>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 15.01.2018 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
urbaneq 1,6K

urbaneq

Użytkownik
Dyscyplina: Snooker
Godzina: 14:00
Spotkanie: Ding - Day
Typ: Day(-2.5)
Kurs: 5.5
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Wczoraj pechowo bardzo Selby nie pokrył mojego typu. Dziś bardzo ryzykowny typ, ale wg mnie jak najbardziej opłacalny. Day jest losowy mocno i zawsze to mówie, potrafi czasem zagrać jak amator, ale wiadomo ze jest to zawdonik klasy światowej, w końcu to masters i przypadkiem nikt tu się nie znalazł. Ale z tej racji że ma wachania, uważam że granie na czysty win Daya jest średnim pomysłem, bo może wgl nie wejsć w mecz. Ding natomiast jakie miał ostatnie miesiące każdy wie, niby forma była delikatnie zwyżkowa ostatnio, ale dalej to jakoś super nie wyglądało. Niby już wszystko w porządku u Chińczyka, ale na pewno przez jego ostatnie zawirowania presja wyniku bedzie większa. Day ponadto sporo bardzo meczy w CL i na pewno jest w dużo lepszym rytmie turniejowo-meczowym. Ten mecz wg mnie nie będzie overowym pojedynkiem i jeden z graczy odniesie łątwe zwycięstwo, a że forma Chińczyka to jednak jest jakaś niewiadoma gram spore handi na Daya. Z fartem ;)
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
stoperkrk 499

stoperkrk

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, USA - NHL
Godzina: 19:00
Spotkanie: Boston Bruins - Dallas Stars
Typ: Brad Marchand strzeli gola (razem z dogrywką i decydującym karnym, zwrot jeśli nie wystąpi)
Kurs: 2,50 fortuna
O meczu:
Ehh, znowu wybrałem spotkanie, w którym wpadło sporo goli, ale żaden nie był autorstwa mojego typu. Dzisiaj przenosimy się za ocean. Boston Bruins podejmuje Dallas Stars. Faworytem gospodarze i to ich zawodnika wybrałem. Brad Marchand to prawdziwy kocur. 33 mecze, 19 goli, 23 asysty, średnio ponad punkt w klasyfikacji kanadyjskiej na mecz. Robi wrażenie. Ponadto w trzech poprzednich bezpośrednich pojedynkach zdobył 4 gole. Czas na kolejnego ???? Powodzenia!
⛔ 100
 
Z 582K
Dyscyplina: Koszykówka Francja LNB
Godzina: 20:45
Spotkanie Gravelines- Le Portel
Typ over 151,5
Kurs: 2,55
Bukmacher :Totolotek
Analiza.Dzisiaj zapraszam na pojedynek ligi LNB w Francji.Gospodarze tego spotkania drużyna Gravelines zajmuje teraz 7 miejsce w tabeli.W dotychczas rozegranych pojedynkach wygrali 8 meczy i 7 pojedynków przegrali.Ich bilans koszy wynosi 1083:1092.W ostatniej kolejce zagali słabe spotkanie przegrywając zdecydowanie na wyjeżdzie z Chalons-Reims 83-72.Ich przeciwnik zespół Le Portej jest niżej w tabeli bo zajmuje 16 miejsce.Na ich bilans składa się 6 zwycięstw i 9 poniesionych porażek.w ostatnim pojedynku pokonali na swoim parkiecie Pau-Orthez 77-69.Myśle że linia punktów jest bardzo niska i padnie znacznie więcej koszy.
01/05/17 PA
Le Portel - BCM Gravelines Dunkierka 75:62
16/01/17 PA
BCM Gravelines Dunkierka - Le Portel 89:71
20/09/16 CdF
Le Portel - BCM Gravelines Dunkierka 86:82
06/09/15 TK
BCM Gravelines Dunkierka - Le Portel 65:56
⛔ 100
 
stanley-63 753K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Holandia
Godzina 20:00
Spotkanie : Oss : Nijmegen
Typ : Nijmegen over 3.5 gola
Kurs : 3.70
Bukmacher : Unibet
Co tu dużo mówić goście niewątpliwie są faworytem tego spotkanie , niewiadomą jest tylko ile zdobędą bramek , ja liczę na 4 , Nijmegen zapewne chce wrócić do Eredivisie i jest na dobrej drodze , chłopaki grają ładną piłkę i na dodatek są bardzo skuteczni , w 19 meczach ich bilans 13-4-2 no i br 52:23 , w ostatnich dwóch meczach zdobyli 12 bramek - z G.A. Eagles u siebie 5:1 no i wyjazd na Jong AZ i 7:2 , gospodarze natomiast 11 miejsce i bilans 7-6-6 i br 27:33 u siebie 4-2-3 i br 9:15 tak więc nie wygląda to najlepiej stąd liczę że i dziś pare piłek do ich bramki wpadnie a że Nijmegen bardzo skuteczne to liczę że nie stracili dziś ze swojej skuteczności i trochę nastrzelają tych bramek !
⛔ 100
 
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaHiszpania, Primera Division
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Betis Sevilla – Leganes
Typ: obie strzelą gola
Kurs: 1,93
Bukmacher: forbet
Analiza:
Betis,ostatnio koncert strzelecki w derbach5-3 z Sevillą.W 18 meczach Betisu w La Liga padło 64 gole.
Na swoim boisku w 9 spotkaniach 32.Bilans straconych bramek,to 34/3 wynik od konca/
Goscie,to odwrotność gospodarzy w ich meczach w lidze padło w sumie 27 goli,najmniej w La Liga .
Gospodarze nie mają za mocnej obrony i na dodatek ich podstawowi obrońcy nie wystąpią w dzisiejszym spotkaniu.Leganes powinno to wykorzystać.
Goscie ostatnio jakby lepiej 1-0 z Sociedad,awans do dalszej rundy Copa Del Rey.Przegrana 1-2 z Villareal,która ostatnio wygralą z Realem Madrid.
Typ bardzo prawdopodobny i kurs przyzwoity.
✅ 93
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - Masters 2018
Godzina: 14:00 CET
Spotkanie:
Ding Junhui - Ryan Day
Typ: Ryan Day
Kurs: 2,52
Bukmacher: eFortuna
Analiza:

Duża szansa na zacięty pojedynek, bo Ding z Dayem niemal gwarantują emocje. Dość powiedzieć, że wszystkie 6 ostatnich bezpośrednich pojedynków tych graczy na dłuższym dystansie były overowe, w tym 5 z 6 kończyły się deciderami! I już samo to może skłaniać w stronę Daya, a już na pewno aktualna forma Walijczyka, który notuje bardzo owocny czas: 4 runda NIO, potem półfinał UKC, a już w nowym roku dobra gra w CLS (2 półfinały w 3 grupach), która mu chyba pasuje, a przy okazji jest dobrym przetarciem przed poważnym graniem. Ding w tym sezonie z problemami różnego rodzaju, włącznie z jakimś urazem oka, co sprawiało, że zaliczył masę męczarni czy nawet wtop z dużo niżej notowanymi zawodnikami. Awansował do German Masters, nie bez problemów, ale zawsze. Myślę, że kursy na ten moment powinny być bardziej wyrównane i dlatego taki kurs stanowi value.
ZAPRASZAM DO DZIAŁU SNOOKER
✅ 152
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
dannytipster 143

dannytipster

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykowka
Spotkanie: Detroit Pistons vs Charlotte Hornets
Data spotkania: 15/01/2018 18:30
Typ: Pistons -3.0 ah.
Kurs: 1.90
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Kolejna dawka wieczornego basketu ! Mam tutaj na mysli starcie pomiedzy Detroit Pistons z Michigan, a Charlotte Hornets przylatujace z Polnocnej Karoliny. Dla kazdego typera dzisiejsza kolejka napewno bedzie ciezka do rozgryzienia, poniewaz spotkania beda bardzo wyrownane i ciezko znalezc cos w miare &quot;pewnego&quot; z odpowiednim value.
Ja decyduje sie na mecz otwierajacy dzisiejszy wieczor zmagan na parkietach NBA.
Jesli chodzi o rostery obu druzyn, to raczej nie zmieni sie nic od poprzednich spotkan, co oznacza, ze mozemy zobaczyc fajne widowisko. Detroit wraca z &quot;Away Run&quot; z dorobkiem 1 wygranej i 2 porazek. Warto jednak wtracic fakt ze wygrana w Brooklynie byla bardzo latwa i gracze z Pistons poradzili sobie szybko i sprawnie, wygrywajac az 24 punktami. Wczesniej bardzo malo brakowalo, aby ograli swietnie grajace u siebie Pelicans z Nowego Orleanu.. Ostatnie spotkanie z Chicago Bulls, przegrali na wlasne zyczenie tylko jednym koszem...
Jesli chodzi o Hornets to ostatnie 3 spotkania stoczylo u siebie z marnym dorobkiem jednej wygranej przeciwko mocno kontuzjowanym Utah. Przegrana z Oklahoma i Dallas, swiadczy o tym ze gracze Charlotte nie sa w najlepszej formie.
Moim zdaniem Detroit powinno dzisiaj pokazac jak silne jest na swoim parkiecie. Jesli chodzi o ich ostatnie 5 spotkan domowych, to wynik mowi sam za siebie - 5 zwyciestw ( Rockets, Spurs, Indiana, Knicks i Orlando).
Druzyny,z ktorymi Pistons toczyli boje na swoim parkiecie to napewno lepsze ekipy niz ich dzisiejszy rywal.
Ostatnie starcie przeciwko Charlotte, zakonczylo sie zwyciestwem Detroit. Wygrali wtedy 22 punktami. Swietny mecz rozegral wtedy T. Harris, ktory zdobyl 27 pkt 3 asysty i 10 zbiorek. Warto wlasnie zwrocic na tego zawodnika, poniewaz bukmacherzy wystawili dosc latwa linie do pokrycia, ktora wynosi 19.0 punktow (1,85 ).
Lets Go for it !!!
⛔100
Więcej niż 1 typ w tym samym dniu
Odsyłam do zapoznania z regulaminem Typów Dnia.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka ręczna - Mistrzostwa Europy
Spotkanie: Słowenia - Niemcy
Typ: powyżej 51,5
Kurs:
1,73
Godz: 20:30
Bukmacher: eFortuna
Analiza:

Przed nami druga bardzo ważna kolejka, bardzo ważna dla Słowenii, która sobie bardzo skomplikowała sytuację przegrywając nieznacznie z Macedonią 24:25 natomiast Niemcy rozbili Czarnogórę aż 32:19.
Mój typ na ten mecz to powyżej 51,5 bramki, myślę, że zobaczymy dość szybkie spotkanie - obie drużyny potrafią grać bardzo szybki handball.
W meczach towarzyskich obie drużyny to pokazywały rzucając:
Słowenia - 33 i 36 bramek Serbii, 31 Iranowi, 20 i 26 Chorwacji a więc tylko w 1 meczu rzucili bardzo mało bramek.
Niemcy - Islandii 30 i 36 bramek, Hiszpanii 28 i 24 bramek.
W 2017 roku obie ekipy spotkały się ze sobą 2-krotnie i były to 2 całkiem inne spotkania, jeden zakończył się wygraną Niemców aż 32:23 a drugi 25:20 czyli w pierwszym meczu padł over w drugim nie.
Dziś wydaje mi się, że jednak obejrzymy szybkie spotkanie z dużą ilością bramek.
⛔ 100
 
cosmograf 1,8K

cosmograf

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 19:00
Spotkanie:
Boston Bruins - Dallas Stars
Typ: ponad 8 (8=zwrot)
Kurs: 6.75
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Proponuję tej nocy pojedynek dwóch zespołów z najwyższej ligi amerykańskiej NHL takich jak: Boston Bruins i Dallas Stars. Obie drużyny naprawdę pokazują świetny poziom w tym sezonie, jednak analizując tabelę widzimy, iż to właśnie gospodarze pokazują więcej klasy - jak dotąd zajmują bardzo wysokie trzecie miejsce w konferencji wschodniej z 24 pojedynkami wygranymi i 17 przegranymi, natomiast po drugiej stronie ekipa z Dallas umiejscowiona na ósmym miejscu w konferencji zachodniej z 24 pojedynkami wygranymi i 20 przegranymi. Obie ekipy doskonale prezentują się w obecnym sezonie i przewiduję tutaj zacięty pojedynek z dużą liczbą goli. Szczerze bardzo trudny wynik do wytypowania, ale na gole powinniśmy nie narzekać. Dwie bramkostrzelne drużyny, które w bezpośrednich pojedynkach zawsze dostarczały nam świetnego widowiska. Boston Bruins bardzo mocne u siebie co powinno dać nam dużą liczbę goli z ich strony, a liczę również na jakiś dodatek strzelecki od Dallas Stars. Jak już pisałem wynik bardzo trudny do wytypowania jednak idę dzisiaj w gole. Typ na powyżej 8 goli w meczu, a przy wyniku 8 następuje zwrot stawki ⚽⚽⚽ Powodzenia !!! :cool:
⛔ 100
 
witek_1 587

witek_1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - African Nations Championship
Godzina: 20:30
Spotkanie: Nigeria - Rwanda
Typ: -1,5 Nigeria
Kurs: 2,70
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Ide w strone Nigerii, między innymi dlatego, że zrobili niespodziankę wygrywając w listopadzie 4-2 z Argentyną.
Co prawda było to spotkanie towarzyskie, ale patrząc na składy, Argentyna nie grala w rezerwie (grał Aguero, grał Dybala, Otamendi). Nigeria ma w składzie na prawdę dobrych ofensywnych graczy, może nie kalibru światowego, ale na Afrykę wystarczająco. Iheanacho (Leicester), Iwobi (Arsenal), Ndidi (Leicester), Musa (Leicester), Obi-Mikel jeszcze niedawno też grał w Chelsea. Rwanda natomiast potrafiła przegrać ... z Zanzibarem 1-3. Dzisiaj spotkanie powinno zakończyć się podobnym wynikiem dla Nigerii. Puchar Afryki to cenne trofeum i na pewno Nigeria dzisiaj nie odpuści. Nawet, jak zabraknie któregoś z kluczowych zawodników i tak powinni to wygrać.
⛔ 100
 
W 115

werg

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - 1.Izrael
Godzina: 20:00
Spotkanie: Maccabi Haifa - Maccabi Tel Awiw
Typ: Maccabi Tel Awiw
Kurs: 1,90
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Dziesiąte w tabeli Maccabi Haifa z bilansem u siebie 4-1-3 podejmuje czwartą drużynę, czyli aktualnego wicemistrza z poprzedniego sezonu Maccabi Tel Awiw, którego gra na wyjazdach to 5-3-1. Forma gospodarzy w pięciu ostatnich meczach u siebie wygląda mizernie, ponieśli oni trzy porażki w tym z ostatnim zespołem w lidze Hapoelem Akko i po razie zremisowali i wygrali. Z kolei gra gości w pięciu ostatnich delegacjach wygląda przyzwoicie, gdzie trzy razy zwyciężali i dwa zremisowali. W pierwszym meczu obecnego sezonu padł bezbramkowy remis, można to tłumaczyć tym, że zespół z Tel Awiwu grał w Lidze Europejskiej co było dodatkowym obciążeniem dla piłkarzy. Przygoda z Europejskimi pucharami jednak dobiegła końca dla dzisiejszych gości. Mogą oni teraz skupić się na rozgrywkach krajowych. Zwyciężając w dzisiejszym spotkaniu zrównają się punktami z liderem z Beer Shevy. Tym samym nie pozostaje nic innego jak postawić na zwycięstwo zespołu z największego miasta Izraela.
✅ 90
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna ME
Godzina: 18:15
Spotkanie: Słowenia vs Niemcy
Typ: 1(+3.5)
Kurs: 2.03
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Niemcy dla mnie to nie ta druzyna co parę lat temu..bramka wporzo, Uwe na lewym koks...prawe skrzydło także dwoch na poziomie ale rozegranie...Grają większość w bundeslidze..Paul Drux 22lata tylko ma i na jgo brakach ma to wszystko być? Dla mnie to nie jest ekipa na medal..słowenia sam stawiałem ze przegra z macedonią..to moze byc czarny kon tej imprezy ale wrócmy do Słowenii.. Bramkarzy mają takich sobie..pierwszym zdecydowanie jest matevz skok ktory w 1meczu miał skuteczność 37% takze tu bym liczył na parę waznych interwencji.. tak jak w Niemczech skrzydła klasa...na prawym bogactwo młody Janc wspierany Margucem.. na lewym Cingesar...na prawym rozegraniu licze ze wstrzeli sie Mlakar..to jest taki chłopak ktory ma petarde ale za duza czasem wyobraznie...srodek Zarabec..zawodnik ktory moim zdaniem grałby w pierwszym zespole Niemiec...w 1 meczu 50min rozegrane...na lewym pierwszym jest Mackovcesk ale i tu własnie jak w Niemczech słabo to wyglada...na poprzednich MŚ albo ME nie pamiętam Słowenia 3miejsce...szkoda konfliktu Bombaca z trenerem bo to jest typ który decyduje w pojedynkę..dla mnie Słowenia +3.5 handi nawet...za drobne mozna pograć słowenie czysta...
✅ 103
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka reczna-mistrzostwa europy
Godzina: 18:15
Spotkanie: niemcy-slowenia
Typ: weber 2,5+ bramki

Kurs: 1.62
Bukmacher: unibet

Analiza:
dzien dobry,dzisiaj mamy druga kolejke w grupie c w ktorym niemcy zagraja ze slowenia.w pierwszych meczach niemcy zdemolowali macedonie 32-19,a slowenia przegrala z macedonia 25-24.faworytem meczu sa niemcy ale nie bedzie im tak latwo jak z czarnogora,ktora w polowie pierwszej polowie byla juz na lopatkach.w dzisiejszym meczu niemcy nie beda mogli pozwolic sobie na granie calym skladem dlatego stawiam na podstawowego rozgrywajacego webera,ktory bedzie wiecej gral,a co za tym idzie bedzie mial wiecej mozliwosci na zdobycie goli.w pierwszym meczu gral zaledwie 35 minut i zdobyl 3/5.uwazam ze philipp weber bedzie gral duzo i 3 brameczki spokojnie wrzuci.pozdrawiam
✅ 62
 
ac1899 9K

ac1899

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - mistrzostwa europy
Godzina: 18:15
Spotkanie: Węgry - Hiszpania
Typ: Powyżej 53,5 bramki
Kurs: 1.64
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Hiszpanie jako faworyt w tym meczu. Dania pokonała Węgry różnicą 7 bramek, więc Hiszpania zapewne nie będzie chciała być gorsza. Węgry pewnie awansują do drugiej fazy rozgrywek z trzeciego miejsca, a różnica bramkowa może również mieć znaczenie w dalszej części turnieju. Tylko czy Węgrzy pozwolą się tak bardzo zlać? Nie sądzę. Zakładam, że Hiszpanie rzucą około 30 bramek, za to Węgrzy w okolicach 25. Nie powinien to być aż tak bardzo jednostronny pojedynek. Hiszpania dużo bramek rzuca, za to w meczach Madziarzy, zazwyczaj ogólnie dużo ich pada. Myślę, że te 54 bramki powinny paść.
⛔ 100
 
M 125

mts8

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, 1. Liga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Manchester United - Stoke City
Typ: Stoke City powyżej 0.5 bramki
Kurs: 1.90
Bukmacher: forBet
Analiza: Manchester United grający u siebie często traci bramkę, a tym bardziej z drużyną Stoke. The Potters są w kiepskiej sytuacji. W ofensywie grają tak sobie, a w defensywie dramat, także myślę, że to będzie otwarte spotkanie i uda im się zdobyć choćby jedną bramkę. Polecam!
⛔ 100
 
thenormalone-144206 402

thenormalone-144206

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia
Godzina:21.00
Spotkanie:
Manchester Utd - Stoke
Typ: 1 (-2) ah
Kurs: 1.98
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Witam was i od razu przepraszam za ostatni typ :/ ale w koncu musialo pojawić się pódło ????
Dziś jedziemy na wycieczkę na Wyspy, spokojnie nie Kanaryjskie tylko Brytyjskie gdzie Czerwone diabły podejmować będą Garcarzów ????
Co tu dobrego można by powiedzieć o drużynie gości hmm....
Dobra słodzić nie będe, najgorsza drużyna w lidze jeśli chodzi o wyjazdy 10 strzelonych i aż 27 straconych bramek w 11 meczach tylko 6pkt coś strasznego.
Ogółem zajmują 18 miejsce w tabeli z dorobkiem 22 pkt. to chyba tyle z inforamcji jeśli chodzi o drużyne przyjezdych.
Drużyna gospodarzy i od razu inne spojrzenie na Tabele. Wicelider może dziś zmniejszyć strate do drużyny z niebieskiej częsci Manchesteru i na pewno będą chcieli tego dokonać pytanie czy zrobią to najmniejszym nakładam sił czy bedą chcieli pokazać swoją moc. Mam nadzieje że statystyki które mają jako gospodarz zostaną podtrzymane i nie straca dziś bramki ( tylko 5 straconych w roli gospodarza) i aż 24 strzelone w 11 meczach...
W tym sezonie w 4 kolejce na Britannia Stadium padł remis 2-2 i myślę że Manchester będzie chciał pokazać że był to wypadek przy pracy dodatkowo mam nadzieje że Lukaku wkoncu strzeli i bramkę bo od 4 meczy w lidze jej nie strzelił...
więc dodatkowo polecam bramke właśnie Lukaku ????
Z Fartem ....
✅ 98
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - 1.Izrael
Godzina: 20:00
Spotkanie: Maccabi Haifa - Maccabi Tel Awiw
Typ: under 2 gole ( 2 gole= zwrot)
Kurs: 2,01
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Mecz miedzy 10 i 4 zespolem ligi izraelskiej.
Idę tutaj w under , poniewaz Maccabi Tel Avviw gra ostatnio bardzo zachowawczo. Wygrywaja mecze , ale skupiaja sie przede wszystkim na obronie . Widac to szczegolnie na wyjazdach . Ostatni mecz 3-0, ale grali u siebie . Ostatnie 5-6 meczow wyjazdowych zagrali na under 1,5 bramek . Jednynie w meczu Beitarem padlo wiecej goli , ale akurat ten mecz nie jest dla mnie zadnym odniesieniem , bo Beitar gra bardzo ofensywnie.
Gospodarze natomiast malo strzelaja z dobrymi zespolami i malo tracą.Graja wolną pilkę i sa uwaznie w obronie zazwyczaj.
⛔ 100
 
areekk10 1,6K

areekk10

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie, NHL
Godzina: 22:00
Spotkanie:
Los Angeles Kings -
San Jose Sharks
Typ: powyżej 5,5 bramki
Kurs: 2,2
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Witam, dzisiaj NHL , mecz
Los Angeles Kings -
San Jose Sharks . Stawiam tutaj na over 5,5 bramki. Obie ekipy ostatnio nie spisują się najlepiej, Kings, ostatnio seria 3 porażek, słaba defensywa, sporo bramek w ich meczach. Goście ostatnio wygrali z Arizona 6-5 po dogrywce, wcześniej również 3 porażki i też sporo bramek. Licze, że dzisiaj również padnie przynajmniej 6 (choć ich ostatnie bezpośrednie pojedynki były raczej poniżej 5,5 )
Los Angeles na pewno liczą na przełamanie, San Jose nie odpuści, forma strzelecka jest, gorzej z grą w obronie,wiec musi paść kilka bramek. Kurs całkiem fajny, więc warto zagrac .
Grasz? Daj ????
Pozdrawiam
⛔ 100
 
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
Dyscyplina: koszykówka nba
Godzina: 21:00
Spotkanie: Atlanta Hawks - San Antonio Spurs
Typ: Atlanta Hawks
Kurs: 3.25
Bukmacher: Unibet
ANALIZA: Sas to drużyna własnego parkietu dwie porażki w domu. Tym razem grają na wyjeździe z najsłabszym klubem w Nba. SZANSE OCENIAM NA PO 50%, a ze kursy sa 3.25 do 1.4 pobieram ten wyższy. BILANS ATLANTY W DOMU TO 7 do 12, zas Sas na wyjeździe to 10-13. POZDRAWIAM
✅ 225
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina: 23:30
Spotkanie: Memphis Grizzlies - Los Angeles Lakers
Typ: Tyreke Evans over 23,5 punktow
Kurs: 1,85
Bukmacher: Unibet
Analiza: Evans rozgrywa jeden z lepszych sezonów w swojej karierze, obok Galosa najjasniejeszy punkt ofensywy Memphis w tym sezonie. Lakers preferują grę szybka i przede wszystkim ofensywna. Sa w bardzo dobrej formie. Jednak widać na przykładzie tej kampanii ze Grizzlies są niewygodny rywalem dla Lakers. Evans będzie miał raczej większą przestrzeń gry, na przeciwko niego Ball który musi jeszcze popracować nad defensywa. Właśnie tutaj widzę szanse dla Evansa, backourt gości nie jest najwyzszym poziomie pod względem obrony. W tym sezonie Los Angeles ewidentnie leży Evansowi. Biorac pod uwagę obecna dyspozycję Jeziorowcow trudno wskazać pewniaka do zwycięstwa, przypuszczam że mecz będzie zacięty. Niestety to nie są już te Miski z po przednich sezonów jednak mając w swoim składzie Fasola i Evansa mogą napsuć wiele krwi Lakersom. Wlaśnie zauważyłem się Ball może nie zagrać dzisiaj wiec tym bardziej Evans powinien mieć więcej miejsca
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom