>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Bieżące wydarzenia, newsy, komentarze

pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
No i co ma ktoś tu jeszcze odwagę przyznać się do popierania totalnych idiotów i imbecyli z PO i N? Jak nazwać kogoś kto popiera tych totalnych idiotów?
Poniżej fajny filmik, który &quot;mówi jak jest&quot;.
951544876671303681
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
Czy lata 2007-2015 w Polsce to była demokracja? Jeśli to była demokracja, a to co jest od dwóch lat to dyktatura to ja wolę to co jest teraz. Takiej wolności słowa jak jest teraz nie było nigdy. Jeśli napiszę teraz Kaczyński ty ch*** to jestem pewny że jutro o 6 nie przyjdzie policja i mnie aresztuje. Natomiast za panowania lokaja Tuska ludzie byli aresztowani za &quot;Donald matole twój rząd obalą kibole&quot; a TK pod wodzą Rzeplińskiego uznał że karanie za to hasło jest zgodne z konstytucją!!! Jeden tež został aresztowany za prześmiewczą stronę o Bronku.
Roman Kołbuc jest oskarżony o to, że nawoływał do nękania Patryka Jakiego. Na czym miało ono polegać? Mężczyzna umieścił w internecie numer telefonu wiceministra sprawiedliwości, za co może trafić do wiezienia nawet na trzy lata. Problem w tym, że numer polityka jest powszechnie dostępny na stronach internetowych.
Roman Kołbuc jako jeden z protestujących przeciwko włączeniu gminy Dobrzeń Wielki do miasta, na Facebooku przeprosił kierowców za utrudnienia i wyjaśnił, że skargi za tę sytuację należy kierować do wiceministra sprawiedliwości Patryka Jakiego, wojewody opolskiego Adriana Czubaka i prezydenta Opola Arkadiusza Wiśniewskiego. Podał także numery ich telefonów komórkowych.
To nie spodobało się politykowi PiS, który zawiadomił śledczych i złożył w tej sprawie zeznania.
wolnosc slowa jak sie patrzy ????
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
adamo jak ci się podoba rekonstrukcja Rządu: jest już gorzej niż w Korei Północnej?
Rekonstrukcja jest genialna z punktu widzenia strategii. Kaczyński jest bardzo dobrym strategiem i do tego ma charyzmę. Tylko Tusk może go pokonać... Tyle dywagacji...
Rekonstrukcja rządu cieszy mnie nie jednak z tego powodu, że jednak PiS będzie miał szansę na wygranie wyborów, a przy wcześniejszym rządzie by jej nie miał i dlatego taki ruch; ale cieszy mnie dlatego, że to dobre po prostu dla Polski. A czy chcę czy nie chcę pod takimi rządami lub innymi żyję tutaj, a nie gdzie indziej. Droga &quot;wstawania z kolan&quot; w przypadku Pani Premier Szydło była drogą do dalszego osłabiania pozycji Polski, problemu z nowym budżetem europejskim, a nawet wyjściem z UE. Pana Macierewicza mieli już dość nawet nasi sojusznicy z NATO + plotki o powiązaniach ze służbami rosyjskimi. Po prostu wymienili najsłabszych ministrów z wyjątkiem Streżyńskiej. Cieszy mnie wzrost pozycji Gowina i skręt do centrum... Wciąż jednak jest problem z reformą mającą na celu ręczne sterowanie sądami, a to jest ultra niebezpieczne...
A widząc Twoją sygnaturę mam takie pytanie: jak można jednocześnie czcić Hitlera, który chciał eksterminacji Narodu Polskiego i czcić ten Naród ? Widząc twarze tych dzieci po raz kolejny sobie uświadomiłem, że ignorancja, nie wiedza + młody wiek to matka ksenofobii, rasizmu i głupoty... Zresztą takimi głosami dzieci 18-28, wygrało PiS wybory...
Dla mnie osobiście to ja bym skierował ich nie do więzienia tylko na przymusowe lekcje historii... W swojej pracy obserwuję, że z roku na rok co raz to nowe roczniki są mniej ogarnięte od poprzednich... Niektórzy ludzie właśnie taki wiek 18-28 nie umieją poprawnie napisać adresu, a mają prawo głosu ! Po prostu tragedia.
I jeszcze dodam, że bardzo się cieszę, że za tych nazistów wziął się PiS bo oni nie będą tak delikatni jak PO w sensie sterowania prokuraturą, policją i sądami i przykładowo mogą dostać niezłe kary, a pewno sami głosowali na PiS ???? A potem mam nadzieję przyjdzie czas na kibolów i w końcu się zrobi porządek z ludźmi którzy jedynie co potrafią to ziać agresją, przemocą i nienawiścią, a do tego niszczą wizerunek Polski na arenie międzynarodowej.
 
malinapel 1,1K

malinapel

Użytkownik
Rekonstrukcja rządu cieszy mnie nie jednak z tego powodu, że jednak PiS będzie miał szansę na wygranie wyborów, a przy wcześniejszym rządzie by jej nie miał i dlatego taki ruch
Szansa na wygranie kolejnych wyborów to utrzymanie 500+ i wcześniejszych emerytur, rekonstrukcja rządu to interesuje samych zainteresowanych, dziennikarzy i hobbystów takich jak my, czyli według mojej oceny 10% społeczeństwa ????
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Szansa na wygranie kolejnych wyborów to utrzymanie 500+ i wcześniejszych emerytur, rekonstrukcja rządu to interesuje samych zainteresowanych, dziennikarzy i hobbystów takich jak my, czyli według mojej oceny 10% społeczeństwa ????
Myślę, że jednak zmiana Szydło i takich ministrów jak Macierewicz czy Szyszko jest wiadoma większości, nawet tych co nie specjalnie się interesują bo to były bardzo głębokie zmiany. Utrzymanie, a nawet poszerzenie 500+ zapowiada też PO i nie sądzę aby ruszali wiek emerytalny. Przy utrzymaniu tej ściągalności VAT i tak rozpędzonej gospodarce jest to możliwe. Jednak jeśli Tusk nie stanie na czele opozycji nie wierzę w jej jakiekolwiek zwycięstwo bo niestety Schetyna nigdy nie miał i nie ma charyzmy aby być liderem. Na dzień dzisiejszy to dla mnie tylko Frasyniuk ma charyzmę, ale on nie chce się w to bawić. Tak czy inaczej w 2018 zamierzam grubo wejść w jakiś lepszy niż prognozowany wynik PO i N bo uważam, że sondaże na PiS są przeszacowane... a buki będą się tym kierować.
Wracając do polityki, opozycji będzie bardzo trudno pokonać PiS ale jak by PO/N/ SLD połączyły siły to może by zrobiły wynik równoważny i wszystko by zależało do KUKIZa. Ruch z rekonstrukcją był genialny, ale niestety to tylko przykrycie bo wiadomo, że oni i tak mają poglądy jakie mają, a Prezes sam pociąga za sznurki, ale nawet takie przykrycie jest dla Polski lepsze niż to co było przez pierwsze 2 lata bo jeśli UE uzależni przestrzeganie praworządności od funduszy i na następny budżet od 2020 nam je odetnie to jak był dobrobyt tak wszystko runie jak domek z kart, a PiS jeszcze wskaże tą &quot;złą&quot; UE i się wszystko posypie w mgnieniu oka. Nikt na zachodzie nie będzie chciał płacić na kraj, który jest przedstawiany jako niesolidarny w przyjmowaniu uchodźców. Zobaczcie jak sprytnie zrobił Orban - przyznał się, że przyjął emigrantów, a wcześniej to utajnił przed własnym narodem (!), ale UE im nie zabierze funduszy... Przez kompletną paranoiczną głupotę (bo przyjęcie kilkuset ludzi to jest nic, nawet jak na każdego z nich by przydzielić po 5 agentów ABW wobec utraty setek milionów funduszy) możemy stracić wielką szansę na rozwój... Przez ignorantów i fanatyków... I nawet te kilka procent głosów narodowców nie pomoże...
Dobrze, że chociaż PiS się wziął za tych faszystów bo to dobrze będzie odebrane...
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
adamo80
pisowcy i tak przegrają kolejne wybory, wiesz czego Polacy nie wybaczają? arogancji. A arogancją oni biją wszystkich. ostatnio znajomy rolnik żalił mi się, że pluł na peowców, ale za peowców rolnicy dostawali o 30% większe dotacje. A teraz? A teraz do klubu nauczycieli i lekarzy rezydentów zaraz dołączą rolnicy. Swoją drogą dlaczego lekarz po 6 czy 7 latach najcięższych studiów ma zarabiać 1800 złotych? Tępe łby o mentalności ruskiej tego nie rozumieją, że gdy oni chleją pod wiejskimi monopolowymi od czasów gimnazjów czy nawet podstawówek, to inni się uczą aby coś w życiu osiągnąć. W Polsce PGR jest wiecznie żywy... byle głupek po gimnazjum robi sobie prawko kat. C+E i więcej zarabia niż jakiś młody lekarz. Nikt nie mówi że mają od razu brać jak w Niemczech po 3k euro, Polska długo nie będzie Niemcami pod względem stopy życiowej póki nieuki i niedorozwoje, zasłaniający się czy to patriotyzmem czy to wiarą katolicką będą rządzić w tym kraju. Pozamieniali niedo**ebki czerwone na czarne książeczki... a jeśli komuś się nie podobają jakieś standardy demokracji to droga otwarta na Białoruś czy do Tatarów, omylnie nazywanych Rosjanami
Ta jasne, za dwa lata pisiory wezmą większość konstytucyjną. Pytanie jest tylko czy sami czy z Kukizem. Wreszcie zmienimy tą komunistyczną czerwoną prostytucję zwaną konstytucją. Już widzę jak Polacy będą chcieli powrotu tej mafii PO, tysięcy leni z Afryki i Arabów, podwyższenia wieku emerytalnego, likwidacji 500+ czy przyjęcia Euro, powrotu do złodziejstwa i wyprzedaży reszty majątku państwa. Możesz pomarzyć. Wielu głosować będzie na tzw. mniejsze zło. A tak się składa że dla wielu nawet jeśli nie są za PiS to przy wyborze pomiędzy nimi a tymi oszołomami z PO, N, czy Razem mniejszym złem jest PiS.
Nie rozpuszczaj bajek że rolnicy dostali mniej. Sprawdziłem i jest tyle samo w tamtym jak i poprzednim roku. Gdyby wszyscy rolnicy dostali o 30% mniej to już dawno wyjechaliby traktorami na Warszawę. Nie nazywaj kogoś niedorozwojem czy głupkiem bo z twojego tekstu wynika że sam nim jesteś.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
adamo80
pisowcy i tak przegrają kolejne wybory, wiesz czego Polacy nie wybaczają? arogancji. A arogancją oni biją wszystkich. ostatnio znajomy rolnik żalił mi się, że pluł na peowców, ale za peowców rolnicy dostawali o 30% większe dotacje. A teraz? A teraz do klubu nauczycieli i lekarzy rezydentów zaraz dołączą rolnicy. Swoją drogą dlaczego lekarz po 6 czy 7 latach najcięższych studiów ma zarabiać 1800 złotych? Tępe łby o mentalności ruskiej tego nie rozumieją, że gdy oni chleją pod wiejskimi monopolowymi od czasów gimnazjów czy nawet podstawówek, to inni się uczą aby coś w życiu osiągnąć. W Polsce PGR jest wiecznie żywy... byle głupek po gimnazjum robi sobie prawko kat. C+E i więcej zarabia niż jakiś młody lekarz. Nikt nie mówi że mają od razu brać jak w Niemczech po 3k euro, Polska długo nie będzie Niemcami pod względem stopy życiowej póki nieuki i niedorozwoje, zasłaniający się czy to patriotyzmem czy to wiarą katolicką będą rządzić w tym kraju. Pozamieniali niedo**ebki czerwone na czarne książeczki... a jeśli komuś się nie podobają jakieś standardy demokracji to droga otwarta na Białoruś czy do Tatarów, omylnie nazywanych Rosjanami
Myślałem, że ktoś odpisał w dziale LM, ale ok... Fajnie, że nie jestem tu sam...
Dla mnie najgorsze i niewybaczalne co zrobił PiS to uderzenie w wymiar sprawiedliwości, łamanie Konstytucji czego konsekwencją jest osłabienie pozycji Polski. Słusznie zauważył Miller, że PiS rządzi na efekt doraźny i ma gdzieś co będzie się działo w przyszłości co jest zresztą cechą wszystkich populistów - i tak było już od starożytności. A wyborcami populistów są zawsze w dużej mierze ignoranci, nieuki i niedorozwoje co jak słusznie napisałeś woleli pić piwo pod sklepem niż się uczyć. Nie wiem co będzie w wyborach jeśli chodzi o wynik, ale jestem pewien, że na PiS zagłosuję nie więcej niż 10% ludzi z wyższym wykształceniem...
Jeśli PiS wygra następne wybory - mamy jak w banku słaby budżet unijny dla Polski, a wobec problemów już nie tylko z UE, ale i USA i Izraelem kto wie co jeszcze wyjdzie &quot;po drodze&quot;... konsekwencje tego wszystkiego wyjdą za parę lat, a te niedorozwoje o których pisałeś nawet tego nie powiążą se sobą...
Cieszy mnie jako prawnika, że na 10 000 sędziów w Polsce do KRS zgłosiło się 18 (słownie osiemnastu ! ) czyli poniżej 0,2% ???? , jeden rozważa cofnięcie udziału... ???? Jak PiS chce zmienić prawników to chyba będzie musiał eksportować (z Korei Płn ???? ) 9982 swoich sędziów ????
 
X 49

xxxx1234

Użytkownik
Moim zdaniem pis jeszcze następne wybory, może wygrać (wszystko zależy od tego co jeszcze wymyślą zostało im niecałe dwa lata), ale na pewno nie z taką przewagą jak w 2015 wielu wyborców, którzy zagłosowali na pis bo mieli dosyć po nie zagłosuje po raz kolejny na pis bo ich w bezczelny sposób śmiejąc się w twarz oszukali. Mam nadzieje, że po następnych wyborach pis będzie musiało stworzyć koalicje tylko ciekawe z kim to zrobią. Szkoda tylko, że opozycja praktycznie w Polsce nie istniej bo to co mamy teraz to żenada.
Prawdziwy test poparcia dla pis zobaczymy jesienią tego roku, w żadne sondaże nie wierze, według pisowskiej propagandy to będą niedługo mieli 120%
Pablo_89 w następnym poście, może napiszesz jakiś komentarz do wypowiedzi Tommy83 z 22.01.2018
Nie chowaj głowy w piasek jak politycy pis gdy fakty stają się niewygodne.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Pablo_89 w następnym poście, może napiszesz jakiś komentarz do wypowiedzi Tommy83 z 22.01.2018
Nie chowaj głowy w piasek jak politycy pis gdy fakty stają się niewygodne.
U niego to normalne, jak i manipulowanie faktami...
Jeszcze niedawno głupie bydło cieszyło się z Brexitu a teraz? Turbodebile twierdzili że to &quot;wiosna narodów&quot;. Myśleli niedorozwoje i w Polsce i w Niemczech, a tym bardziej w UK, że jak Brexit nastąpi, to nagle Anglia przestanie mieć problemu z brudasami. A tu się okazało zupełnie coś innnego. Że nie dość, że UK dalej jest zalewany przez kolorowych, to jeszcze gospodarka leci na łeb na szyje. ..
Dołączyłeś do forum nie dawno... Żebyś widział co tu się działo jak ogłoszono Brexit... Zwiastowali koniec UE - było momentalnie ze 20 postów w stylu wygraliśmy itd. Po prostu szał radości i zwycięstwa forumkowych ....... Był nawet taki jeden co był w ruchu w UK dążącym do Brexitu...
I się okazało, że ani Francja, ani Niemcy nie dały namieszać ruskim służbom. We Francji nawet jeszcze zmalało dla LePen, a tylko Polaczki dały się nabrać na &quot;aferę kelnerów&quot; i Amerykanie, ale Trump w przeciwieństwie do Kaczyńskiego praktycznie ze wszystkich swoich &quot;dziwnych&quot; pomysłów zrezygnował. Tak więc znowu wiadomo kto jest najgłupszym narodem świata (ok te 19% Narodu)....
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
Nie wiem co będzie w wyborach jeśli chodzi o wynik, ale jestem pewien, że na PiS zagłosuję nie więcej niż 10% ludzi z wyższym wykształceniem...
adamo80
Proponuję zakład (np. o 1000 zł), czy na PiS w kolejnych wyborach parlamentarnych zagłosuje więcej czy mniej niż 10% osób z wykształceniem wyższym biorących udział w wyborach, wchodzisz w to?
 
supermariobros 358

supermariobros

Użytkownik
A Wy naprawdę uważacie że &quot;partia polityczna&quot; to jest coś wolnego, niezależnego i polskiego w naszym kraju ? Przecież &quot;polityka&quot; to jest zwykla fantazja dla ciemnogrodu ... !
Autor nagrania pozwala je publikować i przedstawia same 100% !!!

 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
adamo80
Proponuję zakład (np. o 1000 zł), czy na PiS w kolejnych wyborach parlamentarnych zagłosuje więcej czy mniej niż 10% osób z wykształceniem wyższym biorących udział w wyborach, wchodzisz w to?
Z narodowcami nie chcę mieć nic do czynienia w żadnej formie. Ani w realu ani w necie nie mam żadnych znajomych z tego kręgu, a jak się dowiaduję, że ktoś jest zrywam znajomość z takim, a zakładam się wyłącznie z przyjaciółmi...
Osobiście uważam, że wszystkie takie ruchy powinny zostać zdelegalizowane bo we współczesnym świecie w sensie wyznawania religii chrześcijańskiej czyli Europa + USA nie ma już narodów - wszystko jest jedną wielką globalną wioską i wreszcie nie ma wojen jakie toczyły nas przez 2 tysiące lat, - ostatnia właśnie dzięki NARODOWCOM do których zaliczali się naziści i faszyści...
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
E Adamoo masz tu tych twoich &quot;fachowców z PO&quot;. Są tak beznadziejnymi oszołomami więc postanowiono że nie będzie się o tym pisać. Teraz będą robić z nich herosów i fachowców. Pewnie dalej uwierzysz w ich fach. Idziemy, idziemy po konstytucję. Tylko poproszę o jeszcze wincyj wypowiedzi Lisa, Boniego, Thun i tych pseudoelit gardzących zwykłymi ludźmi.
961981518154485761
 
supermariobros 358

supermariobros

Użytkownik
Wy naprawde rozmawiacie o polityce i jakiś narodowcach itp... , jakby byli groźni, to by zostali &quot;zlikwidowani&quot;.
Terroryzm, wojny, konflikty są prowokowane... (produkowane na zamówienie)
Wy myślicie, że tacy ludzie z TV mają coś do gadania ?! Najlepszy przykład w Polsce, Prezydent Duda , Kaczyński i cały PIS klęka przed Izraelem, udając że są niezalezni. Ich ruchy świadczą o czym innym, jak ustawy, prawo, przepisy itp. Tak się dzieje od 1989 roku, a Polską rządzą agenci obcych Państw (zn piastują slupowe posady). Nawet nie zauważyliście, że w Polsce 99% przestrzeni internetowej, TV, Gazet to kapitał zagraniczny, bo Polski nigdy nie istniał (chyba że przez chwilę teoretycznie). A to że ktoś ... za PO powiedział, że Polska to kraj teoretyczny, nie znaczy że tak już nie jest. To była zwykła gra służb obcych Państw. Tam tych chowamy &quot;do worka&quot;, pojawia się &quot;zbawiciel&quot; w postaci PIS i już nie ma teorii. Polska to ciemnogród i się złapała ... Ponadto ten co to mówił i dał się &quot;podstępem nagrać&quot; z Polską nie ma wiele wspólnego, a był już lata temu na emigracji hodowny przez obcy wywiad.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
xavy 386

xavy

Użytkownik
Z narodowcami nie chcę mieć nic do czynienia w żadnej formie. Ani w realu ani w necie nie mam żadnych znajomych z tego kręgu, a jak się dowiaduję, że ktoś jest zrywam znajomość z takim, a zakładam się wyłącznie z przyjaciółmi...
Osobiście uważam, że wszystkie takie ruchy powinny zostać zdelegalizowane bo we współczesnym świecie w sensie wyznawania religii chrześcijańskiej czyli Europa + USA nie ma już narodów - wszystko jest jedną wielką globalną wioską i wreszcie nie ma wojen jakie toczyły nas przez 2 tysiące lat, - ostatnia właśnie dzięki NARODOWCOM do których zaliczali się naziści i faszyści...
No cóż, tak właśnie myślałem, że jak przyjdzie do konkretów to twoje &quot;przekonania&quot; legną w gruzach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
X 49

xxxx1234

Użytkownik
Adam80 to wszystko zależy od tego co masz na myśli pisząc wyższe wykształcenie bo jeśli mówimy o prawnikach, lekarzach itd... absolwentach takich uczelni jak Uniwersytet Jagiellońskiej, albo Politechnika Wrocławska itd... to się zgodzę pis wśród tych ludzi nie ma nawet 10% poparcia. Jeśli jednak masz na myśli absolwentów takich kierunków jak historia sztuki, stosunki międzynarodowe, pedagogika, zarządzanie itd... po uczelniach w jakiejś mieścinie zabitej dechami to mysle, że się mylisz i wśród tych ludzi pis ma bardzo duże poparcie, tylko problem w tym, że większość tych ludzi jeszcze 20 lat tetemu nie zdała by matury.
Pablo_89 ciągle czekamy na komentarz do wypowiedzi użytkownika Tommy.
 
Do góry Bottom