>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [70]

Status
Zamknięty.
xbrajanx 10,8K

xbrajanx

Użytkownik
No póki co to Crotone w tej 2 połowie lepsze, ale jeszcze ponad 30 minut także jest czas
E: Nie dziwię się że Napoli nie wyszło z grupy LM i o mistrzostwo też będzie ciężko, przecież ten zespół raz gra dobrze, raz źle i nie wiadomo kiedy będzie tak czy tak. Oglądałem 1 połowę, powinno być 2,3 -0 a jest 1 i jeszcze w 2 połowie to gospodarze prawie zdobyli już bramkę
 
marcusgreen 784

marcusgreen

Użytkownik
No póki co to Crotone w tej 2 połowie lepsze, ale jeszcze ponad 30 minut także jest czas
E: Nie dziwię się że Napoli nie wyszło z grupy LM i o mistrzostwo też będzie ciężko, przecież ten zespół raz gra dobrze, raz źle i nie wiadomo kiedy będzie tak czy tak. Oglądałem 1 połowę, powinno być 2,3 -0 a jest 1 i jeszcze w 2 połowie to gospodarze prawie zdobyli już bramkę
Co to była sytuacja, po której mogli zdobyć gola?
 
xbrajanx 10,8K

xbrajanx

Użytkownik
over 13,5 rożnych Napoli @1,95 STS
mają 10, i całkowita dominacja , w drugiej połowie jak dalej będą tak cisnęli Crotone to bez problemu powinny wpaść te rogi
✅ ✅
@UP No dokładnie, Afrykamen mnie wyprzedził ale już wróciło Napoli i znów grają, Zielu jeszcze wszedł nie dawno
 
airkordan23 118

airkordan23

Użytkownik
over 13,5 rożnych Napoli @1,95 STS
mają 10, i całkowita dominacja , w drugiej połowie jak dalej będą tak cisnęli Crotone to bez problemu powinny wpaść te rogi
o14,5 @2,5 złapane na uni ✅ Dzięki ????
Szkoda, że azjan -2 będzie na minus :/
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
siemankoooo ale pięknie powchodziło x3 pod koniec meczu na live over bramek morecambe yeovil :pPP
benfica do przerwy przegrywa w pucharze 0:2 ale jaja na grubo można na benfice spróbować lub remis ???? ))
Przecież oni grają o pietruchę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom