>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

22 kolejka Seria A[27-28 stycznia]+ mecze zaległe [24.01.2018]

Status
Zamknięty.
caveman 1,8K

caveman

Użytkownik
Witam.
Bardziej interesuję się BPL, ale liga włoska nie jest mi obca. Tak sobie czytam to co piszecie o meczu Roma - Sampa i się zastanawiam czy zakład na ten mecz handi + 1,5 na Sampe to zły pomysł (kurs 1.78 1xbet)??
Przeglądając ich mecze ostatnie dwa to Roma wygrała 3:2 i 1:1 przy takich wynikach mój typ wchodzi. Piszecie, że obie drużyny nie najlepiej się spisują. W tabeli Sampa ma 7 pkt do Romy. Po tym meczu jak by wygrała zostały by 4 straty. Takie moje luźne przemyślenie na ten mecz.
Dzięki za jakąkolwiek odpowiedź.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
caveman Roma ogólnie w dużym dołku przez ostatni czas. Zamieszanie z odejściem najpierw Nainggolana, potem Dzeko, a obaj nadal w klubie. Skrzydłowi bez formy, El Shaarawy i Perotti nie mogli grać z Sampdorią w Genui, więc młody Antonucci dał asystę wchodząc z ławki, a ma 18 lat.
Dziś Roma już z Perottim, to doda na pewno siły ofensywie, ale na drugiej stronie Defrel znowu...
Sampdoria bez Praeta, więc Linetty pewny plac raczej.

Ogólnie cięzki mecz, kurs na Romę zbyt niski, ale też i trzeba pamietąc, że Sampdoria na wyjazdach traci 50% swojej wartości więc należy mieć to na uwadze stawiając te X2 czy handicapy.
 
F 108

faklop

Użytkownik
Dla mnie w meczu Lazio pewne będą overy rożnego oraz lazio z Remisem. Sugeruje się tutaj, że w meczu z Interem mimo ogromnej przewagi i cofniętego karnego, Lazio nie wyjechało z 3 punktami. Kurs jednak do zagrania na wariata singla całkiem duży.
 
caveman 1,8K

caveman

Użytkownik
faklop a co powiesz na zakład Udinese + remis i do tego Lazio + remis warto ?? Czy lepiej pograć tylko Lazio + remis. Szukam czegoś do double z tym Lazio + remis.
 
mg_08 3,4K

mg_08

Znawca - Tenis
SSC Napoli - Bologna

Już dziś o godzinie 15. na stadionie San Paolo w Neapolu dojdzie do meczu w ramach 22 kolejki piłkarskiej Serie A.
Zdecydowanym faworytem tego spotkania będą gospodarze którzy jak wiemy w tym roku biją się z Juventusem Turyn o mistrzostwo Italli.
Zważywszy na to, że wczoraj Stara Dama wygrała swój mecz wyjazdowy, dzisiaj Neapolitańczycy są po prostu zmuszeni do wygrania potyczki z Bolonią by znów być na pierwszym miejscu mając punkt przewagi nad rywalem.
Zawodnicy z północy Włoch zajmują 12 miejsce w ligowej tabeli, po serii dwóch porażek (z Udinese i Torino) gracze prowadzeni przez Roberto Donadoniego wygrali u siebie z czerwoną latarnią ligi Benevento.
Możemy się dzisiaj spodziewać otwartego futbolu z jednej jaki i drugiej strony bowiem oba zespołu powinny wyjść trzema napastnikami, aczkolwiek siła rażenia gospodarzy jest zdecydowanie po ich stronie i trio Callejon - Mertens - Insigne powinno dzisiaj rozstrzelać średniaka włoskiej Serie A.
Warto nadmienić, że ostatnie pojedynki pomiędzy tymi drużynami czy to w Neapolu czy Bologni kończyły się wysokimi zwycięstwami dzisiejszych gospodarzy.
handicap (0:1) 1 @1,46 efortuna
handicap (0:2) 1 @2,21 efortuna
Pozdrawiam.
 
F 108

faklop

Użytkownik
Nie oglądałem meczu, ale albo Inter nie ma kompletnej formy - albo SPAL rośnie nam na zeszłoroczne Crotone, które u siebie wyciągało remisy i wygrane z naprawdę konkretnymi drużynami.
 
pastore07 231

pastore07

Użytkownik
Gra Interu w dzisiejszym meczu to był jakiś dramat, zero pomysłu i woli walki, pomoc nie istniała, Perisić i Candreva bez formy. Aż oczy bolały od oglądania ich gry. Po strzeleniu samobója przez Spal wyglądało to tak jakby zawodnikom Interu pasował taki wynik i nie chcieli się przemęczać. Spalletti też chyba nie ogarnął tego meczu, słabe zmiany. Jak już chciał wpuścić nowy nabytek Rafinhę to mógł zrobić to wcześniej, a nie dopiero w 90 minucie. Inter zdobył tylko 5 punktów w ostatnich 7 meczach. Chyba trzeba odłożyć znowu marzenia o powrocie do Ligi Mistrzów na przyszły sezon, bo z taką grą sukcesem będzie zajęcie 5 miejsca. Coś czuję, że Icardi tego dłużej już nie wytrzyma i odejdzie w lecie.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Milan zagrał wreszcie dobrze, wygrał 2:1 z Lazio. Calhanoglu, Calabria, Bonaventura i Cutrone na duży plus moim zdaniem. Jeden z lepszych meczów Milanu. Też mega pozytywne zachowanie całego zespołu i to jak Gattuso po meczu ich jednoczy, mi się to podoba. Może brakuje im jakości i formy, ale powoli to jakby idzie do przodu mam wrażenie. I dobrze, bo potrzebujemy w calcio mocnego Milanu wreszcie!
Ale zastanawia mnie jedna kwestia, jakim cudem ten gol Cutrone został uznany?
957687528127107073

Na temat Interu nawet szkoda strzępić ryja. Żenada, wstyd, kompromitacja!! Perisić, Brozović, Candreva, Borja Valero wszyscy powinni usiąść na ławce w następnych meczach. Każdy z nich DRAMAT!! Bez sztycha, Icardi jedną piłkę przez cały mecz dostał!!! I to od D&#39;Ambrosio kiedy z woleja tak uderzył niecelnie na dodatek. Dziadostwo w Interze od lat...
-------------------------------------------
Roma z Underem i El Shaarawy na skrzydłach. Perotti jednak na ławce.
ROMA (4-3-3): Alisson - Florenzi, Manolas, Juan Jesus, Kolarov - Pellegrini, Strootman, Nainggolan - Under, Dzeko, El Shaarawy
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom