>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

18. kolejka La Liga [06.01 - 08.01.2018r.]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18. kolejka La Liga

Kursy od: BaH
Następna kolejka dopiero w styczniu, ale już dzisiaj możemy o niej podyskutować. W ostatniej kolejce wszyscy zagrali pod Barcelonę, która sama odniosła zwycięstwo i pewnie pokonała Real Madryt 3:0. Przed Królewskimi kolejne ciężkie zadanie, bowiem wybierają się do Vigo na tamtejszy mecz z niedocenioną w tym sezonie Celtą. Łatwe zadanie wydaje mi się mieć Atletico, Barcelona oraz Valencia. Na pewno ciekawie zapowiadają się derby Sewilli. Nowy trener Vincenzo Montella zostanie rzucony od razu na głęboko wodę. Emocji z pewnością nie zabraknie w innych spotkaniach.
Zapraszam do dyskusji oraz do podawania swoich typów popartych analiza.
 
M 8

mixuhuhu

Użytkownik
Zacznę od pierwszego meczu tej kolejki: Atletico podejmuje u siebie Getafe. Do drużyny Simeone dołączylo dwóch &quot;nowych&quot; zawodnikow, Diego Costa rozpoczął już strzelanie w ostatnim pucharowym meczu. Atleti po słabym początku złapało wiatr w żagle dlatego nie widzę innej opcji jak czysta wygrana gospodarzy.
Jak tu nie miałem problemu z analizą tego meczu tak do 3 pozostałych sobotnich spotkań nie mam przekonania. Valencia ewidentnie boryka się z problemami, natomiast Girona lubi dobrze zagrać na wyjeździe, jak dla mnie sprawa otwarta Ale przychylalbym się ku gospodarza.
Las Palmas - Eibar Jak dla mnie najciekawsze spotkanie tego dnia. Gracze z wysp kanaryjskich zagrali bardzo fajna 1 połowe przeciwko Valencii w pucharze. W drugiej połowie nietoperze rzucili całe siły na tak i nie było tak kolorowo. Natomiast co do Eibaru to wysoką pozycję w lidze zawdzięczają męczą domowym, na wyjeździe zdobyli tylko 7 punktów, ewidentnie nie leży im granie po za domem. Wydaje mi się że będzie to otwarty mecz, zapewne padnie kilka bramek natomiast ja przychylalbym sie do wygranej gospodarzy ż ewentualna podpórka ;)
 
bombi1945 14,6K

bombi1945

Użytkownik
Atletico Madryt- Getafe 1/+1,5✅✅
1,65- Forbet

Na pierwszy rzut oka propozycja wydaje się zapewne niezbyt rozsądna, lecz ja upatruje w tym spotkaniu kilku bramek więcej niż zazwyczaj ma to miejsce w meczach piłkarzy z Madrytu. W szeregach Los Rojiblancos od 1 stycznia miał miejsce wielki powrót. Po blisko 4 latach na &quot;stare śmieci&quot; powrócił ekscentryczny napastnik Diego Costa. Powrót ten jest pokłosiem kłótni jaką pochodzący z Brazyli, ale grający dla reprezentacji Hiszpanii zawodnik, wywołał ze szkoleniowcem The Blues Antonio Conte. Skutkiem tej awantury było spędzenie blisko połowy sezonu w rezerwach londyńskiego klubu. Czy powrót Costy zmieni w jakiś diametralny sposób styl gry podopiecznych Diego Simeone? Czy Atletico poprawi dzięki niemu swój dorobek bramkowy wynoszący w tej chwili zaledwie 25 bramek? Ich najbliższy rywal nie należy do najgroźniejszych na obcych boiskach. W ośmiu spotkaniach wyjazdowych zdobyli zaledwie 7 punktów. Atletico nie przegrało w obecnej kampanii żadnego spotkania na Wanda Metropolitano, lecz aż 3 razy remisowało co może odrobinę niepokoić przez ich najbliższym starciem. Wierzę jednak, że dodatkowe siły w ataku jakim dysponuje argentyński szkoleniowiec przełożą się na skuteczniejszą, a przede wszystkim ciekawszą dla oka grę Los Colchoneros. Co za tym idzie w tym sobotnim spotkaniu będziemy świadkami kilku bramek.
Villarreal- La Coruna 1⛔⛔
1,50- Forbet

Przedostatnim niedzielnym pojedynkiem w hiszpańskiej La Liga będzie mecz pomiędzy Villarreal, a mistrzem kraju z roku 2000, a więc zespołem Deportivo La Coruna. Gospodarze mają za sobą dwa wyjazdowe zwycięstwa w których to pokonali faworyzowaną Valencię oraz plasującą się w środku tabeli Celtę Vigo. Najbliższy mecz powinien teoretycznie należeć do zdecydowanie łatwiejszych, gdyż podopieczni Cristóbala Parralo zdecydowanie zawodzą w tym sezonie, okupując praktycznie od początku dolne rejony tabeli. Ostatnie wyjazdowe zwycięstwo graczy Deportivo miało miejsce 30 października w spotkaniu z Las Palmas. Wydaje się więc, że jeśli nie będziemy świadkami nagłego zwrotu formy zespołu z La Coruny po krótkiej przerwie w rozgrywkach, to piłkarze „Żółtej łodzi podwodnej” powinni bez najmniejszych problemów zainkasować trzy punkty.
Sevilla- Betis
powyżej 7,5 ŻK- 2,18 Unibet✅✅

Spotkania derbowe jak wiadomo rządzą się swoimi prawami. Czy są to derby Krakowa, Londynu, Mediolanu czy też Sevilli. W piłkarzach tworzą się niespożyte pokłady energii,a także determinacja których trudno nie raz u nich dostrzec w zwykłych spotkaniach ligowych. Często takie właśnie naładowane dodatkowym ładunkiem emocjonalnym spotkanie obfituje w dużą ilość agresji, złośliwości i co za tym idzie mnóstwa fauli. Stąd mój typ na kartki, który patrząc na historię poprzednich spotkań powinien zostać pozytywnie rozstrzygnięty. Linia dość wysoka, lecz liczę że uda się ją pokryć. Warto również dodać, iż będzie to pierwszy mecz w roli szkoleniowca Sevilli dla byłego reprezentanta Włoch, a ostatnimi czasy także szkoleniowca Milanu- Vincenza Montelli.

Leganes- Sociedad
2 drużyna wygra dowolną połowę- 1,75 Forbet⛔⛔

Propozycja delikatnie ryzykowna, lecz mając na uwadze styl w jakim goście rozprawili się z Sevillą na zakończenie rundy jesiennej, gra wydaje się warta świeczki. Piłkarze Sociedad w drugiej połówce sezonu muszą zacząć grać troszkę lepiej, jeśli marzą o tym by zakończyć kampanię 17/18 na miejscu premiowanym grą w europejskich pucharach, jak miało to miejsce w ubiegłbym roku.Ich forma na obcych boiskach to 3 wygrane, 2 remisy oraz 3 porażki co daje 11 na 24 możliwe oczka. Leganes zdołali uzyskać tyle samo punktów, rozgrywając jednak o jedno spotkanie na własnym obiekcie mniej. Municipal de Butarque nie należy do obiektów na które teoretycznie mocniejsze ekipy przyjeżdzają po pewne zwycięstwa. W obecnym sezonie na stadionie Leganes punkty pogubiło chociażby Atletico, Athletic Bilbao czy wspomniany wyżej Villarreal. Stąd też zapewne wysoki kurs na zaproponowany przeze mnie zakład. Wierzę jednak, że przy odrobinie szczęścia będziemy cieszyć się z pozytywnego jego rozstrzygnięcia.
Celta Vigo-Real Madryt 2/+2,5
1,75- Forbet

Wydaje się że tylko kataklizm mógłby odebrać w tej chwili Barcelonie mistrzostwo w tegorocznych rozgrywkach La Liga Santander. Obecna forma Blaugrany, a także dyspozycja w przysłowiową &quot;kratkę&quot; bezpośrednich rywali, skłania wyłącznie do typowania ewentualnej kolejności pozostałych drużyn na podium. Jako że do walki o top3 w obecnych rozgrywkach włączyła się jeszcze Valencia, to gracze Królewskich nie mogą pozwolić sobię na kolejne potknięcia. Ich najbliższym ligowym rywalem będzie drużyna Celty Vigo. Niespodziewanym ubiegłorocznym półfinalistom Ligi Europy w tym sezonie nie wiedzie się jednak tak dobrze. Na półmetku rozgrywek zajmują bowiem 11 pozycję w tabeli z 21 punktami na koncie. Za ich plecami czają się chociażby wspomniane wcześniej zespoły Leganes czy Betisu z identycznym dorobkiem punktowym. Warto jednak wspomnieć, iż w rozgrywanym w czwartek spotkaniu Copa del Rey Celcie udało się zremisować z ustawioną w nieco eksperymentalnym składzie Barceloną. Podopiecznym Zinedina Zidana niezbyt miłe przywitanie po powrocie z KMŚ zgotował ich odwieczny rywal tj. Barcelona. Drużyna ze stolicy Katalonii przejechała się po Galacticos na ich własnym obiekcie, aplikując im trzy bramki, żadnej przy tym nie tracąc. Mecz z Celtą jest więc idealnym spotkaniem dla graczy z Madrytu, aby pokazać że w walce o mistrzostwo nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa. Zerkając w H2H możemy dostrzec, iż para ta w bezpośrednich spotkaniach bardzo często lubiała wykręcić wysokie overki. Ostatnie spotkanie w którym nie został pokryty zakład na powyżej 2,5 gola miał miejsce w 2003 roku! Liczę więc że obydwie ekipy nie sprawią Nam w tym spotkaniu niemiłej niespodzianki i bez problemu wspólnymi siłami postarają się go pokryć.
Valencia-Girona✅✅
powyżej 9,5 RR-1,60 Forbet

Kiepska dyspozycja Valencii przed krótką przerwą w rozgrywkach, skłania mnie w tym meczu do grania alternatywnego zakładu. Wybór padł tym razem na rzuty rożne. Więcej tych stałych fragmentów gry w lidze pada tylko w spotkaniach dwóch Realów- tego z Madrytu oraz Sociedad. Ostatnie pięć spotkań podopiecznych Marcelino Garcii Tolara to odpowiednio: 14,6,10,12 oraz skromne 3 kornery. Choć drużyna z Girony nie przoduje w lidze biorąc pod uwagę te statystyki, wierzę że uda im się zdobyć choć kilka rożnych, by pomóc Nam w pokryciu wyżej podanej linii.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Hiszpania
Godz: 13:00
Spotkanie Atletico-Getafe
Typ: 1/1
Kurs 1.97
Buk Fortuna
Analiza : Kolejna ligowe spotkania w Hiszpańskiej ekstraklasie piłkarskiej, ekipa Atletico Madryt po wysokim wyjazdowym zwycięstwie pucharowym podejmowała będzie u siebie na stadionie ekipę Getafe. Gospodarze oczywiście są zdecydowanym faworytem do dopisania sobie kompletu punktów w tym meczu i myślę że to oni od pierwszych minut zaatakują przyjezdnych. Gospodarze pozyskali Diego Costę oraz Vitolo , są to dobre uzupełnienia składu szczególnie ten pierwszy bowiem z nim na pewno będzie łatwiej o bramki. Atletico na swoim stadionie rzadko ponosi porażki, w tym sezonie grali tutaj 7 spotkań ligowych, zanotowali 4 wygrane oraz 3 podziały punktów, ogólnie nie przez przypadek są zespołem, który zajmuję drugą pozycję w ligowej klasyfikacji i w całym sezonie ponieśli zaledwie 1 porażkę . Goście sa na chwilę obecną 8 siłą ligi,ale na wyjazdach ich gra wygląda niezwykle kiepsko, nie wygrali 7 kolejnych spotkań na obcych stadionach do tego w 8 rozegranych meczach wyjazdowych zdobyli tylko 7 oczek. Gospodarzom zawsze leżały spotkania z zespołem Getafe , od 2010 spotykali się ze sobą 7 razy na stadionie tych pierwszych i Atletico wygrało wszystko, wcześniej bywało różnie, ale gospodarze nie byli tak mocni jak w tej chwili więc to nie może dziwić , moj typ to wygrana Atletico do połowy jak i na koniec spotkania, stawiam na wynik 3:0.
 
ac1899 9K

ac1899

Użytkownik
Valencia - Girona
Typ: 1 z kursem 1,56 ✅

Kurs kuszący, podyktowany oczywiście słabą formą drużyny Valencii, która przegrała dwa ostatnie mecze w lidze oraz zremisowała ze słabiutkim w tym sezonie Las Palmas w Copa del Rey. Jak wiadomo, przełamanie musi kiedyś przyjść i myślę, że będzie to właśnie dzisiaj. Co prawda w drużynie gospodarzy nie może zagrać kilku zawodników, w tym najlepszy strzelec Simone Zaza, ale mimo wszystko, stawiam na wygraną Nietoperzy. Gdzie przełamać się jak nie na swoim stadionie? Tutaj nie zwykli tracić punkty w tym sezonie z drużynami teoretycznie słabszymi od siebie. Zanotowali jedynie trzy straty punktów. Tylko weźmy pod uwagę z kim. Z Atletico, Barceloną i Villarreal. Do tego dochodzi 6 wygranych.
Girona na wyjazdach średnio się prezentuje (bilans 3:3:2), a trzeba dodać, że nie grała jeszcze na wyjazdach z tymi najsilniejszymi w lidze, czyli ani z Barceloną, ani z Realem, Atletico, Sevillą, Villareal czy też właśnie Valencią. Ostatni mecz to wysoka porażka z drużyną Eibar.
Liczę na przełamanie Valencii i ich wygraną.

Sevilla - Betis
Typ: 1 z kursem 1,55 ⛔

Jak każdy wie, derby rządzą się swoimi prawami i niekiedy typowanie takich meczów nie kończy się najlepiej, ale dzisiaj Sevilla mimo niezbyt wysokiej formy wydaje się być pewniakiem do gry. U siebie są w tym sezonie bardzo mocni. Na 8 rozegranych meczów, wygrali 6 i tylko dwa razy zremisowali. Betis z kolei jeśli chodzi o wyjazdy, nie spisuje się najlepiej, żeby nie powiedzieć, że są po prostu słabi. Na 8 meczów, 5 porażek i 1 remis. Oczywiście trzeba pamiętać wygraną z Realem na Santiago i przerwanie ich passy ze strzeloną bramką, tego Betisowi nikt nie zabierze.
Patrząc na ostatnie bezpośrednie pojedynki między tymi drużynami, znów wszystko wskazuje na drużynę gospodarzy. Na 10 ostatnich pojedynków między tymi drużynami, 8 zakończyło się zwycięstwami Sevilli, padł jeden remis i raz wygrała drużyna Betisu ( w Lidze Europy). Patrząc na mecze w których Sevila była gospodarzem, 5 ostatnich ligowych potyczek to 5 wygranych gospodarzy.
Dodatkowym atutem może być zmiana trenera i efekt &quot;nowej miotły&quot;, który niemal zawsze wprowadza jakąś świeżość.
Jak dla mnie Sevilla dzisiaj wygrywa.

Atletico - Getafe
Typ: Atletico wygra, w meczu będzie mniej niż 3,5 bramki z kursem 1,70. ✅

Kurs na samo zwycięstwo Atletico nie jest zbyt wysoki i nie przekonuje mnie do grania, ale kiedy już doda się do tego inne zdarzenie, można wyciągnąć niezły kurs. Do Madrytu wrócił niesforny, aczkolwiek bardzo zdolny, Diego Costa i siła ataku Atletico na pewno tylko na tym zyska, dlatego wybrałem ilość bramek 3,5, a nie tak jak początkowo zakładałem 2,5. Niższy kurs, ale większa pewność, że typ wejdzie. Warto spojrzeć na to, ile bramek pada w meczach tych drużyn, odpowiednio w przypadku Atletico u siebie, a w przypadku Getafe na wyjeździe.
Średnia bramek w meczach Atletico u siebie to 1,6. Getafe na wyjazdach ma średnią 2.0
W 7 dotychczas rozegranych meczach u siebie, Atletico strzeliło 8 bramek, tracąc przy tym 3. Getafe na wyjazdach z bilansem bramkowym 7:9 w 8 meczach. Jak widać, gradu bramek nie ma. Dodatkowo w obu przypadkach, czyli w meczach Atleti u siebie oraz Getafe na wyjedzie, ani razu nie został przekroczony próg 3,5 bramek.

Stawiam na wynik 2:0 lub 3:0 dla Atletico, co powinno nie zepsuć mojego typu.

AKO tych trzech zdarzeń w Fortuna to: 4,11 po odliczeniu podatku.
 
lukbie 286

lukbie

Użytkownik
Levante przyjeżdża do stolicy Katalonii znacznie osłabione. W dzisiejszym meczu nie zagra Morales, Bardhi, Campańa, Chema oraz Alex Alegria - ci dwaj pierwsi to najlepsi strzelcy drużyny zaś Campańa rozegrał jak do tej pory wszystkie mecze tej edycji Primera Division. Braki są znaczące i stawiają gości w bardzo kiepskiej sytuacji, ugrać coś przeciwko Barcelonie jest niemożliwe, a jestem zdania, że w wypadku takich braków kadrowych w tym meczu będzie ciężko strzelić gościom chociażby gola.
W Barcelonie z ważniejszych zawodników, których zabraknie dzisiaj na Camp Nou to Busquets i Umtiti, jednak gospodarze są wstanie poradzić sobie w takim meczu bez nich i nie będzie to zbytnio odczuwalne. Do ligowej gry powróci Dembele i Francuz na pewno dostanie kilka minut żeby może nawet ustrzelić pierwszego gola w barwach Blaugrana. Levante jak do tej pory nie zdołało wygrać na Camp Nou, ale nie jest to wielkie zdziwienie.
Barcelona wygra do zera @1.65 fortuna ✅
________________________________________________________________

Villarreal zagra u siebie z Deportivo La Coruńa. Gospodarze przystąpią do meczu bez najlepszego strzelca zespołu Bakambu, a za czerwoną kartkę pauzował będzie także Trigueros. Villarreal to czołówka tabeli hiszpańskiej La Liga, cały czas są w walce o Ligę Mistrzów, jednak o to będzie niezwykle ciężko patrząc w jakiej formie w tym sezonie jest Valencia czy Atletico Madryt. Drużyna z El Madrigal przystąpi do tego meczu po dwóch porażce w Pucharze Króla z Leganes. Z pewnością niekorzystnie się odbije ona na zawodnikach Revilli i fizycznie i psychicznie.
Z drugiej strony Deportivo, które plasuje się na osiemnastej pozycji i póki co walczy o wyjście ze strefy spadkowej. Goście także mają problemy kadrowe gdyż nie może zagrać w tym meczu Schar, Cartabia, Valverde i także najlepszy strzelec drużyny - Lucas Perez. W dodatku spoglądając na poprzednie spotkaniach tych ekip między sobą można zauważyć, że zazwyczaj są to mecze underowe. Na ostatnich pięć spotkań tylko jedno zakończyło się wynikiem, gdzie padło więcej niż 2.5 gola w meczu i było to trzeciego stycznia 2016 roku - dwa lata temu. Biorąc pod uwagę braki kadrowe obu zespołów i historię spotkań spodziewam się meczu z niewielką ilością goli.
Villarreal - Deportivo : under 2.5 @2.14 fortuna ✅✅ i brak bts @2 fortuna ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Hiszpania
Godz: 20:45
Spotkanie Celta-Real M
Typ: 2/2
Kurs 2.12
Buk Fortuna
Analiza : Ciekawie zapowiada się spotkanie pomiędzy ekipami Celty Vigo oraz Madryckiego Realu. Celta na tygodniu grała bardzo trudne spotkanie pucharowe z zespołem Barcelony , co prawda wywalczyła tam remis , ale była zespołem gorszym i wynik mógł być zupełnie inny. Real natomiast w zmienionym składzie pojechał na wyjazd do Numancii , wiadomo iż wygrał tam pewnie o:3 , ale w tym momencie to on wydaje się być znacznie świeższy przed tym spotkaniem, piłkarze Celty na pewno mają spotkanie z Barceloną w nogach i tutaj będzie im się grało bardzo trudno pomimo tego że grają na własnym stadionie. Patrząc na poprzednie spotkania tych ekip to widać iż Celta często strzelała bramkę, w lidze też rzadko kończy z zerowym dorobkiem, dlatego według mnie w tym meczu również przynajmniej jeden raz zdoła pokonać bramkarza przyjezdnych. Real natomiast z taką ekipę nie sądzę że bramek nie zdobędzie. Myślę zę w tym meczu kilka ich obejrzymy. Stawiam na wynik 1:3 po 90 minutach i na prowadzenie zespołu przyjezdnych już po pierwszej połowie.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Real Sociedad cięzka przeprawa dzisiaj z Leganes. Gospodarze nie przegrali u siebie od 8 kolejnych meczy, nie licząc porażki z Barcelona. Ja bym dzisiaj zaryzykował na ich zwycięstwo. Wprawdzie mało strzelają bramek, ale pozycja w tabeli póki co daje im komfort psychiczny, Z tego co udało mi się na szybko wyczytać w necie to gospodarze do niedzielnego spotkania przystąpią osłabieni brakiem kontuzjowanego Jona Serantesa i pauzującego za kartki Nordina Amrabata. W zespole gości zabraknie natomiast Carlosa Martineza. Kurs 3.00 przesadzony i nie zdziwię się jak wejdzie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
toku-san 23,2K

toku-san

Użytkownik
Cóż ja nieco inaczej ugryzę spotkanie Barcelony z Levante. Barcelona nie jest maszynką do nabijania rzutów rożnych w przeciwieństwie do Realu. Ostatnie 5 meczów u siebie Barcelony pod kątem rzutów rożnych:
Barcelona 4-0 La Coruna - 6 rożnych
Barcelona 2-2 Celta Vigo - 4 rożne
Barcelona 2-1 Sevilla - 3 rożne
Barcelona 2-0 Malaga - 4 rożne
Barcelona 3-0 Las Palmas - 8 rożnych
W 3 z 5 meczów ilosć rzutów rożnych u siebie nie przekraczała 4.
Co się tyczy Levante, ilosć rożnych tej drużyny sięga (ostanie 5 meczy na wyjeździe) max 5 rożnych.
Jednakże biorąc dodatkowo pod uwagę osłabienie Levante o którym już napisał użytkownik
Lukbie, nie sądzę aby goście za często gościli pod polem karnym dumy kataloni, zakładam więc że ilość tych rożnych nie przekroczy 2-3.
Powyżej przytoczone statystyki skłaniają mnie do zagrania zakładu:
ilość rzutów rożnych w meczu - poniżej 10,5 - kurs: 1,70 - totolotek - do dubla aż miło.✅✅✅ chociaż Levante nabiło tych rożnych :&gt;

Życzę wysokich wygranych ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
buzka89 35

buzka89

Użytkownik
Athletic Bilbao - CD Alaves
TYP - Remis ⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔ Nic już nie wiem! I jeszcze Żółte Łodzie zremisowały. Co się w ogóle odp***. Random i tyle...
KURS: 3,2 (kurs rzeczywisty)
BUKMACHER: forBet
Kurs na gospodarzy w świetle ostatnich wyników ich samych oraz gości jest zdecydowanie zaniżony. O wyczekiwane domowe przełamanie tym bardziej trudno, ponieważ gospodarze muszą sobie poradzić bez 2 podstawowych obrońców i bramkarza. Gra na &quot;jedynkę&quot; zatem zdecydowanie nie wchodzi w rachubę.
Dlaczego remis? Bilbao u siebie 2-4-2, ostatnie 3 domowe spotkania to 3 remisy, ostatnie zwycięstwo u siebie w połowie października z dziką Sewillą. Dodam jeszcze, że Bilbao to druga najczęściej remisująca drużyna w La Liga.
Goście natomiast pozostają jedyną drużyną bez remisu i chodź na wyjeździe zdobyli do tej pory zaledwie 6 pkt, to w ich grze widać znaczącą poprawę - 9 z 15 pkt w 4 ostatnich spotkaniach.
Podsumowując: wg mnie obejrzymy spotkanie drużyn o zbliżonej formie, a fakty statystyczne idealnie wpisują się w scenariusz 1 remisu Deportivo.
 
tobias 359

tobias

Użytkownik
Celta Vigo - Real Madryt

Real po przerwie świątecznej rozpoczyna zmagania ligowe z wysokiego ,,C&quot;, wyjazd na Balaidos jest dla Realu zawsze tym z serii trudnych. Jako że sympatyzuje z ,,Królewskimi&#39;&#39; od dawna i oglądam ich każdy mecz, to pojedynki z Celtą zawsze budzą we mnie mecz podwyższonego ryzyka.
O formie Realu Madryt w tym sezonie mówi pozycja w tabeli i strata do lidera=przepaść. Czy podopieczni Zidane pozbierali się psychicznie po wpierd*** w EL Classico, o to jest pytanie. Mentalnie wydaje mi się coś nie funkcjonuje. Brak jest tej determinacji, twardości. Lekceważenie rywali jak Girona, Betis, Levante...
Celta u siebie nie ma jakiegoś mega bilansu, ale wiem że oni uwielbiają grać z Realem czy Barceloną. Na Camp Nou zdołali zremisować 2-2. Zagrali bardzo odważnie, świetnie kontrując. Tyle tytułem wstępu.
Moje typy na to spotkanie;
Celta over 1,5 gola @3,05 Unibet 2-2
Celta over 3,5 rzutów rożnych @1,84 Unibet 3 rzuty rożne
Real zagra bez kapitana, lidera linii obrony Sergio Ramosa i Carvajala. Akurat brak tego drugiego może wyjść na dobre, bo jest w katastrofalnej formie. Za niego zobaczymy młodziaka Archafa. Real Madryt traci gole seriami, a nawet jeśli przeciwnik nie strzeli to poraża mnie liczba sytuacji stworzonych przez rywali. Marcelo jest kompletnie bez formy, posiada widoczną nadwagę a jego tempo poruszania się wprawia o ból głowy. Celta ma w swoim składzie Aspasa (11 goli w lidze) czy Sisto którzy uwielbiają kręcić obrońcami. Zdecydowałem się też postawić na rzuty rożne gospodarzy ze względu na to, że przewiduje otwarte spotkanie, akcje w bocznych sektorach.
Jedynymi przeciwnościami są; ewentualne zmęczenie Celty po meczu z Barceloną i poprawa gry obronnej Realu.
Kursy są dla mnie warte zagrania, powodzenia.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom