>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

NBA Styczeń 2018

Status
Zamknięty.
jo0hny 44

jo0hny

Użytkownik
Embiid gra dziś (via basketball monster), chociaż niewiele to zmienia w sumie, bo z tego co widzę to buki i tak wzięły już pod uwagę że on dziś wystąpi ;)
p.s.2 Andre Drummond też gra w tym meczu
 
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
Dzisiaj ode mnie Trebel:

Boston Celtics - Minnesota Timberwolves

typ: zwycięstwo Boston Celtics ✅✅
kurs: 1.62 (sts)
Boston to drużyna, która w całej stawce ma największą liczbę rozegranych meczów (41), pewnie pomyślicie że są zmęczeni, mogą sobie odpuścić i Minnesota to drużyna, która ma szansę wygrać to spotkanie (a patrząc na kuszący kurs to ludzie stawiają na zwycięstwo gośći) Ja natomiast twierdzę, żę ta drużyna zadyszkę ma już za sobą - był to okres końcówki grudnia, gdzie widać było że ekipie Celtics brakuje swieżości. Nadszedł jednak czas, że mogli naładować akumulatory i było widać tą różnicę w meczu z Cleveland (wygrana 102-88). Dzisiejszej nocy będzie to dla nich dopiero 2 pojedynek w obecnym roku, a patrząc na to, że nie musieli się namęczyć w poprzednim spotakniu to powinni mieć sporo zapasu sił aby dzisiaj ograć Wilki. Wątpliwy jest występ M.Morrisa (https://basketballmonster.com/playernews.aspx) ale nie uważam że jest to bardzo poważne osłabienie. Zobaczmy też na historię bezpośrednich meczów obu ekip na hali w Bostonie - ostatni raz kiedy Wilkom udało się tam wygrać był to 2005r. Niektórzy uważają, że nie warto na to patrzeć, ja jestem innego zdania i dlatego o tym wspominam.
Miami Heat - New York Knicks
typ: zwycięstwo Miami Heat ✅✅
kurs: 1.45 (sts)
Każdy kto oglada w ostatnim czasie zespół Knicks to wie, że grają bardzo słabo, żeby nie powiedzieć tragicznie a tym bardziej na wyjazdach gdzie na 16 spotkań aż 13 razy schodzili z parkietu jako przegrani. W składzie Miami brak Waitersa i Winslowa, ale tak jak już kiedyś stawiałem na Miami to opisywałem, że bez nich też są bardzo groźni tym bardziej, że do pełni zdrowia wrócił Dragić czy też Whiteside a z dobrej strony pokazują się także Olynyk czy też Richardson u którego widać całkiem dobrą formę. Trener Miami - E.Spoelstra doskonale wie, że główną bronią NY Knicks jest K.Porzingis i na pewno ma plan jak mu utrudnić życie a ma do tego zadania bardzo dobrych zawodników. Jeśli chodzi o siły to więcej ich także powinni mieć gracze Miami, zagrali w tym roku tylko raz 4 stycznia, gdzie ich rywale mieli już okazję grać 2 spotkania i to dzień po dniu. Ostatni mecz obu tych zespołów z 30 listopada poprzedniego roku zakończył się wysoką wygraną dla New York (115-86), tej nocy Miami ma doskonałą okazję do rewanżu.
Denver Nuggets - Utah Jazz
typ: Denver Nuggets handicap -2,5 ✅✅
kurs: 1.45 (sts)
Tutaj nie ma się co za bardzo rozpisywać wystaczy spojrzeć na bilans Denver u siebie (17 spotkań i aż 13 zwycięstw) oraz na wyjazdowy bilans zespołu Utah Jazz (tylko 3 zwycięstwa na 18 spotkań). Obie ekipy spotkały się bardzo niedawno również na hali w Denver i wynik powinien mówić sam za siebie bo po ostatniej syrenie na tablicy świetlnej widniał wynik 107-83 dla ekipy &quot;Bryłek&quot;. Dzisiaj może być podobnie i spodziewam się tu dominacji gospodarzy, a dlaczego daję tak niski handicap? Ponieważ ten typ do kursu łącznego jest jak dla mnie wystarczający.
łączny kurs: 3.41 ✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Bookera powinien zastopować Leonard,
Leonard nie bedzie sie uganiać za Bookerem, zapomnij;) Teraz to.za nim sie mają uganiać. Defensywa Leo to też juz nie to co kiedys gdy nie był all starem. Coś za coś;) Typ.ok, sam miałem grać ale odpuszczam. Linia 3pkt mniejsza gralbym over, 3pkt wyzsza i under ;)
 
macready 56

macready

Użytkownik
Miami Heat - New York Knicks
Typ: NYK ML
Kurs: 2,85
Bukmacher:Intertops.eu
Co tu dużo pisać już wcześniej celowałem w NYK więc aby być konsekwentny nadal za nich trzymam kciuki.
To ekipa która może urwać punkty Miami, choć niepokojące jest to jak NYK radzi sobie na wyjazdach bo bilans mają tragiczny. No ale po wyższych kursach się na nich próbowało więc i teraz delikatnie trzeba.
 
elvisinho 116

elvisinho

Użytkownik
Wracam po nowym roku do typowania i mam takie oto propozycje:
San Antonio Spurs under 112,5 1,65@ fortuna 103-89✅✅✅
Nikt tutaj nie będzie forsował tempa , widzę spokojne win ostróg.Dzisiaj bez Geya(dziwnie to brzmi) oraz Greena a Manu GTD..Leonard jeszcze nie ten , nawet jak SAS odjedzie to będą to kontrolować.Dodam , że na ostatnie 15 spotkań w San Antonio spursi tylko raz rzucili Phoenix więcej niż 112 pkt i nic nie zapowiada aby dzisiaj zrobili to po raz drugi
Typ na doga
Portland -Atlanta +6,5 1.84@ fortuna 110-89⛔⛔⛔
Znowu przeciwko Portland w domu - dlaczego , dlatego że dali mi już dużo zarobić grając u siebie i dadzą znowu.
Mają aspiracje na play-off a bilans u siebie 8-10 porażka - 8 miejsce od końca w domu w NBA.
Utah i Clippersi jak się ogarną(również kontuzje) to im wybiją play-off z głowy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
jo0hny 44

jo0hny

Użytkownik
Miami Heat - New York Knicks
Typ: NYK ML
Kurs: 2,85
Bukmacher:Intertops.eu
Co tu dużo pisać już wcześniej celowałem w NYK więc aby być konsekwentny nadal za nich trzymam kciuki.
To ekipa która może urwać punkty Miami, choć niepokojące jest to jak NYK radzi sobie na wyjazdach bo bilans mają tragiczny. No ale po wyższych kursach się na nich próbowało więc i teraz delikatnie trzeba.
też próbuję na Knicks grać, może nie za najwyższe stawki, ale coś wleci na nich ???? Miami to nie żadna potęga, mogą ich klepnąć jak piła siądzie
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Jestem bardzo ciekawy jaka linia będzie na Clipers - Golden. Mimo, że godzina będzie młoda raczej uderzam w over punktowy. Nie wierzę w żadne szachy, bronienie ani nic z tych rzeczy.
Linia 226,5. Takich overów nie tykam, więc nie gram. Liczyłem na trochę niższą linie.
 
pawkuc 150

pawkuc

Użytkownik
Dziś chyba handicap w stronę GSw. Teodosic nie gra. Po stronie gsw Durant ale to raczej nic złego, bo i bez niego dobrze rzucają ; ))-11,5 2,23 w fortunie.
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Golden State i powyżej 225,5 punktów @ 2,50 unibet
Nie ma tutaj wątpliwości ktora ekipa jest lepsza, Warriors faworytami i jestem zdania że dzisiaj poradza sobie z Clippers. Los Angeles wciąż bez kilku podstawowych graczy, ale rzucić swoje potrafią. Są ofensywna drużyna, stawiają na atak i wiadomo ze grając z Warriors będzie im ciężko rywalizować biorąc pod uwagę fakt ze nie maja odpowiednich defensorow na indywidualnych zawodników Golden State. Warriors nadal bez Duranta jednak Curry ma grać dlatego atak da rade. Lubią grać z Clippers, są jedną z wygodniejszych dla nich ekip właśnie ze względu na styl gry. Grając z Warriors ważna jest obrona, a w przypadku Clippers nie wydaje mi się żeby ona stała na takim poziomie żeby była w stanie nie dopuścić do minimum 110 punktów gości. Trochę się obawiam tej wysokiej linii punktowej overallowej, ale jeśli Clippers tutaj cos namieszaja to jedynym sposobem jest ich wysoka dyspozycja rzutowa co powinno przełożyć się na liczbę punktów
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Nuggets win/-5-5/over208,5 @ 3,9 Unibet⛔
Wybieram taka kombinacje. Denver to solidna i zbilansowana ekipa, która ostatnio prezentuje sie ok( po za wpadką z 76 bez Embilda). Zasługują na 5-7 miejsce na zachodzie i takich rywali musza rozjeżdzać. Są b2b ale załatwili sprawę w trzeciej kwarcie meczu z Jazz i oszczędzali się juz w ostatniej. Sacramento maja na koncie w tym sezonie kilka zaskakujących wyników ale chyba na prawde trafiali na fatalne dyspozycje wyżej notowanych rywali bo ich gra to jest dramat nie zasługujący na NBA. Ostatnio siadła im defensywa i traca bardzo dużo pkt. Licze na overowe spotkanie a im bardziej takie będziee tym większe też szanse na wyższe zwycięstwo Nuggets.
I bądz tutaj mądry. bez Hilla i Zacha a zwyciestwo suwerenne. Kings robia piekne wały w tym sezonie.
 
macready 56

macready

Użytkownik
też próbuję na Knicks grać, może nie za najwyższe stawki, ale coś wleci na nich ???? Miami to nie żadna potęga, mogą ich klepnąć jak piła siądzie
Niestety minimalnie nie dali rady, trzeba czekać na następny mecz Knicks ????
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Indiana vs Chicago
Typ: Chicago + 5,5 pkt
Kurs: 1,85
Bukmacher: Unibet


Idę w stronę Chicago. Trochę wysoki ten kurs na nich, a Indiana bez Oladipo nic nie gra. Wiem, że może zagrać w tym meczu, ale nawet z nim na parkiecie Chicago może spokojnie w Indianapolis wygrać. Ostatnio jak grali między sobą to Chicago wygrało 119:107. Generalnie Chicago gra do przodu i mocno naciera. Można próbować ponad 104,5 pkt na drużynę gości, powinien też się pokryć ten typ.
Brooklyn vs Boston
Typ: Under 208,5 pkt
Kurs: 1,88
Bukmacher: Unibet

Generalnie Brooklyn i Boston to raczej underowe drużyny. Nie powiem, że Brooklyn dobrze broni, ale za to Boston tak a ich ofensywa trochę kuleje. W ostatnim meczu pomiędzy tymi drużynami było 108:105, ale teraz wydaje mi się że nie będzie to mecz wielkich lotów. Boston postara się ukrócić zapędy ofensywne Brooklynu, a sami są dzień po dniu, gdzie strasznie ceglili z Minnesotą, ale zatrzymali rywali na 84 pkt. Liczę tutaj na niski wynik.
 
marek611 6,7K

marek611

Czasem udaje mi sie wygrac
Boston jest b2b, wygrali 5 ostatnich meczy w tym z dzisiejszym rywalem w sylwestra 108-105.
Brooklyn bez LeVerta i prawdopodobnie DeMarre Carolla.
Ja gram over 11,5 pkt Dinwiddie Spencera @1,65 (którego dorzucę do tasiemki x5 lub x6 ???? )
Nie będę przecież stawiał hc na konkretne drużyny bo wynik może być w jedną albo w drugą stronę. Wolę już poskładać ze 2 tasiemki na overki graczy (ktoś przecież musi nawrzucać ???? )
 
jo0hny 44

jo0hny

Użytkownik
Golden State i powyżej 225,5 punktów @ 2,50 unibet
Nie ma tutaj wątpliwości ktora ekipa jest lepsza, Warriors faworytami i jestem zdania że dzisiaj poradza sobie z Clippers. Los Angeles wciąż bez kilku podstawowych graczy, ale rzucić swoje potrafią. Są ofensywna drużyna, stawiają na atak i wiadomo ze grając z Warriors będzie im ciężko rywalizować biorąc pod uwagę fakt ze nie maja odpowiednich defensorow na indywidualnych zawodników Golden State. Warriors nadal bez Duranta jednak Curry ma grać dlatego atak da rade. Lubią grać z Clippers, są jedną z wygodniejszych dla nich ekip właśnie ze względu na styl gry. Grając z Warriors ważna jest obrona, a w przypadku Clippers nie wydaje mi się żeby ona stała na takim poziomie żeby była w stanie nie dopuścić do minimum 110 punktów gości. Trochę się obawiam tej wysokiej linii punktowej overallowej, ale jeśli Clippers tutaj cos namieszaja to jedynym sposobem jest ich wysoka dyspozycja rzutowa co powinno przełożyć się na liczbę punktów
ale Ci siadło na farciku ;P ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom