>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Najlepszy bukmacher internetowy

kiler86 5

kiler86

Użytkownik
Mi się dobrze gra w Fortunie, kursy nie najgorsze, chociaż czasem brakuje pewnych wydarzeń w ofercie.
Dla początkującego gracza w sama raz. Strona też chodzi płynnie, awarie są rzadko.
 
majorcom 0

majorcom

Użytkownik
Szukam lepszego buka na PLN z dobrymi kursami na remisy piłkarskie, bo UNIBET nie zawsze daje wszystkie mecze z pierwszych lig np. serbia, arabia saudyjska czy białoruś.
odpadają buki z Polskim podatkiem ????
ale chyba lepszego nie ma od bet365 który już w Polsce nie działa ????
 
lis-pustyni 0

lis-pustyni

Użytkownik
Panowie nie grałem przez neta od tego zamieszania z bukami (zagranicznymi).
Jak jest teraz z Unibetem? Jest &quot;legalny&quot;?
Z przelewami bez problemu? Ciekawe czy pokasowali konta u trzeba od nowa zakładać czy wszystko po staremu?
 
cortezz 0

cortezz

Użytkownik
Ja natomiast proponuje zacząć od legalnego buka, żeby nie przyzwyczajać się bardzo do tych z którymi sprawa jest nie jasna według prawa. Jak wiadomo to prawo ciągle się rozwija, szkoda żeby ktoś początkujący przyzwyczaił się do funkcjonowania strony nielegalnego buka a potem ktoś zabiera mu do niego dostęp.
GL.
 
M 0

matin83

Użytkownik
Niech chociaż 1 osoba napisze uczciwie, która od lipca zarabia w polskim buku.
Wg mnie nie jest to możliwe z 12% podatkiem..
Nawet nie chce mi się tego liczyć, ale wg mnie :
potrzeba skuteczności typów na poziomie 60% żeby przy kursach 2,0 wychodzić na zero...
Żeby zarobić 20% wkładu trzeba mieć skuteczność typów 70%
Zanim ktoś napisze o obstawianiu amatorsko, czy dla frajdy zakładów bukmacherskich w polskich bukach niech przejrzy skuteczność typerów z naszego forum i niech zda sobie sprawę, że zainwestowane pieniądze w polskiego buka lepiej przeznaczyć na cukierki dla biednych dzieci, a nie karmić pazernych lobbystów i polityków.
AMEN
Żeby nie było off-topa :
Ja grałem tylko w Bet-at-home i strona działa średnio, ale bynajmniej nie ma problemu z wpłatami/wypłatami. Kursy praktycznie identyczne jak w polskiej Fortunie, choć pewnie znalazłyby się gdzieś lepsze.
 
L 0

loli714

Użytkownik
Jak dla mnie najlepsza jest fortuna. Nigdy nie mialem problemu z wplata czy wyplata. Przewaznie kupony puszczam z telefonu i dla mnie wszystko jest mega czytelne. Kursy interesujacych mnie meczy takze ok
 
Do góry Bottom