>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PDC: The Masters 2018 - Milton Keynes (26-28.01.2018)

Status
Zamknięty.
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP

The Masters 2018
Data: 26 - 28 stycznia 2017
Miejsce: Milton Keynes, Arena:MK (Anglia)
TV: ITV Sport
Oficjalna strona: http://www.pdc.tv/the-masters
(1) Michael van Gerwen v (16) Kim Huybrechts
(8) Simon Whitlock v (9) James Wade
(5) Daryl Gurney v (12) Gerwyn Price
(4) Gary Anderson v (13) Benito van de Pas
(2) Peter Wright v (15) Alan Norris
(7) Dave Chisnall v (10) Raymond van Barneveld
(6) Mensur Suljovic v (11) Michael Smith
(3) Rob Cross v (14) Ian White
Plan gier
Friday January 26 (7pm)
First Round x4
Dave Chisnall v Raymond van Barneveld
Mensur Suljovic v Michael Smith
Rob Cross v Ian White
Peter Wright v Alan Norris
Saturday January 27 (7pm)
First Round x4
Simon Whitlock v James Wade
Daryl Gurney v Gerwyn Price
Gary Anderson v Benito van de Pas
Michael van Gerwen v Kim Huybrechts
Sunday January 28
Afternoon Session (12.45pm)
Peter Wright/Alan Norris v Dave Chisnall/Raymond van Barneveld
Mensur Suljovic/Michael Smith v Rob Cross/Ian White
Daryl Gurney/Gerwyn Price v Gary Anderson/Benito van de Pas
Michael van Gerwen/Kim Huybrechts v Simon Whitlock/James Wade
Evening Session (7pm)
Semi-Finals
Final
Formaty gry
1. Runda -
Lepszy z 19 legów
Ćwierćfinał- Lepszy z 19 legów
Półfinał - Lepszy z 21 legów
Finał - Lepszy z 21 legów
Nagrody
Zwycięzca - £60,000
Przegrany w finale - £25,000
Przegrany w półfinale - £17,500
Przegrany w ćwierćfinale - £10,000
Przegrany w 1. rundzie - £5,000
Razem - £200,000
Zapraszam do dyskusji i pisania analiz!
 
lebron2134 1K

lebron2134

Użytkownik
Smith więcej 180 + Wright (-1.5) @ 1.82/ 1xbet. ✅✅✅ No to moze ja zaczne i zaproponuje ciekawego dubelka na jutro. Jak wiadomo Smith i Suljovic sa na dwoch przeciwnych biegunach jesli chodzi o maksy. Biorąc pod uwage format rozgrywek to typ wydaje sie bardzo pewny. Jednynym aspektem przeciwko temu betowi jest spowolnianie gry przez Austriaka i wytracanie przeciwnika z rytmu. Mimo to uwazam ze Smith pare tych maksow rzuci. Do tego dorzucam Wrighta ktory jednak bez problemu powinien pokonac Norrisa. Po wpadce z Lewisem na MS Piter bedzie chcial mocno sie tutaj pokazać. Polecam i Pozdrawiam ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +57
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
MVG wygra PDC: Masters – 1.73/unibet ✅
Kurs niezbyt wysoki, ale moim zdaniem idealny do jakiegoś dubla. MVG przegrał z Crossem w bardzo frajerski sposób w półfinale MŚ i zapewne na Masters będzie chciał się odegrać. Od paru lat pokazuję, że nie odpuszcza żadnego turnieju i myślę, że tak samo będzie w ten weekend. Pierw czeka na niego Huybrechts, którego powinien zjeść bez większego problemu, a następnie Wade lub Whitlock, których forma również jest bardzo słaba. Potem teoretycznie Gary, który w mojej opinii jednak gdzieś się poślizgnie, bo wielokrotnie pokazywał, że na takich turniejach to on jakoś super nie gra, a we finale potencjalny rewanż z Crossem lub pojedynek z Wrightem. Osobiście jestem zdania, że Cross dojdzie również do finału jednak tam MVG nie da już mu większych szans. Warto podkreślić, że trzy ostatnie turnieje Masters to trzy wygrane MVG, gdzie na każdym turnieju był on o klasę lepszy od każdego rywala. W tym roku uważam, że również będzie tak samo.
Smith więcej 180’s x Cross więcej 180’s
AKO: 2.25/unibet ✅

Myślę, że najciekawszy dubelek na piątkowe spotkania. Smith gra z Mensurem i niewątpliwie może być to najciekawszy pojedynek. Obaj Panowie prezentują podobny poziom i obaj zagrają w tegorocznej edycji Premier League. Jest jednak rzecz, która ich różni. Ilość rzucanych 180’s. Anglik żyję z maxów i rzuca ich naprawdę bardzo dużo, a Mensur to zawodnik, który troszeczkę się w tym aspekcie poprawił, ale nadal opiera się na 100/140 niż 180’s. W formacie, gdzie zawodnicy grają do 10 wygranych legów to moim zdaniem jest to mega value. W 15 legach Anglik rzuci 6 sztuk, a Mensur raczej powyżej 3 nie wyjdzie. Idealne 1.4 do dubla. Ja dokładam do tego betu również większą ilość 180’s w wykonaniu Crossa. Anglik w ostatnich miesiącach wszedł na level, gdzie nie ma nikogo poza MVG. To dało mu mistrzostwo świata. Rzuca on sporo maxów i przy Ianie, który jest na równi pochyłej nie dość, że powinien łatwo wygrać to również powinien zrobić więcej maxów. Format również sprzyja, więc polecam ten dubelek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +48
lebron2134 1K

lebron2134

Użytkownik
Mvg wiecej [email protected]/ 1xbet. ⛔ ???? Taki bet ode mnie na wieczor. Kurs do jakiegos dubelka w sam raz. Zielony jak sie rozpedzi to rzuci 180-tek bardzo duzo. Po klęsce na MS ( pewnie mvg tak to ocenia) w tym turnieju napewno bedzie chcial sie pokazac z jak najlepszej strony a przy dobrej grze to maksy same przyjda. O formie kima za duzo powiedzieć nie mozna, nadzwyczajnie duzo 180-tek nie rzuca a przy takim formacie szanse na to ze bedzie mial wiecej niz Zielony sa bardzo małe. Pozdrawiam i Powodzenia
 
P 0

pankracy102

Użytkownik
Mvg wiecej [email protected]/ 1xbet. Taki bet ode mnie na wieczor. Kurs do jakiegos dubelka w sam raz. Zielony jak sie rozpedzi to rzuci 180-tek bardzo duzo. Po klęsce na MS ( pewnie mvg tak to ocenia) w tym turnieju napewno bedzie chcial sie pokazac z jak najlepszej strony a przy dobrej grze to maksy same przyjda. O formie kima za duzo powiedzieć nie mozna, nadzwyczajnie duzo 180-tek nie rzuca a przy takim formacie szanse na to ze bedzie mial wiecej niz Zielony sa bardzo małe. Pozdrawiam i Powodzenia
W tym samym buku MvG więcej maksow i wygra mecz 1.86
 
B 1,6K

benoit_paire

Użytkownik
Benito van de Pas @5 WH
liczę tu na niespodziankę w postaci zwyciestwa holendra, szybka porażka na mś powinna go skłonic do lepszej gry na najbliższe turniejach , wiadomo ze potencjal ten gosc ma. u garego widzę ostatnio jakis brak mobilizacji ,tak naprawdę z meczu na mecz nie wiadomo czego sie po nim spodziewać , lekko próbuje benito
 
G 27

gasiorek

Użytkownik
Benito miał realną szansę coś tutaj zawojować, ale tak rzucając to nie ma o czym mówić ????
Gerwyn Price - Gary Anderson
Gerwyn Price @ 3.7 /1xbet ⛔ nie dziś ????
Gerwyn Price +2,5 @ 2.17 /1xbet ⛔
Pójdę podobnym tropem jak kolega wyżej. Wczoraj Szkot jeszcze się prześlizgnął, a duża w tym zasługa Benito rzucającego po prostu słabo. Dzisiaj Gary powinien mieć zdecydowanie trudniejszą przeprawę. Price raczej nie pójdzie w ślady Holendra. Wczoraj wyrzucił z turnieju Gurneya solidnie punktując i kończąc avg 98 i 43% na dablu. Myślę, że tutaj Walijczyk napakowany nie tylko mięśniami ???? , ale i sporą dawką motywacji po dobrych MŚ i nominacji do PL postawi się Andersonowi, a przy dobrych lotach może nawet wygra?
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Suljovic-Cross
Typ: Cross wygra, więcej 180&#39;s i najwyższy C/O w meczy - 2.25/unibet ⛔
122, 124, 126 na każdym z tych zamków pudło na Bullu i końcowa porażka :/ Gdyby te 126 siadło to myślę, że również wygrałby mecz. Mensur super spotkanie na dablach, ale jego zacinki są straszne
Początkowo chciałem zagrać same maxy i wygraną, ale kurs to zaledwie 1.4, więc zdecydowałem się odpuścić. Suljovic w piątek bardzo fajne spotkanie do pewnego momentu. Średnia na poziomie 100 oraz tylko jedno pudło na kończących. Potem pokazał swoją gorszą twarz i dał się dogonić Smithowi. Jeżeli chodzi o liczby to w 18 legach aż 5 maxów. Dla niego to naprawdę sporo, bo on przecież nie jest żadną maszyną. Co prawda nie lata już po tarczy i notorycznie rzuca w T20, ale nadal rzadko rzuca 180&#39;s. Cross to już chyba zupełnie inna liga dla kogokolwiek. Kwestią czasu jest fakt, że dogoni MVG, a może nawet zrzuci go z tronu i stanie się światowym numerem 1. W piatek 7 maxów w zaledwie 13 legach! Niewiarygodna liczba. Do tego zamek 167 i 10/18 na kończących. Jeżeli chodzi o maxy i wygraną to jestem spokojny. Zamek to często loteria, ale myślę, że przy takim kursie warto spróbować. Poza niesamowitym 167 dołożył również 105, 90, 88, a także pudło na bullu przy próbie 135. Anglik udowadnia, że potrafi robić złożone zamki i również jutro myślę, że zapnie nam coś 110+. Austriak również potrafi robić fajne zamki jednak rzadko są one większe niż 116. Wielokrotnie grałem jego zamek, który właśnie zamykał się w linii gdzie nie trzeba dwóch potrójnych. Jeżeli Crossowi uda się zapiąć coś wysokiego to jestem spokojny o powyższy bet, a przecież kursiwo jest fantastyczne. Polecam!
Warto również pograć coś w stronę Price. Andersonowi ewidentnie się nie chce i doskonale było to dzisiaj widać w spotkaniu z Benito. Poziom BDO i niechęć do gry. Price zagrał fajnie z Darylem i moim zdaniem jutro powalczy. Jeżeli bet na Crossa wypali to pogram coś w stronę Gerwyna.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Powinniście do tego zauważyć, że Gary rzucał bardzo starą wersją swoich lotek. Nie były to ani najnowsze Phase 4, czy standardowe Phase 3 tylko te dawne barrelki podobne do tych Jabby. Dla mnie oznacza to, że Gary próbuje coś zmienić w swojej grze, bo najwyraźniej coś mu nie idzie. Nie zdziwię się w sumie jak jutro wróci do standardowych Phase 3.
 
lebron2134 1K

lebron2134

Użytkownik
Cross + Price(+4,5)/ kurs 1.78/ 1xbet ⛔⛔⛔
Na jutro ide po najniższej lini oporu i kieruje się tym co panowie grali w pierwszej rundzie. Price widać że jest w formie, średnie dosyć regularnie oscylują koło 100, Gary to nie jest ten Gary jakiego znamy, jakoś nie wydaje mi się że nagle z Pricem zagra jakiś kosmos. 6 legów dla Gerwyna to powinna być oczywistość. Tak jak koledzy wspomnieli Price ma szanse nawet wziąć ten mecz, a kurs ponad 3 bardzo kusi.
W pierwszej rudzie nie gralem nic na Crossa, nie byłem pewny jego gry po MS, może nadal go troche nie doceniam ale widać że forma cały czas jest świetna, Zdemolował White&#39;a i możliwe że ogra też Mensura który delikatnie mówiąc nie powala. Nie będzie w stanie cały mecz trzymać się Anglika i skonczy swój udział po tym meczu.
RvB najwyższy checkout powyżej 112,5 / kurs 1.90/ 1xbet ✅✅✅
Bardzo lubie grać zamki na długich dystansach i nie chwaląc się dobrze na tym wychodzę ???? Tym razem i tutaj wrzuce coś takiego. Wybrałem Barneya który jest w niezłej formie. w meczu z Chisnallem bardzo dobre dable. Na tym poziomie, przy tak wyrównanych zawodnikach trzeba zapinać coś większego.Szans napewno będzie kilka żeby to zrobić i licze że któraś będzie wykorzystana. Warto dodać że w meczu z Chizzim jednen taki zamek padł - 130 kończone bullem.
Powodzenia !
 
lebron2134 1K

lebron2134

Użytkownik
Na półfinały tak jak w poprzedniej rundzie gram zamek Barneya, Linia 115.5 na 1xbet. RVB bardzo dobrze wyglada na dablach w tym turnieju. Spodziewam sie wyrownanego meczu,szans napewno na taki checkout nie zabraknie. Powodzenia ✅✅✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom