Fed Cup 2018

andre@ 4,3K

andre@

Mertens 1.75 STS
Zdecydowanie Belgijka. Na ten moment gra lepiej od ,, szparki,, i ma swoje pięć minut. Widać pewność swojej siły!

pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Sevastova vs Makarova. Sevastova 1.69 fortuna . 2:0 brawo Łotwa czy Litwa ? Zawsze mi sie mylą ale chyba Łotwa , bo łotyszem jest tez Gulbis a Litwa nie ma chyba nikogo w tourze. izzi.
Mecz o
wszystko. 2:1 dla Łotwy po pewnej wygranie Ostapenko. Jesli ten mecz przegra w deblu wyjdą rosjanki na 3:2 bo Vesnina i Makarova to klasa jesli chodzi o debel żeński. Makarova zenujaco zagrala z Jelena , jej atut to serwis i FH, na BH dno gra rosjanka, Sevastova to solidna grajka i powinna jej miejsce w szeregu pokazac, licze na madra gre Sevastovej .

pikarafa17

Sasnovicz vs Kuzmova. Sasnovicz 1.5 fortuna. Tu chyba bedzie pierwsza wtopa, bo Kuzmowa w 1 secie gwałci Sasno.
Sasnovicz w Davis Cupie zawsze rozgrywa dosc solidne mecze. Kuzmova to nie ten poziom wg mnie, a wygrana z Sabalenka ? Pewnie Sabalenka wszystko wyrzucala jak w finale niedawnym z Mertens. Białoruś gra dalej.
0:2. zapamietam nazwisko Kuzmovej, charakterna 19 letnia dziewczyna, Sasnowicz to tenisowy średniak dla mnie od dziś , to tez zapamietam. sory za lipny typ.
Białoruś po wygranym deblu wygrywa 3:2 . jedyne to trafiłem, ze bialorus gra dalej.