>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Stacjonarny bukmacher - pomoc

crisronaldo 2,7K

crisronaldo

Użytkownik
Witam Panowie, a może i Panie..
Przede wszystkim zdrowia, pogody ducha i ogrywania buków w przyszłym roku, tego Wam życzę...
Pisze do Was z prośbą o pomoc.
Od 8 grudnia znajduje się w Anglii - chęć osiągniecia czegoś w życiu - nie ważne.
W mieścinie, której sie znajduje mieszczą sie dwa stacjonarne buki - Ladbrokes i Betfred.
Mam pytanie: gdyż wszedłem do obu lokali, popatrzyłem jak w muzeum i wyszedłem.
A dlaczego? Oferta. Nie ma pełnej oferty w stylu SN/rożne itp. Tylko wybrane mecze, wisi lista &quot;Global matches&quot; i powybierane po kilka spotkań z niektórych lig. Powiedzcie mi, czy istenieje szansa pogrania normalnego kombinacyjnego kuponu w ktorymś z wymienionych buków? Wiem, wiem. Moge podejść i zapytać ale jeszcze mam blokadę w uzywaniu języka gdyż nie jest on na wysokim poziomie..
Czy mieliscie lub macie styczność z którymś z buków i możecie mi polecic granie w ktorymś z w/w?
Czekam na weryfikacje konta bet365, jednak moze nie nastapic tak szybko gdyż nie posiadam narazie zadnych dokumentow, potwierdzających moj nowy, angielski adres zamieszkania.
Granie jedynie overow/bts/1x2 niezbyt mnie jara. Fakt, zagrałem jak w piatek 3 kupony, ale drobno po 10 funciochów dla emocji. Cięzko znaleźć u nich oferte, by polaczyc mieszane rodzaje zakładów.
Może da sie zagrac normalny kupon? Widziałem jakąś maszyne przy drzwiach, moze tam zawiera sie zakłady?
Gdzieś wyczytałem, że mozna grac na ich stronie internetowej i wypłacac w punkcie. Jest coś takiego? Czy jeśli jest to istnieje też opcja &quot;doładowania konta&quot; tj. daje w punkcie kase do reki, a ona wpływa na moje konto internetowe?Ogranicza mnie brak konta w Anglii, a na polskim pustki bo wszystko wyciągnąłem.
Za wszelką pomoc bardzo dziękuje i jeszcze raz życze Wam WESOŁYCH ŚWIĄT !
 
Do góry Bottom