>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ATP Tour - Montpellier, Sofia, Quito - 05.02-11.02.2018

Status
Zamknięty.
wyjasniator 54

wyjasniator

Użytkownik
Już myślałem &quot;SZAKALU&quot; że nic nie napiszesz po wczorajszej KOMPROMITACJI gdzie polecałeś grać KARLOVICA na nawierzchni ziemnej ale potrafisz pooprawić humor z rana ???? ???? ???? ???? ???? o_O Kto jak nie Ty...ale do rzeczy.... Dziś kolejna kompromitacja polecasz grać gościa który ma problem sam ze sobą na korcie ???? :p
Andrej Martin 1,85✅
Martin jak jest w formie, może wygrać na cegle dosłownie z każdym, wczorajsza wygrana z mistrzem wymian była w pełni zasłużona, Pablo nie miał nic do powiedzenia, Martin solidnie ganiał po korcie Hiszpana i dominował w wymianach, dobrze serwował i dzisiaj upatruje jego wygranej, Moutet bardzo ciekawy zawodnik,jednak mało cierpliwy i wygra tutaj doświadczenie i regularność, powodzenia!

Lucas Pouille 1,55✅
Ajax, przeciwko beznadziejnym typom SZAKALA który typuje całe życie a jest jednym z największych laików tego forum w tym dziale do tego oszust i scammer ale to już wam wyjaśniłem,nie gra wcale swoich typów piszę by pisać więc jak brać na poważnie takiego gościa, meczy wcale nie ogląda a to pomaga w typowaniu, Paire ma problem sam ze sobą na korcie, masa ue, double faultów, jakby Milman miał lepsze podanie pokonałby Francuza, pod koniec drugiego seta jakieś bóle pleców, nie ma uderzenia kończącego Millman jednak Pouille lepsze podanie i posiada ten forhand którym zdobywa winnery i dzisiaj wygra gładko z kimś takim jak Paire, będzie zdobywał więcej punktów serwisem niż Australijczyk i wszystko będzie wracać na drugą stronę:p Paire zacznie się gotować w sobie i wyrzucać, darmowy pik ????

WYJAŚNIONE ???? ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
eszkej 43

eszkej

Użytkownik
Ja gram w stronę Rubleva DW 2:0 na forbet po 3,5.
Tsonga stał się troszeczkę grubaskiem. Jego gra z Mahutem to było absolutne minimum. Rublev jest młodym, perspektywistycznym grajkiem. Nie pozwoli sobie na spowalnianie gry przez Tsonge.
Tsonga będzie musiał dzisiaj pobiegać i bronić się, ale nie wydaje mi się, by mógł wytrzymać ten atak.
 
C 226,2K

czary-mary

Użytkownik
Podpisuje się pod typem na Rublowa obiema rękoma. Jest młodzian w zdecydowanie lepszej formie, ponadto wczoraj odpoczywał. Tsonga powolny i ospaly, wczoraj 2.5h batalii z Manhutem, który nie dość ze od dłuższego czasu ma z singlem tyle zwiazanego co nic, to w dodatku kontuzjowany. Mimo to Tsonga ani razu nie potrafił go przełamać. Dzisiaj zwycięstwo Francuzów u Gasqueta i Poullie, wiec limit wykorzystany. Rublowa zdecydowanie w gazie, zaliczył juz finał w tym roku, do tego przyzwoity występ na AO. Tutaj w Montpellier także elegancko dwa przekonywujace zwycięstwa 2:0 Rublowa kurs 2.20 w Fortunie do grania.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
wiecie co, tak patrzę na tą grę tych młodych zawodników to są tacy zawodnicy (jest ich kilku) jakby byli produkowani na jedno kopyto.
te wszystkie rublevy,miedwiedwiewy,corice itd. to jest nuda.
rublev wspomniany wcześniej gra wszystko tak samo i w dodatku on szarpie te uderzenia.
bo jak popatrzymy sobie kto wygrywa szlemy, kto jest w szlemach wysoko to każdy z tych graczy ma jakieś charakterystyczne uderzenie, potrafi zmieniać tempo gry, szybkość, raz krótko, raz długo, skróty itd.
Gra najlepszych jest bardzo zróżnicowana. a Ci młodzi? wbrew pozorom ten tsitsipasas potrafi zagrać raz tak, raz siak, ma niezły serwis. ciekawy zawodnik. taki który podbuduje organizm, unormuje forme (bo teraz jeszcze jak u wiekszosci młodych jeden mecze gra tak, drugi inaczej) i w przyszłości kto wie...
 
wyjasniator 54

wyjasniator

Użytkownik
Andrej Martin 2,00⛔
Można lekko zaryzykować w Martina, ma lepsze podanie, gra bardziej siłowo, pobiegnie do sieci, zagra serv &amp; volley, ma parę w łapie, Carballes to taka mróweczka na korcie, biegacz i przebijacz jednak siłowa gra tutaj będzie miała znaczenie, oceniłbym szansę 60/40 w stronę Słowaka, jednak pamiętajcie, tenis to przede wszystkim dyspozycja dnia, głowa no i potem umiejętności, kurs nie zachęca abym postawił cokolwiek w stronę Carballesa, życzę wszystkim powodzonka!
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Andrej Martin 2,00
Można lekko zaryzykować w Martina, ma lepsze podanie, gra bardziej siłowo, pobiegnie do sieci, zagra serv &amp; volley, ma parę w łapie, Carballes to taka mróweczka na korcie, biegacz i przebijacz jednak siłowa gra tutaj będzie miała znaczenie, oceniłbym szansę 60/40 w stronę Słowaka, jednak pamiętajcie, tenis to przede wszystkim dyspozycja dnia, głowa no i potem umiejętności, kurs nie zachęca abym postawił cokolwiek w stronę Carballesa, życzę wszystkim powodzonka!
Popieram ????
Martin dobrze gra. Carballes Baena też, ale to Martin potrafił w każdym meczu narzucić rywalowi swój styl gry. Obaj są solidni na ziemi, to ich ulubiona nawierzchnia. To będzie wyrównany mecz, ale sądzę, ze szalę na swoją korzyść przechyli bardziej doświadczony Andrej.
 
wyjasniator 54

wyjasniator

Użytkownik
Do tego drabinka Hiszpana nie powala, Martin pokonał tu lepszych rywali jeśli chodzi o całokształt gry na cegle, jak jest w gazie a zdecydowanie jest to może pokonać każdego na Arenie Atp na nawierzchni ziemnej, a na arenie challenger nie ma sobie równych, pamiętam wyrównany mecz w Umag z Fogninim gdzie przegrał go nieznacznie w półfinale.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Martin A. - Carballes Baena R.
Carballes Baena R. -1 gem ::: 1,88 ::: 2/3 +1,76
Na papierze mecz wygląda na wyrównany, ale słusznie w mojej opinii Hiszpan jest skromnym faworytem meczu. Obaj grają od kwalifikacji, ale to Baena zrobił na mnie lepsze wrażenie. Już rok temu osiągnął tutaj półfinał turnieju przegrywając na styku z Ramosem.
Martin po około 4 letniej przerwie od gry na poważnie wraca na korty i to z całkiem niezłym rezultatem. Pokonanie po drodze Busty na pewno robi wrażenie, ale mecz ze strony Hiszpana stał na okropnie słabym poziomie - 5 podwójnych, tak samo jak wczoraj młody Mouet 8 DF.
Wynik: 11:16
 
grzecho2020 95

grzecho2020

Użytkownik
Panowie a co sądzicie o meczu Tsongi z Lucasem? Przyznam że nie oglądałem wczorajszego meczu Tsongi z Rublevem, myślałem że górą będzie rusek ale wygrał francuz i nie wiem jak to ugryźć dzisiaj. Oglądałem 2 francuzów jak grali razem w Austrii jakiś czas temu i wtedy Tsonga nie miał kompletnie nic do powiedzenia. Wiadomo 3 miesiące to dużo czasu i przyznam że ostatnich meczów Pouillego też nie oglądałem ale po tym co wtedy widziałem mam jakąś blokadę żeby postawić na Tsonge i w tym spotkaniu skłaniałbym się ku drugiemu francuzowi, co myślicie?
 
R 37

rosomak1986

Użytkownik
Dziwna sprawa Tsonga prowadzil prawie mecz wygral i skreczowal wie ktoś co sie stalo?
Tsonka Rotterdamie broni punktów za wygranie calego turnieju,a tam jest 500-tka.Tutaj obronil polfinal i, nie potrzebowal niczego więcej.Final skomplikowalby jego plany.Podobnie dzisiaj bylo z Goffinem,który broni w Rotterdamie punktow za finał.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Basic M. - Copil M.
Copil M. -1 gem ::: 1,75 ::: 2/3
H2H 2:1, ale przynajmniej z przed 2 lat, grali nawet we Wrocławiu raz. Mało kto się spodziewał zapewne, że dwóch zawodników z okolic 100 rankingowej dojdzie do samego finału. Żaden z nich nie odpuści to pewne, możliwość zdobycia pierwszego tytułu ATP w karierze. Być może zobaczymy tie-break, bo obaj serwują dobrze. Do tego Basic gra tutaj od samych kwalifikacji, w nogach ma 6 meczów.
Jednak ja widzę zwycięzcę jako Copila, gra tutaj życiówkę, świetny serwis, w ogóle z meczu na mecz się rozkręca. Stawiam na niego z jednego faktu, pokonał Robina Haase i Mullera obaj dość solidnie wyglądali, jednak Rumunowi nie dali rady.
Wynik: 19:17
 
drexler 570

drexler

Użytkownik
To i ja coś opowiem.;)Przed laty obstawiając mecze Stefana Koubka (Austriak, który zawsze wyglądał jak po dobrym melanżu, na emeryturze od 2011) jakbym nie postawił czy na niego czy przeciwko zawsze było na odwrót, prawdziwa zmora, która kosztowała mnie mnóstwo kasy..Aż się na niego uwziąłem i już myślałem,że go wreszcie dopadłem gdy w 2007 roku w Sopocie Calleri prowadził z nim 6-0 5-0 40-15...kończył mi kupon na ok 1000zł ale niestety i tym razem się nie udało..skończyło się 0-6 7-6 7-5(Calleri miał jeszcze 5-3 w trzecim)....po tym meczu wywiesiłem białą flagę..
P.S Mnie tez dziś Copil bardzo kusi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +48
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
A ja mysle, że Copil wystapi pierwszy raz jako faworyt spotkania i to może być problem dla niego.
Basic zle nie gra na serwisie i w wymianach jest lepszy od Rumuna. Jedyna niewiadoma dla mnie to jak poradzi sobie Basic rpzgrywajac już 7 mecz od poniedziałku.
Wiadomo, Copila ratował w trudnych momentach serwis i ma chyba formę życiową bo tyle razy ile go uratował przed BP to głowa mała. Ale to nie jest klasowy zawodnik i kiedys musi przyjść moment załamania. Nie wiem czy akurat dzisiaj, bardziej chodzi mi o to, że Bośniak nie jest bez szans.
Dla mnie mecz 50/50 szczerze powiedziawszy.
Po takim kursie wolę chyba postawić na Gasqueta. Pouille powinien odpaść, nic ciekawego nie pokazal dotychczas.
 
Otrzymane punkty reputacji: +48
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom