>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

NFL/NCAAF 2017/2018

Status
Zamknięty.
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
PIT Steelers - JAC Jaguars
Dawno nie oglądałem meczu PIT więc poniższe propozycje zbudowane głównie przez pryzmat ostatniego meczu Jaguars. Bortles nigdy nie grał jeszcze w postseason, w ostatnim meczu rzucił 88yrd i tylko jeden WR zdołał złapać piłkę. Obawiam sie, że dziś sytuacja może wyglądać podobnie, tym bardziej że Jags jadą na północ a tam pogoda jest zupełnie inna niż na słonecznej Florydzie. Piłka staje się wtedy cięższa i ślizga a gdy dodamy do tego QB który nie przywykł do takich warunków pojawia się problem. Co więcej Steelers mają znakomitą pass rush defence, a już w ubiegłym tyg przeciwko Bills, Bortles miał ogromne problemy. Znowu może być nudny mecz z graniem na pozycje, bo defensywa Jags na prawde robi robote. Jeśli w ubiegłym tygodniu zrobili 2 razy sack na ruchliwym QB to tym bardziej powinni spowolnić ofensywe Steelers i podbic statystyki na Benie który często zostaje w kieszeni. Dlatego spodziewam się tutaj niskiego wyniku, obie drużyny mają solidnych RB a rush ofense zjada mnóstwo czasu; w ubiegłym tyg jedyny TD drive dla Jags trwał około 9 min. Jeśli dziś będzie podobnie to nie ma szans na 6TD w tym meczu.
Under 40,5 @ 1.86 Unibet ⛔ było blisko ;)
Blake Bortles under 210,5 passing yrd @ 1.9 Unibet ⛔
MIN Vikings - NO Saints
Krótko bo już mi się nie chce.. MIN ma najlepszą defensywe w lidze, dość powiedzieć że w 5 meczach w grudniu stracili 57 pkt tyle samo co Saints w swoich dwóch ostatnich... Oczywiście z drugiej strony jest Brees, mecz w hali , czyli obiekt na którym Saints radzą sobie najlepiej i pewnie wiele innych argumentów.. Jeśli miałbym grać na strone to brałbym Vikings. Natomiast mój zakład idzie przeciwko Ingramowi. Linia na 60yrd jest dość wysoka, tym bardziej że drugi RB Kamara pojawia się na boisku równie często co jedynie ogranicza liczbe &quot;carrys&quot; dla Ingrama. Do tego świetna rush defense Viking więc uważam że warto spróbować.
Mark Ingram under 60,5 @ 1.9 Unibet ✅
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Jacksonville Jaguars @ Pittsburgh Steelers
Typ: Pittsburgh Steelers ML @ 1.35 - Unibet
!! Grubas - podwójna stawka !!

Jacksonville Jaguars @ Pittsburgh Steelers
Typ: Pittsburgh Steelers -5.5 @ 1.70 - Unibet
!! Grubas - podwójna stawka !!

Jacksonville Jaguars @ Pittsburgh Steelers
Typ: Pittsburgh Steelers over 23.5 pkt @ 1.86 - Unibet
Wczoraj fajny zysk z pierwszego meczu i duża strata z drugiego. Ogólnie wyszedł malutki plus, ale to nie jest to czego oczekuję. Dziś druga połowa Divisional Round. Na początek Steelersi podejmą Jaguars. Faworytem gospodarze. Lubię grać dodatnie handicapy i robię to zdecydowanie częściej niż stawianie na ujemne handi. Ale w tym przypadku nie widzę żadnych szans na Jaguars. Tak, w końcu pchnęli swoją organizację i zbudowali coś fajnego i dziś są w playoffach, ale dziś na Heinz Field kończy się dzień dziecka. Nadszedł czas żeby oddzielić chłopców od mężczyzn. Oddzielić playoffową drużynę od teamu, który śmiało może nawet zdobyć w tym sezonie Super Bowl. Mecz z zeszłego tygodnia w Jacksonville pokazał czego można się spodziewać po tej ekipie. Wygrana 10-3 na swoim terenie z Bills, którzy cudem dostali się do postseason. Bortles zrobił progres, ale nadal uważam, że z nim za sterami Jaguars nie są w stanie zrobić niczego wielkiego. W zeszłym tygodniu żenujący wynik 87 jardów i 1 TD. Może więc szukać szans w biegach? Ale jak, skoro rushing liderem jest... również Bortles (mówię o ostatnim meczu). Dziś już nie będzie meczu u siebie na Florydzie, ze słabym przeciwnikiem. Dlatego nie mam wątpliwości, że ten mecz wygrają Steelersi. Pytanie iloma punktami. Myślę, że ten niewielki handicap który proponuję są w stanie spokojnie pokryć. Pamiętamy co stało się w meczu Steelers-Patriots. To revenge game jest już na ustach wszystkich i NFL chce mieć takie wielkie widowisko w finale AFC, niż pojedynek Jags-Pats, gdzie od początku do końca będzie wiadomo co i jak. W raportach przejawiają się informacje o Antonio Brownie, że nie jest w 100% gotowy. Ale to zwykłe zasłony dymne i skoro dziś zagra to znaczy, że jest gotowy. Big Ben ma jedną z ostatnich szans na kolejny pierścień, Bell walczy o nowy kontrakt. Steelers to biorą i mam nadzieję, że również pokryją handicap. Kto gra niech wbije plusik.
Typ na drugi mecz za niedługo.
 
betheone 188

betheone

Użytkownik
Obrona Steelers w lesie, Ben w lesie, -21 i chyba po meczu. Tak się kończy księgowanie biletów do Foxborough już przed meczem. Do tego kolejny idiotyczny playcalling przy 4&amp;1, dlaczego nie sneak przy takiej posturze Bena?
OK, defensywa Jags swoje, ale to Pittsburgh nie dojechalo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
piotrek88_14 55

piotrek88_14

Użytkownik
Spokojnie Panowie nie takie &quot;comebacki&quot; się widziało 2 TD dla Bena to jak pierdnąć. Nie tracić piłek, ustabilizować difens i Pitt spokojnie może z tego wyjść.
 
betheone 188

betheone

Użytkownik
OC Steelers od jutra nie ma pracy. Trzeci raz 4&amp;inches i grają toss 6yd za Los i jakiś pass jak przy 3&amp;15, co za żenujący playcalling. Zaraz oczywiście petarda Bortlesa i TD Jags.
Tym idiotycznym zagraniem Steelers chyba przegrali mecz.
 
betheone 188

betheone

Użytkownik
Defensywa Steelers nie dojechala + kilka beznadziejnych playcalli i niespodzianka w Pittsburghu. Ben poza int na początku zagrał znakomicie, 470yd, 5td, nie można mu nic zarzucić. Dalej nie rozumiem tego onside kicka, spokojnie można było zatrzymać Bortlesa od 15-20yd i mieć piłkę na mecz. Sam Blake również bardzo dobrze, nie szkodzil, wychodził z 3rd down, na koniec posłał petarde na 45yd, zrobił co miał zrobić.
Najlepsze spotkanie PO. Było wszystko.
 
betheone 188

betheone

Użytkownik
NIE DO OPISANIA KOŃCÓWKA VIKINGS - SAINTS. To co zrobił corner Świętych będzie się mu śniło chyba do końca życia i kibicom też. Wystarczył zwykły tackle i byłoby po meczu. Nie dość, że miss tackle to jeszcze storpedowal swojego kolegę i Diggs ruszył na TD. Jedna z najgorszych defensywnych zagrywek w historii. Nie wierzę w to co sie stało. Jak gościu wróci do NO to go zlinczuja.
Dwa kapitalne spotkania dziś. Czapki z głów.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Rzeczywiście niesamowity mecz. Mam do was pytanie:
Miałem handicap +6,5 na Saints. Przyznam szczerze, że gdy Vikings zdobyli to ostatnie przyłożenie, to na chwilę zamarłem. Już pare minut wcześniej obawiałem się sytuacji, że przy wyniku 21:20 dla Saints w przypadku przyłożenia dla Vikings Minnesota wybierze poddwyższenie za 2 punkty, żeby mieć 7 punktów przewagi, a nie 6. I tutaj pytanie do was- czy uratowało mnie tylko to, że na zegarze po tym przyłożeniu było 0:00? Czy gdyby na zegarze zostało np. 10 sekund, to czy waszym zdaniem Vikings wybraliby wariant za 2 punkty czy za 1?
 
betheone 188

betheone

Użytkownik
Up
Wg mnie za jeden, Saints mieliby 10s do końca, bez timeutow, praktycznie tylko hail mary wchodziloby w grę, no chyba że zrobiliby to co Hill albo Hunt w końcówce pierwszej połowy z Cowboys.
Jeden z najlepszych meczów ostatnich lat:

 
piotrek88_14 55

piotrek88_14

Użytkownik
Jednak jest jakaś równowaga w przyrodzie. 2 lata temu Vikings przegrali po nietrafionym fg z 27 jarda a teraz taka akcja ich uratowała. Szok !!! Niestety nie dotrwałem do drugiej połowy teraz żałuję ???? Jak dla mnie finał może być tylko jeden Vikings vs Patriots.
 
hayto 631

hayto

Użytkownik
Niesamowity mecz! Dzięki stacji Eleven zacząłem oglądać spotkania Futbolu Amerykańskie jeszcze nie wszystko ogarniam ale ten mecz zdecydowanie zauroczył! Mam pytanie do fachowców, bo tak jak napisałem wyżej nie wszystko jeszcze ogarniam w tym sporcie, mianowicie: Na stop klatce widać jak kończy się czas w meczu jest 0:00 i Diggs nie wbiegł jeszcze w pole przyłożenia, a punkty zostały zaliczone to normalne ? Jeżeliby biegł to dopóki nie upadnie akcja może trwać ? Pozdrawiam
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
Jak to ostatni weekend z wieloma meczami ? Przecież pamiętam jak całkiem niedawno puszczałem przelew za gamepass ????
Widzę to tak:
T.Brady (NE) over passing yds
Nie ma jeszcze kursu na to zdarzenie, ale wygląda na to że to będzie jeden z bezpieczniejszych zakładów na to spotkanie, bez względu na linię. Z dwóch powodów, jeśli Pats będą przegrywać, Tom będzie dużo rzucał i po prostu będzie dużo rzucał jeśli mecz będzie wyrównany, ze względu na dobrą obronę JAX. Pamiętajcie, że RBs Patriots też świetnie łapią piłki.
MIN (-1,5) @1,68
To, wbrew pozorom, może być straszny mecz błędów i brzydkie widowisko. Jestem po stronie lepszego trenera tutaj i podtrzymuję swoją wcześniej prezentowaną tezę o SuperBowl MIN-NE ????
 
betheone 188

betheone

Użytkownik
Brady limitowany na treningach, jakaś kontuzja prawej ręki, odwołano nawet konferencje prasowa, żeby lekarze mieli więcej czasu. Tak więc typ generalnie popieram, ale wstrzymalbym się do meczu i sprawdzenie linii.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom