>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bet-at-home - Wpłata/Wypłata pieniędzy

C 4

cerrone

Użytkownik
Od 2 dni mam problem wpłaty przez trustly, cały czas mi się ładuje ten obrazek ładowania i w końcu pokazuje się błąd techniczny, taki sam problem mam na unibecie ... o co może chodzic ?
 
xsebax 781

xsebax

Forum VIP
Od 2 dni mam problem wpłaty przez trustly, cały czas mi się ładuje ten obrazek ładowania i w końcu pokazuje się błąd techniczny, taki sam problem mam na unibecie ... o co może chodzic ?
Wklej najlepiej screen bledu jaki sie pojawia, bedzie mozna cos wiecej napisac o nim.
 
xsebax 781

xsebax

Forum VIP
Ja nie raz podobne problemy mialem przy platnosci24. Nie zawsze, ale bodajze raz czy dwa pomoglo przelaczenie dostawcy internetu. Odciaglem Wi-fi i polaczylem sie z dostawcy Play. Mozesz sprobowac jak masz taka mozliwosc. Chociaz wyglada to na problem po stronie Trustly.
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
w bahu jest szansa że wpłata przez trustly dotrze tego samego dnia czy tak jak w 1x pod koniec że były następnego?
 
A 861

amigo007

Użytkownik
U mnie dochodzą natychmiast. Na początku w trustly pisało poprawnie, z których banków idzie online. A z których następnego dnia. Teraz wszędzie widać natychmiast. Co jest nie prawdą. Z tego co pamiętam natychmiast idzie z Alior, Raiffeisen, ING więcej nie pamiętam.
 
M 78

michal89216

Użytkownik
Dzień Dobry, nie wypłacałem chyba dwa lata kasy z Bet-at-home, ale sytuacja z bukami zmieniła się jak wiadomo, więc jak się nie ma co się lubi.... Mam jedno pytanie. Wypłata na kartę - niemożliwa chociaż wpłacałem kartą VISA. Na trustly zleciłem wypłatę wczoraj o 9.53. Do tej pory jest w &quot;opracowaniu&quot;. Czy to jest u nich normalne? Mam konto w PKO BP, więc wybrałem &quot;inny bank&quot; i wpisałem normalnie numer konta 26 cyfrowy jak niżej na przykładzie z BAH.
Ps. Zazwyczaj zachowuję spokój, ale wyjątkowo mi się śpieszy. Prezenty trzeba robić świąteczne ????
Minął dopiero jeden dzień, w dodatku &quot;nieroboczy&quot;.
 
C 0

cfaniak1916

Użytkownik
Witam pomóżcie
Witaj Patryku, Chętnie rozwiejemy Pana wątpliwości. Uprzejmie informujemy, że zlecenie wypłaty zostało anulowane ponieważ nie posiadał Pan w momencie opracowywania transakcji wystarczająco środków na jej pokrycie. Przypominamy, że środki muszą znajdować się w banku głównym konta gracza. Przypominamy, że jedna osoba może posiadać tylko i wyłącznie jedno konto gracza. Rejestracja większej ilości jest zabroniona. Jeżeli ma Pan jeszcze jakieś pytania, jesteśmy do dyspozycji. Serdecznie pozdrawiamy,
OCB LUDZIE!? nie mogę wypłacić tysiaka którego wygrałem? niech te buki wszystkie *** zapali. JA CHCE BET 365!!!!
Dodam że to bukmacher bet at home...
 
T 0

tomcio1916

Użytkownik
Pytanie ???? jak to jest. Zbanowali mnie na Bah i gram sobie no koncie kolegi. Wplacalem ze swojego banku przez trustly i czy moge wyplacic pieniadze tez przez trustly na moje konto bankowe po mimo ze to nie moje konto na Bah? Uzbieralo mi sie 20k wiec wole sie zapytac przed proba wyplaty ???? Pozdrawiam!
 
ninja 71

ninja

Użytkownik
Przy wypłacie weryfikują nowych użytkowników ? Robią jakieś problemy przy wypłacie? Ile idzie wypłata przez Trustly ?
 
H 4

harry309

Użytkownik
Nie wiem gdzie napisać więc pisze tutaj, chodzi o zakład na bet at home - rozmawiałem z pania na czacie i powiedziała mi że otrzymałem zwrot dlatego że mecz został zakończony po pierwszym secie.
Mecz był z góry zaplanowany tylko na jednego seta.
Ktoś miał podobne doświadczenia i może mi coś doradzić?
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Jeśli udostępniają taki kanał wypłaty, to musi działać. Tylko po co pchać się w koszty i prowizje, skoro jest TRUSTLY. Większość osób najczęściej z tej opcji korzysta. I do tej pory nie było jeszcze tematu, że kogoś ścigają za wypłaty od TRUSTLY. Ale jak chcesz to korzystaj z entropay.
 
Do góry Bottom