>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

WYBORY Najlepszy Typer/Znawca 2017

xsebax 781

xsebax

Forum VIP
Cześć,
Wybieramy najlepszego typera, znawcę w roku ubiegłym, a więc 2017. Osoba, która posiada największą widzę sportowo-bukmacherską i chętnie się nią dzieli.
Głos oddać może każdy user zarejestrowany na forum. Jedna osoba może oddać wyłącznie jeden głos. Ankietę zamykamy 12 lutego 2018r.
Dla najlepszej trójki przygotowaliśmy małe bonusy.
1 miejsce - 100 PLN
2 miejsce - 50 PLN
3 miejsce - 50 PLN

Spośród osób, które oddadzą głos oraz w komentarzu, uargumentują swój wybór wylosujemy jedną, która otrzyma od nas 50 PLN. Tej nagrody nie mogą wygrać nominowani w głosowaniu.
Nagrody wypłacane będą na Skrill.
Traktujemy to jako formę zabawy, dlatego wszelkie próby oszustwa czy wykrycie nachalnego zachęcania userów do oddania głosu na daną osobę będą karane.
Z góry dziękujemy wszystkim za udział. Niech wygrają najlepsi z najlepszych ????
Administracja
 
I 16

idziol91

Użytkownik
Grac45 - bardzo duża wiedza o Serie, dobrze uzasadnione typy, no i te truskaweczki na torcie z meczów towarzyskich na live (szkoda tylko, że tak rzadko). Polecam użytkownika. ????
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Odkąd sięgam pamięcią interesuje się pilką nożną. Nie dość, że uwielbiam pograć w wolnej chwili to również samo oglądanie sprawia mi wiele radości. Do niedawna Oglądałem tylko najpopularniejsze ligi europejskie. Natomiast dzięki chłopakom majekx oraz qowalsky6 zafascynowałemm się również liga australijską. Aktywnie wypowiadają się w temacie A-League 2017/2018. Znają się na rzeczy. Przez to, że połknąłem tego bakcyla to mogę pogłębiać swoją wiedze na temat ligi australijskiej, w której skądinąd mamy jakieś polskie akcenty. Tak się świetnie składa, że mam taką pracę, w której mogę sobie od czasu do czasu pooglądać te mecze które są wcześnie rano. Tymbadziej, że na aplikacji STS są transmitowane wszystkie ligowe spotkania w dobrej jakości.
Przede mną był trudny wybór ale jednak padło na qowalsky6 ponieważ sporadycznie widziałem, że pisał również dobre analizy w naszej ekstraklasie ????
Pozdrawiam i obyście chłopaki robili to co robicie również w 2018 roku
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Co tu dużo gadać, ludzi, którzy zasługują na wyróżnienie jest kilku, ale po eliminacji pozytywnej na placu boju pozostało 2 kolegów: majekx i Psychosocial. Majekx udziela się ze mną w Australii, poświęca na to swój czas i środki, dodatkowo pracuje w Ameryce Pd i na pewno zasługuje na Wasz głos. Podobnie jak i kolega Psychosocial, bez którego nie ma praktycznie typów i dyskusji w dziale Irlandia ( i jej Pn części ofc ). Mało tego, czyni dobrą robotę od lat i dlatego mając jeden głos oddam go na Psychosociala, mając także ogromną nadzieję, że inni użytkownicy docenią skromność i zaangażowanie majekxa. Panowie, po prostu nie zapomnijcie proszę o wspomnianych jegomościach, którzy pracują tu pro publico bono.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
B 243

bede1991

Użytkownik
Tomek80 - typy z koszykówki i nie tylko na mega skuteczności, zawsze sprawdzam każdy typ nawet jak nie miałem okazji zagrać i ogólnie rzecz biorąc - chapeus bas!
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Wielu wyżej wymienionych użytkowników to naprawdę wielcy eksperci w temat bukmacherskich. Dla mnie Maćko to przykładowo najlepszy typer jakiego znam. Od jakiegoś czasu podaję dużo mniej typów i nie ma już swojego własnego tematu, ale to nadal gość, który posiada ogromną wiedzę na temat tenisa, ręcznej czy darta. W czasach, gdy mnie osobiście nie szło w bukmacherce to jego typy utrzymywały mnie &quot;przy życiu&quot;. El Nino również znajdywał fantastyczne niespodzianki na angielskich boiskach, ale odkąd poszedł do działu VIP to idzie mu to trochę gorzej. Robson United, Ibis czy Gucci również zaslugują na wyróznienie, ale w tym roku jak dla mnie typerem roku jest psotnick. Przez cały rok prowadził sumiennie temat, w którym ciągle jest zielono. W Snookerze jest ekspertem, ale również typy z innych sportów wychodzą mu super. Jak dla mnie typer jakich mało i moim zdaniem on najbardziej zasługuję na tytuł typera roku.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Zagłosowałem na psotnicka.
Głównym powodem jest oczywiście snooker, na którym psotnick świetnie się zna. Jest to dość trudny sport do obstawiania, jest sporo niespodzianek i psotnick potrafi często takie niespodzianki wyłapywać. W dziale snookera robi kawał dobrej roboty.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Przyznam, że długo się wahałem, na kogo oddać swój głos. Z racji, że gównie interesuję się piłką chciałem na tą dziedzinę oddać swój głos, tu moimi faworytami byli majekx , qowalsky6 , robson1416 , ibis i robson-united , jednak nie sposób nie docenić też innych dyscyplin, w których inni się mocno udzielają i tak psotnick (dark i snooker), sumada90 (zimowe i kolarstwo) czy macko18 (tenis, ręczna), a głos oddałem na gucci-mane , tak jak i pozostali przeze mnie wymienieni posiada ogromną wiedzę na temat sportu, który typuje, a mianowicie NFL, jednak tu oprócz typów zaważyły jego merytoryczne analizy, które dodaje do większości swoich typów, solidnie prowadzi swój temat w VIP-ach od dłuższego czasu. Tak jak i w przypadku wyboru moderatora tak i tu ogromny szacun dla wszystkich kandydujących to tego tytułu, na nagrodę na pewno zasługuje więcej osób, ale głos mam jeden, który oddałem jak wyżej.
 
kreatywnie 1,6K

kreatywnie

Użytkownik
Swój głos oddałem na Majekx, ze względu na rzetelną pracę w dziale odnośnie Ameryki Południowej oraz Australii. Cenię sobie również dojrzałość wraz z wysoką kulturą osobistą.
Trochę mi smutno, że moja skromna osoba nie widnieje na liście, ale nie czuję urazy, żeby nie było :p
Każdemu użytkownikowi życzę dalszych sukcesów oraz to co najważniejsze czyli czerpania radości z zamiłowania do typowania ????
Kreatywnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
verno 465K

verno

Znawca - Hokej
Niestety ale pod koniec roku straciłem rangę znawcy przez nieaktywność i dlatego mnie tutaj nie ma a jestem pewien że od głosów na mnie maszyna by &quot;rozdupiła&quot; jak to powiedział Mateusz Banaszkiewicz z Kabaretu Młodych Panów ale tak na poważnie to oddaję głos na @Robsona1416 za cały wkład w temacie Ekstraklasy. Pozdrawiam.
PS. 50zl wydam na pizze dzięki (͡° ͜ʖ ͡°)
 
maite-radar 22,9K

maite-radar

Użytkownik
(...) Ja jednak pochylę się nad osobą, którą szanuję bardzo za wykonywaną robotę, bo dzięki niemu zainteresowałem się nieco niszowymi dziedzinami bukmacherki, a miniony rok był bardzo owocny dzięki niemu. Mowa o enrico, który formalnie jest ekspertem od działu lekkoatletycznego. Z pewnością jego zasługi w tej materii były także spore, ale mój respekt (podobnie jak mod abrexas) zebrał dzięki konkursowi transmitowanemu rokrocznie przez telewizję publiczną w maju. Liczę, że w wykonaniu całego działu tegoroczna edycja będzie równie udana jak poprzednie, a jestem wręcz przekonany co do tego, że w wykonaniu enrico właśnie taka będzie i to na niego oddałem swój głos.
Nowy rok, nowy ja? Nie tym razem :rolleyes:
Konsekwentnie stawiam na tego samego człowieka co przed rokiem, mimo że zeszłoroczna Eurowizja do bardzo owocnych nie należała, sporo niespodzianek. Postanowiłem zacytować swoją argumentację sprzed dwunastu miesięcy, bo tylko mi argumentów przybyło - bardzo dobra skuteczność na londyńskich MŚ w lekkoatletyce, szkoda tylko że tak rzadko się na forum udziela ;) I nie obchodzi mnie to, że pewnie (podobnie jak rok temu) będę jedynym głosującym na tego pana, skuteczność w tym roku będzie znakomita. Szanuję wielu ludzi tutaj za swoją robotę, ale głosuję na enrico. Może inni mi to wybaczą ????
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Głos na psotnick . Wielka wiedza ze snookera, sportów walki ale i czasem się zjawi w dziale kolarskim pokazać, że ciągle trzyma rękę na pulsie (oby jak najczęściej Cię tam było widać ???? ). Temat prowadzony idealnie, a statystyk większość forumowiczów może tylko pozazdrościć.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Głos leci do psychosocial - jako jedyny stara się trzymać poziom o Irlandzkiej piłce. Do tego dobra skuteczność i fajne analizy sprawiły, że mój głos leci do niego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
bombi1945 14,6K

bombi1945

Użytkownik
Jako że interesuję mnie głównie piłka nożna i ją obstawiam w 90%, to mój głos może lecieć tylko w kierunku osoby trudzącej się analizami i typami z tejże dyscypliny. Karciarz, ibis, robson United, Grac45, to głównie między nimi starałem się wybrać tego szczęśliwca, na konto którego trafi mój cenny głos. ???? Za zainteresowanie mojej skromnej osoby i z kolejki na kolejkę co raz mocniejszą zażyłość z włoską Serie A, trafia on do kolegi Grac45.
 
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Konkurs na najlepszego Typera/Znawcę, więc staram się wyróżnić gościa który ma jednocześnie wielką wiedzę swojej działki (Znawca), ale też potrafi z tego przełożyć na skuteczne typy (Typer). Jest wielu userów których cenię za wiedzę, czasem też za typowanie, np @Macko18, gucci-mane , sumada90 , brodaty-zolw , ibis , kopytko1337 , majekx , psychosocial , qowalsky6
Ale mój głos idzie do robson-united , który chyba najpełniej wypełnia to połączenie znawcy z typerem. Jego analizy to czasem eseje, pisane świetnym jezykiem i z dużą wiedzą. I tylko szkoda że od paru miesięcy temat w Vipach zawieszony. Ale w działach ciągle aktywny, a przecież to co wcześniej też nie może być zapomniane.
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
xsebax 781

xsebax

Forum VIP
Najlepszym Typerem Roku 2017 na forum.bukmacherskie.com zostaje gucci-mane , na którego oddano 22 głosy! Gratulujemy! ????
Drugie miejsce zdobywa psotnick , trzecie psychosocial .
Gratulacje chłopaki i dobrych typów i trafnych analiz na rok 2018, dla całej trójki! ????
maite-radar zdobywa nagrodę dla usera, za uargumentowanie swojego głosu. Graty! ????

Prośba o wysłanie swoich adresów skrill na PW.
 
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dzięki za uznanie i głosy, graty dla pozostałych medalistów ale tez dla reszty typerów, bo wielu zasłużyło tak samo jak ci na pudle.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Do góry Bottom