>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

NHL Regular Season 2017/18

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
Dyscyplina Hokej NHL
Godz: 03:00
Spotkanie : Calgary Flames- LA Kings
Typ: 2 DNB
Kurs 1,89
Buk Fortuna

Kolejny kursik, który łapie póki gorący, ponieważ daje on możliwość zarobienie kolejnych pieniążków. Królowie obecnie to inna liga niz Flames,którzy sa po prostu słabi, wygrali zaledwie 4 z 10 meczy w domu i tylko wygrana z Blues zasługuje na uznanie. bo co nadzwyczajnego jest w pokonaniu Hawks, pobicia z kontuzjowanego zespołu z Vancouer czy słabiutkich Kojotów. przegrali również z zespołem z Montrealu, który jak wiemy na własne problemy kadrowe, ma fatalne wyniki i prezentuje sie poniżej oczekiwań. Kings to solidna i zgrana bardzo dobra drużyna i maja więcej niz wystarczająco argumentów aby dzis wygrać na Saddledome i dopisać do pokonanych po Edmonton i Canucks kolejna ofiarę z Kanady.
 
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
Dyscyplina Hokej NHL
Godz: 03:00
Spotkanie : Arizona Coyotes- Nashville Predators
Typ: 2
Kurs 2
Buk Fortuna

Ostatni typ na dziś, na mecz w którym zepoł z Arizony czyli Kojoty podejmą na własnej arenie drużynę z Nashville. o kojotach duzo nie bede sie rozpisywał bo obecnie nie prezentuja zadnego poziomu sa chłopcem do bicia i zdobywania pkt. dodam ze z ostatnich pięciu spotkań wygrali tylko jedno i to na dodatek po dogrywce a ich rywalem były nie najlepiej sie spisujące Stolice. przegrali min z mocnym Toronto z Colorado oraz Panterami i Pingwinami.. Preds z kolei to zespol dynamit jak dla mnie, po 2 porazkach z mocna u siebie Minesota i jeszcze mocniejszym na domowym podworku Vegas, dziś na pewno sa głodni zwycięstwa o miejsca w play off robi sie coraz ciaśniej.
temat torche umiera wiec od czasu do czasu cosik tu wrzuce. Good Luck
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Hokeiści z Nevady stoczą dziś hitowy pojedynek w Missouri z Bluesmanami. Mecz na szczycie konferencji zachodniej. Gram w tym meczu na zwycięstwo dwudrogowo gości którzy są w ośmio-meczowym win streaku. W bramce VGK kolejny występ po wstrząśnieniu mózgu i super wejściu po tej kontuzji zanotuje wyciągnięty z Pittsburgha, Marc-Andre Fleury (8-1-1 W-L | 1.77 GAA | 0.943 SV% | 2 SO). Kanadyjczyk w mega gazie, zatrzymał on 140 strzałów na 146 prób w ciągu 5 spotkań.
Na pewno jest to swojego rodzaju przewaga nad bramkarzem Nutek. Nie zagra Jake Allen, tylko jego backup Carter Hutton (7-3-0 W-L | 1.7 GAA | 0.944 SV% | 1 SO), który zapisał się w historii klubu z super wynikiem obronioncyh strzałów (48!) przeciwko Winnipeg Jets. Będzie to trzeci mecz z rzędu kiedy od pierwszej minuty zagra ten bramkarz. Poprzednie dwa mecze to skuteczność na poziomie 92.2 % (47/51 strzałów)
Mecz widzę też mocno underowy pomimo spotkania na tafli takich nazwisk jak William Karlsson, Jonathan Marchessault który dostał nowy 6-letni kontrakt, Vladimir Tarasenko czy Braydon Schenn
Las Vegas is 5-0 SU in its last 5 games
Las Vegas is 4-1 SU in its last 5 games on the road
St. Louis is 16-8 SU in its last 24 games at home
Las Vegas is 10-7-1 SU in its last 18 games on the road
St. Louis (25-15-2) v Vegas (27-9-2)
Vegas ML @ 1.92 fortuna
 
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
Dziś bez analizy, brak czasu
VGK - ML
Bruins- ML
Bolts- ML
Taki kuponik AKO
 
B 144

bombaaa

Użytkownik
Również na szybkiego bez analizy:
Vegas Golden Knight win 60&#39;
Bruins ML
Detroit - Tampa over 5.5 , / nie jestem tu przekonany do zwyciestwa Tampa Bays , więc skłaniam sie ku overowi lub win Det
 
tentyp1 523

tentyp1

Użytkownik
over 7.0 po kursie @3.75 w meczu Buffalo-Jets. W bramce Jets Mason który nie dość że nie gra często to jeszcze puszcza dużą ilość bramek ???? Liczę na otwarte spotkanie
 
pajn 326

pajn

Użytkownik
Tampa + over 5.5 w buffalo z jets&#39;ami.
Tampa (5:4) sabres - jets (4:7)
@3.423 forbet
Mam takie jakieś dziwne przeczucie, że mimo tego faworyzowania odrzutowców, to jednak okupująca ostatnią lokatę na wschodzie drużyna z buffalo wygra, jednakże wolę bezpieczniejszą opcję w postaci over&#39;u 5.5. Zarówno w ostatnich spotkaniach jak i w H2H obydwie drużyny potrafią się rozstrzelać w swoich meczach, bądź też dać sobie postrzelać :p. W szablach występ Antipin&#39;a świeżego nabytku prosto z mroźnej rosji stoi pod znakiem zapytania. Jetsi bez większych osłabień.
Piorunująca gra piorunów w tym sezonie dla mnie nie jest wielkim zaskoczeniem. Mimo wszystko czułem, że będą utrzymywać się na górze tabeli szczególnie po obiecującym początku, mam nadzieję, że dadzą radę utrzymać się do tego 5 miejsca do PO. Podejmują dziś grające w kratkę huragany. którym ostatnio udało się nawet rozbić pengs 4:0 na tafli obrońców PS. Jeżeli hokeiści z Tampy chcą udowodnić, że ich miejsce nie jest kwestią przypadku powinni odprawić z kwitkiem przyjezdnych z Karoliny.
Powodzonka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
tentyp1 523

tentyp1

Użytkownik
over 7.0 po kursie @3.75 w meczu Buffalo-Jets. W bramce Jets Mason który nie dość że nie gra często to jeszcze puszcza dużą ilość bramek ???? Liczę na otwarte spotkanie
Over pokryty w 7 minucie 3 kwarty ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Co myślicie o Toronto? Grają z Senators a oni wyraźnie tankuja w tym sezonie.. I mają czarna serię na wyjazdach do tego są b2b Tylko czy taka seria bez zwycięstwa na wyjeździe nie zostanie przerwana tej nocy? Bo jednak w nhl niespodzianki są mniej więcej w co trzecim meczu dlatego się waham a Toronto wkoncu musi wrocic na właściwie tory.
 
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
dla mnie za ryzykowny typ. nie jestem przekonany ze Liście to wygrają. spodziewam się dziś raczej wysokiego bilansu bramkowego ide w over 6,5 kurs 2,61 na fortunnie. mozna tez 5,5 po 1,8. Oba zespoły beda miały długa przerwe i dlatego dzis moze byc niespodzianka.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Hokej NHl
Godz: 01:30
Spotkanie Carolina-Washington
Typ: 1
Kurs 2.25
Buk Fortuna
Analiza: Rewanżowe spotkanie pomiędzy tymi dwiema ekipa, Carolina w dniu wczorajszym niespodziewanie ograła ekipę Washingtonu 1:3 w hali w stolicy, dziś grają na swoim terenie, powinni od samego początku zaatakować, w dniu wczorajszym to właśnie Carolina oddała kilka strzałów więcej i była zespołem skuteczniejszym . W poprzednich 6 spotkaniach Carolina zanotowała tylko 2 zwycięstwa oraz aż 4 porażki, natomiast Washington wygrał 5 meczy i dopiero w poprzedniej kolejce uznała wyższość swoich rywali, dlatego myślę że w dniu jutrzejszym zagrania w stronę gospodarzy nie jest złym wyborem bowiem w końcu zaczynają dobrze grać i po kilku słabszych meczach byli w stanie się podnieść , gospodarze na swoim terenie łatwo się nie poddają i jestem pewien że tutaj będzie tak samo. Myślę również że zobaczymy więcej bramek niż w dniu wczorajszym gdzie padło ich zaledwie 4 . Stawiam na dokładny wynik 4:2 po końcowej syrenie.
 
since1950 92

since1950

Użytkownik
Przepraszam, ale podam dzisiaj tylko suchy typ. Jestem na lotnisku i czekam na transfer. O wyniku dowiem się dopiero jak wyląduję.
NYR-NYI
NYR wygra i poniżej 5,5 @4,3
Mega porażka ⛔
Powodzenia.
 
S 37

stokrotka1

Użytkownik
Minnesota Wild - Winnipeg Jets
Godzina : 01;00
TYP: Minesota Over 3,5
Kurs : 2.40
Buk : forbet
Minesota wypoczęta, mają dobry bilans z Jets oraz w meczach u siebie. Na ostatnie 5 meczy tylko raz nie zdobyli powyżej 3,5 bramki. W bezpośrednich starciach również nie padało zbyt wiele bramek, więc liczę w tym meczu na over bramkowy powyżej 6.5 lecz ide w stronę gospodarzy ponieważ uważam że wygrają to spotkanie i tym razem powinni pokryć over z Jets.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom