>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

PGNiG Superliga Kobiet 2017/2018

Status
Zamknięty.
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
KPR Gminy Kobierzyce-AZS Koszalin 21-26
Kobierzyce 5.25 forbet⛔

Dlaczego by nie spróbować w stronę Kobierzyc? Pisałem już o nich w tym sezonie. Skład niezły, zawodniczki, które ocierały się o czołówkę Superligi. Pierwsza siódemka niezła, więc często stawiają się faworytkom. Z samym Montexem tylko -1 na własnym parkiecie, więc jest potencjał. Koszalin niepozorny, ale potrafił wywieźć zwycięstwo chociażby z Lubina. Ciekawa ekipa, ale żeby je tak tutaj faworyzować to nie byłby tak pewny. KPR potrafił na początku zawodzić i mimo tego składu nie zdobywały swoich punktów, ale z czasem było coraz lepiej. Wydaje mi się, że mecz powinien być na styku, a wtedy może być różnie i kurs ponad 5.00 jest tutaj czymś bardzo ciekawym i w obliczu tego po prostu trzeba spróbować. Handi na poziomie 4.5 można próbować, ale czyste zwycięstwo też warte ryzyka.
 
wertas 157

wertas

Użytkownik
Pogoń 37:26 Korona
Wynik do przewidzenia. Pogoń wyszła totalnie na luzie, co było widać w początkowej fazie meczu gdy Kielczanki próbowały nawiązać jakąś walkę. Mecz był zacięty jednak tylko do 20-22 minuty, a później szczecinianki wzięły się do roboty i z 1-2 bramek przewagi, na przerwę schodziły z 8 bramkową przewagą. W drugiej połowie już całkowita kontrola Pogoni, a wynik mógłby być wyższy ale naprawdę świetnie broniła bramkarka Kielc, Patrycja Chojnacka. Kolejny mecz Pogoń zagra z Kobierzycami i Piotrcovią, w których w teorii jest faworytem, a przede wszystkim liczę na więcej emocji.
 
wertas 157

wertas

Użytkownik
Pogoń - Piotrcovia, 14.02.18, godz. 17:00
Zastanawiam się, jak &quot;ugryźć&quot; to spotkanie. Oferta w fortunie znośna, więc coś można pokombinować. Po analizie zdecydowałem się na typ, że goście wygrają pierwszą połowę.
Pogoń w meczach z teoretycznie słabszymi drużynami wychodzi rozluźniona. Ostatnie przykłady to mecz z Kielcami gdzie do 22-25 minuty wynik był &quot;na styku&quot; i ostatni mecz w Kobierzycach, gdzie Pogoń wygrała zaledwie jedną bramką. Piotrcovia zaś to najlepsza drużyna dolnej połowy tabeli, która była bliska niespodzianki na wyjazdach w takich miastach jak Lubin czy Gdynia.
W ogóle Pogoń jest mało przekonująca w tym sezonie. To, że przegrywa praktycznie każdy mecz z drużynami z pierwszej 6 to oczywiste. Ale z drużynami z dolnej 6 też nie wygląda to najlepiej, na przykład:
Korona 24:25 Pogoń (1 połowa: 8:10)
Pogoń 28:23 Kobierzyce (1 połowa: 14:12)
Piotrcovia 26:28 Pogoń (1 połowa: 13:14)
Jelenia Góra 26:30 (1 połowa: 13:16)
Kobierzyce 25:26 Pogoń (1 połowa 14:15)
Piotrcovia jest drużyną o większym potencjale niż wyżej wymienione Jelenia Góra, Kobierzyce czy Korona i moim zdaniem kurs jest na tyle fajny, że można wysłać singla z ciekawą stawką.
Dyscyplina: piłka ręczna
Godzina: 17:00
Spotkanie: SPR Pogoń Szczecin - Piotrcovia Piotrków Trybunalski
Typ: 1. połowa - 2
Kurs: 4.70
Bukmacher: Fortuna
Analiza: wyżej ;)
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Pogoń - Piotrcovia, 14.02.18, godz. 17:00
Zastanawiam się, jak &quot;ugryźć&quot; to spotkanie. Oferta w fortunie znośna, więc coś można pokombinować. Po analizie zdecydowałem się na typ, że goście wygrają pierwszą połowę.
Pogoń w meczach z teoretycznie słabszymi drużynami wychodzi rozluźniona. Ostatnie przykłady to mecz z Kielcami gdzie do 22-25 minuty wynik był &quot;na styku&quot; i ostatni mecz w Kobierzycach, gdzie Pogoń wygrała zaledwie jedną bramką. Piotrcovia zaś to najlepsza drużyna dolnej połowy tabeli, która była bliska niespodzianki na wyjazdach w takich miastach jak Lubin czy Gdynia.
W ogóle Pogoń jest mało przekonująca w tym sezonie. To, że przegrywa praktycznie każdy mecz z drużynami z pierwszej 6 to oczywiste. Ale z drużynami z dolnej 6 też nie wygląda to najlepiej, na przykład:
Korona 24:25 Pogoń (1 połowa: 8:10)
Pogoń 28:23 Kobierzyce (1 połowa: 14:12)
Piotrcovia 26:28 Pogoń (1 połowa: 13:14)
Jelenia Góra 26:30 (1 połowa: 13:16)
Kobierzyce 25:26 Pogoń (1 połowa 14:15)
Piotrcovia jest drużyną o większym potencjale niż wyżej wymienione Jelenia Góra, Kobierzyce czy Korona i moim zdaniem kurs jest na tyle fajny, że można wysłać singla z ciekawą stawką.
Dyscyplina: piłka ręczna
Godzina: 17:00
Spotkanie: SPR Pogoń Szczecin - Piotrcovia Piotrków Trybunalski
Typ: 1. połowa - 2
Kurs: 4.70
Bukmacher: Fortuna
Analiza: wyżej ;)
Jak często starałem się szukać czegoś przeciwko Pogoni, tak tutaj czuję jakoś pewne zwycięstwo gospodyń. Piotrcovia mocno nierówna. Potrafi przegrać w PP z Kościerzyną, żeby później wygrać u siebie z Gdynią. Wcześniej ich gra bardzo opierała się na Wypych, ale ostatnio Agata już nie wywierała takiego impaktu na grę swojej drużyny. Sporo zależy od innych zawodniczek, Kopertowska, Marszałek, Despodovska. Wszystkie grają nierówno, przeplatają dobre mecze ze słabymi. Słabe skrzydła i tutaj Pogoń ma sporą przewagę. Ogólnie szczecinianki o wiele mocniejsze kadrowo, mimo że przed sezonem się osłabiły. Słabiutki sezon, który ciężko będzie jakoś uratować, ale mecze z dolną szóstką muszą wygrywać, a u siebie tym bardziej powinny robić to pewnie. U miejscowych więcej znaczących zawodniczek, ostatnio brakuje w zdobyczach bramkowych Bancilon, jakby ona jeszcze odpaliła, to Pogoń powinna mieć naprawdę łatwo. Nic z tego meczu nie wybrałem, ale linia na hc nie jest aż tak wysoka i można o niej pomyśleć.
 
wertas 157

wertas

Użytkownik
No cóż, w pełni spełniła się Twoja prognoza. Oglądając mecz miałem Twój post przed oczami, jeśli chodzi o piłkę ręczną muszę się jeszcze sporo nauczyć ;)
Gwoli ścisłości
Pogoń 41:28 Piotrcovia (do przeryw 21:14)
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
No cóż, w pełni spełniła się Twoja prognoza. Oglądając mecz miałem Twój post przed oczami, jeśli chodzi o piłkę ręczną muszę się jeszcze sporo nauczyć ;)
Gwoli ścisłości
Pogoń 41:28 Piotrcovia (do przeryw 21:14)
Superliga kobiet nie jest aż tak trudna do przeczytania, aczkolwiek zdarzają się niezłe kwiatki, jak dzisiejsza porażka Zagłębia z Kobierzycami i to -7 i to w Lubinie xD Mimo to nie zapowiada się, żeby Bożenka poleciała ze stołka, do którego chyba jest przyspawana. Ekipa z wielką kasą jak na naszą ligę, a tak się kompromituje. Karkut z takimi warunkami zdobyła tylko jednego mistrza przez naście lat, a to jest jeden wielki żart. Nie mnie to jednak oceniać, a Pani Bożenka niech siedzi tam jak najdłużej ???? Do tego czasu Miedziowe nic nie zdziałają i o krajowe podwórko w naszym wykonaniu w miarę będę mógł być spokojny. Bardzo dobry wybór Lisa na trenera pokazał mecz ze Startem, gdzie Montex stłamsił groźną drużynę Niewrzawy niszcząc je jedynie mocną obroną. W CC najłatwiejszy rywal i tutaj można mieć spore oczekiwania. Nie pompuję balonika, a czekam na dalszy rozwój wypadków ???? W sobotę na Globus przyjeżdża Koszalin i patrząc na to co się dzieje, to nie wiem, czy nie jest to ekipa, która najmocniej może nam zagrozić. Ale pamiętajmy, że AZS nie ma jakiegoś szerokiego składu, a kilka dziewczyn ciężko będzie miało, żeby to wszystko ciągnąć w każdym meczu. Montex problem tylko ze skrzydłami, gdzie Daga z Rolką grają praktycznie wszystko. Gdzie indziej spore możliwości rotacji i ciężko spodziewać się innego wyniku, niż kolejne punkty zostające w Lublinie.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Ja mam pytanie do znawców szczypiorniaka. Ma Pogoń szansę na zwycięstwo?
Mają lekki maraton ale z tego co czytam to w Gdyni nie dzieje się najlepiej.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom