>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Marathonbet

R 94

ronniebarca

Użytkownik
Witam, mam troche pieniedzy na tym bukmacherze, i teraz chcialem zapytac, jak moge je wyplacic? W dostepnych opcjach mam tylko bank transfer, wczesniej byl chyba tez netlleter tak? Czy przelew bank transfer bedzie tu jakims problemem? I jeszcze chcialem powiedziec ze konto oczywiscie bylo zakladane tam przed zmiana ustawy hazardowej.Zawsze rowniez wplacalem tam pieniadze tylko przez skrilla.Dzieki za jakiekolwiek odpowiedzi
 
M 44

mazitbg

Użytkownik
Witam, mam troche pieniedzy na tym bukmacherze, i teraz chcialem zapytac, jak moge je wyplacic? W dostepnych opcjach mam tylko bank transfer, wczesniej byl chyba tez netlleter tak? Czy przelew bank transfer bedzie tu jakims problemem? I jeszcze chcialem powiedziec ze konto oczywiscie bylo zakladane tam przed zmiana ustawy hazardowej.Zawsze rowniez wplacalem tam pieniadze tylko przez skrilla.Dzieki za jakiekolwiek odpowiedzi
W jakiej walucie masz to konto ? Jak w PLN to tylko bank obecnie, w EUR masz też eco payz dostępny.
 
johnnygangsta 68

johnnygangsta

Użytkownik
Witam mam takie pytanie wpłacałem do tego buka pieniądze karta płatnicza visa czy w ten sam sposób mogę wypłacić pieniądze?czy nasz kochany rzad nie będzie mi blokował konta albo coś w tym rodzaju ??
 
anzu 0

anzu

Użytkownik
Witam mam takie pytanie wpłacałem do tego buka pieniądze karta płatnicza visa czy w ten sam sposób mogę wypłacić pieniądze?czy nasz kochany rzad nie będzie mi blokował konta albo coś w tym rodzaju ??
jak uda Ci się wypłacić na karte visa to daj znać
 
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Dopiero niedawno zacząłem przygodę z tym bukiem, po bardzo długim okresie z Bet365 i Unibet. Po tym czasie nachodzi mnie taka myśl, że to chyba najlepszy bukmacher na rynku. Świetny live, dobre kursy, dużo rynków itd. Aż jestem w szoku. Co prawda Bet365 jest najlepszy pod względem intuicyjności i samego software, ale tak czy siak dla mnie to zastałem to wielka niespodzianka in plus.
 
dymultra 53

dymultra

Użytkownik
Nie tylko zwycięzców.Byłem u nich na minusie,grałem za drobne po parę dolarów,raz trafiłem kurs nieco ponad 3.0 za 10 dolców i natychmiast zlimitowali mnie do półtora dolara,mimo że miałem u nich plecy z jakieś 100 dolców.Po kilku następnych zakładach limit do 0,01$ i praściaj!W tym buku najlepiej od razu puścić petardę ,ile firma pozwoli i spadówa,bo limit gwarantowany.Buk świetny,zgoda,gdyby nie limity...
 
H 32

hortex

Użytkownik
Support Ci poda. Mam ważne pytanie dotyczące wypłat na Ecopayz, znajomy mnie poprosił o jego zadanie, gdyż nie ma tu konta. Otóż dwie ostatnie wypłaty Marathonbet mu nie zrealizował tłumacząc się, że wdrożył dodatkowe procedury je sprawdzające przed wypłatą i musi ciut więcej na nie poczekać (do tej pory wypłacał na Ecopayz w minutę, dwie max, teraz czeka już drugi dzień). Czy ktoś miał tak samo? Ile takie coś może trwać? Dodam, że konto miał weryfikowane, pisał mi że nawet dwa razy. Konto zweryfikowane ma też na Ecopayz.
 
T 0

tornado21

Użytkownik
Wczoraj wyplacalem i minute to trwalo, a konta nie mam zweryfikowanego wiec znajomy albo za duzo wygral/wyplacal w ostatnim czasie, albo weryfikuja dodatkowo wybranych
 
J 0

justin146

Użytkownik
Witam, dostałem limit na marathonbet 1 euro wlasciwie nie wiem dlaczego bo za duzo nie ugralem, duzymi stawkami nie gralem, surebety tez nie wchodza w gre a mimo to dostalem wlasciwie bana. Teraz tak czy ktos moze podpowiedziec mi w dwoch kwestiach a mianowicie :
1. Mam pewne podejrzenia bo gralem niepelnymi stawkami czyli nie 10 euro tylko 9,72 to moglo zaniepokoic buka ze gram jakies surebety. Drugie podejrzenie ze gralem zaklady zwiazane z pewnymi pomylkami buka lub zawyzonymi kursami. To sa moje domysly mial ktos podobna sprawe lub problem prosze o kontakt.
2. Chcialbym w zwiazku z tym otworzyc drugie konto na marathon i czy ktos moglby mnie troche poprowadzic i podpowiedziec bo mam kilka pytan to rowniez prosze o kontakt byc moze moje spostrzezenia tez sie komus przydadza.
Z gory dziekuje i no coz pomagajmy sobie w tych trudnych czasach ???? !!
 
M 150

mattanderson

Użytkownik
Witam, dostałem limit na marathonbet 1 euro wlasciwie nie wiem dlaczego bo za duzo nie ugralem, duzymi stawkami nie gralem, surebety tez nie wchodza w gre a mimo to dostalem wlasciwie bana. Teraz tak czy ktos moze podpowiedziec mi w dwoch kwestiach a mianowicie :
1. Mam pewne podejrzenia bo gralem niepelnymi stawkami czyli nie 10 euro tylko 9,72 to moglo zaniepokoic buka ze gram jakies surebety. Drugie podejrzenie ze gralem zaklady zwiazane z pewnymi pomylkami buka lub zawyzonymi kursami. To sa moje domysly mial ktos podobna sprawe lub problem prosze o kontakt.
2. Chcialbym w zwiazku z tym otworzyc drugie konto na marathon i czy ktos moglby mnie troche poprowadzic i podpowiedziec bo mam kilka pytan to rowniez prosze o kontakt byc moze moje spostrzezenia tez sie komus przydadza.
Z gory dziekuje i no coz pomagajmy sobie w tych trudnych czasach ???? !!
gościu dostałeś limit 1 euro to dokładaj na to co chcesz zagrać po 50 razy po to 1 euro i nie płacz. poczekaj tylko między zakładem jakieś 2 minuty, troche czasu ci sie zejdzie, ale jak jesteś poważnym graczem to tak sie robi
ja mam limit na 10 euro, ale dokładam i w zasadzie nie widze problemu, nawet po 200 euro w ten sposób idzie zagrać nieraz
 
Do góry Bottom