>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

PDC: World Darts Championship 2018 - Londyn (14.12.2017 - 01.01.2018)

Status
Zamknięty.
prezes27 1,4K

prezes27

Użytkownik
Mam pytanie do znawców tematu. Bo tak naprawdę dopiero od tych Mistrzostw zacząłem się interesować tą dyscypliną. I oglądałem wczorajsze mecze wieczorne i zastanawia mnie fakt, że w meczu Van Gerwena z Van Barneveldem, publiczność była zdecydowanie po stronie starszego z Holendrów. Czy jest to zasługa jego całej kariery, wcześniejszych osiągnięć, że jest on tak lubiany i z kimkolwiek by nie grał, to publiczność byłaby za nim (przypadek Federera)? Czy to Van Gerwen, bądź co bądź numer 1, nie jest szczególnie lubiany? I drugie pytanie odnośnie relacji obu panów. Bo zarówno przy powitaniu, jak i gratulacjach, można było odczuć lekki chłód. Czy tu też jest coś na rzeczy, czy po prostu są to normalne relacje profesjonalistów? Oglądając inne mecze, zawodnicy, z reguły, są dla siebie bardzo życzliwi, a tutaj tej życzliwości nie widziałem. A grali dwaj Holendrzy, co tym bardziej mnie zdziwiło.
 
B 243

bede1991

Użytkownik
Jamie Lewis więcej 180&#39;s + Michael van Gerwen win @2.08
To mój dubel dnia. Dziadzia wczoraj rzucił więcej 180 od Andersona, aż komentatorzy nie mogli w to uwierzyć, ale to jest taki zawodnik, że będzie rzucał tam gdzie danego dnia będzie mu lepiej siedzieć - 171 czy 180 - temu zawodnikowi to wszystko jedno. Wczoraj Phil słabł wraz z przebiegiem spotkania, ale wg mnie to przez to, że zaczął się popisywać, a jego interakcja z publicznością była taka jakby to był benefis, a nie finał mistrzostw świata. O spotkaniu Jamiego nie ma co więcej pisać, był świetny - 180s rzucać potrafi, a przy nienakręconym na 180 jak wyjątkowo wczoraj Taylorze może wygrać w 180kach nawet przegrywając mecz 3:6
Dodatkowo dokładam Shreka - Barnie niemiłosiernie pudłował na dublach i mógł to wygrać, ale skuteczność van Gerwena na dublach w zestawieniu z Crossem, który wraz z upływem meczu zacznie się stresować to tylko 1 rozwiązaniu.
Powodzenia!
 
hiro 76,3K

hiro

Użytkownik
Mam pytanie do znawców tematu. Bo tak naprawdę dopiero od tych Mistrzostw zacząłem się interesować tą dyscypliną. I oglądałem wczorajsze mecze wieczorne i zastanawia mnie fakt, że w meczu Van Gerwena z Van Barneveldem, publiczność była zdecydowanie po stronie starszego z Holendrów. Czy jest to zasługa jego całej kariery, wcześniejszych osiągnięć, że jest on tak lubiany i z kimkolwiek by nie grał, to publiczność byłaby za nim (przypadek Federera)? Czy to Van Gerwen, bądź co bądź numer 1, nie jest szczególnie lubiany? I drugie pytanie odnośnie relacji obu panów. Bo zarówno przy powitaniu, jak i gratulacjach, można było odczuć lekki chłód. Czy tu też jest coś na rzeczy, czy po prostu są to normalne relacje profesjonalistów? Oglądając inne mecze, zawodnicy, z reguły, są dla siebie bardzo życzliwi, a tutaj tej życzliwości nie widziałem. A grali dwaj Holendrzy, co tym bardziej mnie zdziwiło.
Publiczność była za Raymondem z jednego głównego powodu tj. &quot;bij mistrza&quot;. Prześledź wyniki ostatnich 3 lat w PDC - zdecydowaną większość turniejów wygrał Michael. Owszem, ma ogromne umiejętności i zasłużenie wygrywał, ale to po prostu staje się nudne. A Raymonda publiczność uwielbia, chyba nawet bardziej niż Michaela, stąd ten doping. Na pewno można powiedzieć, że był to doping pozytywny, czyli kibicowali Raymondowi, a nie przeszkadzali Michaelowi poprzez &quot;buczenie&quot;.
Odnośnie relacji - wnikliwie oglądam darta od 5 lat i uwierz mi na słowo - między Michaelem a Raymondem jest OGROMNY respekt. Widać to było wczoraj na scenie, ale i w poprzednich meczach. Wiem, że za kulisami, gdzie zawodnicy się rozgrzewają, Michael i Raymond siedzą zawsze razem i mało kogo dopuszczają do siebie. To są bardzo dobrzy kumple i im publiczne życzliwości nie są potrzebne. Dość powiedzieć, że grają razem w World Cup of Darts... A do tego, w 2014 roku podczas jednego z wieczorów w Premier League, gdy Michael zostawił koszulę w budynku, Raymond wziął tę koszulę do domu, wyprał i wysuszył. A potem wrzucił takie zdjęcie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
bejrut 1,5K

bejrut

Użytkownik
Ja za drobne dzisiaj gram jednak na Crossa. 4,30 kusi a Cross gra bardzo równo do tej pory. Jak się nie spali to ma szansę. MVG do ugryzienia. Poza tym już nudne to jego ciągłe wgrywanie i liczę że ktoś to w końcu zmieni. Już w ćwierćfinale Grand Slamu było bardzo wyrównanie i Cross mógł wygrać. Jakieś handi w stronę Crossa jak najbardziej do grania.
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Ja za drobne dzisiaj gram jednak na Crossa. 4,30 kusi a Cross gra bardzo równo do tej pory. Jak się nie spali to ma szansę. MVG do ugryzienia. Poza tym już nudne to jego ciągłe wgrywanie i liczę że ktoś to w końcu zmieni. Już w ćwierćfinale Grand Slamu było bardzo wyrównanie i Cross mógł wygrać. Jakieś handi w stronę Crossa jak najbardziej do grania.
Czy ja wiem czy równo? Powiedziałbym właśnie, że zupełnie odwrotnie. Zaczyna świetnie, ale potem zaczyna mieć przestoje (vide dwa ostatnie mecze). W 1/8 mało brakowało, a byłoby 2-2, wczoraj młody Belg postraszył (przed kolejnymi meczowymi Crossa miał 3 lotki na pozostanie w meczu i nie wiadomo co byłoby dalej), a MVG takich błędów nie wybacza.
Z drugiej strony (nie jestem jakimś wielkim ekspertem) wydaje mi się, że MVG to gracz, który potrzebuje trochę czasu na dobre wejście w mecz. Stąd popieram kierunek pt. handi w stronę Crossa.
 
bejrut 1,5K

bejrut

Użytkownik
Po namyśle.
MVG - CROSS powyżej 8,5 seta - 1,7 forBet
Półfinał do sześciu setów. Pogromu uważam że nie będzie. Trzy sety jak najbardziej dla Crossa a tak jak pisałem wyżej liczę że nawet może ograć van Gerwena. Rodzyn wyżej dobrze napisał że Cross miewa przestoje ale praktycznie każdemu zdarza się słabszy okres w legu czy secie i wszystko do odrobienia, zwłaszcza przy grze do sześciu setów.
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
jak dla mnie Cross to przegra, ide na van Gerven na -3.5 seta 3.1
Cross słabiutki, oglądam te MS i widzę.. Gerven go lekko ogra..
Cross słabiutki a na tych mistrzostwach gra praktycznie tak samo jak MvB, Cross śr 104,102,99,97 na dablach również bardzo podobnie a MvB grając na średniej 98 wczoraj prawie ograł MvG IMO over 8.5 set 1.70 forBet
 
crisronaldo 2,7K

crisronaldo

Użytkownik
Gadu gadu wszyscy o meczu łysego, a o drugim cichutko..
Co powiecie na dubla
Over 8.5 seta w dwóch wypadkach.
Czy w jednym bądź drugim meczu skończy się pogromem 6:1/0?
Dwa kursy po 1.33 dają @1.77
(poza tematem dorzucajac Juventus mamy ładne ako 2.24) ????
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Gadu gadu wszyscy o meczu łysego, a o drugim cichutko..
Co powiecie na dubla
Over 8.5 seta w dwóch wypadkach.
Czy w jednym bądź drugim meczu skończy się pogromem 6:1/0?
Dwa kursy po 1.33 dają @1.77
(poza tematem dorzucajac Juventus mamy ładne ako 2.24) ????
Chyba coś ci się pomyliło z tymi overami, pewnie chodziło ci o over 7.5, (na co by wskazywały kursy) a nie over 8.5, bo grają do 6 setów, więc przy linii 7.5 minimum to 6-2, a przy 8.5 6-2 ci nic nie daje.
------
Oglądam Lewis - Taylor, Walijczyk nie wygląda na wystraszonego. Pierwszego seta odwrócił z 0-2 na 3-2, 2 setki na koncie i 3/4 na dublach. Zapowiada się ciekawy mecz. Oby Taylor wytrzymał fizycznie.
 
crisronaldo 2,7K

crisronaldo

Użytkownik
Chyba coś ci się pomyliło z tymi overami, pewnie chodziło ci o over 7.5, (na co by wskazywały kursy) a nie over 8.5, bo grają do 6 setów, więc przy linii 7.5 minimum to 6-2, a przy 8.5 6-2 ci nic nie daje.
------
Oglądam Lewis - Taylor, Walijczyk nie wygląda na wystraszonego. Pierwszego seta odwrócił z 0-2 na 3-2, 2 setki na koncie i 3/4 na dublach. Zapowiada się ciekawy mecz. Oby Taylor wytrzymał fizycznie.
Jasna sprawa ???? over 7.5. W betfredzie pogralem, +4.5 na młodego. Już mógł mi dać radość i klepnac na 2:0,ale niestety. Choć jakoś (odpukać w niebiosa) jestem spokojny o jeszcze jednego seta dla niego bo jak narazie gra dobrze.

E:
Zaczyna siadać psychicznie? Szansa na 2:0 lipa, szansa na 2:1 lipa, szansa na 2:2 lipa.. Ej te double nie wyglądają tak pewnie jak zaczął. 3/3 start chyba a teraz skuteczność ojjj.
 
zdzicho 155

zdzicho

Użytkownik
Dramat Lewis tyle szans na wygrania seta , Miałem +3,5 , nieszczęśliwa 16 , a miał już 2-0 w 7 secie ???? no nic Szkoda
Gerwen- Cross? Jak.myślicie
Ja bym poszedł w stronę maxów w tym meczu, jeśli jeszcze Cross powalczy to zobaczymy być może więcej setów a szansa wtedy większa. Jeden i drugi rzucać je potrafią. Statystyk nie będę już wklejał, over 26,5 maxów @1,85 ónibet
✅ co za mecz ????
 
fiolek77 338

fiolek77

Użytkownik
Wow Co za Mecz !!! MvG wyeliminowany , nie spodziewałem się takiego wyniku, Według mnie Cross zagrał Bardzo Dobry match, Jak oceniacie Jego grę? Według mnie Finał należy do niego nw jak wy Ale dzisiaj pokazał kawał dobrego Darta
 
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
Potwierdzam, meczycho jakiego dawno nie było. Cross nie pękł i wielkiego brawa dla Niego! Czyżby nowy mistrz świata? ????
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Jak Taylor utrzyma skuteczność na doublach to jest pozamiatane . Wczoraj wiadomo super meczycho , ale MVG na doublach to się kompromitował .
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Dzisiaj poznamy także uczestników kolejnej edycji Premier League. Pewne miejsce ma pierwsza czwórka rankingu, czyli MVG, Pita, Gary i raczej Gurney. Do tego sześć dzikich kart, cztery od PDC i dwie od Sky Sports. Pewniaki do tego to na pewno Mensiur, Cross i Barney. Swoją szansę powinien też dostać Price, który an tych MŚ potrafił powalczyć z mocarnym MVG. Brali go do World Series of Darts, więc widzą w nim potencjał. W 2017 zaliczył też pierwszy swój finał w Majorze. Mamy więc ósemkę i zostają dwa miejsca. Tutaj szukałbym nawet sporej niespodzianki i odważnie dał Dimę van den Bergha. Młodzieżowy Mistrz Świata, który na tych MŚ potrafił grać ~100. Co ważne robi spory show, perfekcyjny walk on pod PL, gdzie jego taniec robi wrażenie. Przy tym rzuca naprawdę solidnie, więc imo to jest dobra kandydatura. Zostaje miejsce i tutaj kto? Whitlock zgłaszał swoje aspiracje do PL i mówił, że się zdziwi jak go nie wezmą. Ale ostatnie mecze nie wychodziły mu szczególnie. Podobną opcją mógłby być Kyle Anderson, który potrafił w tym roku wygrać jeden z turniejów serii World Series of Darts na Antypodach. Jak jednak zauważył Hirek w całym gronie brakuje Anglików i sam Cross to za mało. Z rankingu wypada Chizzi, więc bardzo możliwą opcją jest to, że jednym z tej pozostałej dwójki będzie właśnie Dave. Ja jednak chciałbym, żeby to był Dream Maker i chyba Kyle, aczkolwiek Simon ma większe szanse od swojego rodaka. Potrafił dobrze pogrywać w PC i innych mniejszych turniejach, a do tego zrobił finał WGP. Ktoś ma swoje przemyślenia na ten temat?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom