>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Temat z analizami ☑️ 🏈 NFL 2020/2021 by Gucci Mane

Status
Zamknięty.
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Przedostatnia niedziela z NFL. Dziś 2 z 3 ostatnich meczów. Ale za to jakie - Championship Sunday, szykują się mega emocje. I bardzo podobają mi się zakłady, które wrzucam poniżej. Typy na drugi mecz około 22. To będzie nasz dzień. Kto gra ze mną wbija plusik.
#154 - Jacksonville Jaguars @ New England Patriots
Typ: Jacksonville Jaguars +7.5 @ 1.92 - Unibet ✅✅✅
!! Grubas - podwójna stawka !!
#155 - Jacksonville Jaguars @ New England Patriots
Typ: Jacksonville Jaguars over 19.5 pkt @ 1.92 - Unibet ✅ ✅ ✅
!! Grubas - podwójna stawka !!

#156 - Jacksonville Jaguars @ New England Patriots
Player Rushing - Zawodnik z najwyższą ilością rushing yards (Lewis-Fournette)
Typ: Leonard Fournette @ 1.65 - Unibet ✅ ✅ ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +178
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
#157 - Minnesota Vikings @ Philadelphia Eagles
Typ: Philadelphia Eagles +3.5 @ 1.70 - Unibet ✅ ✅ ✅
!! Grubas - podwójna stawka !!
#158 - Minnesota Vikings @ Philadelphia Eagles
Typ: Philadelphia Eagles ML @ 2.40 - Unibet ✅ ✅ ✅
#159 - Minnesota Vikings @ Philadelphia Eagles
Typ: Philadelphia Eagles over 17.5 pkt @ 1.97 - Unibet ✅ ✅ ✅
#160 - Minnesota Vikings @ Philadelphia Eagles
Typ: Passing yards - Nick Foles over 204.5 @ 1.90 - Unibet ✅ ✅ ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +69
kreatywnie 1,6K

kreatywnie

Użytkownik
Nic nie stracisz jak się usunie w cień, przecież mu już chyba nie został nawet 1% yeldu ( w jego temacie ogólnie jest na minus) w ogólnym rozrachunku, więc co na tym stracisz ?, najwyżej mniej przegrasz, ten temat w tym dziale to jakieś nieporozumienie.
A radykalny to jest właśnie taki sposób gry, może i to wejdzie jak będzie miał szczęście, ale to nie umiejętność typowania tylko zwykłe szczęście, gość ma mentalność dziecka z podstawówki jak można grać te jego typy to ja nie pojmuje, każdy gra na swoją odpowiedzialność więc niech to dobrze przemyśli.
Jeśli porównujesz użytkownika Forum do typera/serwisu na platformach z serwisami monitorującymi to jednak powinieneś przyjąć poprawkę, że nie najważniejszym czynnikiem oceny użytkownika Forum jest Yield.
Rozumiem, że każdy wątek z lepszą statystyką jest bardziej doceniany, przez czytelników. Ale jeśli będziesz chłopaka w taki sposób negował, tylko i wyłącznie, że w jego wątku, w którym poświęca swój wolny czas, by podzielić się dla Ciebie propozycją, nie raz opartą na analizie, to jest to wysoce niesprawiedliwe. Tym bardziej gdzie jest to wątek TEMATYCZNY.
Do końca nie potwierdziłeś czy ma niecały 1% czy jest na minusie a jest to różnica, chociażby z takiego względu, że grając perspektywicznie nie straciłeś pieniędzy, tylko ich po prostu nie zarobiłeś.
Jeszcze jedną rzeczą jest to, że skoro Administracja Forum wyróżnia ten wątek, to stajesz w opozycji do jej wyboru a nie sądzę, by takie wyróżnienia były &quot; rozdawane &quot; pochopnie.
Nauczmy się nie obrażać, bo &quot; mentalność dziecka z podstawówki &quot; to cios poniżej pasa. Czy mam Cię w tym momencie wyśmiać w sposób, że masz mentalność dziecka z podstawówki bo nie potrafiłeś poddać należytej ocenie ryzyka swojej inwestycji ? Przecież sam stwierdziłeś, że każdy gra na swoją odpowiedzialność, więc to Ty popełniłeś również błąd w doborze typera, choć jak sam stwierdziłeś na Nim nie straciłeś.
Stanąłem w obronie, bo nie zgadzam się z Tobą a osobiście liczę na dobrą formę w końcówce sezonu zasadniczego.
Chciałbym zakończyć dyskusję. Bez odbioru.
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Zakończmy już dyskusję tak jak proponuje kreatywnie
Pan MistrzAA od dawna udziela się w moim temacie, zawsze &quot;z góry&quot; traktując moje typowania, wszystko wiedząc najlepiej, jak stawiać, kto ma jaką mentalność itd. Może z tą dzisiejszą obietnicą trochę zaszalałem (usunąłem ten fragment posta, ale challenge nadal jest aktualny), ale chciałem pokazać, że nie gram 3 typów na mecz dlatego by zrobić spektakularną końcówkę sezonu. Wystarczy zobaczyć zeszłoroczne playoffy w moim wykonaniu - również było sporo typów. A jak mówiłem przed fazą PO, ten okres zawsze był dla mnie plusowy.
Także kolego samozwańczy MistrzuAA, daj już mi spokój i nie udzielaj mi rad jak mam grać. Bo zachowujesz się jakbyś postradał wszystkie zmysły. Jesteś na forum zwykłym szarym userem, bez własnych typów itd. więc po prostu się ode mnie odpierdziel, bo mam gdzieś Twoje rady. Bolek Wałęsa musi być chyba Twoim idolem, bo pokory to Ty nie masz za grosz &quot;Mistrzu&quot;.
Jutro skasujemy cały ten offtopic.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
agresornik 50

agresornik

Użytkownik
a ja tam jestem zadowolony jak ktos robi merytoryczna analize bez wzgledu czy sie z typem zgadzam czy nie takze dobra robota Gucci ! ale mam nadzieje ze ci te typy nie wejda bo mam długoterminowy typ na zwyciestwo Vikingów w Super Bowl hehe
jak ktos gra cudze typy to jego problem wiec nie beczcie tylko nauczcie sie grać
 
thenormalone-144206 402

thenormalone-144206

Użytkownik
Gucci nie przejmuj sie hejtem ;D ludzie ktozy sami nie potrafia podac 2-3 trafnych typow tak wlasnie sie zachowuja
a ja tam jestem zadowolony jak ktos robi merytoryczna analize bez wzgledu czy sie z typem zgadzam czy nie takze dobra robota Gucci ! ale mam nadzieje ze ci te typy nie wejda bo mam długoterminowy typ na zwyciestwo Vikingów w Super Bowl hehe
jak ktos gra cudze typy to jego problem wiec nie beczcie tylko nauczcie sie grać
Tez uwazam ze jesli ktos poswieca swoj czas i pisze analizy ktore czesto wchodza to nalezy mu sie jakis szacunek bo sie tym dzieli a wiekszosc niebpotrafi napisac swojego typu vzegos wywnioskowac i go podac bo poprostu sie niezna....
A wiec Gucci jeb w hejtow i rob co robisz dalej bo po to jest to forum zeby dzielic sie typami raz gorszymi raz lepszymi...
Niestety 100% a nawet 65 to nikt chyba nie ma bo hest to bardzo ciezkie na typach ok 2...
Powodzenia dslej i oby na plus
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Świetna niedziela. Byłem pewny tych typów i poszło wszystko zgodnie z planem - 7/7 w tym 3 grubasy ubite. Mam nadzieję, że kto przegrał ze mną wcześniej, tym razem odrobił straty. A z tego co widzę dużo osób było wczoraj ze mną na pokładzie.
No to został ostatni mecz sezonu. Co prawda za tydzień Pro Bowl, ale to jest cyrk na kółkach i nie polecam tego tykać jeśli chodzi o bukmacherkę. Na Super Bowl mam już jedną propozycję, może dojdzie jeszcze jedna.
Także za dwa tygodnie kończę 2 sezon ze swoim tematem. Wtedy przyjdzie czas na podsumowania i wszystko wyłożę kawa na ławę - statystyki i ogólne wnioski. Dziękuję rozsądnym osobom teraz, a w podsumowaniu rozwinę ten temat, bo przez takich userów aż chce się człowiekowi walczyć.
Osobom które zaglądały do mnie polecam tematy jack13 kreatywnie i psotnick bo chłopaki robią mega robotę. Pozostałych VIP typerów nie śledziłem, więc się nie wypowiem. No to co, do usłyszenia za niecałe 2 tygodnie na finale finałów ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Wiem, że do SuperBowl jest jeszcze sporo czasu, ale mógłbyś już teraz powiedzieć jak procentowo oceniasz szanse Philadelphii?
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Za lekko ponad godzinę Pro Bowl, mecz gwiazd NFL. Niestety ciężko w sporcie bardzo kontaktowym, a często nawet brutalnym zrobić miłe spotkanie pokazowe. Dlatego Pro Bowl od wielu lat jest krytykowane, bo jest zwykłym cyrkiem, a nie normalnym futbolowym meczem. No ale ciężko się dziwić.
Wiem, że parę osób dzięki mojemu tematowi zainteresowało się futbolem i NFL, więc piszę tego posta, żeby pokazać Wam Pro Bowl, czyli mecz rozgrywany tydzień przed finałem ligi. Jest w nim dużo zabawy i można po paru tygodniach znów zobaczyć zawodników, którzy na RS zakończyli swoją grę.
Mecz zaczyna się o 21:00, streamy do niego możecie znaleźć tutaj, wiele źródeł i różnych linków:
path=%2Fr%2Fnflstreams%2Fcomments%2F7tlzjr%2F
Jeśli chodzi o następną niedzielę czyli Super Bowl. Mam na tę chwilę 3 typy na to spotkanie. W tym nadchodzącym tygodniu będę je wrzucał do tematu, nie wszystkie razem, tylko 1 co 2 dni. Taki mały zabieg marketingowy dla dobra mojego tematu ;)
Czekamy na niedzielę!
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Kończymy sezon, smutno, bo pół roku bez futbolu przed nami, ale zakończmy to z przytupem.
Krótko - Eagles zdobędą Super Bowl. Były czasy dynastii, ale coraz więcej tarć w ekipie spod Bostonu. Buki niedoceniały Eagles ani przez chwilę po stracie Wentza i w tym przypadku też robią ten sam błąd. NFL nie pozwoli sobie na nudę i kolejną wygraną Pats. Philadelphia bierze w tym roku pierwsze mistrzostwo, Foles robi MVP i mamy mega ciekawy offseason w NFL. Patriots nie będą mistrzami - nie postawię na to nerki, ale za długo siedzę w tym sporcie żeby nie wiedzieć co się szukuje. Oczywiście wszystko zweryfikuje boisko, ale przy takim niedocenieniu &quot;Ptaków&quot; trudno nie zagrać w ich stronę. To jest ten moment, to jest ta chwila, gdzie Eagles pierwszy raz wzniosą Lombardi Trophy. A Ameryka będzie mieć to co lubi najbardziej, czyli historię od zera do bohatera w osobie Folesa, który niedawno ledwo łapał się w ogóle na skład w NFL, a teraz gra jak superstar i może tym jednym meczem ustawić siebie i rodzinę do końca życia, bo mamy w lidze pełno klubów które potrzebują solidnego QB, a takim jest Foles. Belichick jest wielką postacią w NFL, ale robi swoje show, idąc na mecz NBA kilka dni przez najważniejszym meczem w sezonie. Eagles natomiast są podrażnieni faktem, że skreślono ich po kontuzji Wentza, tak jakby tylko on był autorem świetnego wyniku w regular season. A prawda jest taka, że ta ekipa może nie jest tak medialna jak rywale, ale za to jest cholernie silna, czego niektórzy (bo nie wszyscy, dużo jest głosów podobnych do moich typowań) starają się nie widzieć wierząc z magię Brady&#39;ego.
#161 - Philadelphia Eagles vs New England Patriots (at Minnesota)
Typ: Philadelphia Eagles +8.5 @ 1.50 - Unibet ✅✅✅
!! Grubas - podwójna stawka !!

#162 - Philadelphia Eagles vs New England Patriots (at Minnesota)
Typ: Philadelphia Eagles over 21.5 pkt @ 1.97 - Unibet ✅✅✅
!! Grubas - podwójna stawka !!

#163 - Philadelphia Eagles vs New England Patriots (at Minnesota)
Typ: Philadelphia Eagles ML @ 2.70 - Unibet ✅ ✅ ✅
#164 - Philadelphia Eagles vs New England Patriots (at Minnesota)
Typ: MVP - Nick Foles @ 3.80 - Unibet ✅ ✅ ✅
Typ za pół normalnej stawki, za 500 PLN
#165 - Philadelphia Eagles vs New England Patriots (at Minnesota)
Typ: MVP - Fletcher Cox @ 51.00 - Unibet ⛔ ⛔ ⛔
Typ za ćwierć normalnej stawki, za 250 PLN
Ostatni raz w sezonie. Kto po stronie tych typów niech wbije plusika albo reputację, przez pół roku będę wiedział, kto albo rozbił ze mną bank na SB LII, albo stracił w ostatnim meczu sezonu.
PS. Wielkie dzięki dla osób które głosowały na mnie w konkursie!
 
Otrzymane punkty reputacji: +240
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Fly Eagles Fly!!!!!!
Powodzenia dla nas Panowie.
Streamy dostępne pod tym linkiem:
path=%2Fr%2Fnflstreams%2Fcomments%2F7v7q5u%2F
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
C 33

chudzieny

Użytkownik
Kończymy sezon, smutno, bo pół roku bez futbolu przed nami, ale zakończmy to z przytupem.
Krótko - Eagles zdobędą Super Bowl. Były czasy dynastii, ale coraz więcej tarć w ekipie spod Bostonu. Buki niedoceniały Eagles ani przez chwilę po stracie Wentza i w tym przypadku też robią ten sam błąd. NFL nie pozwoli sobie na nudę i kolejną wygraną Pats. Philadelphia bierze w tym roku pierwsze mistrzostwo, Foles robi MVP i mamy mega ciekawy offseason w NFL. Patriots nie będą mistrzami - nie postawię na to nerki, ale za długo siedzę w tym sporcie żeby nie wiedzieć co się szukuje. Oczywiście wszystko zweryfikuje boisko, ale przy takim niedocenieniu &quot;Ptaków&quot; trudno nie zagrać w ich stronę. To jest ten moment, to jest ta chwila, gdzie Eagles pierwszy raz wzniosą Lombardi Trophy. A Ameryka będzie mieć to co lubi najbardziej, czyli historię od zera do bohatera w osobie Folesa, który niedawno ledwo łapał się w ogóle na skład w NFL, a teraz gra jak superstar i może tym jednym meczem ustawić siebie i rodzinę do końca życia, bo mamy w lidze pełno klubów które potrzebują solidnego QB, a takim jest Foles. Belichick jest wielką postacią w NFL, ale robi swoje show, idąc na mecz NBA kilka dni przez najważniejszym meczem w sezonie. Eagles natomiast są podrażnieni faktem, że skreślono ich po kontuzji Wentza, tak jakby tylko on był autorem świetnego wyniku w regular season. A prawda jest taka, że ta ekipa może nie jest tak medialna jak rywale, ale za to jest cholernie silna, czego niektórzy (bo nie wszyscy, dużo jest głosów podobnych do moich typowań) starają się nie widzieć wierząc z magię Brady&#39;ego.
#161 - Philadelphia Eagles vs New England Patriots (at Minnesota)
Typ: Philadelphia Eagles +8.5 @ 1.50 - Unibet
!! Grubas - podwójna stawka !!

#162 - Philadelphia Eagles vs New England Patriots (at Minnesota)
Typ: Philadelphia Eagles over 21.5 pkt @ 1.97 - Unibet
!! Grubas - podwójna stawka !!

#163 - Philadelphia Eagles vs New England Patriots (at Minnesota)
Typ: Philadelphia Eagles ML @ 2.70 - Unibet
#164 - Philadelphia Eagles vs New England Patriots (at Minnesota)
Typ: MVP - Nick Foles @ 3.80 - Unibet
Typ za pół normalnej stawki, za 500 PLN
#165 - Philadelphia Eagles vs New England Patriots (at Minnesota)
Typ: MVP - Fletcher Cox @ 51.00 - Unibet
Typ za ćwierć normalnej stawki, za 250 PLN
Ostatni raz w sezonie. Kto po stronie tych typów niech wbije plusika albo reputację, przez pół roku będę wiedział, kto albo rozbił ze mną bank na SB LII, albo stracił w ostatnim meczu sezonu.
PS. Wielkie dzięki dla osób które głosowały na mnie w konkursie!
Gucci Mane my man! Stary jestem pod wielkim wrażeniem, osobiście zagrałem +4,5 a kompletnie się nie znam na futbolu. Obserwuje Twój post od czasu jak pierwszy raz go zobaczyłem, podajesz kozackie typy naprawdę. Widzę, że nie przejmujesz się falą hejtu po nietrafionych typach i prawidłowo. Powodzenia w następnym sezonie. Wielkie 5 dla Ciebie i nie tylko za te typy tylko za wszystkie chociaż nie zawsze korzystałem. Po prostu piszę to, żebyś poczuł że wykonałeś kawał dobrej roboty. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Taki początek tygodnia to ja rozumiem. Wpadł fajny pieniądz. Cieszy mnie też Wasza reakcja, widzę, że dużo osób grało i jestem równie szczęśliwy, że i Wy szarpnęliście buka po kieszeni. W najbliższych dniach zrobię podsumowanie całego roku, zobaczy się jak to wygląda, czy wyszedł jakiś plus itd.
 
Otrzymane punkty reputacji: +74
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Styczeń 2018
wraz z lutowym Super Bowl
Typy podane: 33
Typy wygrane: 21
Typy przegrane: 12
Typy grubasy: 8-2 (8/10, 80%)
Ogólnie: 21-12 (21/33)
Skuteczność: 63.6%
Postawione: 41750 PLN
Wygrane: 25740 PLN
Przegrane: 13250 PLN
Bilans: +12490 PLN
Yield: +29.91%

Podsumowanie całego roku i całego tematu w następnym, ostatnim poście w tym sezonie, za kilka dni.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
No to czas na podsumowanie całego sezonu 2017/2018 i zamykamy tę kwestię czekając na jesień.
Sezon 2017/2018
Typy podane: 164
Typy wygrane: 90
Typy przegrane: 75
Typy grubasy: 26-18 (26/44, 59%)
Ogólnie: 90-75 (90/164)
Skuteczność: 54.8%
Postawione: 206750 PLN
Wygrane: 87360 PLN
Przegrane: 90250 PLN
Bilans: -2890 PLN
Yield: -1.39%

No niestety, po podliczeniu wszystkich miesięcy ostatecznie wyszedł minus. Może niewielki bo w wysokości niecałych trzech stawek, ale jednak. Ten sezon był słaby. W poprzednim zrobiliśmy fajny zysk, tutaj nie. Playoffy które zawsze były dla mnie świetnym okresem na szczęście dały zarobić.
Chcę podziękować wielu osobom, choć nie wymienię ich z nicków. Dziękuję za śledzenie tematu, ilość wyświetleń mówi sama za siebie. Dziękuję za ogromne wsparcie w postaci wiadomości, wbitych punktów reputacji i polubień. Dawało mi to motywację żeby dalej pisać i typować, choć parę razy miałem zamiar już sobie odpuścić. Ogromnie dziękuję za głosy w konkursie na Znawcę/Typera 2017 roku, dzięki którym udało mi się wygrać. Typerem roku na pewno nie jestem i trochę dziwnie się z tym poczułem, ale tłumaczę sobie, że to również konkurs na Znawcę, a swoimi analizami chyba udowodniłem, że coś tam z NFL wiem. Zagranie wszystkich typów w tym sezonie przyniosło minus, ale mam nadzieję, że korzystając z wybranych typów udało Wam się trochę zarobić. Szczególnie mam na myśli playoffy i Super Bowl.
Było trochę hejtów, które przyznaję, parę razy wyprowadziły mnie z równowagi. Jak obrażone dziecko zapowiedziałem zakończenie typowania, to był wielki błąd którego teraz się wstydzę. Parę razy wdałem się też w pyskówki z hejterami, czego też żałuję. Wyciągnąłem wnioski i takich cyrków w przyszłości na pewno nie będzie, tym bardziej, że teraz jestem &quot;zielony&quot;. W ostatnich dniach władze zaproponowały mi stanowisko moderatora i z wielkim zaszczytem je przyjąłem. Będę chciał działać tak, aby poziom forum, który w ostatnich miesiącach trochę się obniżył, rósł i rósł.
Mam nadzieję, że od września również będziecie do mnie zaglądać. Pół roku offseasonu przed nami, ale założyłem drugi temat, w którym będę typował żużel, który również jest moją pasją i w którym osiągam całkiem dobre wyniki. Także wszystkich którzy byli ze mną tutaj, na najbliższe miesiące zapraszam do tematu Speedway z Guccim bo już za miesiąc zawarczą motocykle i mam nadzieję zaszeleszczą pieniądze ;)
I pamiętajcie - mimo kreciej roboty niektórych osób, FB nigdy nie zginie!
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Minęły 4 miesiące od posta &quot;kończącego&quot; sezon. A tutaj, już za 3 tygodnie rusza preseason, czyli sparingi. Zawodnicy, trenerzy nie lubią za bardzo tego czasu. Każdy team musi zagrać 4 mecze o nic czyli de facto 1/4 normalnego sezonu zasadniczego. Męczą się i chcą jak najszybciej przejść przez ten czas bez kontuzji.
Preseasonu nie obstawiamy bo to ruletka, ale można pooglądać mecze gdzie grają ciekawe nowe twarze i już powoli w ten sposób sobie wchodzić w sezon 18/19.
Dobra bo znów się rozpisuję, a chciałem tylko powiedzieć, że NFL zbliża się wielkimi krokami
 
B 13

bettercallsaul

Użytkownik
Cześć.
Chciałem się zapytać czy:
- preseason dla Ciebie jest ważny pod kątem sezonu i czy będziesz robił podsumowania z każdego weekendu preseason?
- planujesz zrobić wstęp do sezonu np opisując czego się spodziewasz po poszczególnych drużynach ?
Gdzie będziesz ogladał mecze? NFL pass?
Pozdrawiam
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Halo, halo! Minęło 5 miesięcy od ostatniego postu podliczającego poprzedni sezon. Ale w końcu, wreszcie, wraca mój ulubiony sport. Ruszamy więc z 3 edycją mojego tematu z typami. Przez te 2 lata dużo zmieniło mi się w życiu osobistym i może to mieć dobry wpływ na podejmowane przeze mnie decyzje, których np. w poprzednim sezonie było sporo błędnych, a można było ich jak najbardziej uniknąć. Mam nadzieję, że będziecie zaglądać, bo zamierzam pisać dużo analiz do typów, które przełożą się na kasę. Liczę, że wspólnie zarobimy trochę grosza, tak jak to miało miejsce w zeszłorocznych playoffach.
Już dzisiaj w nocy inauguracja preseasonu, czyli okresu sparingów, coroczny mecz Hall of Fame Game. Spotkają się Baltimore Ravens z Chicago Bears.
bettercallsaul
Preseason jest praktycznie nieistotny. Tam pierwszy skład gra po 1,2 drive&#39;y w meczu, a później rezerwy. I tak bite 4 mecze. No może w ostatnim pierwszy skład dostaje więcej czasu gry. Nikt nie chce ryzykować kontuzji przed startem sezonu. Tak jak pisałem wyżej, nikt nie lubi tego okresu, NFL myślało nad skróceniem liczby obowiązkowych &quot;sparingów&quot;, ale póki co nic w tym temacie się nie zmieniło i każdy team musi rozegrać te 4 mecze przedsezonowe. Także z preseasonu za dużych wniosków się nie wyciągnie, aczkolwiek w niektórych drużynach będą rywalizacje o np. bycie drugim QB czy ogólnie bycie wyżej w rosterze pokonując kolegę z tej samej pozycji lepiej wypadając w tych meczach. W paru przypadkach nie wiadomo jeszcze kto będzie starterem np. na pozycji QB i preseason oraz wyniki z wcześniejszych wewnętrznych campów na pewno rozjaśnią trenerom obraz i pomogą podjąć decyzję. Obejrzeć zatem jak najbardziej można, szczególnie, że tyle czasu bez NFL, ale stawiać absolutnie odradzam, bo wynik jest w tych meczach jest właściwie sprawą nieistotną. Czy zrobię wstęp do sezonu, nie wiem, nie chcę zrobić tego na &quot;odwal się&quot;, więc albo porządnie albo wcale. Zobaczymy.
Na pewno do startu sezonu zasadniczego który startuje 6 września, pojawi się tu parę postów, parę komentarzy, także zaglądajcie i gramy już niedługo :cash::punch:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom