>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

UFC Fight Night 124: Stephens vs. Choi

Status
Zamknięty.
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP


Data: niedziela, 14 stycznia 2018
Transmisja: Fox Sports 1, Karta wstępna: UFC Fight Pass
Organizacja: Ultimate Fighting Championship
Hala: Scottrade Center
Miejsce: St. Louis, Missouri, United States


ZAPRASZAM DO DYSKUSJI I PISANIA ANALIZ ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +48
larsson1991 50

larsson1991

Użytkownik
Emil Meek i aż 5zł?! Co o tym myślicie? Moim zdaniem gość ma dobre Cardio i mega mocną szczękę. Naprawdę nie ma szans w starciu z Usmanem?
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Emil Meek i aż 5zł?! Co o tym myślicie? Moim zdaniem gość ma dobre Cardio i mega mocną szczękę. Naprawdę nie ma szans w starciu z Usmanem?
mocna szczeke buehehe ? szczegolnie z odzimkowskim i jakims szwedem nonamem ? hype poszedl.ze to wiking a to typek na poziomie areny berserkerow czy fena
 
anzelmo 132,1K

anzelmo

Użytkownik
Emil Meek i aż 5zł?! Co o tym myślicie? Moim zdaniem gość ma dobre Cardio i mega mocną szczękę. Naprawdę nie ma szans w starciu z Usmanem?
nie za 5zl tylko kurs 5 wynosi a zagrać możesz za 10, 15 zl albo 2 e
 
vat 1,2K

vat

Użytkownik
Danielle Taylor vs JJ Aldrich
Zwyciesto Taylor / kurs 1.9 / stawka 4/10
Taylor przez decyzję / kurs 2.4 / stawka 2/10
Na początku zaznaczę, że kursy na Danielle spada. Mnie udało sie jeszcze zagrać 2.1 oraz 2.7.
Walka odbedzie sie w stójce w której mimo gorszych warunków fizycznych powinna przeważać Taylor. Jest ona bardzo mobila oraz szybsza od JJ. W ostatniej walce wypunktowała nie byle kogo, bo Penne (mocno ja naruszając pod koniec 3 rundy). JJ słaba nie jest. Dobrze bije z kontry ale tak jak napisałem, jej rywalka będzie szybsza i po rozkreceniu się wygra 2 oraz 3 rundę.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Jeremy Stephens vs. Doo Ho Choi
ponad 2.5 rundy @1.73
Uni⛔
O Koreańczyku pisałem kiedyś tutaj:
https://forum.bukmacherskie.com/threads/ufc-206-holloway-vs-pettis.140728/
Była to wtedy walka doświadczenia z młodością, to zupełnie jak Jeremy doświadczenie i młody Doo. Wtedy na tamtym pojedynku się przejechałem.
Dziś wyciągając błędy z przeszłości idę w kierunku overa. Jeremy ma na swoim koncie masę stoczonych pojedynków.
Doo walcząc z doświadczonym Cubem, nie miał łatwego życia, jak to bywało we wcześniejszych jego pojedynkach.
Jest to ciężka walka, aby wskazać wyraźnego faworyta. Doo nie walczył przeszło rok i nie wiadomo w jakiej jest dyspozycji. Jeremy w ostatnim pojedynku pokazał się z bardzo dobrej strony. Nie jest on łatwym zawodnikiem do skończenia.
 
kopytko1337 1,2K

kopytko1337

Forum VIP
Danielle Taylor vs JJ Aldrich
Zwyciesto Taylor / kurs 1.9 / stawka 4/10
Taylor przez decyzję / kurs 2.4 / stawka 2/10
Na początku zaznaczę, że kursy na Danielle spada. Mnie udało sie jeszcze zagrać 2.1 oraz 2.7.
Walka odbedzie sie w stójce w której mimo gorszych warunków fizycznych powinna przeważać Taylor. Jest ona bardzo mobila oraz szybsza od JJ. W ostatniej walce wypunktowała nie byle kogo, bo Penne (mocno ja naruszając pod koniec 3 rundy). JJ słaba nie jest. Dobrze bije z kontry ale tak jak napisałem, jej rywalka będzie szybsza i po rozkreceniu się wygra 2 oraz 3 rundę.
też gram czarnego karakana patrząc na punktacje sędziów to sędziowie są po jej stronie dużo mocniejszy cios od przeciwniczki myślę że nawet Aldrich mając więcej ciosów na liczniku może przegrywać rundy, nie jest to zawodniczka na tyle dobrze wyszkolona technicznie żeby mieć pod tym względem też jakąś dużą przewagę
 
kobello88 432

kobello88

Użytkownik
D.Taylor- J.J. Aldrich
TYP: Taylor
1.83
Zgadzam się z kolegami. Umiejętności, warunki fizyczne i doświadczenie po stronie Taylor, której udało się wypunktowac Penne w ostatniej walce.

Darren Elkins - Michael Johnson
TYP: Michael Johnson
1.50
Michael Johnson. Brawler. Osatatnie7walk z czego 6przegranych kolejno: Gaethje, Nurmagomedov, Poirier(w), Nate Diaz, Beneil Dariush, Edson Barboza(w) Nieważne, że przegrywał. Spójrzcie z kim go zestawiali.
Z ostatnich 6 Elkinsa jedyna wartościowa wygrana to wypunktowanie Dennisa Bermudeza.
Doo Ho Choi - Jeremy Stephens
TYP: Jeremy Stephens
2.20
Dla mnie Stephens to większy kozak od Choia w każdej płaszczyźnie i pokona go zardzewiałego po ponad rocznej absencji przed czasem. Fajny kurs.
Paige Vanzant - Jessy Rose -Clark
TYP: Paige Vanzant
2.00
Znowu wygra doświadczenie. Lesba wraca obita do domu i tęskni za sławą w niższych organizacjach.
Poza konkursem dodam, że grałbym także przegraną Meeka przez KO niestety buk u którego gram forBet nie ma takiego zakładu w ofercie. Przeskok w 3 walki z FEN do UFC jest imponujący.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom