>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Skoki narciarskie 2017/2018 - Tauplitz/Bad Mitterndorf (11-14.01.2018)

Status
Zamknięty.
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Tradycyjnie po zakończeniu Turnieju Czterech Skoczni przenosimy się na skocznię mamucią. To pierwsze w tym sezonie loty więc możemy spodziewać się naprawdę dalekiego latania. Ten weekend będzie próbą generalną przed zaplanowanymi na kolejny tydzień Mistrzostwami Świata w Lotach Narciarskich w Oberstdorfie.
Nasza kadra wraca do składu z sześcioma zawodnikami. Nikogo pewnie nie zdziwi fakt, że w tym gronie zabrakło młodego Pilcha, który wrócił do rywalizacji w PK. Skakanie w Austrii odpuścił także wicelider Pucharu Świata - Richarda Freitaga, który ponoć cały czas odczuwa ból po upadku w Innsbrucku.
Kto będzie grał pierwszoplanowe role w ten weekend? Czy znani z latania Norwedzy i Słoweńcy będą musieli ustąpić miejsca zwycięzcy TCS?
Tradycyjnie zachęcam do wypowiadania się, komentowania, analizowania.
Program PŚ w Bad Mitterndorf (HS235):
Czwartek, 11.01.2018
19:00 - Odprawa techniczna
Piątek, 12.01.2018
12:00 - Oficjalny trening
14:00 - Kwalifikacje
Sobota, 13.01.2018
12:00 - Seria próbna
14:15 - Pierwsza seria konkursowa
Niedziela, 14.01.2018
12:00 - Kwalifikacje
14:15 - Pierwsza seria konkursowa​
 
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
I zapadnie cisza pewnie w tym temacie :p standardowo będą liczyć się Norwedzy...z Polaków Stoch moim zdaniem moze wygrywać nie bedzie ale ma taka petarde na progu, że czołowa 6 jak najbardziej.. Żyła mysle ze moze sobie polatać, z czego jest znany wariat.. na resztę przyjdzie po treningu bo tak to troche w ciemno typy..
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
z Polaków Stoch moim zdaniem moze wygrywać nie bedzie ale ma taka petarde na progu, że czołowa 6 jak najbardziej.
Akurat sądzę, że petarda na progu nie ma większego znaczenia na mamutach jeśli masz na myśli wybicie. Bardziej liczy się zachowanie i ułożenie w locie po minięciu buli. Stoch na tą chwilę ma pewne automatyzmy i nawet jeśli skok wyjdzie źle na progu jest w stanie osiągnąć bardzo dobry wynik.
Żyła ostatnie konkursy nieco słabiej i ciężko powiedzieć co teraz pokaże, choć latać potrafi i lubi. Jedne z pierwszoplanowych ról będą grać Norwedzy i raczej to nie będzie Tande, ani Forfang.
 
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Akurat sądzę, że petarda na progu nie ma większego znaczenia na mamutach jeśli masz na myśli wybicie. Bardziej liczy się zachowanie i ułożenie w locie po minięciu buli. Stoch na tą chwilę ma pewne automatyzmy i nawet jeśli skok wyjdzie źle na progu jest w stanie osiągnąć bardzo dobry wynik.
Żyła ostatnie konkursy nieco słabiej i ciężko powiedzieć co teraz pokaże, choć latać potrafi i lubi. Jedne z pierwszoplanowych ról będą grać Norwedzy i raczej to nie będzie Tande, ani Forfang.
Wiem o co chodzi, ale Stoch jest w takiej formie, że nawet na mamucie może pokazać klasę.. Fannemel czuje ze odpali..no coz zobaczymy jutro po treningach
 
ac1899 9K

ac1899

Użytkownik
Stjernen,Johansson, Fannemel. Oprócz nich może się liczyć Stoch, Wellinger i może Kraft.
Forfang jak dla mnie wielka niewiadoma. Tak samo jak postawa Słoweńców. Kilku młodych teraz jest i ciekawe jak oni wypadną.
Jeszcze jedno, bardzo ważne pytanie: jaki będzie wiatr? Jeżeli z tyłu, Norwegowie mogą mieć duży problem.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Loty to w ogóle inna specyfika skakania. Takim książkowym przykładem był Kranjec - mógłbyć w dennej formie na wszelkich skoczniach a gdy przychodziły loty, to plasował się w czołówce. Tutaj ważne aby stosunkowo nisko lecieć nad zeskokiem, żeby móc na dole odlecieć. Racja że Norwegowie są silni na tych obiektach, z Niemców Wellinger, może Prevc też coś pokaże. Oklepane stwierdzenie, że dany zawodnik &quot;nie jest lotnikiem&quot;, może ma coś w sobie prawdy, nie neguję, ale jak ktoś jest w gazie, ma czucie powietrza, to jest w stanie i tu wygrywać - oczywiście mam na myśli Stocha. O Małyszu mówiło się to samo, ale jak był na szczycie formy, to potrafił w Planicy wygrać 3x.
Teraz tylko trzeba poczekać na kursy, bo z tego co kojarzę, nikt jeszcze nic nie wystawił?
 
A 118

asn

Użytkownik
STS wystawił kursy to można coś popróbować. Kwalfikacje równo o 12 w południe, więc po treningach nie będzie za bardzo czasu żeby coś poanalizować.
Bickner vs Descombes 1,40 30-44 ✅
Co by nie mówić Francuz w słabiutkiej formie. Sam jego trener mówił, że jest bardzo słabo i dlatego został wycofany z austriackiej cześci TCS, wiec i tutaj nie spodziewam się bardzo dalekich lotów w jego wykonaniu. A Bickner to typowy lotnik. Młody, nieustraszony i widocznie ma smykałkę do tych wielkich mamutów. To co robił w Vikersund rok temu to była poezja. Każdy skok coraz dalszy, wszystkie &gt;220metrów. Kurs dosyć niski, ale i typ raczej pewny.
Bartol vs Poppinger 1,45 11-20 ✅
Rekordy życiowe na podobnym poziomie, ale tutaj trzeba iść w stronę młodego Słoweńca. Ostatnio jest w gazie, często w czołówkach treningów, kwali i w konkursach mu też coraz to lepiej idzie. Stać go na &#39;odpały&#39; czego nie można powiedzieć o Poppingerze, który skacze regularnie, ale przeciętnie. Do tego dochodzi ten testowy skok w Planicy, gdzie skoczył 252m, co pokazuję, że latać to on na pewno potrafi ???? .
Jelar vs Wolny 1,45 17-29 ✅
Dla Polaka będzie to debiut na mamucie i pewnie te pierwsze skoki będą trochę zachowawcze i z dużym repspektem dla skoczni, Słoweniec już skakał na mamucie &#39;u siebie&#39; i wykręcił dosyć dobry rekord życiowy - 220m. Jakby nie patrzeć w ostatnich konkursach także skacze lepiej od Polaka, a jest lekko niedoceniany, dlatego też idę w jego stronę.
Stjernen vs Hayboeck 1,50 2-6 ✅
Trochę nie rozumiem wystawienia tej pary. Forma Norwega idzie w górę, do tego jak prawie każdy zawodnik z tego kraju ma inklinacje do lotów. Tu nie powinno być żadnej dyskusji co do tego, że Stjernen jest faworytem w tej parze, bo moim zdaniem ma szansę zakręcić się koło top 3 w konkursie, czego na pewno nie mogę powiedzieć o lubianym przeze mnie Austriaku.
AKO: 4,41 ✅✅✅
__________________________
Do tego trzy ryzykowniejszych pary już bez rozpisywania się
Stoch vs Fannemel 2,42 16-19 ⛔ aj ????
Prevc vs Johansson 1,80 12-5 ✅
Takeuchi vs Semenić 1,90 32-10 ✅

edit: jak widać sprawdziło się to jak myślałem, czyli trzeba stawiać na Słoweńców i Norwegów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
megeczupal 10,6K

megeczupal

Użytkownik
Cześć, a co myślicie o parze Stoch-Kraft za 2.8 na tego drugiego ? Moim zdaniem kamil nie będzie błyszczał w w tym konkursie a zwłaszcza w kwalifikacjach. Kraft potrafi latać i myślę że to value spore . Typ z forbet
Czy pewniejsza jest para z fanemelem za 3.25?
 
pinio1111 56K

pinio1111

Użytkownik
Kwalifikacje:
Stoch - Kraft 2,85 forbet ✅✅✅
Stoch - Fanemel 3,10 forbet ⛔⛔⛔(zawalił skok w kwalach, treningi były na duży plus)
Korzystać i to szybko. No i doczekaliśmy się w końcu pierwszych zawodów w lotach. Kamil po wygranej w TCS jest tu faworytem wg bukmacherów i ja podzielam to zdanie. Uważam, że stać go na zajęcie wysokiego miejsca, a może nawet na wygraną. Jak wiadomo, Stoch do wybitnych lotników się nie zalicza, ale przy obecnej dyspozycji może i tutaj pokazać swój geniusz. Ja prawdę mówiąc myślę, że Kamil potraktuje te zawody jak dobry trening przed MŚ w lotach, które odbędą się za tydzień w Oberstdorfie. Właśnie tego tytułu brakuje mu do skompletowania &quot;wielkiego szlema&quot; i nie sądzę, żeby tutaj szedł na całość już w kwalifikacjach. W TCS było podobnie, skakał spokojnie w kwalach, a w konkursie już pokazywał pełnię swoich możliwości.
Natomiast jego przeciwnicy:
Norweg to były rekordzista świata w lotach i zawodnik, który doskonale czuje się na mamutach. Jest w bardzo dobrej formie, czego dowodem jest trzecie miejsce w TCS, które zdobył rzutem na taśmę, wyprzedzając Kobayashiego zaledwie o 0,2 punkta. Myślę że ten sukces tylko go podbudował i dzisiaj, oraz w kolejnych dniach, powinien błyszczeć na skoczni w Bad Mittendorf.
Stefan trochę się odbudował w ostatnim konkursie i jestem pewien, że pełen nadziei przystąpi do rywalizacji na tym obiekcie. Kraft lotnikiem jest znakomitym i zajmował już tutaj, i nie tylko tutaj, miejsca na podium. Widać po konkursach w TCS, że często w kwalifikacjach skakał dobrze, a w konkursie czegoś brakowało. Dzisiaj jednak będzie w swoim żywiole i bez większej presji powinien zameldować się wyżej od Kamila.
U innych buków kursy na te zdarzenia są już znacznie niższe i jest pewien że forBet lada chwila też się zreflektuje i je obniży, więc trzeba korzystać póki można.
Kobayashi - Kubacki 2,5 forbet ✅✅✅
Tutaj też mamy prezent od buka. Japoniec z małym doświadczeniem na mamutach, w formie dość stabilnej, ale moim zdaniem lekko zniżkowej. Nie sądzę, żeby tutaj odgrywał główne role i walczył o podium. Natomiast Dawid może zrobić wszystko. Potencjał jest w nim ogromny, szczególnie kiedy skacze bez presji, a tak będzie w kwalifikacjach. Myślę, że zaprezentuje się tutaj z bardzo dobrej strony. Na tej skoczni dwa lata temu odbywały się MŚ w lotach i Kubacki zajął wtedy 15 i 10 pozycję. Dziś jest jednak w dużo lepszej formie i jestem pewien, że stać go na miejsca w pierwszej szóstce. Fortuna na to zdarzenie ma kurs 1,98, więc należy szybko korzystać.


Tande - Johansson 1,91 fortuna ⛔⛔⛔

Tutaj idę w stronę Roberta. Jest on dla mnie zdecydowanie lepszym lotnikiem od Daniela. Jego styl bardzo sprzyja lotom. Często leci bardzo nisko nad zeskokiem i potrafi doskonale wykorzystywać każdy podmuch, żeby wyciągnąć ze skoku maksimum. Tande ostatnio mnie nie zachwyca i sądzę, że miejsce w dziesiątce na tych zawodach będzie dla niego sukcesem. Nie jest to typowy lotnik i nigdy nie osiągał rewelacyjnych wyników na skoczniach mamucich. Szanse oceniam tutaj 60%-40% na korzyść Johanssona, więc po takim kursie nic tylko brać. ForBet wystawił tutaj wręcz odwrotne kursy i na Daniela mamy 2,06 i wg mnie to jest prawidłowe szacowanie tego zdarzenia.


 
A 118

asn

Użytkownik
Fannemel 1-3 3,45 unibet, ewentualnie dla odważniejszych WIN 11 ⛔⛔ (aj, było blisko, bo i niżej pisałem, że wygra, albo on, albo Stjernen. No, ale postawiłem na złego &#39;konia&#39; xD)
No taka mała promocja od Unibetu. Były rekordzista świata ma wyższy kurs na podium niż np. Wellinger, który nigdy nie uchodził za &#39;lotnika&#39;, albo od Tande, który w treningach skakał słabiej od Andersa, więc trochę to się nie trzyma kupy ???? . Norweg ostatnio w bardzo dobrej formie co potwierdza jego miejsce na podium w ogólnej klasyfikacji TCS. Na treningach skakał bardzo ładnie, jeden wygrany, w drugim szóste miejsce. W kwalfikacjach popsuty skok, szczególnie pierwsza faza po wyjściu z progu. Wydaję mi się jednak, że to tylko wypadek przy pracy i jutro będzie skakał tak w skokach treningowych. Szczerzę mówiąc po dzisiejszym dniu widzę, tylko dwóch kandydatów do wygrania konkursu. Właśnie Fannemela i Stjernena. Jednak liczę na regularność i forme tego pierwszego.
Par z Unibetu raczej nie ruszam, ale powyższy typ warto brać, bo już kurs spada. Jeszcze chwile temu było 3,65. Jak STS wystawi pary to jeszcze edytuje post i je tu dodam.
Tutaj h2h STS. Pary dobrze wystawione - ciężko znaleźć jakichś pewniaków :/.
Kraft vs Wellinger 1,47 ✅
Po słabym TCSie Kraft odżył na mamucie, w treningach notował dobre, żeby nie powiedzieć bardzo dobre skoki. W kwali i treningach Stefan skakał trochę lepiej od swojego rywala. Ponadto jest gospodarzem na tej skoczni i na pewno będzie chciał dać z siebie 300% żeby pokazać się kibicom. Do tego Wellinger ma dużo gorszą technike na mamuty. Wybija się zbyt wysoko przez to w ostatniej fazie lotu brakuje mu prędkości żeby odlecieć, co przy możliwym wietrze pod narty robi bardzo dużą różnicę.
Fannemel vs Forfang 1,62 ✅
Tak jak w kwali dawałem jedynie pary o których słuszności byłem przekonany tak tutaj daję trochę w ciemno. Jak wyżej pisałem o tym, że Andersa widzę jako faworyta do zwycięstwa tak o JA nie mogę nic pewnego powiedzieć. Jest to skoczek, który potrafi skoczyć fenomenalnie, a potem oddać skok - nie przymierzając - na poziomie Murańki. Jednak ze względu na to, że jest to mamut i jestem pewny wysokiego poziomu jaki prezentuje Fannemel to idę w jego stronę.
Hula vs Żyła 1,52 ✅
Starcie dwóch Polaków. Stefek w życiowej formie. Już nie jest buloklepem, ani trener nie jest wyśmiewany za to, że wysyła go na loty - to już coś. Ponadto Żyła jest w odwrotnej sytuacji do Huli. Forma słaba, w każdym treningu przegrywał z Hulą, który w wywiadzie mówił, że jego dzisiejsze skoki też mogły być lepsze. Pomimo takiej łatki lotnika z jaką nt Żyły można się spotkać na różnych stronach o skokach to widocznie lepsze rezultaty osiąga Hula. Mam nadzieję, że jutro się nie spali i wykona swoje zadanie w 100% co wystarczy na pokonanie swojego rodaka.
Stoch vs Eisenbichler 1,35 ⛔
Kamil miał dzisiaj bardzo przeciętne skoki, ale na &#39;nielota&#39; Eisenbichlera powinno spokojnie wystarczyć. Od zawsze jest znany z tego, że z dnia na dzień potrafi zanalizować swoje skoki i poprawić to co było najsłabsze dlatego nie boję się o ten zakład. Pomimo dobrego rekordu życiowego Markus nigdy nie był znany ze swoich wyczynów na skoczni mamuciej i liczę, że jutro tej opinii nie zmieni ???? .

____________
Ryzykowniejsze pary bez większego opisu:
Tande vs Fannemel 2,02 ⛔
Tande vs Stjernen 1,95 ✅
Poppinger vs Jelar 1,85 ⛔
Damjan vs Kubacki 1,70 ✅
Jednak jest sprawiedliwość na tym świecie, co wczoraj dało to dziś zabrało xD
 
prezes27 1,4K

prezes27

Użytkownik
Stoch - Fannemel 1,8 Fortuna ✅ miejsca 23-18
Pojedynek świetnego skoczka ze skoczkiem dobrym, ale za to świetnym lotnikiem. Wydawać by się mogło, że stawianie przeciwko Kamilowi po tym, jak zdemolował rywali na TCS to szaleństwo. Ale w tym tygodniu mamy loty, gdzie skacze się nieco inaczej. Nie od dziś wiadomo, że najlepiej na takich skoczniach czują się Norwegowie i Słoweńcy. Pokazały to wczorajsze treningi oraz kwalifikacje. W pierwszym treningu 5-ciu Norwegów w dziesiątce, w drugim oraz kwalifikacjach - czterech. Fannemel zajmował wczoraj miejsca 7, 1 i 19. Skok w kwalifikacjach jednak zepsuł i stąd ta odległa pozycja. Norweg jest skoczkiem, któremu może zdarzyć się słabszy skok. Ale ostatnio jego forma jakby się nieco uregulowała. Podczas TCS 2-krotnie stawał na podium, a w całym Turnieju rzutem na taśmę zajął 3. miejsce. Kamil skakał wczoraj bez fajerwerków, ale równo. Za każdym razem w okolicach 15. miejsca. Jak sam mówił, nie napinał się za bardzo przy tych skokach, więc dzisiaj powinno być lepiej. Nie sądzę jednak, by mógł rywalizować o podium z Norwegami, czy Kraftem. Uważam, że dzisiaj Polaka stać na miejsce 6-10, podczas, gdy Fannemel powinien włączyć się do walki o podium.
 
ac1899 9K

ac1899

Użytkownik
Stoch - Fannemel
Typ: Fannemel z kursem 1,8 w Fortuna ✅✅
Kamil Stoch po triumfie w Turnieju Czterech Skoczni, Fannemel po zajęciu w tym turnieju trzeciego miejsca. Widać, że Kamil jest zmęczony po tym turnieju, a dodatkowo jakoś nigdy nie był zaliczany do wybitnych lotników. Co innego Norweg, który swego czasu był rekordzistą świata w długości lotu. Nie od dziś wiadomo, że Norwegowie i Słoweńcy to świetni lotnicy. Wczoraj podczas treningów i kwalifikacji Kamil skakał słabo. Ani razu nie znalazł się w pierwszej 10 i tylko raz przekroczył 200 metrów. Fannemel, jak wszyscy Norwegowie, spisywał się bardzo dobrze. Wyjątkiem jest skok z kwalifikacji, ale podczas treningów wyglądał na mocnego. Drugi trening wygrał. Wydaje mi się, że ten typ powinien spokojnie wejść. Norweg zapewne powalczy o podium, zaś Kamil o wejście do 10 i być może walka o pierwszą 6.

Stjernen - Prevc
Typ: Stjernen z kursem 1,6 w Fortuna ✅✅

Pojedynek dwóch zawodników z nacji, które świetnie czują się w lotach narciarskich. Prevc niestabilny w tym sezonie, a Stjernen od kilku konkursów zaczął skakać bardzo dobrze. Słoweniec na treningach bardzo dobrze, ale to samo i Norweg. Nie do końca wierzę w to, że Prevc przełoży formę z treningów na konkurs i powalczy o najwyższe miejsca. Z kolei co do Stjernena, wydaje mi się on, pewnym kandydatem do podium.

Johansson - Wellniger
Typ: Johansson z kursem 1,5 w Fortuna ✅✅

Świetny lotnik z Norwegii, kontra bardzo dobry skoczek, ale raczej nie lotnik. Nad tym typem nie trzeba się wiele rozpisywać. Robert pewnie powalczy o pierwszą 6, może podium, zaś Niemiec zapewne wyląduje w okolicach 10 miejsca.

Hula - Żyła
Typ: Hula z kursem 1,55 w Fortuna ✅✅

Wiadomo, Żyła bardzo dobry lotnik, ale nie w tym sezonie. Kiedy dobrze latał na skoczniach, wcześniej również dobrze spisywał się na dużych skoczniach. Teraz na dużych nie ma wyników, więc myślę, że i na mamutach nic wielkiego nie pokaże. Hula z kolei bardzo solidny cały sezon, w treningach również pokazywał się z dobrej strony. Przewiduję Stefka w okolicach 12-14 miejsca, zaś Piotrka w okolicach 20.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Spodobały mi się dwa typy na dzisiaj z STS, zwłaszcza ten drugi ze względu na kurs.
K. Stoch - P. Prevc
Typ: 2

Kurs: 2,01
Prevc był lepszy od Stocha we wszystkich trzech skokach i nie sądzę by dzisiaj miało się to skończyć inaczej, to wybitny lotnik. Kamil po wygraniu TCS ewidentnie nie może się przestawić na mamuta i wczoraj totalnie nie potrafił znaleźć sposobu na dalsze odległości.
Przynajmniej jeden Polak w TOP6
Typ: nie

Kurs: 2,60
Polacy tutaj nie błyszczą. Na obu treningach i w kwalifikacjach żaden nie był w dziesiątce. Latają w porywach w okolice 200-205 m, gdy ładnych kilku skoczków z czołówki osiąga +215.
Loty to zawsze loteria, może któryś skok się bardziej udać, mogą warunki niektórym popsuć zabawę, ale dzisiaj nie liczę na pozytywne szaleństwo ze strony naszych zawodników.
Przy okazji - także Domen Prevc fenomenalnie tutaj się spisywał na treningach (dwa najdłuższe loty, co prawda w dobrych warunkach), nieco gorzej w kwalach - myślę, że też może namieszać na podium, a bukmacherzy mocno go nie doceniają ze względu na słabiutką dyspozycję w poprzednich konkursach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Stefan Hula - Maciej Kot 1,60 Totolotek ✅
Stefan utrzymuje dobrą formę z końca poprzedniego roku. Podczas TCS pokazał się z dobrej strony, zaś wczoraj podczas treningów i kwalifikacji skoki na swoim poprawnym poziomie. Podczas wczorajszych trzech skoków tylko raz ustąpił miejsca swojemu koledze z reprezentacji. Trzeba jednak przyznać, że Stefan tą próbę oddawał z niższego od dwie belki najazdu, a mimo to różnica tylko dwóch pozycji. Maciek nigdy nie błyszczał na największych skoczniach. Wczoraj cieszył się, że PŚ odwiedza skocznie mamucie, bo można cieszyć się ze skakania, a to mu teraz bardzo potrzebne. Cały czas nie może odnaleźć formy szybko się załamując. Sądzę, że dziś nie pokona Stefana, który prezentuje wiele lepszą formę od Kota. Ten natomiast nastawia się na jeden cel - Igrzyska Olimpijskie.
Kamil Stoch - Marcus Eisenbichler 1,50 Totolotek ⛔
Kamil wczoraj poniżej oczekiwań ale jak sam wspomniał, każdemu może trafić się gorszy dzień. To dobrze, że przydarzył się on wczoraj. Może też dobrze, że takie się przydarzają, bo jest nad czym pracować w swojej i tak wysokiej formie. Nie chce mi się wierzyć, że przez tydzień forma uleciała z takiego zawodnika jak Kamil. Dziś z pewnością usiądzie na belce i będzie starał się walczyć o jak najwyższe pozycje - latać przecież potrafi co pokazuje jego rekord (251.5m). Marcus wczoraj wyglądał jeszcze gorzej w treningach. Można powiedzieć, że tylko skok kwalifikacyjny na dość wysokim poziomie. Zastanawiające jest jednak, że dostał dodatnie punkty za wiatr (podobnie jak skaczący przed nim Kubacki i Johannson), a wcale nie było tego widać na skoczni. Kamil dysponuje wiele wyższą formą i choć wczoraj nie oddawał dalekich prób to sądzę, że dziś w konkursie pokona rywala z Niemiec, który w ostatnim czasie zajmuje miejsca bliżej drugiej dziesiątki.
 
bobair 48

bobair

Użytkownik
Hmm, czy też uważacie, że kurs 2.60 w STS na to, że żaden z Polaków nie będzie w pierwszej szóstce to fajny bet? Ja wiem, że to są loty i wystarczy lekki podmuch pod narty i można odlecieć ale po tym co wczoraj pokazali nasi nie zapowiada się dzisiaj na jakieś dobre wyniki.

Oki, nie zauważyłem, że już ktoś podał ten typ.
 
mocce 1,2K

mocce

Użytkownik
Wolny pobije rekord życiowy (197 metrów - seria próbna wlicza się) @2,5 forbet
⛔⛔ niestety, ale Wolny nie dał rady, słaby występ, poza tym warunki ..
Dlaczego nie?
Ja spróbuję, przy odrobinie szczęścia dostanie 3 próby na to, w kwalifikacjach 197 skoczył, jest seria próbna jest konkurs czuje się dobrze w lotach to mam nadzieję że pokaże w konkursie pazur i wejdzie do drugiej serii, odległość koło 200 metrów powinna wtedy się zakręcić
 
mlodybankrut 164

mlodybankrut

Użytkownik
Na wstępie chciałbym powiedzieć, że nie jestem jakimś tam znawcą skoków jednak przeglądając ofertę zauważyłem ciekawy kurs na zwycięstwo Fannemela w dzisiejszych zawodach. Wczoraj Norweg kompletnie zepsuł swoje skoki, może gorszy dzień. Na treningach pokazał że potrafi daleko latać i mam nadzieję, że po nieudanym dniu będzie chciał się zrewanżować i pokazać swój potencjał. Chętnie poznam zdanie znawców skoków czy warto w to mocniej zagrać, na tą chwilę gram lekko zwycięstwo Fannemela po kursie @30 w STS.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom