>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bet-at-home 350 PLN Bonusu na zakłady sportowe!

A 861

amigo007

Użytkownik
Nie no pewnie forum powinno robić reklamy tylko dla legalnych polskich bukmacherów.. Nie dość że i tak jest bieda z nędzą w porównaniu do czasów sprzed ustawy hazardowej, to nie powinniśmy nic mówić o pozostałych na rynku innych firmach. Kto chce zaryzykować robi to na własną odpowiedzialność.
 
dobrarada 87

dobrarada

Użytkownik
Kto chce ryzykować niech ryzykuje ale dlaczego to tak promować? Osoba która nie za wiele ma pojęcia może zostać na taka minę wrzucona i mieć nieprzyjemności. Bo skoro taki poważny portal jak forum promuje taką promocje to nikt normalny nie spodziewa się że to jest nielegalne.
 
dawidkudowa1 0

dawidkudowa1

Użytkownik
Witajcie. Już był taki post ale 12 lat temu. Czy dostał ktoś z was już np setki euro w zwycięzcy dnia ? Ja czekam i będę czekał. Myślicie że to pic na wode ??? ????
 
saha2000 62

saha2000

Użytkownik
Ja nie znam nikogo kto by wygrał w tym &quot;zwyciezca dnia&quot; a widzialem ze nagrody dochodziły juz do 2500euro.
Znam natomiast parę osób które dostały sms z kodem na 60 euro.
 
dawidkudowa1 0

dawidkudowa1

Użytkownik
Ja nie znam nikogo kto by wygrał w tym &quot;zwyciezca dnia&quot; a widzialem ze nagrody dochodziły juz do 2500euro.
Znam natomiast parę osób które dostały sms z kodem na 60 euro.
Hmmm czyli jeśli SMS dostają to myślę że i promocja nie jest fikcją. No nic, czekam dalej
 
saha2000 62

saha2000

Użytkownik
Mozesz czekać i się naczekać :p
Ja chyba juz z ponad 10 lat mam tam konto i nigdy na mnie trafiło,choć parę raz Imię i litera nazwiska się zgadzała.
Z tym to jest tak ze moze na ciebie nigdy nie trafić więc lepiej nie czekać a potem w razie czego być mile zaskoczonym ????
 
dawidkudowa1 0

dawidkudowa1

Użytkownik
Mozesz czekać i się naczekać :p
Ja chyba juz z ponad 10 lat mam tam konto i nigdy na mnie trafiło,choć parę raz Imię i litera nazwiska się zgadzała.
Z tym to jest tak ze moze na ciebie nigdy nie trafić więc lepiej nie czekać a potem w razie czego być mile zaskoczonym ????
Dokładnie. Myślę że to nie ściema choć to jak Multilotek z prawdopodobienstwem.
 
xsebax 781

xsebax

Forum VIP
Także nie słyszałem, żeby ktoś trafił ten bonus. Ale patrząc ile tam jest kont graczy, to wygrać można szybciej chyba w totka ;)
 
A 861

amigo007

Użytkownik
A właśnie ile tam mają klientów? Takich informacji chyba nigdzie nie ma. Co do promocji, to kiedyś ktoś na forum pisał że wygrał. Zalogował się, i pojawiły się &quot;fajerwerki&quot; czy tam jakieś fanfary. Ale raczej nie ma co liczyć na tą promocję, można nigdy nie być wylosowanym.
 
ogarnijsie 279

ogarnijsie

Użytkownik
Jak w temacie - przy okazji tak wielkich imprez bukmacherzy oferują wiele różnych bonusów, również ekskluzywnych np. dla odbiorców maili czy smsów. Jeśli ktoś znajdzie czy otrzyma coś ciekawego i ma chwilę - można się tu z innymi podzielić, a nuż ktoś skorzysta ;)
Sam zacznę:

444 PLN BONUSU NA ZAKŁADY SPORTOWE
 
ogarnijsie 279

ogarnijsie

Użytkownik
Kolejnej oferty od Bet-at-home się nie spodziewałem, znalazłem przypadkiem a jest całkiem ciekawa:
POLOWANIE NA BON

W praktyce wystarczy postawić jeden zakład za 1000 zł po kursie &gt;1,7 i 12 lipca otrzymujemy bon
na 200zł (obrót tylko 3x po kursie min. 1,5).
 
luque 1,5K

luque

Użytkownik
Czyli gramy sobie parzyste/nieparzyste , jeden u bah a drugi u innego buka. Powiedzmy ze gramy po 1,90 wiec jestesmy lekko w d... ale dostaniemy bon na 200 takze jestesmy na plusie finalnie.
 
ogarnijsie 279

ogarnijsie

Użytkownik
Polecam patrzeć na kursy rynku 1X2, bah lubi czasem zaspać i można tam nawet niezły kurs na Mundialu złapać, sama strata nie będzie wtedy tak kosztowna. Bonu z tak śmiesznymi warunkami obrotu żal nie wziąć.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
NASZE OTWARCIE SEZONU!
Swiętuj powrót Premier League z tą atrakcyjną ofertą! Postaw zakład na jeden z dowolnych weekendowych meczów w Premier League. Jeśli będzie przegrany, zwrócimy Ci stawkę w formie bonu na zakłady sportowe (aż do 100 EUR)!

W promocji bierze udział pierwszy zakład postawiony na weekendowy mecz w Premier League. Zakład musi być postawiony za środki własne (zakłady postawione za środki bonusowe i środki z bonu nie wliczają się). Przed zleceniem wypłaty bon musi zostać obrócony 4 razy, po minimalnym kursie 2.00 lub wyższym w ciągu 180 dni.Regulamin


 
Warunki uczestnictwa
  • Ta oferta jest dostępna wyłącznie dla graczy, którzy otrzymali newsletter bezpośrednio z adresu [email protected].
  • Aby wziąć udział w promocji, należy postawić zakład na dowolny mecz Premier League między 9 sierpnia a 11 sierpnia. Jeśli pierwszy taki postawiony zakład będzie przegrany, bet-at-home.com dopisze postawioną stawkę w formie bonu na zakłady sportowe bezpośrednio do konta gracza w poniedziałek 12 sierpnia (12.08.2019).
  • W promocji biorą udział zakłady pojedyncze oraz kombinacyjne. Zakłady systemowe oraz wielokrotne nie wliczają się.
  • Liczy się wyłącznie pierwszy zakład. Każde kolejne postawione zakłady nie wliczają się do oferty.
  • Zwrócona zostanie stawka do kwoty maksymalnie 100 EUR. W przypadku, gdy kwalifikujący się zakład został postawiony za większą stawkę, gracz otrzyma zwrot 100 EUR w formie bonu na zakłady sportowe, jeśli zakład będzie przegrany.
  • Zakłady, które zostały przerwane i wypłacone za pomocą funkcji Cash Out przed zakończeniem spotkania, nie będą brały udziału w promocji.
  • W promocji biorą udział zakłady postawione tylko po otrzymaniu tego newslettera.
  • Do oferty wlicza się zakład postawiony wyłącznie za pomocą środków własnych. Zakłady postawione za środki z bonu nie biorą udziału w promocji.
  • Przed zleceniem wypłaty bon musi zostać obrócony cztery razy w ciągu 180 dni po minimalnym kursie 2.00.
  • W przypadku aktywnej promocji na koncie gracza kolejny bon zostanie dodany do kolejki i automatycznie aktywowany po dokonaniu pełnego obrotu aktywnym bonem, wykorzystaniu środków z bonu lub upływie okresu przeznaczonego na obrót. Jeżeli aktywny bon zostanie anulowany przez klienta, konieczna jest manualna aktywacja kolejnej oferty. W przypadku kilku dostępnych bonów klient może zdecydować o aktywacji jednego z nich. Bon należy aktywować w ciągu 180 dni od momentu jego realizacji.
  • Bon może zostać obrócony jedynie za pomocą „Środków z bonu”. Zakłady, które zostały postawione z innych środków nie zostaną zaliczone do obrotu.
  • Jeśli rozliczenie zakładów nastąpi po anulowaniu bonu lub po upływie czasu na jego obrót, to „Środki z bonu” oraz wygrane osiągnięte za ich pomocą zostaną anulowane.
  • Bon ważny jest wyłącznie na zakłady sportowe, zakłady na żywo, zakłady wirtualne oraz eSports. Pozostałe produkty bet-at-home.com są wyłączone z oferty.
  • Ta oferta może być wykorzystana przez jedną osobę, rodzinę, domostwo, komputer lub inne urządzenie mobilne (tj. smartfon, tablet). Jeśli istnieje uzasadnione podejrzenie, że gracz omija lub próbuje omijać warunki promocji (np. poprzez wielokrotną rejestrację kont gracza, a w szczególności kont fikcyjnych, społeczności gier lub „balance betting”), bet-at-home.com zastrzega sobie prawo do anulowania środków i wygranych powiązanych z promocją.
  • Bon może zostać zrealizowany tylko raz. Bon jest przypisany do danej osoby i może zostać zrealizowany wyłącznie na jej koncie gracza. Bon nie może być przenoszony na inne konta gracza lub sprzedany.
  • Łączne wygrane, które zostały osiągnięte za pomocą bonu pozostają nim tak długo powiązane aż zostaną spełnione wymagania obrotu, środki z bonu zostaną wyczerpane lub minie termin obrotu. Zarówno kwota bonu, jak i osiągnięte za jego pomocą wygrane widnieją na koncie gracza do momentu spełnienia warunków obrotu lub upływu terminu obrotu jako „Środki z bonu”. Środki z bonu mogą zostać wypłacone lub wykorzystane do zakupu żetonów (środków dla sekcji pokera, kasyna, kasyna na żywo oraz Vegas) jedynie po wypełnieniu wymaganych warunków obrotu.
  • Dostępne środki zostaną pobrane podczas stawiania zakładu, niezależnie od wysokości wybranego kursu, w następującej kolejności:
    • Środki związane bonusem
    • Środki bonusowe
    • Środki z bonu
    • Środki
  • W momencie realizacji bonu gracz potwierdza, że zgadza się z zasadami promocji oraz z ogólnymi warunkami handlowymi, które dostępne są na stronie https://uk.bet-at-home.com.
  • Gracz może wykluczyć się z niniejszej oferty, wysyłając wiadomość na adres [email protected] z adresu e-mail przypisanego do kontra gracza do dnia 12.08.2019, przed godziną 08:00 BST. Jeśli gracz wykluczy się z oferty, zostanie wyłączony z udziału w niej oraz możliwości otrzymania bonu.
  • Obowiązują ogólne warunki handlowe bet-at-home.com. W przypadku różnicy pomiędzy warunkami obrotu bonu a ogólnymi warunkami handlowymi, obowiązują przedstawione tutaj specjalne warunki obrotu bonu.
 
Do góry Bottom