>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

MEN'S EHF EURO 2018 - CHORWACJA

Status
Zamknięty.
S 135

seba96

Użytkownik
Wreszcie wyższy kurs na zwycięstwo Francuzów niż 2 w całym turnieju, ale gospodarzem są Chorwaci. Trochę szkoda Szwedów. Ekipa naprawdę mocna. Bramka, skrzydła klasa, wraca Jakobsson (nie wiem jak on tam się spisuje w szwedzkiej lidze). Nie wiem gdzie jest kołowy Nilsson z Veszprem. Jakaś kontuzja? Wraca Gottfridsson do gry. Do tego Jepsson i Nillson. Tylko mają w swojej połówce Chorwatów i Francuzów. Ciężko sobie wyobrazić półfinały bez obu tych ekip.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Na oficjalnej stronie zawsze brakowało takich informacji. Żeby się dowiedzieć o osłabieniach trzeba czytać artykuły, których nawet na naszych portalach jest mnóstwo.
Ja na szybko znalazłem takie informacje.
Islandia z najlepszym zespołem i bez żadnych osłabień.
W Słowenii zabraknie Doleneca, który nie zdążył wyzdrowieć.
Odmłodzona w ostatnim czasie reprezentacja Czarnogóry zagra bez swojego lidera i najlepszego strzelca reprezentacji - Vuko Borozana, który po wypadku samochodowym nadal wraca do pełni sił. Zabraknie także uważanego za jednego z najbardziej utalentowanych zawodników młodego pokolenia - Branko Vujovicia.
Węgrzy w nieco odmłodzonym składzie jednak znalazły się w nim takie gwiazdy jak Lekai, Csaszar czy Milker.
We Francji zabraknie Nyokasa, Fabregasa, Accambraya, Grebille, a Nikola Karabatić zmaga się z kontuzją i pojechał na turniej jako rezerwowy, a więc jeśli wyzdrowieje zagra najwcześniej w II fazie turnieju. Mimo tych osłabień Francja nadal ma pakę by walczyć o medal.
W reprezentacji Niemiec sporo zmian. Zabraknie Wiede, Lemke, Dahmke, Webera.
Norwegowie bez osłabień, mają młody skład więc większych roszad nie było. Jest między innymi Sagosen, Tonnesen, Tangen, Myrhol, Jondal czy Bjornsen.
 
S 135

seba96

Użytkownik
Z tego co widzę to Weber znajduje się w szesnastce. Co ciekawe Prokop powołał tylko Gensheimera na lewe skrzydlo, za to powołał czterech kołowych. Większość zespołów podała juz kadry na turniej, pojawiają się często na stronach krajowych federacji.
W Słowenii oprócz Doleneca nie zagra skonfliktowany z trenerem Bombac. Nie pojedzie tez filar defensywy Gaber. Nie wiadomo jak tam z dyspozycja Kavticnika, zmaga się z urazem, nie grał w dwóch towarzyskich meczach z Serbią. W związku z osłabieniem drugiej linii widać, że większość bramek rzucają skrzydlowi: Janc, Marguc, Cingesar czy Medved.
 
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
no tylko na sportowych faktach są nie które składy..ale zależy mi na austrii i nigdzie nie mogę znaleźć..Danii to samo.. co myślicie kto moze byc królem strzelców bo na fortunie jest..napisałem czemu svena hansena nie ma to nie odpisują nic...
 
ac1899 9K

ac1899

Użytkownik
Białoruś - Czechy
Typ: Białoruś lepsza w końcowej klasyfikacji turnieju. Kurs 1,5 w Fortuna.

Białoruś ma w grupie Francję i Norwegię, z którymi raczej powinna przegrać, ale jako czwarty zespół jest tam Austria i tutaj raczej szala przechyla się na stronę Białorusinów. Przy założeniu, że nie będzie w tej grupie niespodzianek, Austria powinna zająć 4 miejsce, a Białoruś znaleźć się w pierwszej trójce i dalej walczyć w turnieju.
Jeśli chodzi o Czechy, ich szanse na awans do kolejnej fazy turnieju są małe. Mają w grupie trzy mocne ekipy, Danię, Hiszpanię oraz Węgry i ciężko przypuszczać, by wygrali z którąkolwiek z tych drużyn. Zajmą pewnie 4 miejsce w grupie, a to pewnie będzie oznaczać zajęcie niższego miejsca niż Białoruś.
Kurs do dubla fajny.
 
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Bramkarze: Niklas Landin (THW Kiel), Jannick Green (SC Magdeburg)
Lewoskrzydłowi: Casper U. Mortensen (TSV Hannover Burgdorf), Magnus Landin (KIF Kolding Kobenhavn)
Lewi rozgrywający: Mikkel Hansen (Paris Saint-Germain Handball), Michael Damgaard (SC Magdeburg), Henrik Mollgaard (Paris Saint-Germain)
Środkowi rozgrywający: Rasmus Lauge (SG Flensburg-Handewitt), Mads Mensah Larsen (Rhein-Neckar Loewen), Morten Olsen (TSV Hannover Burgdorf)
Prawi rozgrywający: Niklas Kirkelokke (GOG), Peter Balling (TTH Holstebro)
Prawoskrzydłowi: Lasse Svan (SG Flensburg-Handewitt), Hans Lindberg (Fuchse Berlin)
Obrotowi: Henrik Toft Hansen (SG Flensburg-Handewitt), Rene Toft Hansen (THW Kiel), Anders Zachariassen (SG Flensburg-Handewitt)
Czyli jednak Lasse Svan jest..
 
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Ważne pytanie! Kto rzuca karne we Francji? Mahe czy Guigou? I jak może ktos podac to inne rep tez wazne jesli chodzi o karne ????
 
S 135

seba96

Użytkownik
W Norwegii jest to Bjoernsen (drugim Tonnesen). We Francji albo Guigou albo Mahe albo nawet Caucheteux, który w meczu z Norwegia rzucił 6/7 karnych. Ciężko przewidzieć kto będzie rzucał pierwszy. Niemcy pierwszy wybór Uwe, drugi Reichmann. Słowenia to pierwszy Marguc, drugi Janc, ale jak wróci Kavticnik to on może zacząć rzucać. W Hiszpanii to Rivera ( opcja rezerwować Balaguer). W Danii pod nieobecność Lasse Svana karne rzucał Lindberg. Wiadomo, że rzadko która reprezentacja ogranicza się do jednego strzelca.
 
S 135

seba96

Użytkownik
Juz dziś rozpoczynają się ME. Na początek spróbuję wytypować strzelców w dzisiejszych spotkaniach.
Norwegia zagra dziś z Francją. W Norwegii główny motor napędowy to Sagosen, Myrhol i Bjoernsen. Dziś idę w stronę Bjoernsena i to, że strzeli powyżej 5.5 bramek w sts kurs 2. Bjoernsen jest pierwszym strzelcem karnych u Norwegów, na swojej pozycji skrzydłowego nie ma żadnego zamiennika. W ostatnim meczu Norwegii z Francją Kristian rzucił 9 bramek. Dlaczego tydzień później miałby nie rzucić przynajmniej 6 bramek?
Bjornsen powyżej 5.5 2 sts ✅✅✅ 6 bramek Kristiana

Drugi mecz jaki biorę pod lupę to mecz Szwecja Islandia. A tutaj strzelec bramek Olafur Gudmundsson powyżej 3.5 bramek po 1.9 w totolotku. Oczywiście główni strzelcy to Sigurdsson i Palmarsson. Jednakże Palmarsson nie strzela kosmicznej ilości bramek. Chyba nie jest jeszcze w odpowiedniej formie po transferze do Barcy. To właśnie Gudmundsson gra na pozycji Palmarssona i to Gudmundsson był głównym strzelcem w ostatnich meczach z Niemcami - 6 i 7 bramek. Oczywiście Palmarsson nie zagra pełnych 60 minut. Z resztą Palmarsson nie musi grać na lewym rozegraniu tylko na środku tak jak jest to w Barcelonie. Patrząc na ostatnie towarzyskie mecze Islandii myślę, że warto to zagrać.
O. Gudmundsson powyżej 3.5 bramek 1.9 totolotek. ✅✅✅ 7 bramek Gudmundssona
 
emonnau 6

emonnau

Użytkownik
Co sądzicie o spotkaniu Szwedów z Islandczykami? Kurs oscylujący w granicach 1,25 - 1,3 na tych pierwszych nie jest zbyt atrakcyjny. Widząc takie rozstawienie chyba bardziej skłaniałbym się w kierunku Islandczyków.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Norwegia +3,5@1,56 ✅ unibet
Francja-Norwegia remis @ 9,5 unibet⛔ eh ale nie wiele zabrakło ????
O&#39;Sullivan over 1,5 gola @ 1,72⛔
Poczatek turnieju i raczej nikt nie bedzie tutaj(zwłaszcza troche osłabieni Francuzi) szedł na maksa. Takie spotkanie na rozpoznanie. Francuzi wiadomo mega doswiadczenie i watpie czy tutaj rzuca sie od razu o jakąś wysoką wygraną. Norwegia bardzo fajna ekipa, grajaca ładna dla oka, techniczną piłke reczna. Oni raczej kalkulować nie bedą i od.początku będą chcieli walczyc o pełne pule. Oczywiscie Francuzi w nie najmocniejszym składzie juz bez Air France, i na razie Nikoli a jeszcze dodajmy brak Nyokasa, ktory swoim niekonwencjonalnym.sposobem gry potrafił.wiele razy byc x factorem i mamy obraz, ktòry wręcz nakazuje granie czegoś w strone Norwegii. Nguessan czy Mem to jednak nie to.doswiadczenie co stara gwardia i mimo gry w Barcelonie to.jeszcze nie ten czas zeby oni prowadzili Francje do tytułów. Licze na wyrównane spotkanie i może jakis nikomu nieszkodzący remisik na początek ????
Jeszcze spróbuje zagrac na środkowego Norwegów. Linia żadna a szanse sa spore. Defensywa na kole nie była nigdy akurat najmocniejszą bronią w repertuarze tej złotej ekipy i zobaczymy co będzie. Może cwany lis Osullivan wykorzysta swoje doświadczenie i podania Sagossena ????
 
S 135

seba96

Użytkownik
Przeciw Szwedom nic bym nie grał. Napisałem w 1. poście jaki mają potencjał. Dla mnie to jest czarny kon i z całego serduszka będę im kibicowal. Islandia personalnie nie zachwyca. Dwóch, trzech wyróżniających się graczy i to wszystko. Wiele zawodników z nienajsilniejszej ligi islandzkiej. Jak dla mnie 4. miejsce dla tych panów w grupie.
Horvath karnych nie rzuca. Cupic albo Strekl. Horvath to zastępca Cupica przeważnie, choć 3 bramki może uciulac. I ten jego nieszczęsny karny na MŚ w polfinale w ostatniej akcji przeciw Norwegom. Chłop mógł się zrazić.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Co sądzicie o spotkaniu Szwedów z Islandczykami? Kurs oscylujący w granicach 1,25 - 1,3 na tych pierwszych nie jest zbyt atrakcyjny. Widząc takie rozstawienie chyba bardziej skłaniałbym się w kierunku Islandczyków.
Islandia to już nie to samo co jeszcze jakiś czas temu. Dziś wiele zależy od ich gwiazdy, zawodnika Barcelony - Palmarssona. Jeśli on zagra dobrze to Islandię stać by walczyć o najwyższe pozycje. Takie też są przekonania, że podczas tych mistrzostw mają pokazać na co ich stać.
Moim zdaniem Szwedzi przereklamowani. Grają ostatnio lepiej po wymianie na młodych paru zawodników ale nie są znów takim potentatem. Obie ekipy bez bagażu przystępują do meczu, bardzo ważnego bo z pewnością będzie on miał wpływ na pozycję nie tylko w pierwszej ale także drugiej fazie.
Dziś także mega mecz w grupie B. Pojedynek tych drużyn to powtórka finału sprzed roku w MŚ. Świetnie sytuacje zobrazował undertaker_tsw . Francja osłabiona przede wszystkim na rozegraniu. Pozostają niemal sami młodzi i tu mam wątpliwości czy będą w stanie sobie poradzić z defensywą Norwegów. Ci natomiast przystępują najmocniejszym składem, a wygrana z Francją może okazać się bardzo cenna w drugiej fazie turnieju. Podobnie bym szukał jakiegoś plusa na zawodników ze Skandynawii, a nawet wygranej Norwegów.
Norwegia (+3,5) 1,60 fortuna ✅
Nowergia wygra 3,80 fortuna ⛔
 
emonnau 6

emonnau

Użytkownik
Norwegia +3,5@1,56 unibet
Poczatek turnieju i raczej nikt nie bedzie tutaj(zwłaszcza troche osłabieni Francuzi) szedł na maksa. Takie spotkanie na rozpoznanie. Francuzi wiadomo mega doswiadczenie i watpie czy tutaj rzuca sie od razu o jakąś wysoką wygraną. Norwegia bardzo fajna ekipa, grajaca ładna dla oka, techniczną piłke reczna. Oni raczej kalkulować nie bedą i od.początku będą chcieli walczyc o pełne pule. Oczywiscie Francuzi w nie najmocniejszym składzie juz bez Air France, i na razie Nikoli jeszcze dodajmy brak Nyokasa, ktory swoim niekonwencjonalnym.sposobem gry potrafił.wiele razy byc x factorem i mamy obraz, ktòry wręcz nakazuje granie czegoś w strone Norwegii. Nguessan czy Mem to jednak nie to.doswiadczenie co stara gwardia i mimo gry w Barcelonie to.jeszcze nie ten czas zeby oni prowadzili Francje do tytułów.
Niby tak, ale ostatnio mieli swoje jedno bezpośrednie starcie w Golden League we Francji i z tego co patrzyłem grali w podobnych zestawieniach personalnych.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Chorwacja (-6,5) - Serbia 2 1,56 32:22
Ja rozumiem, Chorwacja faworyt, u siebie własna hala i kibice... Ale Serbia to jednak solidna drużyna a tutaj takie wielkie handi? No ja pobieram je do dubelka.... Myślę, że Chorwacja powinna wygrać ale nie aż 7 bramkami. Serbia jednak ma solidnych piłkarzy z Vujinem, Zelenovicem, Nenadicem czy Iliciem na czele.... Są to piłkarze ręczni z samych najlepszych drużyn w europie. Moim zdaniem Chorwaci z meczu na mecz będą się rozkręcać tak jak Francuzi, pierwszy mecz może być tym &quot;najcięższym&quot;, Serbowie znowu na odwrót często zaczynają turnieje od wysokiego C by potem spadać lekko w dół.
Białoruś - Austria 1 1,41 27:26
Ja jednak idę w stronę Białorusi. Jest to drużyna bardziej poukładana aniżeli Austriacy, D. Rutenka, M. Babichev czy B. Pukhouski to zawodnicy, którzy mogą zrobić lekka przewagę w tym meczu, jedni w obronie drudzy w ataku. Austriacy zapowiadali się całkiem całkiem ale jednak dalej jest to drużyna tylko albo aż przeciętna. Nie wróżę im jakiś sukcesów na tych Mistrzostwach. Białoruś powinna tutaj zająć 3 miejsce i grać dalej więc bardzo dużo zależy od tego spotkania. Białoruś dla mnie jest drużyną lepszą.
Szwecja - Islandia powyżej 52,5 1,55 24:26
Obie ekipy bardziej bazują na szybszym ataku niż na szczelnej obronie zwłaszcza Islandia taką grę preferuje bo obrony to Oni raczej nie posiadają solidnej więc nie jako zmusza ich to do takiej gry. Szwecja na pewno nie zwolni tej gry i pójdą na wymianę ciosów i wydaje mi się, że to Oni wygrają. Ja jednak bardziej wole iść w tym meczu w over niż w którąś ze stron.
Francja - Norwegia 1 1,43 32:31
I hit tego pierwszego dnia będzie dla Francuzów. Oczywiście Norwegia w ostatnich latach poszła niesamowicie do przodu ale nie ma się co oszukiwać, Francja jest po za zasięgiem każdego zespołu jeśli grają na 100% swoich możliwości. We Francji jedni odchodzą ale zaraz są nowe gwiazdy i od razu wchodzą do składu i grają jak Ci najlepsi... Osobiście liczę na piękny spektakl i wyrównany mecz z dużą ilością bramek lecz na końcu Francuzi będą lepsi o tę 1 bramkę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom