>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Biathlon 2017/2018 Oberhof 04.01- 07.01.2018

Status
Zamknięty.
P 6

parzych

Użytkownik
Witam. Ja gram tak:
Rosja 1-3 1.35
Rosjanie wydaje się, że mają najrówniejszy skład. Duża skuteczność na strzelnicy. Wróże im 2 miejsce bo dzisiaj bieg biorą Niemcy.
Norwegia - Niemcy 2 2.05
Piękny kurs na gospodarzy. Młodzi mają szanse się pokazać. Ost 2 zmiany miazga. Rozwalą system.
Szwecja - Szwajcaria 2 1.9
Tak podpowiada mi intuicja. Pierwsze 2 zmiany powinny sprawić że Szwedom się odechce wszystkiego.
Francja - Czechy 2 1.9
Francuzi poniosą dzisiaj klęskę. Niestety są bez formy i widać to po wynikach.
Włochy - Austria 1 1.4
Chyba najpewniejsza z par. Austriacy biją rekordy w pudłach.
Pary są z STS. Za 250 wychodzi ładne 3000
Pozdrawiam
Wysokich wygranych
 
tomekzwd 257

tomekzwd

Użytkownik
Sztafeta mężczyzn
Szwecja - Szwajcaria 1 2.47
Idę dalej w stronę Szwecji, według mnie bardzo wyrównana sztafeta i podobnie jak panie bardzo dobrze strzelają.
Ukraina - Austria 1 1.38
Tutaj także zdecydowanym faworytem jest zespół Ukrainy, zdecydowanie lepiej strzelają i w biegu też nie ma tragedii za to Austria z bardzo wymieszanym i w dodatku nie regularnym składem.
AKO 3.41 Fortuna ⛔ TRAGEDIA!!!
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
Ukraina [top 6] @2.00 (1.76 netto) Fortuna ⛔
Nie ma Semenova a jest Tyshechenko i tutaj moze być najwieksze zagrożenie bo w sprincie człapał ale na 1 zmianie może jakoś dociagnąc do reszty i nie stracić za dużo.
W pościgu nie wystartowal, podobnie jak Siemakov wieć powinni być wypoczęci.
Ogólnie Ukraina ponad rok nie spadła poniżej 6 miejsca.
W całym zeszłym sezonie miejsca : 4, 4, 4 , MŚ -6, 5 i w tym sezonie 6

Mozna probowac Szwjacarow do top6 po 3,5 bo toto oferuje 2,2 ???? ))
Reszty jakoś nie widzę , dziwne składy i generanie wszystko może się zdarzyć
Co do Niemcow to tam jest taka mieszanka dzisiaj ze nieprzewidywalnosc porownywalna do Norwegii.
Rees , Kuehn , Doll -- przeciez oni są w stanie zrobić wszystko zarówno na + jak i na -
Rosjanie natomiast mogą tutaj mieć syndrom Szwedek więc bez szaleństw w biegu ale dość pewnie na strzelnicy.
P.S. Na papierze faktycznie Niemcy iNorwegia są faworytami ale patrząc na te nazwiska u jednych i drugich to niemal jestem pewny że obie ekipy nie skończą na podium a może zadna z nich co juz by było sensacja ???? ))
 
A 11,1K

andyvelxaero

Użytkownik
Nie zdziwie się jak Niemcy to nawet wygrają, aczkolwiek na papierze Norwegia powinna. Wybieram bezpieczniej:
Niemcy Top3 1,60 (STS) ⛔ 6. m-ce
bo tutaj rozgrywka będzie raczej między nimi, Norwegią i Rosją. U siebie Niemcy nie powinni dać plamy, a w innych bukach kursy na to po 1,30-1,35.
Uważam, że Austraicy są niedoceniani, mają mocny, szybko biegający skład. Oczywiście strzelców wyborowych tam nie ma, ale jeśli będzie tylko dobieranie bez rund karnych (a Austraicy w sztafetach potrafią startować lepiej niż indywidualnie; np. Mesotisch) to wynik może nie być zły. Szwacjarzy też groźni, ale moim zdaniem mniej równy skład i spróbujemy:
Szwajcaria - Austria 2 1,94 (Fortuna)⛔ 7 - 9. m-ce
Awizowane składy znajdziecie na: http://biathlonresults.com/
W tej koszmarnej loterii okazałem się przegranym...
Niemcy niezłe 6. miejsce jak na 10 rund karnych ???? , Kuehn chyba nie zapomni szybko tego występu...
Austriacy dość daleko za Szwajcarami mimo sumarycznie lepszego strzelania, zatem wybór był zły, a winnym głównie Eberhard który nie dość że spędził na strzelnicy wieki (2:46), to z fatalnym skutkiem. Biegowo Szwajcarzy jednak sporo lepsi, Mesotitsch i Komatz z grubsza po prawie minucie stracili względem szwajcarskiej średniej. Następnym razem raczej typujemy odwrotnie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom