>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Eliminacje do Imprez Mistrzowskich

Status
Zamknięty.
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Temat przeznaczony do typów wraz z analizami oraz dyskusji na temat meczów eliminacyjnych do wszelkiego rodzaju mistrzostw.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Portugalia - Cypr 47:16
Portugalia +32,5
1,76
Jeszcze taki oto typ na szybko. Obejrzałem sobie spotkanie Polska - Kosowo by zobaczyć jak Kosowo gra i nie wygląda to zaciekawie... Jeśli się ich przyciśnie to strasznie się gubią, pokazała to zwłaszcza 2 połowa ( z drugiej strony, żeby Polacy aż tak męczyli się do przerwy z Kosowo to dokąd to zmierza...). Oglądałem to ze względu na Cypr, z którym to grali całkiem niedawno bo pół roku temu i Kosowo ten mecz wygrali 32:25, więc zastanawiam się jaki handball prezentuje Cypr... Aż strach pomyśleć, jeśli Kosowo wbiło im 32 bramki to Portugalia zrobi to z łatwością. Portugalia to solidny średniak europejski....ale potrafią wygrać z Argentyną czy Rumunią więc jakiś tam poziom prezentują, w dodatku grają u siebie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Polska - Cypr 46:13
Polska -17,5 2,17
Tutaj analiza będzie krótka... Polacy wczoraj zagrali mecz z Kosowo wygrany 30:19, pierwsza połowa 13:12 druga 17:7... I tutaj jeśli Polacy mocniej przycisnęli Kosowo w drugiej połowie to już przeciwnicy nie mieli nic do powiedzenia, przyciśnięcie mocniejsze w obronie + zmęczenie.
Jeśli chodzi o Cypr to jest to drużyna słabsza od Kosowo, pokazali wczoraj Portugalczycy jak należy grać z takimi drużynami czyli bardzo szybko i wynik mówi sam za siebie 47:16. Polacy raczej aż tylu bramek nie rzucą ale liczę na grubo ponad 30 a w obronie jeśli zagramy zdecydowaniej to nie powinni wyjść z poza 15 bramek.
Przypomnę, że takie Kosowo rzuciło Cyprowi 32 bramki.
Cypr to nie nasza planeta... Polacy muszą wygrać ten mecz wysoko i pokazać Portugalczykom, że też potrafią a przypomnę, że bramki mogą być także ważne jeśli jutro padnie remis w meczu Polska-Portugalia więc pełna mobilizacja i jedziemy...
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Wyjaśni mi ktoś ogarnięty w tym sporcie (oglądam zazwyczaj styczniowe turnieje) dlaczego Polacy grają w jakichś &quot;preeliminacjach&quot; z amatorami z Cypru i ogórkami z Kosowa?
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Wyjaśni mi ktoś ogarnięty w tym sporcie (oglądam zazwyczaj styczniowe turnieje) dlaczego Polacy grają w jakichś &quot;preeliminacjach&quot; z amatorami z Cypru i ogórkami z Kosowa?
W zeszłym roku na MŚ zajęliśmy 17. miejsce, nie zakwalifikowaliśmy się do trwajacych właśnie ME. Od wyników na dużych imprezach zależy rozstawienie w eliminacjach, a my spadliśmy w ciągu roku tak nisko, że musimy już brać udział w preeliminacjach, dlatego gramy z Kosowem czy Cyprem.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Orientuje sie ktos dlaczego na polske jest taki wysoki kurs dzis? Portugalia na serio jest takim daworytem dzis?
Myślałem, że buki mniej się przyłożą do wystawiania kursów na dzisiejsze spotkanie i dadzą Polaków jako faworytów. Niestety jednak nie śpią i wg mnie prawidłowo wystawili kursy. Polska sprzed dwóch lat, a ta obecna to całkiem inna reprezentacja.
Portugalia - Polska 1,80 STS ⛔
Polacy wczoraj rozbili Cypryjczyków 46-13 ale to nie powinno przesłaniać poziomu reprezentacji. Cypr to amatorzy, Portugalia ich rozniosła 47-17, a nasza gra w sporej części meczu wyglądała tak: bramkarz podaje do zawodnika na środku boiska a ten biegnie do bramki i rzuca.
Z półamatorskim Kosowem męczyliśmy się niemiłosiernie w pierwszej połowie, którą wygraliśmy 13-12 (a przegrywaliśmy pewien czas). W końcu wygraliśmy sporą ilością bramek ale to bardziej było spowodowane zmęczeniem rywali, niż poprawą naszej gry. Błędy, błędy i jeszcze raz błędy. Potwierdza się to, co mogliśmy zaobserwować po turnieju w Hiszpanii. Tam przegraliśmy z Argentyną, wygraliśmy z Białorusią i klęska z Hiszpanią, która najbardziej obnażyła nasze słabości. Ponad 20 strat w meczu - przy takiej grze nic wielkiego nie można osiągnąć. Przede wszystkim największa bolączka w naszej reprezentacji od lat - brak pomysłu w ataku. O ile wcześniej mieliśmy wybitnych rozgrywających, którzy to potrafili w sporej mierze przykryć to teraz widać to doskonale. Za dużo strat, za dużo niedokładności, co przy solidnej obronie Portugalii i szybkich skrzydłowych może być bardzo bolesne. Wydaje się, że bardzo ciężko będzie dziś Polakom rzucać bramki. Do tego Paczkowski może dziś znowu nie zagrać.
Portugalia to nie jest jakiś wysoki poziom europejski ale na obecny poziom Polaków to trudny przeciwnik. Ostatnio wygrali z Argentyną, Tunezją, przegrali z coraz lepszą Rumunią na ich terenie. Na własnej hali są bardzo groźni, nawet Niemcom potrafili się postawić.
Dzisiejsze spotkanie może pogrzebać polską piłkę ręczną na lata, bo brak awansu oznacza, że w kolejnych latach będziemy mieli coraz trudniejszą drogę eliminacji do wielkich imprez. Ja niestety nie widzę zbyt wielu przesłanek, by to Polacy dziś mieli cieszyć się z wygranej.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Portugalia - Polska
Polska +2,5 1,49 eFortuna
Trudno mi rozgryźć to spotkanie, z jednej strony Portugalia u siebie mocna tak jak wspomniałem wcześniej a my niestety jesteśmy na dzień dzisiejszy na ich poziomie... Więc jasna sprawa, że nie jesteśmy faworytem. Z drugiej zaś strony wrócił Daszek i skrzydła mamy niezłe Daszek i Krajewski i oby jeszcze dziś wrócił P. Paczkowski na rozegranie wtedy będziemy mieć troszkę więcej do pokazania w ataku. Mecz powinien być na styku z jednej jak i z drugiej strony dlatego moim zdaniem do dubla warto dodać, że nawet jeśli przegramy to nie więcej jak 2 bramkami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
W jaki sposób można było (znając wynik rozgrywanego wcześniej meczu Portugalia - Kosowo) i grając z jedną z najsłabszych drużyn w Europie, nie zapewnić sobie przewagi bramkowej i komfortu remisu w dzisiejszym meczu,pozostanie słodką tajemnicą sztabu szkoleniowego i zawodników naszej drużyny.
Tym sposobem wróciliśmy na miejsce w którym byliśmy kilkanaście lat temu - półka : &quot;niskie stany średnie z domieszką frajerstwa&quot;.
 
agresornik 50

agresornik

Użytkownik
kto mi powie czy w drugiej rundzie eliminacji me kobiet ma znaczenie z którego miejsca sie awansuje w puzniejszym losowaniu ? grup w mistrzostwach czy niema to zwiazku z samymi mistrzostwami
 
S 15,6K

sinus

Użytkownik
Kurs 1.55 na Islandczyków z Litwinami?
Czy jest tutaj gdzieś haczyk, o którym nie wiem?
Bo jak dla mnie to Litwini są dość egzotycznym zespołem, a wyspiarze solidny średniak w szczypiorniaku...
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Kurs 1.55 na Islandczyków z Litwinami?
Czy jest tutaj gdzieś haczyk, o którym nie wiem?
Bo jak dla mnie to Litwini są dość egzotycznym zespołem, a wyspiarze solidny średniak w szczypiorniaku...
Kurs przedmeczowy był nawet 2,20.
Chodzi po prostu o to, że te drużyny mobilizują się zawsze na pierwszy mecz i jakieś wypracowanie zaliczki. W stylu wygrana u siebie po heroicznym boju jedną bramką, by w rewanżu dostać solidny wpierdziel.
 
G 27

gasiorek

Użytkownik
Czy ktoś wie co tam się podziało? Postawiłem Islandię DNB. Zaraz po meczu kupon przegrany - Litwini wygrali 27-26, a jak wróciłem po meczu naszej repry do domu i zalogowałem się na buka zwrot i wynik po 27. Żeby było ciekawiej odpaliłem sobie końcówkę tego meczu na yt i tam na grafice widnieje końcowy wynik 28-27 dla Litwy.
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Czy ktoś wie co tam się podziało? Postawiłem Islandię DNB. Zaraz po meczu kupon przegrany - Litwini wygrali 27-26, a jak wróciłem po meczu naszej repry do domu i zalogowałem się na buka zwrot i wynik po 27. Żeby było ciekawiej odpaliłem sobie końcówkę tego meczu na yt i tam na grafice widnieje końcowy wynik 28-27 dla Litwy.
Już
Już [po zakończeniu meczu EHF zweryfikowało wynik na 27:27.
Jedna bramka Litwinów została nieuznana.
 
luken7 121

luken7

Użytkownik
Dzis mecze barazowe do mistrzostw europy . Najciekawiej bedzie w Slowenii ktorzy podejmowac bede Węgrów . Na pierwszy rzut oka faworytem sa Slowency ktorzy beda sie starali wypracowac kilka bramek zaliczki przed rewanzem na goracym terenie na Wegrze . Ale czy kurs w okolicach 1,35 jest wart ryzyka ?
 
S 50

st91

Użytkownik
Kwalifikacje MŚ
Środa godz. 18
Izrael x Finlandia
Typ: Izrael  
kurs: 1,72 betsson  

Ogladajac mecze Izraela w eliminacjach do ME gdzie w grupie rywalizowali m.in z Polska i Niemcami widac bylo jak tamtejszy handball poszedl do przodu. Izraelczycy szczegolnie sa grozni na wlasnym parkiecie co pokazali chociazby w meczu z Polska. Finlandia nie jest jakas potega szczypiorniaka chociaz maja swoja druzyne w LM lecz druzyna narodowa to co innego. Uwazam, ze Izrael we wlasnej hali jest na tyle mocny ze pokona Finow.

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
S 50

st91

Użytkownik
Kwalifikacje MŚ
Sobota godz. 18
Belgia - Estonia
Typ: Belgia -1,5 kurs 1,71   

Kolejny mecz eliminacyjny Mś. Belgowie w poprzednich eliminacjach ME w ciezkiej grupie pokazali sie z dobrej strony. Estonczycy rozegrali pierwszy swoj mecz wczoraj co moim zdaniem oprocz wlasnego parkietu daje wieksza szanse gospodarzom. Uwazam ze Belgowie sa jak najbardziej w stanie pokryc handicap i wygrac we wlasnej hali przynajmniej 2 bramkami.

Mecz rozgrywany jest w Turcji. Przepraszam za bledne informacje.
Mimo ze typ na plus to takie przeoczenie w analizie chluby mi nie przynosi bo calkiem zmieniloby to moje podejscie do tego meczu. Fajnie by bylo zeby temat recznej na forum troche sie ozywil jak za dawnych lat i byloby wiecej ciekawych analiz i spostrzezen :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom