>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

NBA Luty 2018

Status
Zamknięty.
G 99

gdziemojnick

Użytkownik
@ mumin89
@Kruszak
Linia na Courtney&#39;a Lee spowodowana jest tym, że prawdopodobnie zacznie ten mecz z ławki, a w jego miejsce zagra Lance Thomas. Info posiadam z rotoworld, nie jest to potwierdzone, ale bardzo prawdopodobne skoro STS postanowił wystawić tak niską linię. Tłumaczą to tym, że Lee byłby broniony przez Simmonsa i na tym jego gra wiele by ucierpiała, natomiast wchodząc z ławki na słabszych obrońców będzie mógł pokazać się z lepszej strony. Z pewnością dostanie mniej minut, ale myślę że lepiej będzie mógł je wykorzystać, dlatego popieram ten bet i sam w niego wchodzę.
Pozdrawiam ;)
 
L 195

Lewus_88

Użytkownik
Godzina: 1:30
Dyscyplina: Koszykówka
Mecz: Brooklyn Nets – LA Clippers
Typ: Clippers 2-drogowo✅✅✅
Kurs: 1,51
Bukmacher: LVbet
Analiza: Spotkanie zespołów w dwóch odmiennych formach i walczących o inne cele. Gospodarze dzisiejszego meczu, czyli Brooklyn Nets są w fatalnej dyspozycji. Na ostatnich 10 spotkań wygrali zaledwie raz i nie walczą już o play-off. Co innego LA Clippers. Ta drużyna w ostatnim czasie prezentuje dobry poziom i dobre wyniki. Ostatnie 7 spotkań to 5 zwycięstw i dwie porażki z Portland i Philadelphią, a więc z silnymi zespołami. Brooklyn aktualnie jest gorszą drużyną od tych dwóch, a także od LA Clippers, więc myślę, że goście, którzy ciągle są na pograniczu play-off i ciągle potrzebują zwycięstw, aby do tych play-off się dostać wygrają to spotkanie.

Godzina: 3:00
Dyscyplina: Koszykówka
Mecz: Utah Jazz – San Antonio spurs
Typ: Utah 2-drogowo✅✅✅
Kurs: 1,56
Bukmacher: LVbet
Analiza: Utah są w świetnej formie i na poważnie zgłaszają swoje aspiracje do gry w play-off. Wiem, ze grają b2b, ale to niekoniecznie musi się odbić na ich dyspozycji. Ostatni mecz b2b grali właśnie przeciwko San Antonio, do tego na wyjeździe i wówczas odnieśli zwycięstwo. Dzisiaj myślę, że będzie podobnie. Utah mają serię 9 wygranych pod rząd a Spurs jak grali w kratkę tak grają w kratkę. Mecze wyjazdowe są w ich wykonaniu przeciętne a Utah u siebie radzi sobie dobrze. Do tego w SAS jest kilka absencji, które mogą pogorszyć dyspozycję zespołu. W Utah może nie zagrać Rubio, ale wczoraj też nie grał a i tak Utah przejechali się po Portland. Myślę, że gospodarze przedłużą swoją serię wygranych.
 
wyjasniator 54

wyjasniator

Użytkownik
Clippers 1,50✅
Typ oczywiście kombinacyjny, Brooklyn zwykła drużyna rangi Europejskiej, podejrzewam że nawet CSKA MOSKWA złapało by ich w strzępy, ale do rzeczy, słaba defensywa nie ma kto bronić, Deandre ogarnie pole 3 sekund, sweet Lou to będzie rzucać z każdej pozycji trójacze, do tego jest Bradley super strzelec, super Milos probable ale jeśli dojdzie do będą darmowe asysty i punkty, nie mogą ich Clippersi zlekceważyc bo drużyna Nets ma charakter i potrafią odmienić losy spotkania jak poczują krew,mecze z takimi drużynami muszą wygrywać Clippersi jeśli myślą o wejściu do PO, Spencer Dinwiddie to za mało będzie na Clippersów, drużyna ma mega przestoje w ataku i na tym zakończę analizę

Ogólnie tak rzucę swoje 3 grosze ponieważ dyskusja się wywiązała na poprzedniej stronie, typuje głównie koszykówkę europejska i na NBA prędzej czy później się i tak wtopi, ciężko to ogarnąć decydują fragmenty spotkań b2b i umiejętności i iq poszczególnych graczy, fajna liga do oglądania ale beznadziejna do typowania w dłuższym okresie czasu. Liga dla pozerów którzy zarabiają krocie.
 
wyjasniator 54

wyjasniator

Użytkownik
Nie podjarałbym się tak Jazzmanami, ostrożnie Panowie, nie takie bety nie wchodziły, Spurs to również Underowa drużyna która dzieli się piłką i ma pomysł na grę,dłuższa ławka i mocniejsza Spursów,Utah są w gazie to fakt ale są b2b, ciężko się gra na ich hali, najgłośniejsza hala w Nba, nie zagra prawdobnie Rubio a to jest główny playmaker,jest probable więc będą mieć Jazzmani ciężko,nawet z nim mogą to przegrać,to jest small ball team, odejmijcie sobie od razu kilkanaście asyst i punktów jeśli nie zagra, Rudy Gobert będzie mieć ciężko z Aldrigem, do tego żeby ta drużyna wygrywała muszą mieć dzień strzelcy, Snyder robi tam fajną robotę ale Spurs są po porażce w Golden gdzie grali dosyć dobrze, jeśli już to próbowałbym coś w stronę San Antonio, ale odpuszczam to spotkanie, kurs nie jest wcale adekwatny do ryzyka, każda seria musi się kiedyś skończyć, spotykają się drużyny o podobnym profilu więc oceniam ten mecz jak trudny do typowania.
 
C 33

chudzieny

Użytkownik
Nie podjarałbym się tak Jazzmanami, ostrożnie Panowie, nie takie bety nie wchodziły, Spurs to również Underowa drużyna która dzieli się piłką i ma pomysł na grę,dłuższa ławka i mocniejsza Spursów,Utah są w gazie to fakt ale są b2b, ciężko się gra na ich hali, najgłośniejsza hala w Nba, nie zagra prawdobnie Rubio a to jest główny playmaker,jest probable więc będą mieć Jazzmani ciężko,nawet z nim mogą to przegrać,to jest small ball team, odejmijcie sobie od razu kilkanaście asyst i punktów jeśli nie zagra, Rudy Gobert będzie mieć ciężko z Aldrigem, do tego żeby ta drużyna wygrywała muszą mieć dzień strzelcy, Snyder robi tam fajną robotę ale Spurs są po porażce w Golden gdzie grali dosyć dobrze, jeśli już to próbowałbym coś w stronę San Antonio, ale odpuszczam to spotkanie, kurs nie jest wcale adekwatny do ryzyka, każda seria musi się kiedyś skończyć, spotykają się drużyny o podobnym profilu więc oceniam ten mecz jak trudny do typowania.
Aldridge nie zagra, więc to daje już wiesze szansę na ten bet ;)
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Spurs win @ over 197,5@ 4,8 + Clippers win @ 1,52 AKO 7,30 unibet⛔ niewiele brakło ????
Czuję moc w tym kuponie. Utah musza cos przegrac w końcu a SAS lekceważyć nie można nawet bez Kałaja,LMA i Gaya.Wiem, ze Salt Lake City to cięzki teren ale zaryzykuje. Jazzmani ostatnio walą aż miło ale jednak brak Rubio musi być tutaj odczuwalny. Wysocy z Jazz to odczują i łatwiej bedzie bronic akcje izolacyjne wysokim graczom SAS właśnie bez Rubio, który jednak swoją grą porusza swoich wysokich i sprawia, ze łatwiej im zgubić swoich rywali. SAS to jednak mega doświadczenie mimo tego, ze coraz cześciej więcej grają młodsi zadaniowcy. Mecz powinien byc wyrównany i mam nadzieje, ze wtedy posypie sie dużo fauli w końcówce, które dadzą sporo pkt w ostatniej min.
O Clippers już było sporo napisane. Nie moga przegrywac takich spotkań jezeli chcą walczyć o PO. Fajna ekipa gdzie jest różnorodność i możliwość zdobywania pkt na rózne sposoby. Nets ostatnio bardzo słabo.
 
L 7

laksiarz

Użytkownik
Ja bym nie podjął się typowania zwycięzcy w tym meczu, Jazz w gazie ale b2b i może być jednak ciężko. Szanse dla mnie 50:50 z minimalnym handicapem dla Utah. Co do overu.. hmm.. Utah dzień po dniu będzie grało długie akcje, tym bardziej, że nie ma Rubio i większość obowiązków przejmuje powolny Ingles w wyjściowej piątce. Spurs też specjalnie nie będą podkręcać tempa. A że nie gra Aldrige - pierwsza opcja w ataku i nie wiadomo czy zagra dzisiaj Parker... Dla mnie prędzej under. Ja odpuszczam ten mecz, ale powodzenia w Waszych typach. Z faartem! ⛔⛔⛔ jednak bez farta
 
mfl 439

mfl

Użytkownik
Bardzo długa seria zwycięstw Jazz, czy nie czas na porażkę?, tym bardziej gdy przeciwnikiem jest SAS, solidna ekipa prowadzona przez Popovicha? są b2b i bez Rubio. Wiele tu głosów kolegów za Utah, ale gdzieś tam wyczuwam niepewność, próbuję SAS @ 2.60
 
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
Orlando - Chicago Lavine over 20 pkt @ 1.61 Unibet
Standardowo już gram na LaVine , wiem że kiedyś zdaży się słabszy mecz i nie wejdzie, ale grają z Orlando gdzie będzie miał w ataku pole do popisu. Nie będe powtarzał tego co piałem we wcześneijszyh postach. Już buki ogarniają ponoszą linię. W pozostałych betach już 21.5pkt Jak znowu nastuka 20+ to pewnie nastepna będzie już 22-23 , co już opłacalne nie jest.
Detroit - NOP
Detroit win i under 221.5 w meczy @ 3.3 unibet
Pistons wczoaj wypuscili w końcówce mecz w Atlancie. Griffin miał 3/16 z gry , pod koniec troche podreperowal a i tak skonczyl na marnych 33%. Detroit dzień po dniu, Pelikany kilkanascie godzin odpoczynku wiecej ale za to 2 dogrywki w nogach. Davis wyglada na konkretnie zajechanego. Licze na nieforsowanie tempa przez jednych i drugich. Pelicany lubią zrobić przestoje w meczu 3-4 minutowe bez punktów, zdaża im się praktycznie co mecz. W spotkaniach gdzie gra oparta jest przede wszystkim na wysokich,a nie obwodzie tych punktów powino być mniej . Liczę na jakiś wynik w okolicach 110-103
 
C 33

chudzieny

Użytkownik
Donovan Mitchell brawo brawo brawo, jestem pod ogromnym wrażeniem jego gry... Niestety underem Mirotica zepsułem sobie kupon z overem Mitchella, ale zimna głowa w końcówce spotkania ze Spurs to koncert i uratowanie zwycięstwa Jazzmanom . Dawno nie oglądałem zawodnika na którego grę tak miło się patrzy, po prostu chce się go oglądać. Coś czuje, że jak dalej tak się będzie rozwijać to będzie wielką gwiazdą NBA
 
wyjasniator 54

wyjasniator

Użytkownik
Kawaleria 1,85 ✅ ???? ROZSZYFROWANIE WYNIKU ZAJĘŁO MI 30 sekund ????
Probable są Anthony i Westbrook czyli 75% ognia, nawet z nimi mogą przegrać, więc mam w nosie to czy zagrają czy nie,są probable więc nie nawet jeśli zagrają to nie będą to tak rozbudowane minuty,Nba to kalkulacja ciągła który mecz odpuścić a którego nie, analiza nie będzie rozbudowana może potem więcej wyskrobie, kto widział ostatni mecz ten widział team spirit, to bardzo prestiżowy mecz, jak nie zagrają liderzy to będzie rzeszoto z Oklahomy, nawet jak zagrają liderzy to mogą dostać łupniaka, Cleveland będzie grać proste akcje, dużo rzutów za 3, będzie obrona na całego, Lebron zmotywuje kolegów do walki
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Heh i dałem 2 typy z analizą oraz 2 bez na czuja i weszły tylko te 2 na czuja, także trzeba będzie pisać krótsze analizy bo nie mają one sensu jak człowiek chce coś racjonalnie uzasadnić a to i tak nie ma racji bytu potem ; D
 
nuski 4,3K

nuski

Użytkownik
Jakie opinie przed meczem OKC vs CAVS? Ja tutaj jednak jestem pewien że Westbrook wystąpi bo takiego meczu po prostu nie może opuścić i jednak tutaj OKC wygra a mecz wydaje mi się mocno overowy. Zakład juz puściłem po czym wchodze na FB i kolega mi pisze co myślę o tym meczu bo on zagrał juz wczoraj na CAVS po kursie 2,4, a ja śmiało mówie ze OKC to bierze dziś. Tymbardziej widzę że dobry forumowicz tutaj również stawia na CAVS. Moje propozycje na dziś:
Bucks - 10,5 2.45⛔
OKC win 1.83⛔
OKC - CAVS over 230,5 3.15✅
Minesota - Houston Over 230,5 2.95✅
Zastanawia mnie też kto wygra w tym spotkaniu, bo Minesota u siebie rewelacyjnie, a Houston tutaj blisko wskoczenia na 1 miejsce, więc mega ciekawe spotkania, gram tu over ale osobiście jednak stawiałbym na Houston.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Westbrook i Anthony powinni zagrać bo już trenowali. Piszą, że decyzja będzie podjęta przed meczem, ale moim zdaniem zagrają i Oklahoma to bierze. Zachwyty nad Cavs po jednym dobrym meczu z nowymi nie powinny przysłonić ich braków i problemów. Akurat Boston ten mecz zagrał kiepsko i ofensywnie i defensywnie. OKC ostatnio słabiej, ale na lepszych się spinają, więc jeżeli ta dwójka zagra, a przynajmniej Westbrook, Melo nie liczę, to powinni to spokojnie wziąć. Co do overa to sam nie wiem, w ostatnim meczu się rozstrzelali a teraz może tutaj być trochę inny scenariusz.
Minnesota vs Houston trudny typ. Normalnie postawiłbym na Minnesote, ale jednak Houston są pewniejsi. Wilki u siebie mega mocne i będzie wymiana ciosów, overek tutaj powinien wpaść.
 
K 3,9K

kruszak

Użytkownik
Dobry
Ode mnie dzisiaj tak :
Minnesota vs. Houston ✅✅✅
over 211.5
1.32

Najpewniejszy typ chyba, oba zespoły dysponują znakomitą ofensywą, Rakiety top w lidze w zdobytych punktach mają, T-Wolves dobra ofensywa tym bardziej u siebie, Target Center stało się twierdzą 13 wygranych z rzędu. Jednakże tak jak już wyżej powiedziane Rockets pewniejsi jeśli chodzi o wygraną. Wracając do kuponu, defensywa Wilków jest delikatnie mówiąc słaba. Myślę że 218,220 zrobią bez większej spiny.
Bucks vs. Atlanta ✅✅✅ partyzantka dała o sobie znać ale Bucks ugrali seria 6-0 i brak skuteczności trój ze strony Jastrzębi w końcówce załatwiła sprawę
wygrana Milwaukee
1.30

Atlanta walczy o piłeczki w drafcie, stracili Bellinielego, będą gościć u Kozłów, wg nie ma kto zatrzymać Giannisa w ich aktualnym składzie ( MOŻE jakiś over na niego - luźny typ ), ofensywa Milwaukee po powrocie Jabari Parkera wygląda dalej nieźle, mimo utraty Brongdona. Powinni ugrać, moim zdaniem nie stawiam minusa, bo czasem karabiny Bucks się zacinają ( odpukać! ), a partyzantka Hawks zaskakuje.
Toronto Rapotors vs. Miami Heat ✅✅✅ dzwoni budzik 2:28, patrzę na Unibecie wynik 79-77, sram pod siebie - pewnie Toronto przegra, potem odpaliła się seria, 112-94 bodaj nawet było, ale Miami byliby ich dojechali, thriller na koniec - piękne spotkanie słowem
wygrana Toronto
1.30

Krótko :
- Air Canada Centre bd grane spotkanie, jak to pisze jeden z portali - inny klimat tam panuje, zgadzam się
- ofensywa Toronto przeżywa rozkwit
- głębia ich składu powala
- Miami ma Wadea i jest hype, ale myślę, że dzisiaj wtopią, drużyna nie najlepiej sobie radzi ostatnio.
BTW. OKC vs. Cavs over 211,5 pkt. - luźny + ten Giannis
POWODZENIA Z BUKIEM!
:rolleyes:
 
wyjasniator 54

wyjasniator

Użytkownik
Ciekawe czy sztab medyczny i trenerzy Thunders będą ryzykowali Play Offy które i tak są dosyć wątpliwe dla jednego meczu ???? Westbrook po skręconej kostce,Anthony również problemy z kostką, więc zostaje PG13, Adams, pół Feltona zmiennik Grant i jacyś przebierańcy na ławce rezerwowych ???? Czas pokaże jak to będzie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom