>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pozostałe ligi siatkówki kobiet 2017/2018

Status
Zamknięty.
portowiecmks 4,7K

portowiecmks

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Challenge Cup
Godzina: 20:00
Spotkanie:
BVK Bratislava K - Krasnodar K
Typ: 2 (-20,5 pkt)
Kurs: 2.15
Pierwszy mecz tych drużyn pokazał jaka jest przepaść miedzy nimi. Dziewczyny z Krasnodaru ograły dzisiejsze gospodynie różnicą 32 małych punktów. Zagadką było w pierwszym meczu jak zaprezentuje się Krasnodar, maja problem w lidze - walczą o utrzymanie a Bratislava w swojej lidze zajmuje czołowe lokaty Jak się okazało Krasnodar traktuje poważnie te rozgrywki i zagrały w najlepszym zestawieniu nie dając szans zawodniczką ze Słowacji. Miedzy ligą rosyjską a słowacką jest przepaść, w lidze rosyjskiej są mocne europejskie drużyny z którymi na codzien gra Krasnodar, ponadto jest to 5 druzyna ubiegłego sezonu , ( sezon zasadniczy). Bratislava ostatnio nie zachwyca, przegrała derbowe spotkanie z niżej notowanymi zawodniczkami ze Slavii Bratysława. Nie ma wzmianek na temat składu na ten mecz, ale uważam ze Krasnodar pokazał w pierwszym meczu ze traktuje poważnie ten puchar bo ma spora szansę go wygrać. Nawet z rotacjami w składzie Krasnodar powinien pokryc ten handicap.
 
marko87 214

marko87

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Challenge Cup
Godzina: 20:00
Spotkanie:
BVK Bratislava K - Krasnodar K
Typ: 2 (-20,5 pkt)
Kurs: 2.15
Pierwszy mecz tych drużyn pokazał jaka jest przepaść miedzy nimi. Dziewczyny z Krasnodaru ograły dzisiejsze gospodynie różnicą 32 małych punktów. Zagadką było w pierwszym meczu jak zaprezentuje się Krasnodar, maja problem w lidze - walczą o utrzymanie a Bratislava w swojej lidze zajmuje czołowe lokaty Jak się okazało Krasnodar traktuje poważnie te rozgrywki i zagrały w najlepszym zestawieniu nie dając szans zawodniczką ze Słowacji. Miedzy ligą rosyjską a słowacką jest przepaść, w lidze rosyjskiej są mocne europejskie drużyny z którymi na codzien gra Krasnodar, ponadto jest to 5 druzyna ubiegłego sezonu , ( sezon zasadniczy). Bratislava ostatnio nie zachwyca, przegrała derbowe spotkanie z niżej notowanymi zawodniczkami ze Slavii Bratysława. Nie ma wzmianek na temat składu na ten mecz, ale uważam ze Krasnodar pokazał w pierwszym meczu ze traktuje poważnie ten puchar bo ma spora szansę go wygrać. Nawet z rotacjami w składzie Krasnodar powinien pokryc ten handicap.
Składy takie same jak przed tygodniem, przynajmniej dwunastki:
na dziś: https://www.cev.eu/Competition-Area/MatchPage.aspx?mID=30550&amp;amp;ID=1040
pierwszy mecz: https://www.cev.eu/Competition-Area/MatchStatistics.aspx?ID=30540
 
Dr House 106,3K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
Polecam dziś zwycięstwo Oostende (1,97)...gospodynie słaba forma,trenerka mówi że przede wszystkim liczy się liga bo straciły dużo punktów. Do tego Eczacibasi wygra z Busto Arsizio. Turczynki mega naładowane po zwycięstwie z Vakifbamkiem. U gospodyń niepewny występ najlepiej punktującej Diouf,która ma coś z pachwiną. Bez niej dostaną niezłe bęcki.
 
B 17

burundi

Użytkownik
Nie mogę znaleźć odpowiedniego posta, chodzi mi o Puchar Polski Kobiet. Dzisiaj ćwierćfinały. Na koniec, o godzinie 20, w Łodzi Grot Budowlani podejmują BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała. Niedawno bielszczanki wygrały w Łodzi 3:0 i... później poniosły trzy porażki ligowe. Z kolei łodzianki po tej przegranej wygrały trzykrotnie.
Mimo to, myślę, że dzisiaj warto pograć na BKS, przynajmniej w handicapie +1,5 seta na bielszczanki. Milenium daje kurs 2.05 na to zdarzenie. ⛔
Dlaczego idę w stronę drużyny w dołku? Budowlane mają terminarz napięty do granic możliwości fizycznych. Ostatnio Witkowska miała lekki uraz stawu skokowego, a Grobelna kolana (ta druga pauzowała dłużej). Teraz wypadła Polańska i trener ma do dyspozycji oprócz Kąkolewskiej młodą i nieograną Piotrowską. Do tego Kąkolewska nie najlepiej dogaduje się z rozgrywająca. Zresztą Vincourova w tym sezonie jest dużo słabsza niż w poprzednich rozgrywkach. Na zmianie jest Polak, więc zamienił stryjek siekierkę na kijek. Do tego w niedzielę łodzianki zmierzą się w lidze z Developresem, a we wtorek mają kolejny mecz Ligi Mistrzyń.
Jedyną niewiadomą w tym wypadku jest dla mnie piątkowy mecz ligowy BKS-u. Nie sądzę jednak, żeby dzisiaj Bielsko odpuściło, szczególnie, że w lidze do czwartego miejsca ma już 9 punktów przewagi i kilka innych drużyn po drodze. Szansą na udany sezon może być powalczenie o Puchar Polski, a przecież BKS ma kilka fajnych zawodniczek: Konieczna, Mucha, Jagieło.
Reasumując, dwa sety powinny ugrać, odważniej można dać czystą wygraną BKS-u, gdzie kursy są w okolicach 2.85. ⛔
 
markosbtl 63

markosbtl

Użytkownik
O boziu to ktoś obstawia kobiety? Toż to bardziej stan umysłu niż jakiś sport ????
Nie wiem może tylko ja tak mam ale ja nawet nie mogę oglądać niektórych sportów z udziałem kobiet... (z kilkoma wyjątkami, ale znaczna większość to lekko mówiąc syf).
Nie to, że coś mam, to moje osobiste zdanie, niech sobie grają. ????
 
B 17

burundi

Użytkownik
Nie mogę znaleźć odpowiedniego posta, chodzi mi o Puchar Polski Kobiet. Dzisiaj ćwierćfinały. Na koniec, o godzinie 20, w Łodzi Grot Budowlani podejmują BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała. Niedawno bielszczanki wygrały w Łodzi 3:0 i... później poniosły trzy porażki ligowe. Z kolei łodzianki po tej przegranej wygrały trzykrotnie.
Mimo to, myślę, że dzisiaj warto pograć na BKS, przynajmniej w handicapie +1,5 seta na bielszczanki. Milenium daje kurs 2.05 na to zdarzenie. ⛔
Dlaczego idę w stronę drużyny w dołku? Budowlane mają terminarz napięty do granic możliwości fizycznych. Ostatnio Witkowska miała lekki uraz stawu skokowego, a Grobelna kolana (ta druga pauzowała dłużej). Teraz wypadła Polańska i trener ma do dyspozycji oprócz Kąkolewskiej młodą i nieograną Piotrowską. Do tego Kąkolewska nie najlepiej dogaduje się z rozgrywająca. Zresztą Vincourova w tym sezonie jest dużo słabsza niż w poprzednich rozgrywkach. Na zmianie jest Polak, więc zamienił stryjek siekierkę na kijek. Do tego w niedzielę łodzianki zmierzą się w lidze z Developresem, a we wtorek mają kolejny mecz Ligi Mistrzyń.
Jedyną niewiadomą w tym wypadku jest dla mnie piątkowy mecz ligowy BKS-u. Nie sądzę jednak, żeby dzisiaj Bielsko odpuściło, szczególnie, że w lidze do czwartego miejsca ma już 9 punktów przewagi i kilka innych drużyn po drodze. Szansą na udany sezon może być powalczenie o Puchar Polski, a przecież BKS ma kilka fajnych zawodniczek: Konieczna, Mucha, Jagieło.
Reasumując, dwa sety powinny ugrać, odważniej można dać czystą wygraną BKS-u, gdzie kursy są w okolicach 2.85. ⛔
Niestety, bielsko jednak w głębszym dołku niż myślałem, a i Polańska jednak zagrała choć widać było, że kolano boli...
 
houston4 1,2K

houston4

Użytkownik
Czy ktoś wie czemu kursy na Dinamo Kazań są 2,30 (iforbet)?
Sakhalin - Dinamo Kazań
Superliga, Kobiety, Playoffs, Quarterfinals(2 of 3)
Sobota, 3 marca, 07:00
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Pewnie kadra B jedzie/leci, albo gruby wał, najlepiej odpuścić taki mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Niedawno w spotkaniu ze Saratovem na wyjezdzie kursy wyjsciowe na Kazan oscylowały wokół 1,2-1,3, po wygranym pierwszym secie przez Saratov było już 1,7 na Kazan i tez tam cos pewnie smierdziało ale jednak wygrały 1-3.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
ted 9,5K

ted

Forum VIP
To chyba ich najdalszy wyjazd, wątpię by tak daleko miał latać główny skład
&quot;Jak wielu fanów i oczekiwano, od klubu Kazań do meczu powrotnego 1/4 finału w Jużno-Sachalińsku został wysłany zespół rezerwowy, wzmocniony przez Darię Malyginę, Annę Kotikową i Svetlana Masaleva&quot;
&quot;Nikolay Sorogin, trener Dynamo-Kazana:
- Głównym zadaniem było zapewnienie odpoczynku głównemu personelowi. Z podstawowego składu była tylko Daria Malygina. Kotikova &quot;
 
M 220

mm25

Użytkownik
Co myslicie by dać jutro grubo na LKS Łódź???
Chce zagrać to + Cuprum
pablo_89 i zenek225
wypowiecie sie, bo lubie jak piszecie na dziale siatkówki infa + typy ????
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Łodzianki (te z ŁKSu) to dla mnie fenomen. Bo grają super w tym sezonie, będą mogły grać (na pewno) w europejskich pucharach w przyszłym sezonie, a już była zapowiedź ze strony klubu, że Łodzianki raczej zrezygnują z tego przywileju. I pozostaje pytanie po co takie kluby grają (nie tylko w siatę, bo można też wymieniać kluby z PLK jak Anwil, Toruń, czy Superligi ręcznej jak Kwidzyn).
 
sojek 33

sojek

Użytkownik
Odradzam granie na ŁKS raczej grubo w Budowlane. ŁKS o klasę lepszy od Budowlanych ale....W dniu wczorajszym poważną kontuzję odniosła rozgrywająca ŁKS zastąpiła ją 21 letnia Mras, która gra bardzo prostą siatkówkę. Na Pilę to wystarczyło na Budowlanych bardzo wątpię.
Moja propozycja ŁKS -2.5 pkt Organika 2 po kursie 2.0 Fortuna to promocja dnia
JAK W MASŁO
 
M 220

mm25

Użytkownik
Odradzam granie na ŁKS raczej grubo w Budowlane. ŁKS o klasę lepszy od Budowlanych ale....W dniu wczorajszym poważną kontuzję odniosła rozgrywająca ŁKS zastąpiła ją 21 letnia Mras, która gra bardzo prostą siatkówkę. Na Pilę to wystarczyło na Budowlanych bardzo wątpię.
Moja propozycja ŁKS -2.5 pkt Organika 2 po kursie 2.0 Fortuna to promocja dnia
a na punkty w tym meczu na over warto iść?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom