>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

PGNiG Superliga Kobiet 2017/2018

Status
Zamknięty.
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
PGNIG Superliga Kobiet 2017/2018
Superliga Kobiet ligą zawodową jeszcze nie od tego sezonu!
Obrońca tytułu: Vistal Gdynia
Pretendenci: MKS Lublin, Pogoń Szczecin, Zagłębie Lubin, Start Elbląg
Zapraszam do aktywnego uczestniczenia w dyskusjach i dodawania merytorycznych analiz!
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
wertas 157

wertas

Użytkownik
Za nami dwie kolejki (dla Vistalu i Kościerzyny - trzy) czas na mały opis tego co się działo.
Liderem z 6. punktami Vistal Gdynia. O ile pewne zwycięstwo z Kościerzyną (34:21) tak dwie kolejne wygrane ze Startem Elbląg (26:25) i Pogonią Szczecin (23:22) nie przyszły już tak łatwo. Na kolejnych miejscach dość spodziewane ekipy: Lublin, Zagłębie, a za nimi dość niespodziewanie Piotrcovia. Grały jednak one z KPR Jelenia Góra i Ruchem Chorzów, czyli beniaminkiem i przedostatnią drużyną sezonu zasadniczego z poprzedniego sezonu .
Start i Pogoń na miejscach 5. i 6., mając za sobą mecz z mistrzem Polski, obie drużyny przegrały go jedną bramką. Poza tym Start zdeklasował Ruch (40-24 !) Pogoń ma za sobą mecz derbowy z AZS Koszalin - wygrany.
Najbliższej kolejce spotkają się właśnie Pogoń ze Startem i to spotkanie upatruje jako mecz kolejki.
Obie drużyny są na podobnym poziomie, co potwierdzają mecze z Vistalem. W poprzednim sezonie na 4 rozegrane mecze między tymi drużynami trzy pojedynki wygrał Start (dwa w Szczecinie)
Pogoń przed sezonem straciła sponsora tytularnego (Baltica) i chociaż wciąż będzie bardzo groźnym zespołem, walczącym o medale to myślę, że już trochę mniej groźnym niż w poprzednich latach. W spotkaniu Pogoń - Start stawiałbym na gości.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Pogoń Szczecin-Start Elbląg 22-24
Start 2.80 Unibet✅✅✅

Trzecia kolejka, a ja wjeżdżam dopiero z pierwszym typem, ale po zmianach z bukmacherami sprawa wygląda o wiele trudniej. Węższa oferta, mniejszy wybór, to i ciężej złapać coś naprawdę ciekawego. Przy tym spotkaniu można wykorzystać prostą argumentację. Pogoń osłabiła się między sezonami, zaś Start wzmocnił. Ze Szczecina do Elbląga przeszła Hania Jaszczuk, która jest bardzo uniwersalna i często stanowiła o sile ekipy prowadzonej przez Struzika. Start teraz ma jeszcze ciekawszą kadrę. Super bramka z Salomą, w polu kilka naprawdę znaczących postaci. Waga robi grę, Świerżewska haruje w obronie i potrafi pograć na rozegraniu, w ataku Lisek niszczy za każdym razem. Do tego skrzydła nie wypadają tak źle, a na kole dalej młodziutka Stoki. Już w tamtym sezonie sprawiły kilka niespodzianek i ostatecznie zasłużenie zdobyły medal, więc i teraz powinny pokazywać się z dobrej strony. Pogoń dalej z Bancilon i kilkoma innymi dobrymi piłkarkami. Ale w moim odczuciu nie jest już to to samo, co wcześniej za czasów Baltici. Szczerze mówiąc nie widziałem obu ekip jeszcze w akcji, ale niby jak można by to zrobić bez podróży po Polsce? Dalej kupa z transmisjami Superligi Kobiet i dalej będzie trzeba bazować na obserwacji drużyn we własnej hali.
 
wertas 157

wertas

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna, SuperLiga Kobiet
Godzina: 16:00
Spotkanie: SPR Pogoń Szczecin - Kram Start Elbląg
Typ: 2
Kurs: 2,75
Bukmacher: Totolotek
Analiza: W hicie 3 kolejki PGNiG Super Ligi kobiet stawiam czystą dwójeczkę. Dlaczego ? Pogoń przeszłą rewolucję kadrową, straciła sponsora tytularnego i nie będzie już tak groźna jak w poprzednim sezonie. Co prawda na boisko wróciła Joanna Gadzina, ale z klubem względem poprzedniego sezonu pożegnały się takie zawodniczki jak Stasiak, Zimny, Płaczek, Szczecina czy Yashchuk. W zamian do klubu przyszły zawodniczki młode, niedoświadczone (Stojanovska, Płomińska, Janas, Nosek). W Kram Start grają takie zawodniczki jak Yashchuk czy Szywierska, wcześniej występujące w Szczecinie - świetnie znają halę przy ul. Twardowskiego.
Co jeszcze można napisać ? Na pewno bilans bezpośrednich spotkań w poprzednim sezonie. Na cztery mecze, aż trzy wygrał Start, w tym oba w Szczecinie: 25:27 oraz 20:26 dla Startu.
W poprzednim sezonie Pogoń była trapiona kontuzjami i sytuacjami losowymi, jak ciąża podstawowej zawodniczki (Stasiak) w tym sezonie granatowo-bordowe mają odmłodzony skład, wsparty kilkoma doświadczonymi zawodniczkami (Gadzina, Bancilon, Zawistowska czy Kochaniak) jednak to nie wystarczy na zazwyczaj dobrze dysponowany w Szczecinie Kram Start.
 
wertas 157

wertas

Użytkownik
Pogoń Szczecin 22-24 Start Elbląg
Właśnie wróciłem z meczu. Jak zwykle między tymi drużynami bardzo wyrównane spotkanie. Do przerwy to Pogoń schodzi z dwoma bramkami przewagi. Bardzo dużo fizycznej gry - tutaj na pewno podopieczne Adriana Struzika wyglądały lepiej niż elblążanki. Dużo wykluczeń po stronie Pogoni, bardzo duża ambicja - dawno takiej Pogoni nie widziałem. Najjaśniejsza gwiazda to oczywiście Valentina Blażević, dobrze (ale bez błysku) prezentowała się też głodna gry po kontuzji Joanna Gadzina.
Druga część spotkania również bardzo wyrównana, ale Pogoń nieco opadła z sił i więcej piłki w piłce było po stronie Startu. Po prostu były bardziej konkretne. Pogoń nerwowo, bardzo dużo strat. Dodatkowo irytowała bramkarka, która mimo kilku świetnych interwencji, nie umie wyprowadzić kontry. Jest mało aktywna, jeśli mogę to tak nazwać.
Za to bramkarka gości, bardzo doświadczona Szywerska - KLASA. Świetnie wyprowadzała kontry, w drugiej połowie broniła piłki które zaważyły o wyniku.
Przy stanie 20-22 któryś z trenerów poprosił o czas. Po czasie Pogoń szybko rzuca dwie bramki i mamy remis
W 58 minucie przy stanie 22-23 fenomenalnie broni Szywerska.
Oprócz początku spotkania (6:3), żadna z drużyn nie prowadziła później więcej niż trzema bramkami co świadczy o tym, że było to bardzo wyrównane spotkanie. Trzy kluczowe czynniki które pozwoliły gościom wygrać: bardzo dobrze dysponowana bramkarka, więcej sił w drugiej połowie oraz lepsza koncentracja - Pogoń miała okres, że co chwilę traciła piłkę, przekraczała czas ataku.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Najjaśniejsza gwiazda to oczywiście Valentina Blażević, dobrze (ale bez błysku) prezentowała się też głodna gry po kontuzji Joanna Gadzina.
A jak spisywała się Moniky Bancilon? Bo dla mnie &quot;oczywiście&quot; to ona powinna być najjaśniejszą gwiazdą, a nie jak mówisz Blazević. Valentina to zawodniczka o podobnej charakterystyce jak inne piłkarki Pogoni, a to Brazylijka wyróżnia się z całej kadry klubu, bo jako jedyna jest w stanie zagrozić rzutem z drugiej linii. Fakt, wzrostem może jej dorównać Costa, ale ona jest tak drewniana, że nie nadaje się nawet do obrony.
 
wertas 157

wertas

Użytkownik
Bancilon bez życia dziś, bez brania gry na siebie gdy nie idzie. Ona potrafi tak jak mówisz rzucać z drugiej linii i rywalki często są bezradne, jest przebojowa i silna. Pamiętam któryś jej mecz, jak rzuciła bodajże 9-10 bramek, teraz zupełnie nie przypominała zawodniczki z poprzedniego sezonu.
Bramki dla Pogoni: Bancilon 2, Noga 1, Królikowska 5, Marcikova 2, Nosek 4, Zawistowska 1, Blazević 5, Gadzina 2
Jeszcze taka ciekawostka - oficjalny profil Pogoni wybrał Wawrzynkowską na MVP w tej drużynie. Cóż, mam zupełnie inne odczucia, ale widocznie kilka niezłych interwencji w drugiej połowie wystarczyło ;)
Natomiast sama zainteresowana słusznie przyznała - mecz trwa 60 minut, a nie 30. I o ile za pierwsze 30 minut należy Pogoń chwalić, tak za drugą połowę nie ma ku temu żadnych podstaw.
20 września mecz Pogoń - Zagłębie Lubin, sam nie wiem co mam myśleć, bo raz, że piłkę ręczną śledzę nie aż tak jak piłkę nożną a dwa - ciężko o ocenę gry Zagłębia...jest ktoś z Lubina który skrobnie kilka zdań ?
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Korona Handball Kielce-Pogoń Szczecin 24-25 Niewiele brakowało
Korona DNB 8.00 1xbet⛔
Korona 9.00 forbet⛔

Na kielczanki trzeba próbować stawiać prawie w każdym meczu. Buki postrzegają je tylko z perspektywy końcowych wyników, a to moim zdaniem nie pokazuje realnej siły beniaminka. Dziewczyny potrafiły powalczyć w Gdynii, gdzie co prawda poległy ostatecznie -8, ale do przerwy potrafiły bodajże nawet prowadzić. Wcześniej też miały mecze, gdzie mogły zrobić lepszy wynik, ale ostatecznie czegoś zabrakło. Już po meczu inauguracyjnym dziewczyny z Lublina mówiły, że Korona urwie punkty innym, lepszym ekipom. Na razie to w ogóle się nie udało, ale to kwestia czasu. Dlaczego nie z Pogonią i dlaczego nie w Kielcach? Szczecinianki słabsze niż w ostatnich sezonach. Początek tego też niewyraźny, nie ma takiego polotu w grze jak kiedyś. Potrafiły miewać gorsze mecze, więc jak najbardziej taki może im się przydarzyć tutaj. Ekipa z województwa świętokrzyskiego ma indywidualności, które mogą przechylić szalę zwycięstwa, więc uważam, że tak wysoki kurs, czy to na czyste zwycięstwo, czy na zakład bez remisu jest warty ryzyka. Handicap na linii 6.5 też nie wygląda źle, ale w obliczu takiej oferty wolę zaryzykować bardziej i wziąć o wiele wyższy kurs.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
M 1,2K

mateo6

Użytkownik
Na wstępie powiem że nie znam się wgl na ręcznej, ale przeglądając wpisy innych użytkowników oraz patrząc na statystyki wpadłem na pewien dobry typ. Tzn mam nadzieję. W razie czego proszę o skorygowanie gdybym się mylił. I oczywiście zachęcam do komentowania.
21.10 19:00 Kielce vs Elbląg
Tutaj widzę handi +6.5 W stronę gospodyń. Jak to zostało napisane wyżej trzeba próbować grać w stronę Kielc. PrzedOstatnio porażka pkt z pogonią która okej to nie ten sam zespół co rok temu ale porażka w Lubinie zaledwie 6 pkt daje do myślenia. Wg mnie to niewielka przegrana jak na poziom Lubina który jest żeńskim odpowiednikiem Vive tak mniej więcej. Dla porównania Elbląg przegrał też w Lubinie ale 11 pkt. Więc spora różnica. Uważam że gospodyniom będzie bardzo ciężko wygrać i jeśli przegrają to z pewnością niewielka ilością pkt. Pogromu nie będzie wg mnie. Kurs na kielczanki będzie wysoki pewnie podobne jak podczas meczu z pogonią. Dlatego handi +6.5 może zakręcić się w okolicach 2. Jeśli taki będzie to wchodzę w to spotkanie bez namysłu.
A co inni o tym myślą?
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Na wstępie powiem że nie znam się wgl na ręcznej, ale przeglądając wpisy innych użytkowników oraz patrząc na statystyki wpadłem na pewien dobry typ. Tzn mam nadzieję. W razie czego proszę o skorygowanie gdybym się mylił. I oczywiście zachęcam do komentowania.
21.10 19:00 Kielce vs Elbląg
Tutaj widzę handi +6.5 W stronę gospodyń. Jak to zostało napisane wyżej trzeba próbować grać w stronę Kielc. PrzedOstatnio porażka pkt z pogonią która okej to nie ten sam zespół co rok temu ale porażka w Lubinie zaledwie 6 pkt daje do myślenia. Wg mnie to niewielka przegrana jak na poziom Lubina który jest żeńskim odpowiednikiem Vive tak mniej więcej. Dla porównania Elbląg przegrał też w Lubinie ale 11 pkt. Więc spora różnica. Uważam że gospodyniom będzie bardzo ciężko wygrać i jeśli przegrają to z pewnością niewielka ilością pkt. Pogromu nie będzie wg mnie. Kurs na kielczanki będzie wysoki pewnie podobne jak podczas meczu z pogonią. Dlatego handi +6.5 może zakręcić się w okolicach 2. Jeśli taki będzie to wchodzę w to spotkanie bez namysłu.
A co inni o tym myślą?
Nie ma sensu proponować dokładny typ bez pojawienia się go w ofercie. Warto poczekać aż buki wystawią swoje propozycje i wtedy dokładnie wypowiadać się o typach i kursach, a wcześniej można przedstawić swoje opinie np. o całej nadchodzącej kolejce. Co do samego rozumowania, to fakt, aczkolwiek obecnie Start to nie Pogoń i często nie litują się nad słabszymi ekipami, tylko grają swoje. EB dzisiaj ograło Montex i pod względem kursów to niespodzianka, ale można było się tego spodziewać patrząc na poprzedni sezon. Niewrzawa wyraźnie ma patent na Lublin i Lis musi coś zrobić, bo jeszcze przynajmniej trzy mecze ze Startem w tym sezonie. Szkoda, że pierwszy ważny mecz został przez nas przegrany, bo po tym początku z ogórkami wiele osób nabrało sporych oczekiwań i nie powiem, ja też czekam na to upragnione dwudzieste złoto,
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
KPR Gminy Kobierzyce-Zagłębie Lubin 24-26
Kobierzyce+8.5 1.90 Unibet✅✅✅ IZZI :cool:
Kobierzyce+4.5 3.40 forbet✅✅✅ IZZI :cool:

Mamy tutaj kilka argumentów, żeby iść w stronę underdoga. Po pierwsze skład Kobierzyc i potencjał jaki w nim drzemie. Pierwsza siódemka gospodyń wygląda naprawdę nieźle i zgromadzone jedynie trzy punkty na starcie sezonu mogą dziwić. Dąbrowska, Charzyńska, Wiertelak i kilka innych dziewczyn to poziom nie walki o utrzymanie, a może nawet pierwszej szóstki-ósemki. Ostatnio -5 w Szczecinie i -4 w Koszalinie. To niezłe wyniki, aczkolwiek z AZS-em mogło skończyć się wyżej, ale w końcówce podopieczne Majdzińskiej podgoniły wynik. Dzisiaj grają u siebie, aczkolwiek mamy tutaj do czynienia z derbami Dolnego Śląska i lubinianki nie mają daleko do swojego przeciwnika, bo jakieś 90km. Widzę tutaj jednak szansę dla gospodyń, bo kolejnym znaczącym argumentem może być udział Miedziowych w europejskich pucharach. Na weekendzie grały u siebie, a już w niedzielę mają rewanż na Węgrzech. Fakt, Zagłębie ma szeroką kadrę i Bożenka może rotować dziewczynami, ale czy dzisiaj zagrają na pełnych obrotach? Popatrzyłbym na spotkanie z Koroną w poprzedniej kolejce. Masa bramek, praktycznie mecz bez obrony i skończyło się na 38-32. Skoro kielczanki mogły zrobić -6 na wyjeździe, to uważam, że i KPR stać na podobny wynik i to we własnej hali. Linia 8.5 bardzo ciekawa na wyrównanych kursach, a jeżeli ktoś szuka wyższego kursu, to warto pomyśleć o alternatywnych handicapach, a tutaj najlepiej wygląda linia 4.5. Z bezpośrednim zwycięstwem, czy jakimś 1X/DNB bym nie próbował, bo jednak Zagłębie ten mecz ostatecznie powinno wygrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
wertas 157

wertas

Użytkownik
Generalnie jest tragedia jeśli chodzi o tę ligę. Zero medialności. Tylko liga zawodowa może coś tutaj pomóc. Nie ma transmisji w TV, a, że nie siedze w tym aż tak głęboko, czasem mam błędne wyobrażenie na temat sytuacji drużyn itd., poza tym ciężko w ogóle znaleźć jakąś sensowną ofertę u któregoś z buków.
Przyszła kolejka bardzo ciekawa.
08-11 Pogoń Szczecin - MKS Lublin
11-11 Start Elbląg - Energa AZS Koszalin
11-11 Zagłębie Lubin - KPR Jelenia Góra
11-11 Korona Handball Kielce - Ruch Chorzów
11-11 KPR Kobierzyce - Piotrcovia Piotrków Tryb.
(Vistal wygrał z Kościerzyną 34-21)
Według mnie dobrze dysponowany w tym sezonie Energa AZS Koszalin może pokusić się o niespodziankę i wygrać ze Startem. Poza tym hit kolejki Pogoń - Lublin. Goście będą faworytem, bo Pogoni zupełnie nie szło z tymi drużynami które walczą o medale (porażki z Lubinem, Vistalem, Startem) ale gospodynie mają atut własnej hali + bardzo dobrą serię pięciu zwycięstw.
Jest też ciekawe spotkanie na dole tabeli. Korona - Ruch. Kielczanki muszą w końcu wygrać, przełamać się - na teraz mają 0 punktów. Ruch dobre mecze jak np. porażka tylko jedną bramką z Zagłębiem Lubin, przeplata z tragicznymi - porażka 41-26 z Pogonią i ciężko wyrokować, w jakiej dyspozycji teraz będą. Warto w takim razie spojrzeć do statystyk
Na wyjazdach Ruch ani razu nie wygrał. Chorzowianki są drużyną, która na wyjazdach straciła najwięcej bramek w lidze. Na wyjazdach aż trzy razy dały sobie wrzucić 40+ bramek ! Za to Kielce u siebie trzy razy miały wynik &quot;na styku&quot;
26-27 Kobierzyce
24-25 Pogoń
22-24 Koszalin
To znak, że nawet drużynom z czołówki (Pogoń, Koszalin) ciężko się tam gra.
Moim zdaniem warto więc rozważyć czy nie postawić na AZS w meczu ze Startem oraz na Koronę w meczu z Ruchem.
 
wertas 157

wertas

Użytkownik
Czas na małe podsumowanie kolejki.
Pogoń przegrała z Lublinem. Masakryczny mecz szczecinianek, najgorszy jaki w tym roku widziałem. Trochę się spóźniłem na mecz i wszedłem na halę przy stanie... 2:11
Później Lublin nieco spuścił z tonu, co zrozumiałe, i Pogoń doskoczyła na tyle, że jeszcze mogło być ciekawie. Pięć trafień pod rząd, MKS Perła zero, więc przerwa przy stanie 7:11. W drugiej połowie nadzieje na dobry wynik były jeszcze większe - mecz był bardziej wyrównany, a przez chwile było 10:13, 11:14 - to zwiastowało spore emocje. Niestety, bardzo dobrze dysponowana była bramkarka Lublina, Weronika Gawlik. Ostatecznie 15:29 dla Lublina. Pozytyw z tego meczu dla Szczecina, że potrafił wrócić z &quot;dalekiej podróży&quot; i nawiązać walkę z tak utytułowanym zespołem.
Z kolei w Lubinie Zagłębie wręcz zdemolowało KPR z Jeleniej Góry. Do przerwy było 24:5 dla gospodyń ! Ostatecznie wynik tego meczu to 46:15
Bardziej wyrównany mecz był w Kobierzycach, gdzie miejscowy KPR wygrał z Piotrcovią 29-24, choć do przerwy było 15-15 a największa przewaga wynosiła dwie bramki. Po przerwie sytuacja diametralnie się zmieniła, i to gospodynie cieszą się ze zwycięstwa. Obie drużyny sąsiadują ze sobą w tabeli.
Fajny mecz w Elblągu. Start zremisował z AZS&#39;em 22-22, ale w karnych lepsze okazały się gospodynie.
Do przerwy mecz wyrównany, zawodniczki z Koszalina zeszły na przerwę z trzema bramkami przewagi. Jak napisano w sprawozdaniu - bardzo dobra gra Koszalina w obronie, niedokładność w rozegraniu Startu przyczyniły się do takiego wyniku. W drugiej części meczu wynik cały czas był na styku. Ostatecznie Koszalin wygrał
Dużo bramek padło w Kielcach, gdzie Korona wygrała z Ruchem ✅ - czyli stało się to, co przewidywałem w którymś poście wyżej ;)
Jest też ciekawe spotkanie na dole tabeli. Korona - Ruch. Kielczanki muszą w końcu wygrać, przełamać się - na teraz mają 0 punktów. Ruch dobre mecze jak np. porażka tylko jedną bramką z Zagłębiem Lubin, przeplata z tragicznymi - porażka 41-26 z Pogonią i ciężko wyrokować, w jakiej dyspozycji teraz będą. Warto w takim razie spojrzeć do statystyk
Na wyjazdach Ruch ani razu nie wygrał. Chorzowianki są drużyną, która na wyjazdach straciła najwięcej bramek w lidze. Na wyjazdach aż trzy razy dały sobie wrzucić 40+ bramek ! Za to Kielce u siebie trzy razy miały wynik &quot;na styku&quot;
Niestety kurs na kielczanki był słabiutki: 1.40, więc odpuściłem sobie granie (gram głównie single). Mecz wyrównany, bo w pierwszej połowie 20-18, w drugie po 15.
Komplet wyników 10 kolejki
Vistal 34 -21 Kościerzyna
Pogoń 15 - 29 Lublin
Korona 35 - 33 Ruch
Zagłębie 45 - 16 KPR Jelenia Góra
Kobierzyce 29 - 24 Piotrcovia
Start 22 - 22 Koszalin pk. Start
Zapowiedź 11 kolejki
Awansem został rozegrany mecz AZS&#39;u z Vistalem, po bardzo zaciętym meczu zwyciężyły Koszalinianki, 26-25.
Mamy absolutny hit w tej kolejce - MKS Lublin zmierzy się na własnym parkiecie z Zagłębiem Lubin aktualnie Lulin z bilansem 9-0-1, a Zagłębie 10 zwycięstw (jedno po karnych). Mam nadzieje, że gdzieś będzie można obejrzeć to spotkanie - wrzucajcie info o planowanych transmisjach w internecie itd. ;)
Poza tym ciekawsze mecze głównie w dolnej części tabeli, gdzie Ruch zmierzy się z Kobierzycami a Jelenia Góra z Koroną. Faworytem w meczu Kościerzyna - Pogoń wydają się być szczecinianki, a na małą niespodziankę liczę w starciu Piotrcovii ze Startem, choć tu też faworytem jest drużyna gości.
Nie wiem co myśleć o spotkaniu Jelenia Góra - Kielce. Wiadomo, że gospodynie będą rozbite po takiej porażce, a Korona podbudowana po pierwszym zwycięstwie w sezonie. I choć Jelenia Góra nie wygrała u siebie żadnego meczu, to trzeba uczciwie im oddać, że grały dotychczas z lepszymi zespołami. (Lublin, Koszalin, Szczecin i Piotrcovia)
Zestaw gier 11 kolejki
18.10 17:00 AZS 26 - 25 Vistal
16.11. 17:00 Piotrcovia - Start Elbląg
18.11. 17:00 Koscierzyna - Pogoń Szczecin
18.11. 17:00 KPR Jelenia Góra - Kielce
18.11. 17:00 Ruch Chorzów - Kobierzyce
18.11. 18:00 Lublin - Zagłębie
 
wertas 157

wertas

Użytkownik
Dziś odbył się coroczny turniej w Sławnie. Wystąpiły trzy drużyny - Pogoń Szczecin, AZS Koszalin i Vistal Gdynia.
Komplet wyników
AZS Koszalin 22 - 21 Vistal Gdynia
Energa AZS: Kowalczyk, Sach - Protsenko 5 (1/1), Tracz 5, Michałów 2, Roszak 2 (1/1), Rycharska 2, Nowicka 2, Grobelska 1, Smbatian 1, Urbaniak 1, Budnicka 1
Karne: 2/2
Vistal: Kamińska, Kordowiecka 1 - Zych 7 (2/3), Kozłowska 5, Janiszewska 3, Stanulewicz 2, Matieli 1, Pękala 1, Błaszkowska 1, Gutkowska, Kowalczyk, Uścinowicz, Śliwińska
Karne: 2/3
Pogoń Szczecin 30 - 30 Vistal Gdynia
Pogoń: Wawrzynkowska, Krupa - Blazevic 6 (2/2), Zawistowska 5, Nosek 4, Janas 3, Koprowska 3, Płomińska 2, Noga 2, Kochaniak 2, Bancilon 1, Cebula 1
Karne: 2/2
Vistal: Kordowiecka, Kamińska - Kozłowska 6, Zych 6 (1/3), Stanulewicz 5 (0/1), Śliwińska 4, Kowalczyk 2, Matieli 2, Pękala 2, Uścinowicz 2, Gutkowska 1, Błaszkowska
Karne: 1/4
AZS Koszalin 27 - 28 Pogoń Szczecin
Energa AZS: Kowalczyk, Sach - Rycharska 9, Roszak 7, Michałów 4, Protsenko 2 (2/3), Smbatian 2, Grobelska 1, Urbaniak 1, Nowicka 1, Budnicka, Tracz
Karne: 5/6

Pogoń: Wawrzynkowska, Krupa - Blazevic 6 (4/4), Noga 5, Kochaniak 4, Urbańska 2, Królikowska 2, Koprowska 2, Zawistowska 2, Bancilon 1, Płomińska 1, Cebula 1, Nosek 1, Gadzina 1
Karne: 4/4
Za tydzień wraca liga i między innymi mecz AZS Koszalin - Pogoń Szczecin
Co w Szczecinie ? Definitywnie pożegnano Adriana Struzika, a jego rolę zajęła Ljiljana Marković (Serbia) z drużyną pożegnała się także Ligia Costa
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Ja do znawców piłki ręcznej kobiet. Dlaczego aż tak zróżnicowane są kursy na dzisiejszy mecz Elbląga z Vistalem ???
Kadrowo to chyba Vistal jest drużyną lepszą, grają w europejskich pucharach może nie z sukcesami ale jednak... a tutaj aż 1,10 do 7,00 ...
Są jakieś informacje może, że sporo zawodniczek nie zagra? Czy jednak Elbląg jest aż tak mocną drużyną?
Z góry dzięki za odpowiedz
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Kordowiecka - Zych 12, Janiszewska 3, Uścinowicz 2, Stanulewicz 2, Kozłowska 1, Machado-Matieli 1, Kowalczyk 1, Śliwińska, Gutkowska, Błaszkowska

VISTAL: Kordowiecka, Gapska - Janiszewska 8, Zych 6, Kozłowska 4, Machado-Matieli 2, Kulwińska 2, Łabuda 2, Stanulewicz 1, Błaszkowska 1, Pękala, Gutkowska, Borysławska, Uścinowicz
ostatni mecz i 1.mecz ze Startem z tego sezonu, pogrubione nieobecne, nie mają praktycznie teraz koła, bramka skończyła swą przygodę, a tak to po japońsku - jako tako...
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Ja mimo wszystko w dalszym ciągu jestem za tym, że kursy mocno przesadzone na gości... Elbląg też nie dysonuje jakimś piekielnie mocnym składem a u gości jest kilka ciekawych zawodniczek jak Zych, Janiszewska, Kozłowska czy Machado ...
Start Elbląg - Vistal Gdynia 28:31
Vistal +6,5
1,58 eFortuna
Vistal powyżej 23,5 1,91 eFortuna

Jednak trzeba było mocniej zaatakować to spotkanie, no trudno.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
nike93 53

nike93

Użytkownik
Ruch Chorzów - Start Elbląg
Typ: 1 Kurs: 13.50 eFortuna
Nie będę zbytnio się rozpisywał bo typ oparty jest głównie na ryzyku podparty kilkoma argumentami.
Zaczynamy:
Po pierwsze -
Historia spotkań między tymi drużynami jest nie możliwe piękna prosta. Na wszystkie mecze w historii zawsze wygrywa gospodarz oprócz jednego wyjątku gdy w Chorzowie był remis.
13.09.17 SL Start Elbląg K Ruch Chorzów K 40 : 24
23.01.16 SL Ruch Chorzów K Start Elbląg K 24 : 22
27.09.15 SL Start Elbląg K Ruch Chorzów K 25 : 20
01.03.15 SL Ruch Chorzów K Start Elbląg K 31 : 28
08.11.14 SL Start Elbląg K Ruch Chorzów K 31 : 23
15.02.14 SL Start Elbląg K Ruch Chorzów K 30 : 22
16.10.13 SL Ruch Chorzów K Start Elbląg K 23 : 21
04.05.13 SL Ruch Chorzów K Start Elbląg K 26 : 25
13.04.13 SL Start Elbląg K Ruch Chorzów K 31 : 29
26.01.13 SL Ruch Chorzów K Start Elbląg K 29 : 20
23.10.12 SL Start Elbląg K Ruch Chorzów K 25 : 19
11.02.12 SL Start Elbląg K Ruch Chorzów K 26 : 21
13.11.11 SL Ruch Chorzów K Start Elbląg K 34 : 29
22.01.11 SL Ruch Chorzów K Start Elbląg K 25 : 25
09.10.10 SL Start Elbląg K Ruch Chorzów K 34 : 22

Po drugie -
Chorzowianki w własnej hali są bardzo ciężkim przeciwnikiem i stawiają nawet największym ogromne kłopoty jak np. mecz z Zagłębiem Lubin porażka tylko jedną bramką 22:23. Ostatni mecz po przerwie między rundami chorzowianki wygrały zdecydowanie z Pioctrovia 33:25.
Po trzecie -
Chorzowianki mogą liczyć na liczne i porządne wsparcie z strony swoich kibiców gdyż Ci ogłosili mobilizacje na to spotkanie pt&quot; Pokonać Start!&quot;
Po pewnym zwycięstwie nad Piotrcovią chcemy na własnym boisku pokonać Kram Start Elbląg. Nie jesteśmy faworytem, ale wiemy, że z Waszym wsparciem stać nas na wszystko! Zachęcamy do zapisania się i zaproszenia znajomych do wydarzenia na Facebooku.
Mobilizację na spotkanie ogłosiły grupy kibicowskie, w tym Ultras Niebiescy, wspierający na co dzień piłkarzy Niebieskich. Ich komunikat możecie przeczytać tutaj.
Do zobaczenia na meczu!
Mając na uwadze kurs, historię itp myślę że warto zaryzykować za parę zł.
Z fartem panowie i panie ;)
PS: Dla mniejszego ryzyka warto także pograć handi +5,5 2.45 czy nawet max +.9,5 1.47 do jakiegoś kuponika. Warto zaznaczyć że kursy spadają już z 13.5 na 11.5 ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom