitton, Patrick Roberts, Stuart Armstrong, Jonny Hayes, Craig Gordon, Marvin Compper i Leigh Griffiths, a także nie wiadomo czy dziś zagra Dedryck Boyata), zaś głównym problem piłkarzy z Rosji jest brak rytmu meczowego o punkty, w Rosji od połowy grudnia trwa przerwa w rozgrywkach i goście w tym czasie grali tylko mecze towarzyskie, ale jest to tak doświadczony zespół w rozgrywkach europejskich, że powinien sobie z tym poradzić i strzelić chociaż gola kontaktowego. Na korzyść Zenitu działa też osoba ich trenera, czyli Roberta Manciniego, który kiedyś trenował Manchester City i zna dobrze wyspiarską piłkę. Podsumowując liczę na overowe spotkanie, głównie za sprawą gospodarzy, którzy myśląc o awansie muszą ten mecz wygrać i z ich strony liczę na minimum 2 gole, natomiast Zenit przed rewanżem też będzie chciał mieć jak najkorzystniejszy wynik i również postara się coś strzelić, dobrze dla typu by było, żeby prędko wpadła pierwsza bramka, wtedy druga drużyna nie będzie mogła za bardzo kalkulować i mecz się otworzy, na co osobiście liczę. Powodzenia.
⛔100
 
K 162

kuraso

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 19:00
Spotkanie: Marseille - Braga
Typ:
Marseille (-1,5 handicap)
Kurs:
2.21
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Marsylia w tym sezonie prezentuje się bardzo dobrze, szczególnie w ofensywie. W lidze są na trzecim miejscu, jednak tylko o punkt ulegają Monaco. Do dzisiejszego meczu podejdą właściwie jedynie bez Mandandy, którego zastąpi Pele oraz Mitroglou - obaj są kontuzjowani. Warto również zaznaczyć, że ostatnia porażka w lidze gospodarzy na własnym obiekcie miała miejsce jeszcze we wrześniu! Ostatnie wygrane często pokrywały nasz handicap. Z kolei drużyna Bragi ostatnio gra w kratkę, wygrywa z drużynami słabszymi od siebie, jednak z rywalami z czołówki odnotowała wyraźne, dwubramkowe porażki - konkretnie była to Benfica i Porto. Nie mam wątpliwości, że francuski zespół to zdecydowanie wyższa półka niż Braga i liczę dzisiaj na bezapelacyjne zwycięstwo gospodarzy.
✅121
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
T 159

typer1-131875

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 19:00

Spotkanie: Dortmund - Atalanta
Typ: 1
Kurs: 1.80

Bukmacher: fortuna
Na dzisiaj wybrałem pojedynek drużyny, która spadła z Ligi Mistrzów - Borussia Dortmund, oraz jej przeciwnika Atalante, czyli zwycięzce grupy w Lidze Europy. Borussia nie miała łatwo w europejskich pucharach, trafiła w grupie na Real oraz Tottenham. Niestety zważywszy na ich dołek formy szybko ulegli rywalom. W lidze szło im równwie mizernie. Jednakże na początku grudnia nastąpiła zmiana trenera, która sprawiła, że dziś wyszli z dołka a ich słaba forma to tylko wspomnienie. Ostatnie ich 10 spotkań to 6 zwycięstw 3 remisy i 1 porażka z Bayernem Monachium. U siebie przegrali ostatni raz w zeszłym roku. Atalanta natomiast ostatnio w kratkę, choć trzeba przyznać iż mieli ciężkich rywali. Ich ostatnie 4 wyjazdy ogólnie to 0-1-3. Zaś w lidze europy wyjazdowo dwukrotnie zremisowali i raz zwyciężyli z słabym Evertonem. W drużynie Dortmundu może być parę absencji min Kagawa. Jednak jak spojrzymy, że drużyna ta jest prawie 3-krotnie wartościowsza od rywali to 1-2 absencje nie odniosą tu większej roli. (Dortmund - 360 mln euro, Atalanta -120 mln euro).
✅80
 
Otrzymane punkty reputacji: +59
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Polska
Godzina: 18:00
Spotkanie: Spójnia Gdynia vs Kalisz
Typ:
handicap 2.pol 2(-1.5)
Kurs: 1.9
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Miałem grać Lemgo po handi ale zobaczyłem ze w kazdym sezonie wygrywa zawsze 2x gospodarz albo gość niby nic ale jednak to omijam... a szkoda bo mam juz na kuponie bo sportow lepiej stoją no ale cóż..Kalisz w tym roku gra tak dobrze, że włączyli się o walke w 3 miejscu.. Myślę, że im się nie uda pogoń bo Gwardia już gra w pełnym składzie.. a co do meczu beniaminkowie na dwóch roznych biegunach.. Spójnia weszła do ligi i jest tzw. dostarczycielem punktów..wygrali tylko z także miernymi zepsolami Meble i Pogoń.. a Kalisz? Tatar na bramce kozak... starszy juz ale na Polską lige spokojnie starczy.. doszedł Szpera i on tu dodał od siebie tyle przewagi, że to głowa mała... odpalił Drej ( szczypionista stycznia w Polsce ), Adamski, Knazieu.. A w Gdyni to przeciętniacy.. Myślę, że Kalisz 5-6 minimum wygra.. i sądzę, że w obu połowach +3 beda miec spokojnie..
✅90
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Nowy Jork
Godzina: 22:00
Spotkanie: Anderson K. - Escobedo E.
Typ: Escobedo E.
Kurs: 4.62
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Tak po prostu w kościach czuję, typ czysto intuicyjny. Widzę to podobnie jak mecz Isnera który przegrał z Albotem. Teraz gra Anderson który też potrafi w 1 rundzie szybko wylecieć, a teraz turniejów mamy i tak co nie miara. Escobedo gra tutaj od kwalifikacji więc kto wie.
Do tego jest Amerykaninem, gra na własnych śmieciach. Anderson to nie wiem jak doszedł do finału US Open rok temu gdzie dostał sromotne lanie od Nadala. Teraz gramy też w NY, ale tym razem na ATP 2500, a nie szlemie. Liczę na &quot;sensacyjną&quot; porażkę.

Inne moje typy na dzisiaj - LINK

⛔100​
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyplina; hokej
Godzina- 19.00
Spotkanie- Łotwa -Austria
Typ- Łotwa wygra i będzie ponad 4,5 bramki/TAK/
Kurs- 2,41
Buk- fortuna
W cieniu Igrzysk Olimpijskich i L.E.Odbywa się w Danii turniej hokejowy.
Spotykają się Łotysze z Austriakami.
Ostatni mecz między tymi drużynami to mecz kwalifikacyjny na Igrzyska Olimpijskie/3 runda/
AUSTRIA-ŁOTWA 1 - 8/jeden do ośmiu/
Ostatnie 5 pojedynków to 4 wygrane Łotwy i 1 przegrana.
W ostatnich 10,to 8-2/ale to nie ma znaczenia na przestrzeni wielu lat/To podaję wyłącznie jako ciekawostkę.
Kursy na 1-ponad 1,8 1ot ok1,5.Do dubelka.
Drugi mecz z tego turnieju również godny uwagi Gospodarze Dania z Francją 1ot ok1,5, 1 ok 1,8.
Łoyysze powinni ten mecz wygrać na luzie.
Zobaczę po19tej.
✅141
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
ostrowski 181

ostrowski

Użytkownik
Dyscyplina Pilka nzona
Godzina: 19.00
Spotkanie BVB vs Atalanta
Typ over 3.5
Kurs 2.95
Buk fortuna
Analiza:
Witam dzisiaj na rozkład jazdy obieramy jeden z najciekawszych meczy w dniu dzisijeszym.Przejdzmy do rzeczy BVB druzyna bramkostrzelna,posiada teraz Michy,Reus wrocil,spodziewam sie wiec duzej ilosci bramek.Atalanta wcale nie gorsza moze zaskoczyc i trafic pare bramek bvb.Mecze borrusi sa zawsze mile do ogladanai ten tez bedzie.Spodziewam sie duzego wyniku,jakiego tego nwm,ale wydaje mi sie ze wpadną te 4 bramki.Uwazam ze w tym meczu moze pasc najwiecej goli jesli chodiz o mecze dzisiejsze.
Pozdro i z fartem!
✅195
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom