>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

PORADNIK: Jak ominąć blokowanie stron

Status
Zamknięty.
S 0

szyman111

Użytkownik
Zmiana DNS wdg instrukcji nic nie daje. bet365 nie działa. Czyszczenie cache DNS nie pomaga.
Program Super Hide IP zmienia IP, ale nie działa internet na przeglądarce.
Cyberghost nie działa- ciągle jest ładowanie.
Co robić?
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Mam problem. Zmiana DNS nic nie daje. bet365 nie działa. Czyszczenie cache DNS nie pomaga.
Program Super Hide IP zmienia IP, ale nie działa internet na przeglądarce.
Cyberghost nie działa- ciągle jest ładowanie.
Co robić?
CyberGost to nie działa praktycznie od wejścia ustawy kiedy każdy się rzucił na niego :]
Musisz poszukać innego VPNa a są jeszcze takie, które dają spokojną grę w tym dedyki.
Lub serwer wykupiony :]
 
S 0

szyman111

Użytkownik
Mam problem. Zmiana DNS nic nie daje. Bet365 nie działa. Czyszczenie cache DNS nie pomaga.
Program &quot;Super Hide IP&quot; zmienia IP, ale nie działa internet na przeglądarce.
Cyberghost nie działa- ciągle jest ładowanie.
Co robić?
Zainstalowałem Tora. Okazało się, że nie da się zainstalować wtyczki adobe flash, a bez niej nie da się grać.
Jest jakiś konkretny vpn który działa na 100%? Jakiś sposób z którego gracie na bet365?
Ciągłe szukanie nowych vpn, instalowanie i odinstalowania bo nie działa i tak w kółko już mnie męczy... Szukam już 4 godziny i nic.
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Mam problem. Zmiana DNS nic nie daje. Bet365 nie działa. Czyszczenie cache DNS nie pomaga.
Program &quot;Super Hide IP&quot; zmienia IP, ale nie działa internet na przeglądarce.
Cyberghost nie działa- ciągle jest ładowanie.
Co robić?
Zainstalowałem Tora. Okazało się, że nie da się zainstalować wtyczki adobe flash, a bez niej nie da się grać.
Jest jakiś konkretny vpn który działa na 100%? Jakiś sposób z którego gracie na bet365?
Ciągłe szukanie nowych vpn, instalowanie i odinstalowania bo nie działa i tak w kółko już mnie męczy... Szukam już 4 godziny i nic.
Ty liczysz to w godzinach a ja to liczyłem w długich dniach :]
Dlatego nie każdemu leży aby dzielić się takimi informacjami ale zapewniam Cię, że są aczkolwiek nie są darmowe ale 20zł na miesiąc to nie jest jakiś duży wydatek.
Mogę Ci ewentualnie podać namiar na serwer z UK ale to trzeba zero dołożyć do VPNów.
Sprawdź na Nordzie parę lokalizacji, powinny działać jeszcze niektóre.
 
macb3t 0

macb3t

Użytkownik
Witam. Czy korzystał ktoś/korzysta z wbudowanego VPN w przeglądarkę Opera? Przetestowałem to dzisiaj i rzeczywiście bet365 ładuje się normalnie. Pytanie tylko, jak wygląda to od strony bezpieczeństwa? Pozdrawiam.
 
G 83

geo5

Użytkownik
Witam. Czy korzystał ktoś/korzysta z wbudowanego VPN w przeglądarkę Opera? Przetestowałem to dzisiaj i rzeczywiście bet365 ładuje się normalnie. Pytanie tylko, jak wygląda to od strony bezpieczeństwa? Pozdrawiam.
- ta konfiguracja jest bezpieczna
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Witam. Czy korzystał ktoś/korzysta z wbudowanego VPN w przeglądarkę Opera? Przetestowałem to dzisiaj i rzeczywiście bet365 ładuje się normalnie. Pytanie tylko, jak wygląda to od strony bezpieczeństwa? Pozdrawiam.
Za długo na tym nie pograsz aczkolwiek do śledzenia ok.
 
wlkp1922 164

wlkp1922

Użytkownik
Dzis próbując zainstalować flash playera na smartfonie natknalem się na informacje jakoby przeglądarka internetowa Puffin takowego flesha posiada ale co ciekawsze przesyła ona informacje stronom podobno jakoby użytkownik znajdował się w USA. Czy dało by rade w ten sposób ominąć blokady ? Dodam tylko ze płatna ponoć jest ta przegladarka
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Jeśli w USA to jeszcze gorzej niż w PL bo sciagasz na siebie uwagę amerykańskich sluzb.
Chodzi o to żeby sobie dowolne IP wpisywać w zaleznosci od wymagan stron, które odwidzamy/własnego widzimisię
Zna ktoś program do tego zanim zapytam znajomego informatyka? Mój mowi, ze jest z tym więcej roboty niż się wydaje
 
macb3t 0

macb3t

Użytkownik
Dzis próbując zainstalować flash playera na smartfonie natknalem się na informacje jakoby przeglądarka internetowa Puffin takowego flesha posiada ale co ciekawsze przesyła ona informacje stronom podobno jakoby użytkownik znajdował się w USA. Czy dało by rade w ten sposób ominąć blokady ? Dodam tylko ze płatna ponoć jest ta przegladarka
Przecież Puffin jest darmową przeglądarką, sam ją mam zainstalowaną i korzystam.
 
macb3t 0

macb3t

Użytkownik
Jeśli bet365 po wpisaniu nazwy użytkownika i hasła wyświetla komunikat, że nie rozpoznaje użytkownika, to czy to jest wina złego VPN-a?
 
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
Jest jeszcze jakaś opcja poza wcześniej wymienionymi? Zmienione DNSy, czyszczone, nic. Używam VPNa, nic. Co prawda jestem w stanie wejść na Unibet przez przeglądarkę TOR, ale potrzebuję łączyć się jednocześnie poprzez VPN, a chwilowo mam problem, jak to zrobić. Jakieś sugestie?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom