>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 28.01.2018 (niedziela)

Status
Zamknięty.
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na niedzielę - 28. Stycznia
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Serie A
Godzina: 18:00
Spotkanie: AC Milan - Lazio
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Gdzieś na początku stycznia natknąłem się na statystykę drużyn w Serie A, które w tym sezonie tworzą sobie najwięcej sytuacji bramkowych. I mimo że w tamtym okresie bardzo słabo prezentował się AC Milan, to właśnie oni prowadzili w tym zestawieniu. Niestety już kiedyś tutaj pisałem o napastnikach Milanu którzy totalnie zawodzą. Nie wykorzystują dogodnych okazji do strzelenia gola. Od tamtego czasu minęły dwie kolejki a Milan w kolejnych dwóch meczach stworzył sobie ponad 40 sytuacji bramkowych. Także podejrzewam że nadal nikt ich nie wyprzedził. Lazio natomiast jest niezwykle skuteczny. W lidze zdobyli już 56 goli co stawia ich na pierwszym miejscu. Co ciekawe niemal dokładnie połowę mniej bramek zdobyła drużyna Milanu.
Cieszy mnie ta statystyka gdyż to oznacza jedno. To będzie spotkanie otwarte. Nikt nie postawi autobusu, nikt nie będzie skupiał się głównie na bronieniu wyniku. Takiego bronienia wyniku mógłbym się spodziewać po drużynie Milanu ale to nie jest styl Gattuso. On będzie szedł po pełną pulę w tym spotkaniu. Natomiast Lazio jest w tak potężnym gazie że również z ich strony liczę na dobry ofensywny futbol.
Aktualnie Ciro Immobile – najlepszy strzelec Lazio – ma lekko naciągnięty mięsień dwugłowy uda. Już przed spotkaniem środowym z Udinese wieści szły takie że na kolejny mecz Ciro ma być gotowy. Także myślę że spokojnie na tak prestiżowy mecz fizjoterapeuci przygotują go do gry. Tak sobie myślę że tak wysoki kurs to chyba pokłosie tej kontuzji Ciro. No cóż ja zaufam mediom i przy doborze typu biorę pod uwagę fakt występu Ciro w meczu z Milanem.
Nie będę przytaczał statystyk Lazio, każdy może sobie je sprawdzić. Widać że drużyna jest w potężnym gazie. Nawet sam trener Simone Inzaghi po ostatnim meczu wypowiedział kilka słów na temat formy:
&quot;Lazio jest niespodzianką dla wielu osób. Idziemy do przodu i powoli coraz więcej zaczyna się o nas mówić. Na początku sezonu nikt się tego nie spodziewał. Niektórzy mówili, że skończymy na 10 miejscu. Ciężko będzie utrzymać to tempo, ale będziemy się starać honorować każde spotkanie&quot;
Natomiast po meczu z Chievo rozegranym w zeszły weekend powiedział:
&quot;Chłopcy cieszą się grą ze sobą. Kiedy mamy możliwość częstych ataków, sporo strzelamy i to powoli staje się naszą cechą charakterystyczną&quot;
Co cieszy to fakt że sporo zmian na mecz z Udinese wprowadził trener także piłkarze nie są jakoś wyjątkowo wyeksploatowani. Od początku nie grał choćby Luis Alberto a Milinkovic-Savic zagrał 60 minut. Trójka Milinkovic-Savic, Luis Alberto oraz Immobile, no może jeszcze należy dodać do tego grona obrońcę de Vrija. Ta czwórka zawodników stanowi trzon tej drużyny, ofensywna trójka wspaniale się rozumie na boisku czego efektem są kolejne bramki.
O Milanie napisałem że nie wykorzystuje sytuacji bramkowych. Niestety nie trafili z napastnikami: Cutrone, Silva czy Kalinic strasznie partaczą wysiłki kolegów. Natomiast również na początku wspomniałem o wielu bramkowych sytuacjach. To prawda i to jest zasługa takich zawodników jak Suso, Kessie, Bonaventura czy Calhanoglu i trzeba sobie powiedzieć że tutaj jest moc. Każdy z tych zawodników potrafi sobie stworzyć szansę na gola.
Reasumując po pierwsze liczę na otwarte spotkanie, po drugie liczę że Milan stworzy sobie kilkanaście dogodnych szans i że choć jedna z nich wykorzysta i po trzecie liczę na to że Lazio zagra po prostu na swoim aktualnym poziomie i wtedy wynik pokroju 1-2, 1-3 czy może jeśli Milan będzie bardziej skuteczny 2-2 czy nawet 3-3 jest możliwy.
✅80
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
nuski 4,3K

nuski

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 01;30

Spotkanie: Atlanta Hawks - Washington Wizards
Typ: over 220,5
Kurs: 3,00

Bukmacher: Unibet
Analiza:

Ostatni pojedynek wygrali gospodarze 113-99, tym razem jednak górą będzie zespół z Washingtonu, Atlanta pomimo że grają b2b łątwo pola nie oddadzą. Skoro ostatni raz wbili 113 koszy dzisiaj liczę na minimalnie mniejszą ilość z ich strony przy czym Wizards powinni lekko tutaj wbić 115. Typ wydaje mi się bardzo prawdopodobny i śmiało gram takiego singla. Powodzenia
✅200

 
Otrzymane punkty reputacji: +22
grzesznik 800

grzesznik

Użytkownik
Dyscyplina: Puchar Świata - Skoki Narciarskie Zakopane
Godzina: 15:00
Spotkanie: A. Wellinger - D. Kubacki
Typ: A. Wellinger
Kurs: 1.67
Bukmacher: forBet
Analiza:
Jak się okazuje spadek formy Andreasa w piątkowych treningach i kwalifikacjach związany był z testami sprzętu. Dziś w drużynówce znów była lekkość, pewność i dalekie skoki. 2x134m zdystansował Kubackiego o 14,1pkt. Zresztą Dawid dziś nie zachwycał. Wydaje się, że atmosfera w Zakopanem go przytłacza. Nie dziwię się. Hieny z TVP nie odstępują chłopaków na krok. Myślę, że jutro Wellinger wyprzedzi Dawida meldując się w pierwszej 5 - 6 zawodów z solidnymi równymi skokami w obu seriach. Dawid jak się uda może zamknie pierwszą 10 choć kandydatów do tej grupy jest wielu.
✅67
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
louisarmstrong 1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis: Australian Open finał panów
godzina 9.30
Federer - Cilic
Typ: Marin Cilic wygra i najwiecej asów .
kurs 7.00
buk :wiliamhill
mała dygresja wiem że williamhill nie jest już rgulaminowym bukmacherem w tym konkursie , więc mój typ to tylko ciekawostka poza konkursem , może komuś sie przyda.Nie wiem czy któryś z regulaminowych bukmacherów oferuje ten bet.
Ja głownie grywam ciągle w Bet365(a z tej strony będąc na wakacjach w Polsce nie mogę skorzystać) , Ladbrokes i williamhil
widać i tego konkursu dopadła jakiś czas temu niestety &quot;DOBRA ZMIANA&quot;- polegająca na ograniczaniu konsumentom konkurencji i wolności wyboru - ale to już tak zupełnie na marginesie ????


Za te dwie butelki wódki co dostałem zwrotu za mecz Rogera z Chungiem.
Przede wszystkim bardzo mi się podobał finał pań .Miałem 4 kupony z wygranymi pozycjami a zwycięstwo Karoliny było jako ostatnie zdarzenie.Po głębszym namyśle stwierdziłem że jednak wygra Halep.
Na szczęśie (czy nieszczęście jak kto woli ubezpieczyłem wszystko po 3.25 po pierwszym secie)
miała trudniejsze przeciwniczki , i powoli konsekwętnie dochodziła do zwycięstwa w każdym meczu , z Kerber z Pliskową od 0:3 w pierwszym secie z Davis przegrała pierwszego seta a Karolinę Woźniacką dogoniła w pierwszym secie , potem przegrała Tiebreacka a potem przegoniła ją na 4:3 w secie decydujacym .
Pamiętam że po tym gemie w statystykach pojedynczych piłek wyszła pierwszy raz w meczu na prowadzenie o 1 pojedynczy punkt.I wtedy już byłem pewien że zrobiłem dobrze że się ubezpieczyłem , byłem pewien że Halep już nie wypóści zwycięstwa w meczu.I nagle Karolina wygrywa 3 gemy z rzędu.Zobaczyłem coś takiego co ostatnio widziałem u Karoliny w ostatnim gemie wygranego meczu finałowego z Venus na Mastersie w Singapurze.
KAROLINA NAGLE WESZŁA ZE SWOIM TENISEM 2 LEVELE WYŻEJ !Coś jak Michael Jordan w końcówce meczu koszykarskiego , albo Maradona w paru akcjach na mundialu 86 koleś nagle na kilkadziesiąt sekund wchodził 2 poziomy wyżej niż najwyższy poziom zawodowej piłki .
Ostatni gem meczu z Venus , Karolina zagrała magicznie zwłaszcza ostatnią piłkę meczu !!!i dzisja 3 ostatnie gemy to samo.
Cilic też czasem wchodził 1 , 2 levele wyżej na US open 2014 na pewno .
W pierwszym meczu Australian Open 2017 też wszedł nagle 1 level wyżej.Dobrze pamietam go wtopiłem troszchę kasy. ???? Grał z Janowiczem i jak to w takiej sytuacji na zwyciestwo Janowicza był dobry kurs coś koło 5.5 6 więc zagrałem za jakieś 5 euro coś koło tego .No i Janowicz wygrał dość łatwo 2 sety to było rano i ja po tych dwóch setach poszedłem do pracy myśląc że już jest pozamiatane i oczywiście DEBIL nie ubezpieczyłem się a była dobra okazja na ubezpieczenie!Następne 3 sety wygrał Cilic dosyć gładko 6:2 6:2 6:3
Po 2:0 zero Janowicz poszedł na przerwę toaletową , wrócił ze świerzą wodą i żelem na włoskach w okularkach uśmiechnięty wracał na kort i machał do publiczności już myślał że wygrał.W tym samym czasie Cilic siedział na krzesełku podrapał się w głowę i nale wstał sięgnął do torby po nową rakietę , ale wzioł z drugiego końca torby ( nie wiem tego do dzisiaj ale chyba wyciągnoł twardszą rakietę) po czym ruszył z nią do końcowej lini , trochę pomachał , trochę potruchtał rozgrzał się i skoncentrował a gdy tylko Janowicz stanoł po drugiej stronie zaryzykował i zaatakował!!!!!
I też się nagle wspiął ze swoim tenisem o 1 level wyżej!!!!Trochę go to sił kosztowało bo kolejny mecz przegrał 3:1 z Evansem ???? )czyli leszczem o 2 levele niżej od Janowicza ????
I tak to jest z naszym Cilicem potrafi wywalić Rogera z US open 3:0 , a potem Nishicoriego pyknąć w finale 3:0
a potrafi polec z Benetou , Manarino , Evansem i Ebdenem.
Do tego jeszcze ciekawa informacja Cilic nigdy nie skreczował , nawet na cholernym ostatnim Wimbledonie
musiał dokończyć cholerny mecz z kontuzją stopy , mózgu i atakiem slilnej melancholi musiał k......
dokończyć choć na trzech pieknych kuponach ostatnią pozycją było Cilić +2,5 seta.
Co do dzisiejszego meczu Roger na 99,9% to wygra to On jest czarodziejem , to on jest Maradoną i Jordanem tenisa i to on jest teraz 3 levele wyżej na szybkich nawierzchniach od reszty tenisistów.
Cilic jesli marzy by go pokonać musi w tym meczu odfrunąć.Zaserwować więcej asów to tylko jeden z koniecznych warunków do spełnienia.
Statystyki serwisowe ma Marin dobre w tym turnieju Nadalowi zaserwował 20 asów
w tym meczu półfinałowym na US open 2014 wygrał z Rogerem statystyke asów 13:12
i był to pierwszy i ostatni raz kiedy tę statystykę wygrał.
Wimbledon 2016 ćwierćfinał 3:2 27 asów Roger 23 Cilic.
over 38,5 gema czy under 3:0 Roger czy Cilic handi +2,5 seta wszystko na dwoje babka wrózyła .
a wygra Cilic i zaserwuje więcej asów - tylkko postukać się pacem w głowę. ???? )
Podobno finałów się nie obstawia tylko ogląda -))
Pamietam również miałem sporo dylematów przed finałem AO 2014 Wawrinka - Nadal i znalazłem fajny kurs 4.0 w Ladbrokes na bet Popełni więcej błędów serwisowych Nadal i zagrałem dla zabawy za całe 3 euro. ???? ))
Obaj serwowali jak natchnieni prawie do końca meczu było 2:2 w asach serwisowych i gdzieś pod koniec już w samej końcówce meczu Nadal juz z kontuzją pleców zrobił trzeci bład ???? )) a serwował juz duzo wolniej ???? ))
Finały żądzą się własnymi prawami ???? )))
I jeszcze jezeli Cilic i Federer ogladali finał pań i mają ambicję stworzyć nam kibicom chocby równie dobre widowisko to mają przed sobą moim zdaniem trudne zadanie.Ale wykonalne.
Szczęść Boże , Salam Aleikum , niech wasze bety zaprowadzi Wielki Manitou do krainy wiecznej trafności ????
Howk.
⛔100 nieregulaminowy bukmacher
 
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyplina:p/nożna Serie A
Godzina: 15:00
Spotkanie:AC Torino-Benevento Calcio
Typ: 1/-3,5gola
Kurs: 2,2
Bukmacher;Fortuna
Analiza:
Gospodarze to solidny średniak Serie A
10M Torino 21m 6-11-4 bramki 28-29 i 29pkt
Goście to ,,czerwona latarnia,, odstająca znacząco od reszty zespołów.
Ostatnie miejsce 2-1-18 bramki 13-46 i 7pkt....tragedia
Nic dla mnie nie znaczy,że wygrali ostatnio 2 na 3 spotkania,ale ostatni mecz srogi łomot i dalej to samo.
W lidze spotkali się raz,gdzie wygrało Torino 1-0.
Faworyt jest jeden,ale na grad bramek nie liczę.
✅120
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
J 4,8K

jasiu771

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, Serie A
Godzina: 15:00
Spotkanie: Napoli - Bologna
Typ: spotkanie/ilość bramek 1/-3,5 gola
Kurs: 1,98
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Napoli walczy o tytuł już kolejny sezon z rzędu. Zbudowało solidną drużynę opartą na ofensywie. Zdobywają dużo bramek, ale z Bologną przewiduje w miarę zacięty mecz. Może Bologna nie zagrozi Napoli, ale nie będzie festiwalu bramek. Przewiduje zwycięstwo 1:0, 2:0, 3:0. Jeśli Napoli nie straci bramki typ wejdzie. Bologna na wyjazdach ma dużo bramek w spotkaniach ze słabszymi zespołami. Z Romą przegrali 1:0. Z Juventusem u siebie było 0:3. Podobnych wyników oczekuje dziś.
⛔100
 
stanley-63 753K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Holandia
Godzina 14:30
Spotkanie : Feyenoord : ADO Den Haag
Typ : 0 - 15 minuta gry / Feyenoord
Kurs : 2.83
Bukmacher : Fortuna
Dziś na De Kuip Feyenoord podejmuje ADO i liczę na szybko strzelonego gola czyli w pierwszym kwadransie gry , w Holenderskiej Eredivisie bramki w pierwszym kwadransie gry zdarzają się dosyć często , choćby np wczorajszy pojedynek Twente : PSV gdzie już w 4 min gry Lozano dał prowadzenie PSV , liczę że i dziś gospodarze będą chcieli szybko zdobyć bramkę i po 15 min będą prowadzić z ADO , ze statystyk z tego sezon obu drużyn taki scenariusz jest możliwy - ADO w tym sezonie w przedziale 1-15 straciło 9 bramek natomiast Feyenoord w tym samym czasie gry zdobył 7 , w pierwszym ich meczu na ADO wynik 2:2 ale po pierwszym kwadransie gry Feyenoord prowadził 1:0 po bramce Jorgensena już w 4 minucie gry tak więc liczę że dziś Feyenoord po 15 minutach będzie prowadził , w ostatnim meczu tutaj na De Kuip podejmował Rodę , chłopaki wygrali 5:1 a bramki dla Feyenoordu padły - 1 min 1:0 Jorgensen i 4 min 2:0 Toornstra tak więc u mnie prowadzenie Feyenoordu w przedziale 1-15 min gry !
⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Anglia
Godz: 14:30
Spotkanie Chelsea-Newcastle
Typ: 1/1
Kurs 2.02
Buk Fortuna
Analiza: 1/16 finału Angielskiego pucharu FA Cup . Chelsea na własnym stadionie podejmowała będzie drużynę Newcastle United. Gospodarze od samego początku są stawiani w roli faworytów do awansu do dalszych gier tych rozgrywek. Na swoim obiekcie rzadko tracą punkty zanotowali 14 spotkań bez porażki u siebie , ogólnie znacznie gorzej ich gra wygląda w spotkaniach wyjazdowych, tutaj rzadko nawet tracą bramki. Newcastle natomiast gra bardzo nierówno, widać iż potrafi walczyć z ekipami na swoim poziomie, ale znacznie słabiej wygląda gra z czołówką ligi, ponoszą porażki z wszystkimi ekipami nawet nie dawno z gospodarzami dzisiejszego spotkania, oraz z Arsenalem, Man City, czy Manchesterem United. Na tym stadionie ich bilans też wygląda slabo, w ostatnich latach same porażki , czasem strzelali tutaj gole, ale w 21 spotkaniach zanotowali zaledwie 2 zwycięstwa , 4 remisy i aż 15 spotkań zakończyli porażkami. Gospodarze na pewno będą chcieli zakończyć ten mecz zwycięstwem żeby nie rozgrywać następnego meczu, przy takim natłoku spotkań było by im to zdecydowanie niepotrzebne. Gościom pewnie też nie zależy aż tak na tym pucharze bowiem mają niewielką przewagę nad strefą spadkową, szkoda tracić siły na puchary, nie mówię że odpuszczą po całości, ale moim zdaniem nie dadzą sobie pourywać nóg za ten puchar. Stawiam na wynik 3:1 , oraz powtórkę z początku grudnia gdzie Chelsea pierwsza straciła bramkę później natomiast stworzyła sobie mnóstwo sytuacji i pokonała bramkarza popularnych &quot;Srok&quot; trzykrotnie.
✅102
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
thenormalone-144206 402

thenormalone-144206

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Francja
Godz: 17.00
Spotkanie: Bordeaux - Lyon
Typ: Lyon (-1) ah
Kurs 3.20
Buk unibet
Analiza:
Dzis szybko o i czasu nie ma za duzo. Wczoraj noestety zwrot bo czerwo zabilo trudno sie mowi.
Dzis wicelider zawita na stadionie 13 druzyny ligi.
Lyon w wysmienitej formie od 7 meczy nie pokonany i mysle ze dzis ta seria zostaniw podtrzymana. Szczegolnie ze na wyjazdach radza sobie bardzo dobrze w 11 meczach 26 pkt dzieki czemu na wyjazdach sa najlepsza druzyna w lidze.
Z drugiej strony Bordo druzyna ktora gra przecietnie dobre mecze lub srednie przeplata porazakami i beznadziejna gra. Ostatbie 2 mecze u soebie to 2 porazki z ligowymi przecietniakami z Cean i Monteplier.
Mysle ze Lyon wygra to spotkabie gladko 2-3 zero
Z Fartem ..
⛔100
 
p-z. 119,5K

p-z.

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki narciarskie - Zakopane
Godzina: 16:00
Spotkanie: S.Kraft - P.Prevc
Typ
: Lepszy P. Prevc
Kurs: 2.25
Bukmacher: Totolotek
Nie wiem skąd taka pewność u bukmacherów, że to właśnie Kraft jest aż takim faworytem w tej konfrontacji, owszem Austryjak oddaje równe dobre skoki, ale Prevc moim zdaniem lepiej wygląda w Zakopanem i oddaje trochę dłuższe skoki i lepsze stylowo od Krafta. Przykładem jest np. wczorajszy konkurs drużynowy, przecież Prevc skakał lepiej i dalej, a przy drugim skoku się niefortunnie wywrócił, bo popełnił mały błąd przy lądowanu. Seria próbna również była dla Prevca, więc dzisiaj spodziewam się lepszej dyspozycji Słoweńca. Nie mówię, że Prevc zdominuję Krafta, ale stać go na to, aby dziś być tym lepszym i wygrać tą konfrontację, spodziewam się wyrównanej walki i minimalnej wygranej Słoweńca, a po kursie 2.25 na Totolotku warto w to zagrać.
✅125
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
pinio1111 56K

pinio1111

Użytkownik
Dyscyplina: Puchar Świata - Skoki Narciarskie Zakopane
Godzina: 15:00
Spotkanie: Klasyfikacja konńcowa
Typ: Lindvik 1-3
Kurs: 10,00
Bukmacher: fortuna

Analiza:
Dzisiaj w Zakopanem mają być dość trudne warunki. Powoduje to, że o ile konkurs zostanie rozegrany, to może odbyć się tylko jedna seria. W takim wypadku młody Norweg, skaczący na początku stawki może zostać puszczony z wyższego rozbiegu niż najlepsi zawodnicy. Tak było na treningach, gdzie Lundvik zajmował 2 i 3 pozycję i potrafił bardzo daleko odlecieć 135m i 141m. W kwalifikacjach również skakał 2 belki wyżej niż czołówka i uzyskał 138,5m co dało mu 5 pozycję. Wczoraj już może tak rewelacyjnie nie było, ale skakał daleko i równo. Uważam że top6 jest jak najbardziej w jego zasięgu, a przy odrobinie szczęścia do warunków może nawet stanąć na podium. To są skoki narciarskie i widywaliśmy w nich dużo większe niespodzianki, zatem kurs 10,00 wart jest ryzyka.
⛔100
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Piłka nożna
20:45
Marsylia - Monaco
Typ: Monaco over 1,5 gola
Kurs: 2,60
Buk: totolotek
Mecz trzeciej w tabeli Marsylii z czwartym Monaco. Stawiam na conajmniej dwie bramki w wykonaniu gości. Monaco nie jest już tak mocne jak sezon temu lecz ciągle jest to drużyna bardzo ofensywna z Falcao na szpicy, z Lemarem czy Joveticiem. W ostatnich 11 meczach tylko w jednym z Montpellier Monaco nie strzeliło przynajmniej dwóch goli. Choć są to trochę inne zespoły niż w zeszłym sezonie to w ostatnie bezpośrednie mecze tych drużyn były bardzo otwarte o czym świadczą takie wyniki jak 6-1, 4-3, 4-1, 4-0, 2-1. Wszystkie te mecze wygrało Monaco więc może mają jakiś patencik na wygrywanie z Marsylią? Chyba więc over 2,5 gola po kursie 1,75 w tym meczu wygląda chyba na pewniaka.
✅160
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
pasquardo 821

pasquardo

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, Serie A
Godzina: 18:00
Spotkanie: Milan - Lazio
Typ: 2
Kurs: 3,10
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Lazio bardzo dobra forma,wysoka wygrana z Crotone 4-0, Spal 5-2, Udinese 3-0 i wyjazdowy remis
na ciężkim terenie w Mediolanie z Interem. Na wyjeździe ma lepszy bilans niż w domu, wygrało 8 z 10 meczów i
przegrało tylko raz w derbach z Romą 1-2. Ale potrafiło wygrać z Juventusem 2-1!
Dzisiaj zagrają na San Siro z Milanem, który znajduje się na 8 miejscu.
Wygrał tylko połowę z 10 meczów u siebie, ale jak się strzela tylko 9 bramek, trudno o lepszy bilans.
Ostatnio z kiepskim Crotone. Wcześniej z Atalantą 0-2. Typuję, że dzisiaj nie sprostają drużynie z Rzymu.
⛔100
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie, Austria
Godzina: 17:45
Spotkanie: Znojmo - Medvescak Zagreb
Typ: Medvescak Zagreb
Kurs:
2.38
Bukmacher: fortuna

Analiza:
Wczoraj niestety ekipa Biel nie stanęła na wysokości zadania i typ poległ.
Dziś udajemy się do Austrii. Przed nami ostatni mecz w fazie zasadniczej. Ekipa Medvescaka awansu do rundy wygranych wciąż nie uzyskała. Mają 60 punktów i zajmują 6 miejsce. Drużyna z siódmego miejsca ma punktów 59, z 8 miejsca 58, a 9 ekipa ma 57 oczek. Dla przypomnienia napiszę, że tylko 6 drużyn awansuje do rundy zwycięzców.
Przeciwnikiem Medvescaka jest drużyna Znojmo, która zajmuje ostatnie miejsce.Obie ekipy spotkały się niedawno w Zagrzebiu i wtedy niespodziewanie górą była drużyna Znojmo, która wygrała 4-3. Dziś stawiam, że Chorwaccy hokeiście wywalczą awans do top 6.
✅138
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
nike93 53

nike93

Użytkownik
Koszykówka
NIEMCY: BBL - Kolejka 19
Bonn - Bamberg
28.01.2018 17:30
Typ: 1 Zwycięstwo
Kurs: 3.5 efortuna
Dla gospodarzy drużyna Bamberg to istne przekleństwo. Na ostatnie 16 spotkań ekipa Bonn wygrała tylko &quot;2&quot; spotkania, więc dlaczego dziś akurat zaryzykować na ekipę gości ? Oby dwie drużyny to czołówka ligi. Zebrane 22 pkt ekipy zawdzięczają głownie grze w własnej hali. Tak samo oby dwie drużyny od początku roku mają napięty grafik rozgrywek lecz drużyna gości mierzyła się z dużo mocniejszymi rywalami jak: CSKA,Bayer,Barcelona,Zalgiris,Maccabi czy Chimki, związku z czym poziom zmęczenia gości wydaje się być dużo większy. Gospodarze na ostatnie 7 spotkań w własnej hali (Liga+Liga Mistrzów) wygrali 6 razy i raz ponieśli porażkę. Goście natomiast na wyjazdach (Liga+Liga Mistrzów) przegrali wszystkie 11 ostatnich spotkań. Ewidetnie wygląda na to że ekipa Bamberg jest zmęczona i każdy wyjazd jest dla nich meczący. Kursy spadły już z 6j na 3,5 także sami bukmacherzy widzą w tym spotkaniu coś niepokojącego dla nich. Myślę, że ekipa gospodarzy będąca na fali postawi się dziś mocno i przełamie złą passę spotkań z ekipa Bamberg i zgranie 3pkt.
Czas w końcu zaznaczyć coś na zielono. Z fartem ;)!
✅250
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
mcfly 110

mcfly

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Włoska
Godzina: 15:00
Spotkanie: Torino - Benevento
Typ: Torino -1.0 AH
Kurs: 1,63
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
  • Torino nadal bez Belottiego. Benevento bez Antei i Lucioniego.
  • Benevento przegrało ostatnie 10 meczów wyjazdowych w lidze.
  • Benevento nie strzeliło gola w 7 z ostatnich 9 meczy na wyjeździe.
  • Torino jest niepokonane w 10 z ostatnich 11 meczy w lidze.

Faworytem tego spotkania jest ekipa gospodarzy, ograna już na murawach Serie A. Co prawda w meczu nie zagra ich najlepszy strzelec jednak osłabienie to nie powinno wpłynąć na wynik spotkania. Wydaje mi się że zobaczymy w tym meczu trochę bramek, a samo spotkanie zakończy się dwubramkową przewagą gospodarzy. Przewiduję coś w stylu 2:0 / 3:1.
✅63
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
W 115

werg

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Mistrzostwa Europy
Godzina: 20:30
Spotkanie: Hiszpania - Szwecja
Typ: Remis
Kurs: 8,50
Bukmacher: efortuna
Analiza:
W niespodziewanym finale Mistrzostw Europy w piłce ręcznej zmierzą się reprezentacje Hiszpanii i Szwecji. Obie drużyny sprawiły niespodzianki w meczach półfinałowych. Hiszpanie odprawili z kwitkiem Francuzów, przez większość określanych jako faworyt do mistrzowskiego tytułu. Szczypiorniści z Półwyspu Iberyjskiego prowadzili nieomal przez całe spotkanie miało to miejsce dzięki świetnej postawie bramkarzy i obrony. W ostatnim kwadransie wydawało się, że Francuzi złapią kontakt, jednak Hiszpanie przełamali strzelecką niemoc i pewnym krokiem wywalczyli awans. Drugi półfinał miał bardziej wyrównany przebieg, choć to piłkarze ręczni spod znaku Trzech Koron trzymali na dystans ekipę prowadzoną przez Nikolaja Jacobsena. Pod koniec meczu kiedy wydawało się, że Szwedzi prowadząc trzema gola dowiozą korzystny rezultat do końca niemożliwe stało się możliwe. Akcja z końcowych sekund meczu na długo zapadnie w pamięci fanów tej dyscypliny. Świetne podanie do skrzydła lidera Duńczyków Mikkela Hansena otworzyło drogę do bramki przeciwników. Należy wspomnieć, że swój wkład w pyrrusowe zwycięstwo Danii, czyli doprowadzenie do remisu miał chłopiec do wycierania parkietu, który szybko podał piłkę duńskiemu bramkarzowi. Jak już wspomniałem remis dla Danii okazał się złudny, więcej zimnej krwi w dogrywce zachowali Szwedzi. Przed nami wielki finał. Kto sięgnie po złoty medal? Czy będzie to ekipa z północy czy południa naszej pięknej planety? Bukmacherzy więcej szans dają Hiszpanom, którzy to ostatnio mają patent na Szwedów. Ja jednak uderzam w najwyższy kurs, czyli stawiam na remis. Spodziewam się że wielki finał będzie miał wyrównany przebieg i myślę, że warto za parę groszy postawić na kompromis. Do tej pory w historii obie drużyny grały ze sobą szesnaście razy i ani razu nie było remisu w końcu może będzie ten pierwszy raz.
⛔100
 
portowiecmks 4,3K

portowiecmks

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - PLK
Godzina: 17:00

Spotkanie: Budowlane Toruń - Budowlane Łódz
Typ:
over 168,5
Kurs: 1.83
Bukmacher:
Milenium
Analiza:

Nie sądze by dziś zakończył się ten mecz w 3 setach.. Budowlane Łódz mają swoje problemy, to nie ta sama ekipa co rok temu, mniej pieniędzy = gorsze wyniki. Ostatnie 6 meczy to 6 porażek. W tym porażka z jedna z najgorszych ekip PLK Legionową w stosunku 3:2 w setach. Budowlane Toruń też nie są wirtuozami piłki siatkowej, lecz są lepsze od Legionowi jesli popatrzymy na składy. U Budowlanych Toruń atak ciągnie znana Marina Cvetanović, siatkara wyróznia się na tle koleżanek, dodatkowo nie dawno do zespołu dołączyła na skrzydło Kinga Hatala, zwiekszając rywalizacje. Torunianki u siebie wygrały 3 mecze i 4 przegrały w 7 meczach ugrały 11 setów co nam daje ponad 1 set na mecz. Wiec dla typu jak najbardziej dobrze. Budowlane Łódz na wyjazdach 4 wygrane i 3 porażki. w 7 meczach straciły 11 setów. Podsumowując myślę, że przy obecnej kiepskiej formie Budowlanych Łodz, straca napewno seta, wszystko na to wskazuje, forma, matematyka, statystki i słabsza gra na wyjazdach.
⛔100
 
ajlex 52

ajlex

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy-Finał
Godzina: 20:30
Spotkanie: Hiszpania-Szwecja
Typ: Hiszpania
Kurs: 1.65
Bukmacher:fortuna
Analiza:
Wczoraj zawiodłem się na drużynie ze Szwecji,która musiała grać,a przegrała z tak słabym rywalem.Dziś podejmuje finał ME i tak jak większość stawiam na Hiszpanów.Dlaczego?,zacznę od tego,że pokonali oni Niemców.Jednych z głównych faworytów do zwycięstwa,a w półfinale wygrali z &quot;niepokonanymi&quot; Francuzami.W obu meczach wygrali różnicą 4 bramek(z Niemcami 31-27,a z Francją 27-23).Są w rewelacyjnej formie,bardzo zdeterminowani i mocno grają w obronie,najlepiej ze wszystkich drużyn,co pokazał mecz z Francją.Szwecja po ciężkim meczu z Danią po 70-minutach ciężkiej gry ledwo wygrali 1 bramką(35-34).Również nie mają 3 podstawowych graczy(wykluczonych przez kontuzje i grypę,wyjdą tutaj tzw.2 linią).Myślę,że nie mają szans ze świetnie dysponowanymi Hiszpanami i ulegną w tym finałowym starciu.Również dodam że na ostatnie 5 spotkań pomiędzy dwoma zespołami to Hiszpania wychodziła zwycięsko i tak będzie też dzisiaj.
Pozdro! i z fartem!????
✅65
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom