>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [70]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
To za ile ten płaszcz? xd Ja ostatnio byłem w NEW Yorkerze i nadwyżkę z buka chce sobie właśnie na płaszcz przeznaczyć, ale z wydatkiem min. 300 zł trzeba się liczyć.
120£
 
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Brescia vs Ascoli
Brescia 1x (przy stanie 0:1 - 45&#39;)
@1.60

LVBET
Meczu nie oglądam ale:
  • kurs na gospodarzy przed meczem wynosił @1.65
  • SofaScore pokazuje, że gospodarze dość wyraźnie przeważają
  • w rożnych jest 3:1 dla gospodarzy
  • biorąc pod uwagę sześć ostatnich bezpośrednich spotkań między tymi drużynami, gdzie gospodarzem była Brescia, tylko raz gracze Ascoli zdołali wywieźć 3 punkty
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
/QUOTE=&quot;SeanPrice, post: 6578254, member: 135666&quot;]Brescia vs Ascoli
Brescia 1x (przy stanie 0:1 - 45&#39;)
@1.60

LVBET
Meczu nie oglądam ale:
  • kurs na gospodarzy przed meczem wynosił @1.65
  • SofaScore pokazuje, że gospodarze dość wyraźnie przeważają
  • w rożnych jest 3:1 dla gospodarzy
  • biorą pod uwagę sześć ostatnich bezpośrednich spotkań między tymi drużynami, gdzie gospodarzem była Brescia, tylko raz gracze Ascoli zdołali wywieźć 3 punkty

[/quote]
Cześć mam podobnie, ale za drobne ???? ⛔
edit
ft 0-1 właśnie przypomniałem sobie czemu od lat nie gram serie B
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Witam wszystkich! Panowie taka sprawa. Bah od czasu do czasu wysyła różne duperela i w jednym z maili przysłali mi zaproszenie do wirtualnych rozgrywek ligowych. Nie wiedziałem, że coś takiego w ogóle istnieje. Rzuciłem okiem o co tam chodzi to tak na pierwszy rzut oka przypomina mi to ruletkę zamienioną w symulator sportowy. Może poza VFL Madryt który młóci wszystkich po wysokich kursach;d pytanie brzmi - ktoś tego używa, ma jakieś doświadczenia? To dla mnie nowość, nie wiem czy się z tego pośmiać czy zamknąć stronę wpizdu i więcej nie otwierać;d
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Witam wszystkich! Panowie taka sprawa. Bah od czasu do czasu wysyła różne duperela i w jednym z maili przysłali mi zaproszenie do wirtualnych rozgrywek ligowych. Nie wiedziałem, że coś takiego w ogóle istnieje. Rzuciłem okiem o co tam chodzi to tak na pierwszy rzut oka przypomina mi to ruletkę zamienioną w symulator sportowy. Może poza VFL Madryt który młóci wszystkich po wysokich kursach;d pytanie brzmi - ktoś tego używa, ma jakieś doświadczenia? To dla mnie nowość, nie wiem czy się z tego pośmiać czy zamknąć stronę wpizdu i więcej nie otwierać;d
Tomciomen czesto gra Wirtualne Sporty , ale on w Fortunie ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom