>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ecoPayz - ogólna dyskusja

psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Witam !
Wypłaciłem wczoraj na próbę 100zl i pobrało mi z konta az 26,51 euro.
Wypłata poszła po 3,77 kursie. W jaki sposób najlepiej wypłacać z bankomatu, żeby najkorzystniej wyszło ?
Pozdro
Zrobiłeś błąd przy wypłacie. Trzeba odrzucić sugerowany kurs (po wybraniu kwoty bodajże po lewej stronie na dole trzba dwa razy wybrać że odrzucasz nie wiem czy tak jest w każdym bankomacie Euronetu) i wtedy policzą Ci po ok 4 zł za 1 Euro
 
ogarniety 246

ogarniety

Użytkownik
Wypłacałem w bankomacie PKO BP i nic takiego nie było. W jakim najlepiej wypłacać ?
Takie cos jest chyba tylko w bankomatach tego euronetu całego.
Tak poza tym , jesli dzis rano wpłacałem kase przez bank do eco to dojdzie dzis? Da rade wplacic przez bank do eco taniej niz prowizja 2%?
 
N 0

nasada

Użytkownik
Zastanawiam się jak wplace PLN na konto ecopayz ktore jest w EURO to po ile policzą ? Po jakim kursie? Nie orientujece sie czy da sie karta ecopayz normalnie zasilac i placic w internecie ?
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Ale napisz co im nie pasuje? moze zla jakosc, idz na stacje, wez hotdoga na fakture imienna i tyle
 
N 0

nasada

Użytkownik
Transakcje gotówkowe kartą 4% . Poważnie. Każdy zakup kartą (jak rozumiem) w sklepie stacjonarnym czy też internetowym obarczony jest prowizją 4% . Przecież to jest zdzierstwo ! Doliczajac ewentualne przewalutowanie wychodzi 7 % żenada.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Dlatego ja nie używam karty. Mam Ecopayz w pln. I mam 2 opłaty, przy wpłacie przez przelewy24 1,5%. Można uniknąć wpłacając klasycznie, i czekając kilka dni roboczych. I przy wypłacie na konto bankowe. Przelicznik 10 euro w pln. Zresztą korzystam z nich tylko od czasu do czasu. Wolę darmowe trustly.
 
N 0

nasada

Użytkownik
No ale wlasnie nie wiem do konca czy te 4% przy platnosci karta dotyczy tylko giełd , instycuji finansowych i hazardu czy wszystkiego czyli tez sklepow internetowych np ? Wie ktoś
i wgle placac karta po jakim kursie nastepuje przewalutowanie bo nie moge znalezc nic??
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Ale ta karta nie służy do wpłat do bukmacherów. Od tego jest normalny depozyt z konta Ecopayz. A prowizje masz też za płatność kartą w polskich sklepach. To logiczne skoro karta nie jest wydana w pln.
 
N 0

nasada

Użytkownik
No tak ale ja pytam o to czy płacąc kartą w zwykłym sklepie internetowych pobiera opłatę 4% czy nie ?
bo 2,99% za przewalutowanie to wie,,
Pytanie tylko wedlug jakiego kursu jest przeliczenie ?
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Karta jest chyba darmowa. Więc zamów i sprawdź, co za problem. A kursy walut oni chyba biorą z xe.com. Na ich stronie można też sobie przeliczyć, bo np. wpłata przelewy24 jest od przelicznika 10 euro w pln (o ile masz ecopayz w pln).
 
N 0

nasada

Użytkownik
Pomyslalem zeby zamowic druga karte w drugiej walucie bo mozna. Tylko pytanie czy to się zwie &quot;zamiennik&quot; Bo jest napisane że zamiennik karty kosztuje 12,5$ tak więc nie wiem. Niby nie zamiennik bo nowa karta w innej walucie ale nie wiadomo
 
M 78

michal89216

Użytkownik
Pomyslalem zeby zamowic druga karte w drugiej walucie bo mozna. Tylko pytanie czy to się zwie &quot;zamiennik&quot; Bo jest napisane że zamiennik karty kosztuje 12,5$ tak więc nie wiem. Niby nie zamiennik bo nowa karta w innej walucie ale nie wiadomo
Zamiennik to raczej chodzi o sytuację, gdy zgubisz kartę itp.
 
W 7

wujcio

Użytkownik
Czy mając subkonto w innej walucie, to mogę z tego subkonta wyplacic na konto bankowe w tej walucie co jest na subkoncie czy trzeba przewalutowac to na walute glowna ( konto główne ) i dopiero wtedy da sie wyplacic na konto bankowe?
 
H 0

hosue

Użytkownik
Witam mam problem z Ecopayz przy zakładaniu konta podalem zly e-mail jest mozliwosc usunięcia konta? albo zmiana e mail?
Musisz do nich napisac
 
Do góry Bottom