>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ATP Tour - Nowy Jork, Buenos Aires, Rotterdam - 12.02-18.02.2018

Status
Zamknięty.
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Miejsce: Nowy Jork, USA
Data rozgrywania: 12.02.2018 - 18.02.2018
Nawierzchnia: Indoor Hard
Kategoria: ATP World Tour 250
Pula nagród: $668,460
Oficjalna strona turnieju: http://newyorkopen.com/
Lista Startowa: http://newyorkopen.com/new-york-open-players/
Drabinka: http://newyorkopen.com/draw/
Plan gier: http://newyorkopen.com/tournament-schedule/
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/usa/atp-new-york/

Miejsce: Rotterdam, Holandia
Data rozgrywania: 12.02.2018 - 18.02.2018
Nawierzchnia: Indoor Hard
Kategoria: ATP World Tour 500
Pula nagród: €1,862,925
Oficjalna strona turnieju: https://www.abnamrowtt.nl/en
Lista Startowa: https://www.abnamrowtt.nl/en/players
Drabinka: https://www.abnamrowtt.nl/en/schedule-and-scores/results/single-draw
Plan gier: https://www.abnamrowtt.nl/en/schedule-and-scores/order-of-play
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/netherlands/atp-rotterdam/

Miejsce: Buenos Aires, Argentyna
Data rozgrywania: 12.02.2018 - 18.02.2018
Nawierzchnia: Outdoor Clay
Kategoria: ATP World Tour 250
Pula nagród: $568,190
Oficjalna strona turnieju: http://argentinaopenatp.com/atp/
Lista Startowa: http://argentinaopenatp.com/atp/es/listado-de-participantes?field_estilo_tid=4
Drabinka: http://argentinaopenatp.com/atp/draws
Plan gier: http://argentinaopenatp.com/atp/programacion
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/argentina/atp-buenos-aires/

Zapraszam wszystkich do merytorycznej dyskusji i pisania analiz!
 
wyjasniator 54

wyjasniator

Użytkownik
Facundo Bagnis 1,60✅????
Nie wystawiono jeszcze kursów na mecze kwalifikacyjne, jednak ten mecz rzucił mi się w oczy, Sandgren po fajnym turnieju w Australii będzie faworytem spotkania z Bagnisem, Facundo grał dosyć dobrze z Jarrym przegrał tie breaka przez własne proste błędy gdzie się podpalił ewidentnie, Bagnis potrafi narzucić na cegle dosłownie każdemu swój styl gry, nie jest to mączka taka jak w Stanach w Talahasee czy Hoouston aby grać cokolwiek w stronę Sandgrena którego oceniam grę na cegle jako mierną, coś próbował grać we Włoszech przed FO jednak wyniki mizerne, i będę szedł w stronę Facundo, po pierwsze turniej w Buenos no i oceniam go jako lepszego gracza jeśli chodzi o całokształt gry na cegle i bardziej doświadczonego niż Sandgren a Amerykanin będzie murowanym faworytem buków po fajnym turnieju w Australii, na dobrą sprawę jest to zawodnik rangi challenger w mojej hierarchi i będzie można wyłapać fajny kurs na Facundo, można dać typ do jakiejś kombinacji
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Facundo Bagnis kurs???
Nie wystawiono jeszcze kursów na mecze kwalifikacyjne, jednak ten mecz rzucił mi się w oczy, Sandgren po fajnym turnieju w Australii będzie faworytem spotkania z Bagnisem,
Bagnis jest faworytem na poziomie 1.7-1.8. Na Tennysa 2.0+.
 
znamsietylkonatenisie 175

znamsietylkonatenisie

Użytkownik
Klizan @ 2,20 sts ✅
Piękny kurs na Słowaka, który moim zdaniem jest tutaj faworytem, może nie wyraźnym, ale ten kurs to przesada. Klizan świetnie czuje się na hardzie, dwa lata temu to właśnie on tutaj wygrał, czuje się tutaj na prawdę dobrze i nie będzie żadnego odpuszczania. Jak na pierwsze spotkania w tym sezonie to dobry turniej w Bułgarii w jego wykonaniu, gdzie przegrał w Wawrinką po na prawdę dobrym spotkaniu. Tutaj ograł wczoraj Tsitsipasa, który mimo wszystko był faworytem. Słowak wygląda na prawdę dobrze i jeśli zagra na swoim poziomie bo żadnej &quot;błazenady&quot; z jego strony się nie spodziewam, na pewno nie w Holandii. Faktem jest, iż Seppi ostatnimi czasy wszedł na wyższy poziom, ale ja nie widzę jego gry tak kolorowo jak to opisuje tutaj parę osób. Pomijając już AO to w Sofii ograł w dwóch setach, żałosnego Rosjanina, który myśli, że slajsem wygra wszystko. W Następnym spotkaniu przegrał z Mullerem, oczywiście po dwóch tajach. Wczoraj straszliwie się męczył z Greikspoorem, czyli zawodnikiem, który nic w swojej karierze nie osiągnął i nic nie osiągnie, bo przecież nie jest to, żaden młody talent tylko 27 letni wyga, który grywa w ITFach. Klizan jeśli gra na swoich obrotach to jest zdecydowanie lepszym zawodnikiem od Włocha, zdecydowanie większy wachlarz zagrań, lepszy forhend, którym będzie męczył Włocha. Martin czuje się tutaj świetnie, pokazał że jest głodny gry i że wcale z tą formą nie jest najgorzej.
Polecam również, Medvedeva @ 1,52 fortuna ✅
 
D 706

don1

Użytkownik
Miedwiediew D. - Mahut N. 1 @1,52 efortuna
Ja dziś polecam jeszcze jedno spotkanie. Rosjanin tutaj jest wielkim faworytem. nawierzchnia jest wolna. Mahut to zawodnik grający typowo serw&amp;volley. Będzie się tutaj męczył niemiłosiernie. Ja nigdy nie byłem zwolennikiem jego gry. W pierwszej rundzie już miał bardzo duże problemy z zawodnikiem z ITF. Rosjanin lepszy o klasę co najmniej. Moim zdaniem bierze to 2-0.
 
wyjasniator 54

wyjasniator

Użytkownik
Casper Ruud 1,50⛔
Młody Norweg z wielkim potencjałem na wygrywanie turnieji ATP na cegle, forhand petarda jak i serwis niezły, słusznie jet tu faworytem, Cecchinato włoski ustawiacz meczy, rękę ma niezłą, jednoręczny backhand, czasem zagra skrót, lecz na Norwega to będzie mało, już Carlos Berlocq którego oceniam półkę wyżej probował cokolwiek ugrać w Quito z Ruudem i skończyło się szybkim 2:0, Ruud ma patent na graczy grających jednoręcznym backhandem, typ oczywiście kombinacyjny
 
wyjasniator 54

wyjasniator

Użytkownik
Stefano Travaglia 1,88✅
Ogromne value w kierunku Włocha, Stefano w moim odczuciu dużo lepszy gracz niż Polansky, lepsze podanie, większy wachlarz zagrań, bardziej cierpliwy, Kanadyjczyk poza podaniem niczym się nie wyróżnia, mecz rozegra się w wymianach,Włoch jest w moim odczuciu lepszym graczem niż Kanadyjczyk, forhand na bardzo dobrym poziomie potrafi przyspieszyć, defensywa Kanadyjczyka pozostawia wiele do życzenia, wtapiał już z dużo gorszymi zawodnikami i upatruje wygranej Stefano, powodzonka!
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Klizan M. - Lopez F.
Klizan M. -1 gem ::: 2,13 ::: 1/3
Typ ma jak najbardziej sens nie ma co się oszukiwać. Lopez już docina swoją karierę, to nie Federer, że nadal w tym wieku ciągle błyszczy. Zresztą Feliciano już od kilku sezonów miał wybuchy formy na kilka konkretne turnieje, a tak to nie było tej regularności. Rok temu uratował swój sezon dwoma bardzo dobrymi występami na trawie gdzie te jego slajsy się genialnie spisują i cięty serwis.
Jaki jest Klizan każdy fan tenisa dobrze wie, równie ten mecz może dobrze przepierzyć. Kiedyś wygrał nawet ten turniej broniąc po drodze mnóstwa piłek meczowych. Gra tutaj od kwalifikacji, w Sofii przegrał z Wawrinką co jakiejś tam chluby mu nie ujmuje.
Wynik: 9:13
 
nynek92 121,2K

nynek92

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Rotterdam
Godzina: 11:00
Spotkanie: Kubot/Melo - Klaasen/Venus
Typ: 1 ✅
Kurs: 1.35
Bukmacher: Sts
Analiza: &quot;Polska&quot; para jest zdecydowanym faworytem w tym spotkaniu. Rozstawieni z &quot;jedynką&quot; są bardziej zgrani od swoich rywali, którzy dopiero od tego roku próbują razem coś ugrać, lecz póki co z marnym skutkiem. Potrzebują jeszcze dużo czasu, żeby się zgrać. Łukasz i Marcelo mają już za sobą wygrany turniej w tym sezonie, który odbył się w Sydney. W Australian Open, mimo, że zawiedli, to doszli do ćwierćfinału. W ubiegłym roku na tym turnieju doszli do ćwierćfinału, co mam nadzieję będą w tym sezonie chcieli poprawić. Kubot i Melo to bardziej utytułowana para, mają lepsze zgranie, dość długo ze sobą grają. Jest to początek roku, mało spotkań rozegranych, więc nie przytaczam dokładnych wyników. Co tu więcej napisać. Niech wygra lepszy ???? Kurs niski, więc do dubla proponuję dorzucić zwycięstwo Marii Sharapova ;)
 
wyjasniator 54

wyjasniator

Użytkownik
David Ferrer +1,5 seta 1,75⛔
Ferrer grał bardzo dobry mecz z Kaczanowem, mimo porażki pozostawił na korcie świetne wrażenie, waleczny zawodnik nie odpuści żadnej piłki mistrz wymian, nie podda się bez walki,nawierzchnia wolna w Rotterdamie to premiuje solidnych clayowców, do tego h2h ma dodatnie z Alexandrem, do tego to spotkanie STS wrzucił w super ofertę i oni to wiedzą że tam będą jaja, więc set raczej bankowy
Karlovic 1,60✅ ????
Kursy zaczynają lecieć, wcale się nie dziwie, Donaldson niski zawodnik, kiepski returner, nie odbierze tych mega bomb lecących po 200kmh czy kick serwisów a i sam ma kiepskie podanie bazuje na wybieganiu i waleczności, Ivo chip &amp; charge serve &amp; volley opanowane do perfekcji, szczerze wątpię czy Donaldson wygra ten mecz, doktor słusznym faworytem

Liam Broady 1,55????
Broady lepszy gracz niż rzemieślnik Menendez który poza serwisem niczym nie imponuje,słaby w defensywie, oburęczny bh na kiepskim poziomie jak i forhand, leworęczny Brytol miał fajną końcówkę poprzedniego sezonu, stylem gry przypomina styl gry samego Nadala, mecz rozegra się w wymianach a Broady jest po prostu lepszy

Garcia-Lopez 1,80✅
Berlocq gra u siebie, lecz w Quito nie pozostawił dobrego wrażenia, dużo double faultów,forhand już nie ten jak i jednoręczny backhand, może sobie wygrywać jakieś słabo obsadzone challengery na tym etapie kariery,poprzedni sezon mega wtopy z dziadami w challengerach, uważam że Garcia-Lopez to lepszy gracz na nawierzchni ceglanej, bardziej solidny i gram przeciwko Berlocqowi mimo że turniej jest w Buenos Aires, GGL lepsze podanie większy wachlarz ofensywny, potrafi przyspieszyć swoim forhandem i uważam że sobie poradzi w starciu z gospodarzem

Powodzonka ???? ????!
 
wyjasniator 54

wyjasniator

Użytkownik
Thiem/Schwartzman 2,16✅
Super value, mecz nie rozegra się na serwisie tylko w crossowych wymianach na cały kort, nie musze chyba pisać kto tu jest lepszy, Jebavy zwykły challengerowiec, Vesely pogranicze challengerów i ATP, dobra okazja na potrenowanie przed meczami singlowymi

Buenos Aires Zwycięzca Turnieju 3,50 Dominick Thiem STS
Ci co będą grać balony na środek kortu nie mają żadnych szans z Austriakiem,będzie przyspieszać forhandem, król wymian, król cegły, przeanalizowałem drabinkę,pierwsza runda spacerek, ćwierćfinał ewentualnie Pella lub Verdasco, Verdasco może seta urwać lecz koniec końców nie sprosta Austriakowi,pólfinał może być Cuevas którego się najbardziej obawiam no i jest Monfils lecz to pajac zwykły i może przegrać dosłownie z każdym,porażka w Quito z Monteiro mówi mi wiele o jego formie i nawet Casper Ruud gdyby się nie podpalił mógłby wygrać z nim,jest jeszcze Fognini ale jego forma to sinusoida może wtopić z kimś wcześniej druga część drabinki, Carreno-Busta bez formy przegrał z Martinem w Quito i to dosyć wyraźnie, Ramos po finale jest gdzie wtopił jako faworyt z Carballesem i myślę że to Dominick Thiem wygra cały turniej
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
kurde jak 1,88 to niski zawodnik to Federer czy Nadal są karłami ????
Donaldson niski zawodnik
Donaldson + 1,5 gema @ 1,89 Unibet
Młody gra u siebie i bedzie sie chciał pokazać. Jego serwis akurat słaby nie jest i tez potrafi mocno walnąć. Ivo jak to Ivo nawet jak wygra 2-0 to nie wierze, ze przełamie Donaldsona. Kursy juz w okolicach 1,65 na Ivo dla mnie nie do grania.
 
B 243

bede1991

Użytkownik
Ferrer +1,5seta + Berlocq @3,4⛔
Oto mój dubel dnia. Krótko, Ferrer past prime, ale walczyć potrafi - w tym sezonie wygląda jakby lepiej niż w poprzednim. H2h 2:0 dla Hiszpana, wiadomo, że z każdym rokiem Zverev staje się lepszy, ale potrafi zgubić seta w banalny sposób, a Hiszpan na pewno zostawi na korcie 100%.
W drugim spotkaniu stawiam zdecydowanie.na gospodarza - Berlocq powalczyl w Ekwadorze tylko w jednym secie, ale wg mnie jego celem nadrzędnym był turniej u siebie. Garcia to jest odcinacz kuponów, z racji tego, że lubi powalczyć to stawiam dodatkowo 2:1 dla Carlosa@4,25, który potrafil przegrać w karierze łatwego seta i obrócić spotkanie.na swoją korzyść niejednokrotnie.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Kurde no wszystkie znaki na niebie każą myśleć, że dzisiaj wygra Seppi, ale kursy mega wyrównane...
Sousa to nie jest gracz na halę czy też szybką nawierzchnię. on nie ma kończącego uderzenia.
Włoch to też nie jest jakiś ura bura szef podwóra, ale dobrze grał w Australii i pokazał, że mimo swojego wieku jeszcze coś pyka. Serwis mu grał nieźle nawet w Sofii mógł spokojnie ograć Mullera.
Ciekawi mnie Wasze zdanie
Martwi h2h bo to 2:0 dla Portugalczyka w tym raz w hali 64 64 w Paryżu ;(
 
B 243

bede1991

Użytkownik
Kurde no wszystkie znaki na niebie każą myśleć, że dzisiaj wygra Seppi, ale kursy mega wyrównane...
Sousa to nie jest gracz na halę czy też szybką nawierzchnię. on nie ma kończącego uderzenia.
Włoch to też nie jest jakiś ura bura szef podwóra, ale dobrze grał w Australii i pokazał, że mimo swojego wieku jeszcze coś pyka. Serwis mu grał nieźle nawet w Sofii mógł spokojnie ograć Mullera.
Ciekawi mnie Wasze zdanie
Martwi h2h bo to 2:0 dla Portugalczyka w tym raz w hali 64 64 w Paryżu ;(
Seppi pewnie wiedział, że dostanie dziką stąd niestety pojedynek z &quot;wariatem&quot; nie jest miarodajny. Tutaj wg mnie lepiej iść w 3 sety niż w któregoś z Panów, bo serio spotkanie może skończyć się w każdy sposób - dla obu graczy przewaga przełamania w secie to nic, mogą ją stracić w każdym momencie stąd granie na win bym osobiście odpuścił.
 
B 243

bede1991

Użytkownik
To co grał na kończącyc piłkach i przy breakpointach Ferrer to jest tragedia niedoopisania - niby robił wszystko co trzeba przez całe spotkanie, ale prócz wykończenia - gracz z takim doświadczeniem ...
Kto oglądał ten wie o czym mówię ...
 
wyjasniator 54

wyjasniator

Użytkownik
Typ był warty ryzyka, nie wszystko będzie wchodzić,zawodnicy to nie są maszyny tylko zwykli ludzie, a my nie jesteśmy prorokami, koniec końców sezon jest długi i jeszcze nie raz będziemy wspólnie wygrywali, chciałbym napisać że w tenisie gra przede wszystkim GŁOWA bez tego się nie da wygrać, kto nie ma psychiki niewiele osiągnie w tym sporcie,potem idzie dyspozycja dnia a na koniec dopiero umiejętności. Taka moja sentencja, mam nadzieję że moderatorzy tego nie usuną.

Huey/Gojowczyk 2,01✅????
Nie rozumiem dlaczego faworytami są challengerowiec Kanadyjski i żółtodziub jakim jest niezrównoważony gracz na korcie MacKenzie Macdonald, Huey to świetny deblista,super serwis szybka ręka, Gojowczyk tutaj z nim w parze nie powinien odstawać od Schnura i Macdonalda, spore value w tym kursie, typ warty zainwestowania w niego pieniędzy
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
lazan 642

lazan

Użytkownik
Kohlschreiber 2.62 !
Pojedynek w Holandii pomiedzy Kohlim a Ruskiem, moze ktos pomysli ze idac w strone Niemca, niezle mnie powalilo bo on przeciez bez formy itd ... logicznie myslac to tez bym ,,ladowal`` ile mam w strone Ruska, aczkolwiek kurs 1.42 ? No wlasnie i tutaj sie zastanawiam, poniewaz ten mecz to jest raczej na zbicie kasy dla Bukmacherow, poniewaz po takim kursie, nie wziasc ,,pewniaka`` Ruska do swojego kuponu -&gt; to grzech. Widze tutaj nic innego jak ,,podpuche`` ze strony Bukmacherow i ide w strone Niemca. Aczkolwiek sa to moje przemyslenia tylko ...
 
wyjasniator 54

wyjasniator

Użytkownik
Każdy stawia co uważa, dziś jak zobaczyłem mecze w Rotterdamie prawie spadłem z fotela, same tuzy Troicki,Wawrinka,Muller,Medvedev,Struff,Paire śmietanka chorych psychicznie ????
Vesely 1,85⛔ No to zagrał ale mi na nerwach ;)
Typ bardziej oparty na h2h, i moje obserwacje dotyczące meczu Bedene w Pucharze Davisa, Vesely potrafi zdominować swoim forhandem wymiany, ma lepsze podanie, Bedene to może wygrywać challengery na arenie ATP na cegle to już ciężki orzech do zgryzienia aby cokolwiek ugrał, idę w stronę Czecha, Majchrzak na Davis Cupie dominował Bedene i tam gdyby się nie podpalił to by wygrał z nim, więc na cegle więcej czasu jest i Vesely moim zdaniem wygra
Leonardo Mayer 1,45✅
Leo wyżej niż Dutra na cegle, lepsze podanie, większy wachlarz ofensywny, Mayer potrafi wejść ten krok w przód i zaatakować linię,do tego silniejszy forhand, Dutra jak to Dutra poziom challenger, jeśli będzie męczyć wrzutkami to przegra ten mecz z kretesem

Carballes-Baena 1,65⛔
A czemu by nie, forma jest, niech sen trwa dalej, Elias tu przegrał z kretesem kwalifikacje, jak Carballes zagra na swoim poziomie meczy z Quito bez problemu ogra Eliasa który już stary, może sobie wygrywać słabo obsadzone challengery na cegle

Życzę powodzonka wszystkim!
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
znamsietylkonatenisie 175

znamsietylkonatenisie

Użytkownik
Medvedev @ 1,80 fortuna ✅
bardzo łatwo

Chyba jacyś praktykanci te kursy wystawiali ???? Moim zdaniem spore value na Rosjanina, który jest tutaj zdecydowanie większym faworytem. Wiadomo, Muller najwięcej zyskuje na hardzie, ale w tym momencie jest zdecydowanie pod formą a jak już serwis odmawia posłuszeństwa w tych najważniejszych momentach to wiadomo jak to się kończy w przypadku takich zawodników. W Bułgarii pokonał Seppiego, mając przy tym dużo szczęścia, na podaniu nie wygląda zbyt dobrze, Seppi miał 7bp i tylko przez własne niewymuszone nie było ich więcej. Copil sprowadził go na ziemię, ogrywając go w dwóch setach. Luksemburczyk mimo dużego doświadczenia, umiejętnościami nie dorównuje Rosjaninowi, który po za serwisem, który i tak ma na wysokim poziomie, przewyższa go w każdym aspekcie, choć forhendu Gillesowi odmówić mimo wszystko nie można. Totalne dno jeśli chodzi o spotkanie Medvedeva z Ryśkiem, który w defensywie zagrał na prawdę klasowo. Młody psuł na potęgę i choć szybkiego 2:0 to spotkanie na dużej intensywności, obaj się sporo nabiegali, polecam oczywiście obejrzeć kto nie widział, ale dziś na pewno nie będzie musiał młody pracować i biegać tyle co właśnie w spotkaniu z Francuzem. W kwalifikacjach gładko, oddając 2 gemy odprawił Francuza i Mahuta również w dwóch setach. Muller będzie szukał gry s&amp;v, bo doskonale sobie zdaje sprawę, że nie ma szans w wymianach, na forhend mu nie ma co grać bo kończąca będzie leciała, na bekhendzie na prawdę potrafi zmieniać i świetnie wzdłuż linii a jak na swoje warunki to Luksemburczyk nie ma prawa do takich piłek dochodzić. Dla mnie bet dnia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +49
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom