>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 17.01.2018 (środa)

Status
Zamknięty.
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na środę - 17. Stycznia
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
kamasutra10 531,9K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - AFC Championship U23
Godzina: 12:30
Spotkanie : Australia - Korea Płd.
Typ: Australia
Kurs: 2.65
Bukmacher : FORTUNA
Analiza :

Ostatnia kolejka rozgrywek w Gr. D. Sytuacja mocno skomplikowana gdyż 3 zespoły z szansami na awans. Szczególnie zagmatwali sobie piłkarski żywot Australijczycy którzy w poprzednim spotkaniu przegrali z Wietnamem 1:0....Nie oglądałem meczu , nie wiem w jaki sposób tego dokonali ale faktem jest że mając 76% posiadania piłki oddali 4 celne strzały przy 6-ciu przeciwnika i zeszli pokonani tracąc gola w 72 min. Dlatego chcąc być pewnym awansu muszą to spotkanie wygrać ( 3pkt. - 3:2 br.).Jak zapowiedział coach drużyny Ante Milicic nie bedzie on zmieniał stylu ani filozofii gry mimo tej porażki i będzie dalej dążył do założonego celu jakim jest awans z grupy.

“We won&#39;t change our approach based on a situation or the opposition,” said the Australian coach. “What we’re trying to do at this championship is we want to maintain a distinct playing style along with the senior national team.
“We will approach it in the same way, maybe we will look at the line up again and what we can do for recovery and how players feel. But there will be no change with our approach and mentality. We’ll continue going down that path.”
W moim odczuciu &quot;Kangury&quot; mają ku temu sposobność gdyż nie są zespołem gorszym od rywala a sytuacja w jakiej sie znaleźli zdeterminuje ich poczynania. Liderująca w gr. Korea Płd. ( 4 pkt. - 2:1 br. ) może zadowolić się remisem by zagrać w następnej rundzie , fakt ten zapewne wpłynie na styl gry i taktykę zespołu. Ostrożna gra w obronie kosztem gry ofensywnej zdaje się być dobrym rozwiązaniem z ich strony , do ewentualnej utraty gola , co oczywiście zmieni styl gry.
W obydwu drużynach nie narzeka się na kontuzje , nie grozi też żadnemu z piłkarzy pauza za kartki , tak więc przystępują do tego ważnego pojedynku w pełnych składach.
Nieoczekiwanie karty w tej rozgrywce będzie rozdawał również pogromca &quot; Kangurów&quot; - Wietnam ( 3pkt. - 2:2 br.). Gra on z najsłabszą w gr. Syrią i ewentualne zwycięstwo pogrzebie jedną z wyżej wymienionych ekip.
Reasumując stawiam na ekipę Australii , kibicuję jej od początku turnieju z racji lekkiego zainteresowania ligą australijską , uważam że gra w tej drużynie kilku ciekawych , utalentowanych zawodników takich jak George Blackwood ( Adelaide) , Trent Buhagir ( Central Coast Mariners) czy Joushua Sotirio ( Sydney Wanderers) i wraz z kolegami postawieni pod ścianą wyjdą z tych opresji zwycięsko.

http://www.the-afc.com/competitions/afc-u-23-championship/latest/news/group-d-matchday-three-preview
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Tenis - Australian Open
1:00
Simon Gilles - Carreno-Busta
Typ: Simon Gilles
1,77 w 1 x bet
Analiza:
Od razu rzuciła mi się ta para w oczy jak ją zobaczyłem, w niektórych bukach na początku faworytem nawet był Hiszpan. Moim zdaniem Francuz jest tutaj zdecydowanym faworytem meczu. Ledwo się zaczął rok, a on już przytulił turniej w Pune pokonując Cilica, Andersona czy Aguta.
SImona Gillesa o wiele bardziej cenię za karierę. Moim zdaniem w tym roku pokaże lepszą formę, bo poprzedni sezon można spisać na straty. Za to u Hiszpana widzę dołek, po 2 dobrych sezonach. Kto by przypuszczał, że Carreno-Busta wskoczy do top 10.
▶ZWROT
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
urbaneq 1,6K

urbaneq

Użytkownik
Dyscyplina: Snooker
Godzina: 20:00
Spotkanie : Higgins - McGill
Typ: McGill(-1.5)
Kurs: 4.7
Bukmacher : 1xbet
Analiza :

Trochę typ na nosa, Higgins niby ostatnio bardzo dobrze i regularnie grał, ale oglądając go czasami miałem wrażenie że to nie jest jakiś taki super poziom, sporo niedokładności jak na Johna się pojawiało, wiadomo że poniżej pewnego poziomu Higgins nie zejdzie, ale tez nie jest w stanie tak zdominować rywala jak dziś Osa. McGill bardzo róźnie i nieregularnie grywał ostatnio, potrafił pewnie wygrywać mecze z dobrymi graczami i przegrywać ze średniakami, ale ilekroć go oglądam to przekonuje mnie o tym, że zasługuje na top16. Uważam, że kursy na rudzielca są zawyżone zdecydowanie, stąd mój typ. Z fartem ;)
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
Dyscyplina: Tenis - Australian OPEN
Godzina: 09:00
Spotkanie: Dimitrov, Grigor - McDonald, Mackenzie
Typ: McDonald, Mackenzie + 1,5 seta
Kurs: 10,50
Bukmacher: Unibet
Analiza: Mackenzie McDonald przeszedł przez kwalifikacje jak burza, gdzie stracił tylko seta. Ma 22 lata i 178 cm wzrostu. Zalicza się do Next Generation pokolenia. Staty z pierwszego spotkania: https://ausopen.com/match/Mackenzie-McDonald-vs-Elias-Ymer-MS118?landing-tab=view-3 . Liczę iż Amerykanin nie da pograć Bułgarowi Dimitrovi i te 2 sety ugra. Start spotkania zapewne się opóźni bo będzie rozgrywane na głównym korcie Rod Laver Arena. Pozdrawiam
✅400
 
W 115

werg

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - 1.Cypr
Godzina: 16:30
Spotkanie: APOEL Nikozja - AEL Limassol
Typ:APOEL Nikozja
Kurs: 1,77
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Drugi w tabeli cypryjskiej ligi APOEL Nikozja z bilansem u siebie 7-0-1, zmierzy się z piątym zespołem AELem Limassol, którego gra wyjazdowa przedstawia się w następująco 4-3-2. Po odpadnięciu APOELu z Ligi Mistrzów ich forma na krajowym podwórku jest rewelacyjna i rośnie z meczu na mecz. W ostatnich ligowych potyczkach łatwo rozprawiają się ze swoimi rywalami aplikując im grad goli. W poprzedniej kolejce rozbili zespół z siódmego miejsca Doxa aż 0-8. Zespół AELu ma dobrą defensywę o czym świadczy tylko osiem straconych goli w dziewiętnastu potyczkach jest to wynik najlepszy w lidze. Z kolei ich ofensywa nie jest wybitna a mianowicie najgorsza, wśród zespołów z czołówki, to dwadzieścia dwie zdobyte bramki. W pierwszym meczu obecnego sezonu padł bezbramkowy remis, było to spotkanie po zakończeniu przygody gospodarzy z rozgrywkami w Lidze Mistrzów. Teraz nie pozostaje nic innego dla obecnego mistrza kraju jak skupieniu się na rozgrywkach na krajowym podwórku. Dla mnie faworyt tego meczu jest oczywiście zespół stołeczny i na nich stawiam a przekonuje mnie o tym ich forma i skupienie się już wyłącznie na rodzimej lidze, gdzie spróbują po raz szósty z rzędu zdobyć tytuł mistrzowski.
✅77
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Hiszpania
Godz: 19:00
Spotkanie Atletico-Sevilla
Typ: bts
Kurs 2.10
Buk Fortuna
Analiza: Atletico Madryt na własnym stadionie podejmowało będzie drużynę Sevilli. Gospodarze są zdecydowanym faworytem do zwycięstwa w tym spotkaniu jak i do awansu do kolejnej rundy tych rozgrywek. Na swoim stadionie gospodarze niezwykle rzadko traca punkty , nie poszło im w Lidze Mistrzów,ale teraz został im już tylko liga oraz puchar Króla. Gospodarze w ligowej klasyfikacji są na pozycji wicelidera i w tym sezonie ponieśli tylko 1 porażkę , widać że poukładali sobie wszystko od poprzedniego sezonu i grają futbol na prawdę na wysokim poziomie. Sevilla natomiast na wyjazdach gra niezwykle słabo, przegrywa co najmniej w co drugim spotkaniu ligowym jak i pucharowym. Goście nie lubią również występować na tym stadionie, od roku 2000 wygrali tylko 3 razy , zremisowali 6 i ponieśli 11 porażek. Atletico nie traci również bramek,ale wiemy jak przyjezdni grają z przodu , często trafiają do siatki swoich rywali , ale mają problemy z grą w obronie, traca za dużo bramek czego przykład mieliśmy między innymi w meczach w lidze mistrzów gdzie sevilla traciła mnóstwo bramek . Mam kilka typów na to spotkanie, postawiłbym na over w bramkach pomimo dobrej defensywy ekipy z Madrytu, oraz to iż oba zespoły strzelą bramkę.
✅110
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
L 195

Lewus_88

Użytkownik
Godzina: 1:00
Dyscyplina: Koszykówka
Mecz: Orlando Magic – Minnesota Timberwolves
Typ: Minnesota – 15,5
Kurs: 3,55
Bukmacher: Unibet
Analiza: Spotkanie zespołów w dwóch odmiennych formach. Gospodarze dzisiejszego spotkania, czyli Orlando Magic są w tym sezonie po prostu fatalni. Bez szans na play-offy, jedna wygrana na ostatnich 10 spotkań. Od 12 listopada rozegrali 31 spotkań z czego wygrali zaledwie 4. I jak na razie nie zapowiada się na żadną poprawę sytuacji w Orlando. Co innego Minnesota Timberwolves. Ostatnio są w gazie. Mają passę 5 zwycięstw z rzędu i zajmują trzecią pozycję w konferencji zachodniej. Każdemu swojemu rywalowi spuszczali porządny łomot, a każdy z tych rywali aspiruje do gry w play-off. To tylko świadczy o aktualnej świetnej formie Minnesoty. Myślę, że fakt iż grają dziś na wyjeździe w niczym im nie przeszkodzi i pewnie pokonają Orlando Magic.
⛔100
 
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Francja 1
Godz: 19:00
Spotkanie: Lille - Rennes
Typ: wygra Lille
Kurs: 2.15
Buk: fortuna
Analiza:
To będzie czwarty mecz w ciągu 10-ciu dni dla piłkarzy Rennes. Ponad połowa składu wystąpiła dotychczas we wszystkich trzech meczach w tym ich podstawowy napastnik Khazri, który i tak z powodu kontuzji prawdopodobnie nie zagra. Drugi ich najlepszy strzelec Mubele Ndonde również ma jakieś problemy i szansę na grę są znikome.
Obrońcy nie dość że sporo grali w ostatnim czasie to popełniali multum błędów co skutkowało stratą aż 11-stu bramek. W jutrzejszym spotkaniu jest wielce prawdopodobne że również będą mieli dużo kłopotów z zawodnikami Lille gdyż tak jak wspomniałem na początku będzie to ich czwarty mecz w ciągu 10-dniu. Na pewno tamte mecze będą mieli w nogach.
Lille na papierze jest to drużyna na europejskie puchary. Dobrze się stało że z końcem roku pożegnali się z Bielsą któremu już chyba kompletnie szajba odbiła. Kiedyś wybitny trener, ostatnio wydaje się jakby brakowało mu piątej klepki. Nowy trener Galtier w swoim debiucie ligowym w weekend wygrał na wyjeździe z Caen 1-0. Wcześniej w pucharze pokonali Le Mans również na wyjeździe 4-2. Czas się przywitać ze swoimi kibicami najlepiej zwycięstwem nad zmęczonym zespołem Rennes.
Zespół Rennes 9 listopada przejął Lamouchi i mimo że debiut nie był okazały bo przegrana ze Strasbourgiem 1-2 to jednak w trzech kolejnych meczach zespół odnosił zwycięstwa. Prawdopodobnie zadziałał kolejny raz efekt nowej miotły. Jednak im więcej treningów przeprowadzali z trenerem tym gorzej drużyna się prezentowała. Nagle zremisowali z fatalnym w tamtym okresie Metz 1-1 i to szczęśliwie strzelając wyrównująca bramkę w ostatnich minutach. Po tamtym spotkaniu w kolejnych trzech meczach ligowych doznali trzech porażek. Miejmy nadzieje że jutro będzie podtrzymana ta seria podtrzymana.
Jeszcze taka mała statystyka na koniec. Piłkarze Rennes nie wygrali na stadionie w Lille od ponad 50-ciu lat. W tym czasie doznali 18 porażek i 12 remisów.
Mam nadzieje że uwolnieni od rządów wariata Bielsy piłkarze w końcu pokarzą pełnię swoich możliwości i ruszą w pościg za górna połówka tabeli.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dyscyplina: Hokej NHL
Godzina: 1:00
Spotkanie: NY Islanders - New Jersey Devils
Typ: NY Islanders
Kurs: 2,71
Bukmacher: eFortuna
Analiza:
Ostatnio nie idzie mi NHL, chyba wyszedłem z wprawy ???? Dzisiaj jednak konsekwentnie kontynuuje swój plan. Kolejne spotkanie z udziałem NY Islanders, ale tym razem gram w ich kierunku, ponieważ pomimo dużych braków kadrowych poradzili sobie całkiem nieźle z ekipą z Montrealu. Dzisiaj podejmują u siebie New Jersey Devils - zespól uplasowany na podobnym miejscu w tabeli co gospodarze, ale w słabszej dyspozycji. Jedynie dwa punkty zdobyte w pięciu ostatnich starciach i niewiele (14) strzelonych bramek. Diabły z New Jersey są silną ekipą jeśli chodzi o delegacje, ale gracze z Nowego Jorku nie oddadzą łatwo skóry na własnej tafli. Można powiedzieć, że są w czołówce jeśli chodzi o spotkania domowe. Co ciekawe - gospodarze podejmowali u siebie dzisiejszego rywala 07.01 tego roku, czyli nieco ponad tydzień temu i wygrali to spotkanie 5:4 w dogrywce. Myślę, że dzisiaj będzie podobnie, lecz w podstawowym czasie tym bardziej, że ekipa z Nowego Jorku zdecydowanie ma patent na Diabły co pokazuje historia bezposrednich spotkań, gdzie na 20 spotkań Islandersi wygrali aż 16! Powodzenia!
⛔100
 
astomas 60

astomas

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Australian Open
Godzina: 2:30
Spotkanie: Denis Shapovalov - Jo-Wilfried Tsonga
Typ: 1 set/spotkanie - Denis Shapovalov/Denis Shapovalov
Kurs: 3.05
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Witam serdecznie. Chciałbym zaproponować Wam typ z tenisa ziemnego, z turnieju na kortach twardych w Melbourne. Denis Shapovalov zajmuje obecnie 50 miejsce w rankingu ATP. Jest to młody zawodnik (18 lat), najlepsze lata gry zapewne ma dopiero przed sobą. Poprzedni sezon był najlepszy w jego karierze. Na nawierzchni twardej (pomińmy inne w tej analizie) jego bilans wynosił 24-9. Całkiem niezły, jak na takiego młokosa, który dopiero zaczyna swoja przygodę z tenisem. Pokonał mi.in. takich zawodników jak Rafael Nadal, Juan-Martin Del Potro czy Adrian Mannarino. W pierwszej rundzie Australian Open zmiótł z kortu innego obiecującego tenisistę, jakim niewątpliwie jest Stefanos Tsisipas (6:1 6:3 7:6). Jego jutrzejszy przeciwnik, zajmuje obecnie bardzo wysokie 15 miejsce w rankingu ATP. Trzeba jednak zaznaczyć, że w ostatnim czasie większość meczów wygrywa przede wszystkim w hali. Na kortach, które nie są zadaszone, prezentuje się powiedzmy średnio. Gra bardzo nierówno. Często popełnia dużo niewymuszonych błędów. Dużo będzie zależało od jego dyspozycji. Biorą pod uwagę kurs na to wydarzenia, myślę że w tej sytuacji warto zaryzykować na jego przegraną w pierwszym secie oraz w całym meczu. Jak dotąd obaj panowie spotkali się na korcie tylko raz. Co ciekawe miało to miejsce również w drugiej rundzie wielkiego szlema, mianowicie w US Open. Denis Shapovalov wygrał wtedy 6:4 6:4 7:6. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby powtórzyć ten wyczyn.
⛔100
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina: 03:00
Mecz: Denver Nuggets - Dallas Mavericks
Typ: Dallas +6,5
Kurs: 1,84
Bukmacher: Unibet
Analiza: Dallas jest w lepszej formie. Denver przegrali kilka ostatnich spotkań, bardzo nieprzewidywalny zespół. Mavericks wygrali ostateczni mecz z Nuggets i jestem zdania że jutro powalczą o podobny rezultat. Nuggets dopuszczaja rywali do wielu punktów, a Dallas bazując głównie na ataku powinni to wykorzystać. Pierwszy sklad i rezerwowy dobrze wywiązują się ze swoich obowiązków, poza tym mają bardzo trenera ktory jest w stanie dobrze ułożyć zespół widzę większe argumenty po stronie gości, rzuty dystansowe czy wjazdy pod kosz.
✅84
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Dyscyplina: Kolarstwo - Tour Down Under
Godzina: 1:30
Spotkanie: Simon Clarke - Michael Valgren
Typ: Simon Clarke
Kurs: 1,57
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Rundy, gdzie będzie podjazd (2,8km / 7,6%) (profil w dziale). Wystarczy, żeby w generalce porobiły się luki. Clarke jest niby przeznaczony przez Cannondale na lidera na ten wyścig. Niby bo u zielonych to nigdy nie wiadomo kto jest kim i kto na kogo jedzie. Tak czy inaczej to Australijczyk mi pasuje do tego etapu, hopki na których powinien sobie dobrze poradzić. Do tego jedzie u siebie, a gospodarze tutaj mocno się zaginają, bo w sumie to jedyna okazja, żeby pokazać się w ojczyźnie.
Valgren potrafi również podjeżdżać takie podjazdy ale on bardziej preferuje klasyki, a te się zaczną dopiero na wiosnę i w ostatnich latach tak szykował formę, żeby na belgijskich trasach być w formie. Z tego powodu Australię i początek sezonu traktował do tej pory na luzie i nie wydaje mi się, żeby w tym roku miało coś się zmienić. W ekipie mają Lu-Lu Sancheza, który jest stworzony pod takie etapy jak ten i raczej to on powinien próbować szczęścia.
⛔100
 
C 226,2K

czary-mary

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka
Godzina: 17:00
Spotkanie: Moskwa - PGE SKRA BEŁCHATÓW
Typ: PGE SKRA BEŁCHATÓW
Kurs: 4.35
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Jutro spotkanie dwóch wyrównanych ekip, a kursy niesamowicie rozbieżne. Dwie drużyny, które osłabiły się w stosunku do poprzedniego sezonu. W Moskwie nie ma już pierwszego wieloletniego rozgrywającego Sergieja Grankina, a także atakującego Bakuna. W meczu z Belgorodem kontuzji doznał pierwszy przyjmujący rosyjskiej ekipy i motor napędowy nabijający punkty Jurij Bierieżko. Ciężko powiedzieć czy jutro zagra. Jeżeli nie jest to potężne osłabienie Moskwy. Obie drużyny bez wybitnej formy. Skra w naszej lidze, niby druga, ale strata do Zaksy przerażająca. Natomiast Dynamo zalicza jeden z najgorszych sezonów w ostatnich latach. Po katastrofalnym początku ligi, gdzie byli w ogonie tabeli, ich gra powoli ruszyła do przodu. Jednakże liga Rosyjska silna jak nigdy w tym sezonie. 6-7 zespołów, które spokojnie mogłyby walczyć z powodzeniem w LM. Do tego skład Dynama słaby jak nigdy. Po jakiś nieporozumieniach rozwiązano kontrakt z genialnym środkowym Kevinem Le Roux.
Co do Skry, to wiemy że potrafią zagrać świetny mecz jak np z Resovią, by potem zawalić kolejne spotkanie.
Skra ma koncie już dwie porażki w LM, nie mogą sobie pozwolić żeby zostać tak daleko w tyle. Tutaj trzeba walczyć o pełną pulę. Lot do Moskwy plus minus 2h z Warszawy, więc o zmęczeniu nie może być mowy.
Porównanie składów:
Moskwa - PGE SKRA BEŁCHATÓW
atak : Krugłow - Wlazły
rozegranie : Antipkin - Łomacz
przyjęcie : Markin, Berieżko, Kooy - Ebadipur, Bednorz, Penczew
środek : Szerbinin, Ostapienko - Lisinac, Kłos, Czarnowski
libero : Brakin,Jermakow - Piechocki, Milczarek
Jak widzimy składy są niesamowicie wyrównane. Po stronie Skry należy wyróżnić Lisinaca jako zawodnika wybitnego, u Rosjan takim zawodnikiem jest Berieżko. Według mnie Skra jutro się przełamuje i pokonuje wcale nie tak mocnych jak mogłoby się wydawać Rosjan.
✅335
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
X 443

xenonter

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA - Australian Open
Godzina: 6:30 +
Spotkanie: Carla Suarez-Navarro - Timea Babos

Typ : Babos, Timea -1.5 seta ( wygra 2:0 )
Kurs: 3.00
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Krótka piłka, Suarez-Navarro przegrała dwa pierwsze spotkania w tym roku ( 6:1 / 6:4 ), a w pierwszej rundzie AO ograła zawodniczkę z kwalifikacji Polkę Magdę Fręch, która urwała w tym meczu 8 gemów.
Babos natomiast w tym roku rozegrała więcej spotkań, miała czas aby odnaleźć swój rytm meczowy, co potwierdziła pokonując tenisistkę z top 10 rankingu WTA - Vandeweghe. Tylko raz straciła swoje podanie, natomiast Hiszpanka na niżej notowaną rywalkę straciła dwa podania i kto wie jakby mecz się skończył, gdyby Magdzie lepiej służył serwis ????
Myślę, że to będzie 2 setowe spotkanie i większe szanse daję na wygranie Węgierce. Kort zweryfikuje !
⛔100
 
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Czechy-Tipsport Liga
Godzina: 11:00
Spotkanie: Frydek Mistek-Valasske Mezirici
Typ: Powyzej 6.5 Bramek
Kurs: 9.50
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Krotko i na temat-dwa ostatnie spotkania Valasske na tym ,,turnieju&#39;&#39; to dwie kanonady bramek-doslownie grady goli-dwie perfidne ustawki pod over-dzis licze,ze bedzie ponownie-masowka na under poki co nie idzie,wiec jest to dobry znak. Kursy z pewnoscia pojda w dol ( na nizsze linie juz mocno spadly )-ja natomiast atakuje te wyzsza-zwyczajnie licze,ze chlopcy ponownie mecz pod siebie ustawia ????
Co do sportowych aspektow to Frydek zjada w kazdym aspekcie druzyne Valasske-ofensywa o dwa poziomy wyzsza,defensywa lepsza-z kolei Valasske to ekipa grajaca typowy radosny futbol-do przodu i nie martwiac sie o defensywe ( przynajmniej w Tipsport Lidze ).
Licze tutaj zwyczajnie na grad goli ????
Pomoglem-zostaw prosze reputke ????
Typujacym i grajacym zycze Powodzenia !
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
dannytipster 143

dannytipster

Użytkownik
Godzina: 1:00
Dyscyplina: Koszykówka
Mecz: Orlando Magic – Minnesota Timberwolves
Typ: Minnesota ponad 113.5 pkt
Kurs: 1.85
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Tutaj raczej nie bede sie rozpisywal na temat tego meczu. Oczywiscie jesli zobaczymy w H2H, to faworyt jest tylko jeden, jesli chodzi o forme.. Minnesota gra swietna koszykowke i gromi kazdego po drodze.
Braki w skladzie gospodarzy bardzo odbily sie na ich grze i ciezko im sie pozbierac po utracie Vucevicia, ktory w trudnych przypadkach ciagna druzyne ku gorze.
Slaba obrona Magic powinna pozwolic dzisiaj na swobodna gre gosci, a taka wlasnie oni preferuja. Szybkie akcje w ktorym przeciwnicy nie sa wstanie nic zrobic bez bardzo dobrych defensorow.
Wzialem pod uwage rowniez to jak Timberwolves gra sie na Orlando i wiekszosc meczy byla bardzo zblizona jesli chodzi o zdobycz punktowa obu ekip, dlatego tez uwazam ze handicap -7.5 po kursie 1.90 nie jest tutaj dobrym wyborem i lepiej pojsc w over druzyny. Tyle ode mnie, zycze milego ogladania.
⛔100
 
rewq 2,2K

rewq

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina: 01:30
Mecz: Boston Celtics - New Orlean Pelicans
Typ: Włącznie z dogrywką Kyrie Irving suma punktów (25) lub więcej i drużyna 1 wygra
Kurs: 2,5
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Dzisiaj skupię się na meczu wypoczętych Celtów (ostatni mecz 11 stycznia w Londynie z 76ers) z lekko &quot;podjechanymi&quot; NOP (grali 11, 13 oraz 14 stycznia; każdy z tych meczów był na styku, a ostatni z NYK zakończony dogrywką). Co więcej, Boston zagra mecz i znowu odpoczynek, a Pelikany jadą dalej, bo równe 24h po rozpoczęciu dzisiejszego meczu mają spotkanie w Atlancie. Pelicans mogą dzisiaj delikatnie zluzować - bo nawet pomimo gry na 100% porażka jest bardzo prawdopodobna - a być gotowym do walki na całego o zwycięstwo na parkiecie najsłabszej ekipy NBA. Ale to tylko takie moje wymysły ;) Pomimo aspektu wypoczynku ważnym jest też fakt gry w twierdzy TD Garden, gdzie Celtics mają bilans 18-5 ( 3 ostatnie bezpośrednie spotkania między tymi zespołami w Bostonie również na korzyść Zielonych). Gracze z Nowego Orleanu wyróżniają się bardzo ofensywnym stylem gry. Dzisiaj mogą mieć problem, bo przyjeżdżają do zespołu z najlepszą defensywą w lidze, która zazwyczaj zatrzymuje przeciwnika poniżej 100pkt. W ostatnim spotkaniu NOP uratował Anthony Davis (49pkt , 17 zbiórek, 4 przechwyty, 3 bloki). Tylko, że w NBA nic nie zdarza się dwa razy pod rząd. Zwłaszcza, że dziś na przeciwko staną Horford i Baynes, którzy na pewno dobrze zabezpieczą strefę podkoszową. Do typu dorzucam punkty lidera Celtics, czyli Kyriego Irvinga. Jest on w lekkim dołku, zwłaszcza jeżeli chodzi o skuteczność rzutów (w ostatnim spotkaniu 7/20 z gry). Teraz miał kilka dni na spokojny trening i uważam, że dziś to on pociągnie drużynę. Lider musi przeciwstawić się masowo punktującym Davisowi i Cousinsowi. Już w ostatnim meczu Jarrett Jack udowodnił, że niewysocy rozgrywający wjeżdżają w obronę NOP jak w masło. Kyrie dodatkowo dobrze rzuca wolne (88,5%), a uważam, że w spotkaniu przeciwko topornej defensywie gości zarobi ich sporo. powodzenia
⛔100
 
J 4,8K

jasiu771

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA - Australian Open
Godzina: 7:00 (na obecną chwilę)
Spotkanie: Carla Suarez-Navarro - Timea Babos

Typ : Timea Babos
Kurs: 1.92
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Mecz raczej powinien być zacięty. Naprzeciwko siebie staną równorzędne zawodniczki. Widziałem w tym roku tylko grę Babos w Hobart. Suarez Navarro niby przegrywa od US Open mecz za meczem ale zobaczmy z kim. Tylko Ahn była słabszą zawodniczką. To był turniej przed AO a wiadomo jak takie przetarcia traktują zawodnicy. Babos w Hobart przegrała mecz z Curenko. Widziałem go i gra obu zawodniczek to była też jakaś żenada. O moim typie decydują wyniki pierwszej rundzie w AO. Rozbicie Coco przez Babos robi wrażenie. Skoro Carla z kwalifikantką miała małe kłopoty to też nie świadczy dobrze o niej. Może to było tylko przetarcie.
⛔100
 
might89 834

might89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - AFC Championship U23
Godzina: 12:30
Spotkanie : Australia u23 - Korea Płd. u23
Typ: over 3.5
Kurs: 5.60
Bukmacher : Unibet
Analiza :
Ten mecz będzie decydować o tym, kto wyjdzie z grupy w turnieju, a kto nie.
Dlatego dziwią mnie kursy na overy w tymże spotkaniu.
Over 2.5 po 2.65 i over 3.5 po 5.60, to wg mnie przesada.
Ja spróbuję zagrać tą wyższą linię, ponieważ mamy tu do czynienia z zawodnikami młodymi. W meczu o stawkę zapewne dadzą z siebie wszystko.
Obie ekipy potrafią strzelać bramki. Co prawda zdarzają im się mecze, gdzie cofają się do defensywy i wynik kręci się wokół 0:0, ale w tym meczu musi być gra o zwycięstwo. Równolegle wszak będzie grał Wietnam z Syrią i jeżeli wygra Wietnam, Australia przy remisie z Koreą, odpada.
Nawiasem kurs na Wietnam także jest interesujący, bowiem to aż 3.50.
Powodzenia ! ????
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom