>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

22 kolejka Seria A[27-28 stycznia]+ mecze zaległe [24.01.2018]

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik

W środę rozegramy zaległe mecze. Wtedy wreszcie tabela Serie A nabierze pełnego kształtu po 21 kolejkach. Ale już od soboty lecimy z następną serią gier. Najciekawiej w tym tygodniu zapowiada się dwumecz Sampdoria- Roma. Dwumecz bo najpierw w środę mecz w Genui, a potem w Rzymie w niedzielny wieczór. W niedzielę także pierwszy z dwóch meczów Milanu z Lazio w najbliższym czasie. Oba zespoły z kolei w przyszłym tygodniu czeka rywalizacja w półfinale Coppa Italia. Fani calcio na pewno na nudę narzekać nie będą!
Transmisje Eleven:
Lazio - Udinese
Sampdoria - Roma
Sassuolo - Atalanta
Chievo - Juventus
SPAL - Inter
Napoli - Bologna
Milan - Lazio
Roma - Samdoria

Składy i kontuzje: Gazzetta i Tuttosport.
Zapraszamy do dyskusji, podawania typów i pisania komentarzy.
 
F 108

faklop

Użytkownik
Dla graczy przełożenie meczu Lazio z Udinese to czysta promocja. Wtedy kurs oscylował w granicach 1.38, teraz powyżej 1.5 - no dla mnie rewelacja. Oglądałem ostatni mecz Udinese ze Spal i było to coś okropnego. Druga połowa spuchnęli niesamowicie, nie potrafili stworzyć jakiejkolwiek akcji pod polem karnym rywala - niepotrzebne kiwki, rozegrania tak kiepskie jak przyjęcia, no po prostu tragicznie wolna piłka, jakby grali co najmniej z Juventusem i remis byłby na wagę cennego punktu. Z kolei orły to jak już rozmawialiśmy w ostatniej kolejce rewelacja tego sezonu. Immobile na gazie i liczę, że nie doznał poważnej kontuzji (chociaż widziałem, że w La Gazzetta nie jest wymieniony do 1 składu) i szybko wróci, nie mniej jednak jego drużyna pokazała, że też potrafi strzelać bramki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Immobile na gazie i liczę, że nie doznał poważnej kontuzji (chociaż widziałem, że w La Gazzetta nie jest wymieniony do 1 składu) i szybko wróci, nie mniej jednak jego drużyna pokazała, że też potrafi strzelać bramki.
Całe Lazio w gazie, nie tylko Immobile, to co gra Siergiej Milinković - Savić też można nazwać sztosem! Luis Alberto też nic nie zwalnia, a wyzdrowiał już przecież Felipe Anderson.
Z tego co dziś w trakcie komentarza meczu Juve - Genoa mówił Święcicki &amp; Kapica to Lazio bez Immobile będzie jakieś 4 tygodnie. Taką infromacje umieścił sam piłkarz w mediach społecznościowych.
Trzeba Lazio oddać, że Simone Inzaghi zbudował potwora, kiedy Napoli ostatnio gra tak sennie i ich mecze ogląda się bardzo kiepsko, bo człowiek wie, że wszystkie schematy już zna, wie kto kiedy wejdzie, po prostu czyta sę te mecze jak wczorajszą gazetę tak mecze Lazio to powiew świeżości i radość. Zawsze czymś zaskoczą.
szkoda, że akurat kontuzja Ciro w takim momencie kiedy za pasem półfinały Coppa Italia z Milanem...

Czyli Lazio pewka mówisz faklop ? ;)
 
zajebaninho 41

zajebaninho

Użytkownik
Lazio - Udinese
Typ: Lazio 1,52 Unibet
Mi też wydaje się, że Lazio powinno ograć Udinese. Jak to kolega wyżej napisał szkoda, że nie zagra Immobile. Lecz ostatnie cztery mecze Lazio u siebie to 5:1, 1:0, 4:0, 4:1 - widać, że mają pomysł na grę i fajnie się ich ogląda. Grają drugi mecz z rzędu u siebie więc myślę, że tylko trzy dni odpoczynku nie będą tu miały większego znaczenia. Do tego mamy trzy drużyny które będą walczyć o dwa miejsca w LM(Napoli i Juventus raczej poza zasięgiem), dzisiaj mają szanse na wyjście przed Inter o trzy punkty więc myślę, że z mobilizacją też będzie okej.
 
bombi1945 14,6K

bombi1945

Użytkownik
Sampdoria-Roma
+10,5 RR-1,75 Fortuna✅✅

Dzisiaj pod lupę wziąłem według mojej skromnej osoby ten ciekawszy, z dwójki meczów zaległych włoskiej Serie A. Na Stadio Luigi Ferraris dojdzie do pojedynku gospodarzy, a więc rewelacyjnie spisujących się w tym sezonie piłkarzy Sampdorii oraz gości ze stolicy kraju. Biorąc pod uwagę kilka ostatnich kolejek, większe szanse na zwycięstwo dałbym w tym spotkaniu podopiecznym Marco Giampaolo. W ostatniej serii spotkań we wspaniałym stylu rozprawili się z Fiorentiną. Zwycięstwo Blucerchiatim zapewnił duet Quagliarella-Ramirez, który uczestniczył we wszystkich trzech golach. Rzymianie natomiast pozostają bez zwycięstwa od 16 grudnia ubiegłego roku i meczu z Cagliari. O przełamanie złej passy i zwycięstwo w dzisiejszym meczu będzie im piekielnie trudno, gdyż Bartek Bereszyński i spółka przegrali na własnym obiekcie w tym sezonie zaledwie dwa spotkania. Legitymując się przy tym zdobyciem 24 na 30 możliwych punktów. Jeśli miałbym typować zwycięstwo którejś z drużyn, szedłbym zapewne w stronę Sampy. Proponuję jednak wydaje się troszkę bezpieczniejszy typ, a więc rzuty rożne. Powodzenia!
 
E 0

emperor90

Użytkownik
W tej kolejce powinien wygrać Juventus ,zawsze walczy o mistrzostwo a nie może pozwolić uciec Napoli .Juventus dobrze wygląda w obronie ,a ze zdobyciem bramki lub bramek nie powinno być problemu.
 
pastore07 231

pastore07

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Serie A
Godzina: 18:00
Spotkanie : Sassuolo - Atalanta
Typ: Atalanta
Kurs: 2,23
Bukmacher : eFortuna
Analiza :
W sobotę można się raczej spodziewać spokojnej wygranej Juventusu, więc lepiej zająć się drugim meczem. Podoba mi się gra Atalanty w tym sezonie, fajnie ogląda się mecze tej drużyny. W poprzedni weekend przegrana u siebie z Napoli i coś czuję, że Papu Gomez i spółka odegrają się jutro na niezbyt przekonującej mnie drużynie Sassuolo. H2H na korzyść gości. Ostatnie 5 spotkań pomiędzy tymi drużynami to 3 zwycięstwa Atalanty i 2 remisy. Do takiego typu przekonuję mnie również fakt, że drużyna Atalanty całkiem dobrze gra ostatnio na wyjazdach(wygrana w lidze z Romą i Milanem oraz z Napoli w Pucharze Włoch).
✅ 0:3
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
W tej kolejce powinien wygrać Juventus ,zawsze walczy o mistrzostwo a nie może pozwolić uciec Napoli .Juventus dobrze wygląda w obronie ,a ze zdobyciem bramki lub bramek nie powinno być problemu.
Ja tam Chievo kojarze z tego, że mocnym się postawić umie i są niewygodnym rywalem, a Ci &quot;mocni&quot; się męczą. Po tym kursie nie warty ryzyka ten bet.
 
forzajuve1897 6K

forzajuve1897

Użytkownik
Ja tam Chievo kojarze z tego, że mocnym się postawić umie i są niewygodnym rywalem, a Ci &quot;mocni&quot; się męczą. Po tym kursie nie warty ryzyka ten bet.
Też tak mysle ze to raczej nie będzie szybkie i gladkie 3-0. Wydaje mi sie ze Juve troszke sie bedzie męczyć a to spowoduje nabijania roznych dlatego ide tutaj w over 10.5 po kursie 2.37 sts
 
W 115

werg

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Chievo - Juventus
Typ: 1 połowa Juventus ⛔
Kurs: 1,75
Bukmacher: efortuna
Analiza:
Nawiązując do kolarstwa, siedzący na kole piłkarzy z Neapolu, Juventus zagra w mieście Romea Julii z tamtejszym Chievo. Kurs na wygraną gości nie jest wygórowany, więc spróbuję ponownie postawić na prowadzenie Starej Damy do przerwy. Statystyka gry u siebie piłkarzy z Werony nie przemawia za moim typem, ponieważ tylko dwa razy na dziesięć przegrywali oni pierwszą połowę meczu, miało to miejsce w spotkaniach z Milanem i ze Spal. Gra wyjazdowa Juventusu bardziej przemawia za moją sugestią, gdzie aż sześć razy na dziesięć wygrywali pierwszą odsłonę. Goście na pewno mają w pamięci ostatnią wyjazdową potyczkę z Cagliari w której to nie wykorzystali oni kilku stuprocentowych sytuacji na początku spotkania i po osiągnięciu prowadzenia w drugiej połowie do końca musieli drżeć o wynik. Autorem zwycięstwa na pewno można uznać Wojciecha Szczęsnego, który to kilkoma świetnymi interwencjami ratował Bianconerich przed stratą gola. Oczywiście do powodzenia typu potrzebne jest szczęście, którego wszystkim stawiającym mój typ i nie tylko życzę.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Mam pytanie.
Jak wyglądają składy Sassuolo i Atalanty?
Kusi postawić na gości, którzy fenomenalnie grali w Lidze Europejskiej na stadionie Sassuolo jako gospodarze (stadion Atalanty nie spełniał wymagań licencyjnych) i to nie będzie taki ich nie zbyt pełny wyjazd bo już są mniej więcej obeznani że stadionem Mapei ????
 
bombi1945 14,6K

bombi1945

Użytkownik
Mam pytanie.
Jak wyglądają składy Sassuolo i Atalanty?
Kusi postawić na gości, którzy fenomenalnie grali w Lidze Europejskiej na stadionie Sassuolo jako gospodarze (stadion Atalanty nie spełniał wymagań licencyjnych) i to nie będzie taki ich nie zbyt pełny wyjazd bo już są mniej więcej obeznani że stadionem Mapei ????
Ja osobiście idę tu w BTTS ????
 
pastore07 231

pastore07

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Serie A
Godzina: 12:30
Spotkanie: Spal - Inter
Typ: Inter
Kurs: 1,68
Bukmacher : eFortuna
Analiza:
Wcześniejszy typ z Atalantą udany, więc jedziemy dalej. Grudzień i styczeń to tragiczny okres dla Interu. Ostatni mecz wygrany w lidze 3 grudnia z Chievo 5:0 i maszyna się gdzieś zacięła. Od tego momentu w Serie A 4 remisy i 2 porażki. A dodajmy do tego jeszcze Puchar Włoch i najpierw męczarnie z Pordenone(Serie C), a potem porażka po dogrywce z Milanem. Wiem, &quot;Pazza Inter&quot;(&quot;Szalony Inter&quot;) i zdarzały im się w przeszłości porażki z beniaminkami np. klęska z Novarą 3:1 kilka lat temu. Ale gdy masz obecnie w składzie takich piłkarzy jak Icardi czy Perisić, a na ławce takiego doświadczonego trenera jak Spalletti to czas w końcu się przełamać i zgarnąć 3 punkty. Jeśli Inter faktycznie myśli jeszcze o powrocie w przyszłym sezonie do Ligi Mistrzów i pozostaniu dalej w kontakcie z Romą i Lazio to mecze z 18 drużyną w tabeli trzeba wygrywać.
PS Zastanawiam się też nad czystą 2 po 2,89 w meczu AC Milan - Lazio,ale może ktoś inny się wypowie w tym temacie?
⛔ 1:1 ???? Inter, szkoda że drużyna Spal nie wygrała tego meczu
 
L 37

lalala23

Użytkownik
PS Zastanawiam się też nad czystą 2 po 2,89 w meczu AC Milan - Lazio,ale może ktoś inny się wypowie w tym temacie?
Kurs na Lazio bardzo kuszący do zagrania, Milan ostatnie mecze punktował, ale to nadal nie jest zespół na takim poziomie jak każdy myślał przed sezonem po tych transferach. Lazio pod wodzą Inzaghiego gra świetną piłkę i jak dla mnie te kursy na Lazio są przesadzone, dodam również, że na mecz z Milanem ma być gotowy Immobile, według włoskich mediów ma rozpocząć na ławce, ale to i tak daje kolejny argument, że grać Lazio po takim kursie się opłaca.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Meczów sobotnich niestety nie było dane mi oglądąć, ale tak przeglądam sobie informację i widzę, że &quot;ciekawie&quot; było w Weronie, gdzie błysnął Cacciatore.
957364819002380289
Zdaje się, że kategoria dzban roku 2018 już przyznana, ciekawe teraz ile meczów kary. Ale fani calcio od razu pewnie przypomnieli sobie gest Jose Mourinho ;)
VS

SPAL - Inter
Typ: Inter @ 1,65 Totolotek
Czas przełamać złą serię Interu. Owszem nie grają rewelacjnie, ale ileż można? SPAL trzeba pokonać, TOP4 odjeżdża. W prywatnych rozmowach z grac45 nawet mu wspominałem, że Inter nie da rady dotrzymać kroku w walce o scudetto, trochę się potwierdza póki co, ale czas wreszcie coś wygrać. Bo grudzień - styczeń fatalny czas dla Interu. Wzmocnienia uczynili, ale nawet nie gram ich dlatego. Liczę przede wszystkim na Icardiego i Perisica, no bo na kogo liczyć jak Inter ma wygrywać? Ten duet musi zapewnić im dziś wygraną. SPAL beniaminek najlepszyy w tym sezonie, ale to jednak nie ten poziom jeszcze.
Po prostu moim zdaniem Inter musi za wszelką cenę ten mecz wygrać. Ciężko nawet jakoś rozsądnie uargumentować ten typ, ale po prostu tutaj liczę na przełamanie. To już 6, a nawet 8 meczów bez wygranej licząc remis z Pordenone gdzie karne dopiero zdecydowały! Ostatnia wygrana 3 grudnia 5:0 z Chievo! Szok, co Inter odwala.
Skład optymalny na dziś w Interze, ale mógłby coś zamieszać Spaletti, np taki Candreva zasłużona ławka, Brozović to samo, bo ileż można oglądać nudny Inter z przodu... Candreve bym zastąpił Ederem, chociaż też jak się spojrzy na tą ławkę Interu to nie ma tam za bardzo alternatyw, ten Eder też taki z musu, wiadomo prochu nie wymyśli. Po przerwie może Rafinha zadebiutuje?
Takie 2:0 dla Interu, Icardi doppietta?
dodam również, że na mecz z Milanem ma być gotowy Immobile, według włoskich mediów ma rozpocząć na ławce, ale to i tak daje kolejny argument, że grać Lazio po takim kursie się opłaca.
Simone na konferencji prasowej powiedział, że Immobile zostaje w Rzymie, ma być gotowy dopiero na mecz Coppa Italia z Milanem notabene za kilka dni.
957234640825315329
Ale siła uderzeniowa Lazio i tak ogromna, Luis Alberto i Sergiej Milinković Savić dwa kozaki, do tego Felipe Anderson błysnął w meczu z Udinese golem i asystą.
Też skłaniam się ku opcji, że Lazio swoją fantazją i polotem może tutaj wygrać.
Teraz rodzi się pytanie, warto Lazio grać dziś czy możę opcja z bramkami? Hm Lazio najwięcej strzela w całej Serie A. Jakieś propozycje?
 
pastore07 231

pastore07

Użytkownik
VS

SPAL - Inter
Typ: Inter @ 1,65 Totolotek
Czas przełamać złą serię Interu. Owszem nie grają rewelacjnie, ale ileż można? SPAL trzeba pokonać, TOP4 odjeżdża.
Czyli całkiem podobnie przeanalizowaliśmy mecz Interu, więc pewnie przegrają ;)
Ja chyba postawię na Lazio, bo to po prostu lepiej poukładana drużyna. Milan mnie jakoś nie przekonuje. Gattuso oddałby życie za ten klub, ale nie pasuje na pierwszego trenera. Nie widzę tam pomysłu na grę, a większość letnich transferów nie pokazuje tego co od nich oczekiwano. Kurs kusi, trochę zresztą już zaczął spadać.
Raczej nie spodziewam się niespodzianek w meczach Fiorentiny i Napoli, ale nie opłaca się tego grać. Delikatnie kusi mnie rzucić coś na X2 w meczu Roma - Sampdoria (na Fortunie 3,05).
 
ingler 17,9K

ingler

Użytkownik
ROMA - SAMPDORIA
godz. 20:45

Zacznę od tego iż kurs na Romę (1.4) oscyluję w kierunku jedynie kpiny.Już pomijam środowy remis właśnie tych drużyn i bramkę w doliczonym czasie ,ale mówię tu o drużynie ,która w ostatnich 5 meczach zdobyła 3 punkty strzelając 4 bramki.To są fakty jak i ten iż Roma u siebie wygrała ostatnio równie skromnie ,również rzutem na taśmę (połowa grudnia z Cagliari).Ktoś powie,że Sampdoria kuleję na wyjazdach ,to co powiedzieć o formię Romy? Zatem gospodarzę mają ciśnienie ,, bo u siebie,, ,ale goście też czują cały peleton drużyn za plecami.Nie zamierzam typować tu zwycięzcy -wolę iść na golę i pojedynek Dżeko vs Quagliarella (chociaż sprzeczne widzę informację na temat występu snajpera Sampy).
Typ: bts i over 2.5 za 1.98 w Fortuna ⛔
 
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
7Fabio ostatnio opuszczał boisko z jakimś urazem, więc podejrzewam że będzie problem z kreowaniem sytuacji. Fabio to nie tylko gole ale też dobre utrzymywanie się przy piłce kiedy trzeba odciążyć formacje defensywa. Roma pomimo dużej determinacji i nie najgorszej skladnosci akcji nie punktuje. Postawa ekipy z Olimpico najpewno musi ulec poprawie bo kolejne punkty stracone w domu mogą okazać się kluczowe w decydujących rozstrzygnięcia sezonu. Głośno mówi się o odejściu Edwina kto wie jak to się przełoży na dzisiejszy skład Rzymian. Typuje Roma więcej różnych do przerwy i to samo robię w meczu Interu. Kursy poborem z forbet.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom