>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

KSW 41: Katowice

Status
Zamknięty.
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Typuję dokładnie wszystko jak kolega kobello88. Identycznie cała karta. Pieniądze stawiam na Parrnasse, Rodriguesa - Jak wyżej. Walka o życie. Po 2.40 w BAH, żal nie postawić, Koike - wszechstronność Japończyka zadecyduje o Winie, Popka - Popek ma kowadło w łapie, technika słaba, ale trafi konfiture na szczękę i będzie KO, Chmielewskiego - Według mnie będzie niespodzianka, nadzieja KSW marketingowa i sportowa zostanie sprowadzona na ziemie.
Ps, Oczywiście nie stawiam w taśmie - tylko w singlach lub dublach.
 
neuziss 766

neuziss

Użytkownik
Oswiecinski 3,20
Stawiam głównie taki zakład bo Popek już po 1,32 a po takim kursie na pewno na niego nie postawie bo aż takim pewniakiem nie jest. Śmieszy mnie to, że nie którzy sugerują się tutaj tym media treningiem albo filmikami na yt... Walka w klatce będzie wyglądać całkiem inaczej i zdecyduję to kto kogo pierwszy dobrze pier....
I jeszcze jedno Oswiecinski nie wychodzi pierwszy raz do klatki jakby ktoś nie wiedział to brał kiedyś udział w nielegalnych walkach w klatce
 
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
dla mnie niepojete jest jak mozna stawiac Janikowskiego po takim kursie. Chmielewski moze nie jest w szczycie formy ale doswiadczenie nieocenione. Janikowski to zapasnik, a kto oglada zapasy wie ze nie ma to za wiele wspolnego z mma... Tak naprawde doswiadczenie jeszcze zadne. Tak jak mowilem ze Popka po 1,4 bym nie pogral, ale juz chyba predzej Popka niz Janikowskiego po 1,3...
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Oswiecinski 3,20
Stawiam głównie taki zakład bo Popek już po 1,32 a po takim kursie na pewno na niego nie postawie bo aż takim pewniakiem nie jest. Śmieszy mnie to, że nie którzy sugerują się tutaj tym media treningiem albo filmikami na yt... Walka w klatce będzie wyglądać całkiem inaczej i zdecyduję to kto kogo pierwszy dobrze pier....
I jeszcze jedno Oswiecinski nie wychodzi pierwszy raz do klatki jakby ktoś nie wiedział to brał kiedyś udział w nielegalnych walkach w klatce
A ile kibiców jest wokół ringu w takich nielegalnych walkach, a ile na ksw. Nieporównywalnie jak dla mnie ;)
 
kobello88 432

kobello88

Użytkownik
A ile kibiców jest wokół ringu w takich nielegalnych walkach, a ile na ksw. Nieporównywalnie jak dla mnie ;)
Przegrał z moją starą i zakończył karierę.
Jeśli już ktoś ruszył temat. Jakich walkach? Bouncer, judoka, walczył w klatkach... nieoszlifowany diament dzisiaj nam rozbłyśnie!!! Te walki to chyba u Vegi na planie. Normalnie bym tego nie skomentował, ale ciężko przejść obojętnie obok takich bredni. Oświeciński albo się zepnie i zesra na miejscu, albo wyleci z nerwowym gradobiciem ciosów i albo Popek to stłumi i go rozbije od razu, albo zrobi to jak łysemu skończy się powietrze po 6 sekundach.
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Oswiecinski 3,20
Stawiam głównie taki zakład bo Popek już po 1,32 a po takim kursie na pewno na niego nie postawie bo aż takim pewniakiem nie jest. Śmieszy mnie to, że nie którzy sugerują się tutaj tym media treningiem albo filmikami na yt... Walka w klatce będzie wyglądać całkiem inaczej i zdecyduję to kto kogo pierwszy dobrze pier....
I jeszcze jedno Oswiecinski nie wychodzi pierwszy raz do klatki jakby ktoś nie wiedział to brał kiedyś udział w nielegalnych walkach w klatce
On w nielegalnych walkach, nie sądzę, po za tym skąd te informacje? Przecież to zwykły napompowany leszcz, coś jak bruneika, pewnie podobne umiejętności w Sportach Walki, jakoś trudno uwierzyć żeby był z niego jakikolwiek zawodnik.
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Nawet jeśli.... To co ma jakieś mordobicie po szopach 20 lat temu wspólnego z dzisiejszym MMA? Popek też żaden wirtuoz sztuk walk, ale nie wierzę, że z jego siłą, kilkoma walkami w klatce, przegra z aktorzyna.
 
ewa_dragonka 1

ewa_dragonka

Użytkownik
siemanko wszystkim
na LVB bet jest taki zaklad :
CZY SOWIŃSKI WYKONA W KIERUNKU RYWALA GEST CHARAKTERYSTYCZNY DLA WĘDKARZA (TAKI SAM JAK PODCZAS ICH PIERWSZEJ WALKI)?
kurs 2
Warty zagrania za drobne.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Przegrał z moją starą i zakończył karierę.
Jeśli już ktoś ruszył temat. Jakich walkach? Bouncer, judoka, walczył w klatkach... nieoszlifowany diament dzisiaj nam rozbłyśnie!!! Te walki to chyba u Vegi na planie. Normalnie bym tego nie skomentował, ale ciężko przejść obojętnie obok takich bredni. Oświeciński albo się zepnie i zesra na miejscu, albo wyleci z nerwowym gradobiciem ciosów i albo Popek to stłumi i go rozbije od razu, albo zrobi to jak łysemu skończy się powietrze po 6 sekundach.
Gdzie napisałem brednie? Chyba zacytowaleś zły post. A jak nie to lepiej napij się meliski bo emocje Cię niepotrzebnie ponoszą. I opanuj język bo to ma być wymiana argumentów, a nie nic nie wnoszące wstawki o Twojej starej. Trzymajmy jakiś poziom.
 
kobello88 432

kobello88

Użytkownik
Gdzie napisałem brednie? Chyba zacytowaleś zły post. A jak nie to lepiej napij się meliski bo emocje Cię niepotrzebnie ponoszą. I opanuj język bo to ma być wymiana argumentów, a nie nic nie wnoszące wstawki o Twojej starej. Trzymajmy jakiś poziom.
Miałem na myśli Ciebie jako osobę, która odniosła się do rzekomo nielegalnych walk. Rzeczywiście zacytowałem zły post- sorry. A reszta to Twoja opinia i szanuję ją, ale własna matka by mnie nie okłamała. :pPozdro
 
ewa_dragonka 1

ewa_dragonka

Użytkownik
u mnie leci tasiemka :
Maciej Kazieczko - Gracjan SzadzińskiLukasz Rajewski - Salahdine Parnasse
Kamil Szymuszowski - Grzegorz SzulakowskiDamian Janikowski - Antoni ChmielewskiJanikowski przed czasem
Fernando Rodrigues Jr. - Michał AndryszakWszyscy mówią ze ten pojedynek nie potrwa do 2giej rundy, a ja wlasnie postawilbym 1,5+ rundy po kursie 4.0. Andryszak 2 runda
Marcin Wrzosek - Roman SzymańskiRomek dobry jest ale nie na zombiaka, o maly wlos nie przegralby ostatniej walki
Kleber Koike Erbst - Artur SowińskiNowy silniejszy kleber, umeczy kurnika a nastepnie podda i bonus na odrobienie 40% straty
Paweł &quot;Popek&quot; Mikołajuw - Tomasz OświecińskiPopek TKO 2 minuta,
Borys Mańkowski - Roberto Soldic
sercem za borysem ale nobet
Tasiemka ako 62
 
miki19 8,1K

miki19

Użytkownik
u mnie leci tasiemka :
Maciej Kazieczko - Gracjan SzadzińskiLukasz Rajewski - Salahdine Parnasse
Kamil Szymuszowski
- Grzegorz SzulakowskiDamian Janikowski - Antoni ChmielewskiJanikowski przed czasem
Fernando Rodrigues Jr. - Michał AndryszakWszyscy mówią ze ten pojedynek nie potrwa do 2giej rundy, a ja wlasnie postawilbym 1,5+ rundy po kursie 4.0. Andryszak 2 runda
Marcin Wrzosek - Roman SzymańskiRomek dobry jest ale nie na zombiaka, o maly wlos nie przegralby ostatniej walki
Kleber Koike Erbst - Artur SowińskiNowy silniejszy kleber, umeczy kurnika a nastepnie podda i bonus na odrobienie 40% straty
Paweł &quot;Popek&quot; Mikołajuw - Tomasz OświecińskiPopek TKO 2 minuta,
Borys Mańkowski - Roberto Soldic
sercem za borysem ale nobet
Tasiemka ako 62
Przecież Borys przed czasem to pewniak, jak dla mnie, powodzenia ????
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Uważam że i tak też zagrałem:
Popek przed czasem @1,45
Janikowski przed czasem @2,00
KSW próbuje zrobić fightera z każdego kto ma tam trochę mięśni i &quot;ciekawą&quot; przeszłość. Z tego co pamiętam Oświeciński miał tam jakąś styczność z mafią. Po jego ruchach widać że to kompletny amator i pewnie nigdy nawet będąc w mafii nikomu nie strzelił w pysk. Popek też żaden fighter, lecz ma za sobą walki z dużo poważniejszymi rywalami i już wypracowany jakiś styl przygotowań i lepszą kondycję. Ma też doświadczenie walki przed wielką publicznością czego na pewno zabraknie Oświecińskiemu.
Janikowski to na pewno główny koń dla KSW žeby zastąpić Khalidova. Antek już moim zdaniem jest skończony. Dostał tyle po głowie, a ostatnio to dostawał już od dużo gorszych od Janikowskiego. Janikowski zwinny, silny, z każdą walką będzie nabierał doświadczenia. Moim zdaniem łatwa walka dla Janikowskiego zakończona przed czasem.
 
mradam 388

mradam

Użytkownik
u mnie leci tasiemka :
Maciej Kazieczko - Gracjan SzadzińskiLukasz Rajewski - Salahdine Parnasse
Kamil Szymuszowski
- Grzegorz SzulakowskiDamian Janikowski - Antoni ChmielewskiJanikowski przed czasem
Fernando Rodrigues Jr. - Michał AndryszakWszyscy mówią ze ten pojedynek nie potrwa do 2giej rundy, a ja wlasnie postawilbym 1,5+ rundy po kursie 4.0. Andryszak 2 runda
Marcin Wrzosek - Roman SzymańskiRomek dobry jest ale nie na zombiaka, o maly wlos nie przegralby ostatniej walki
Kleber Koike Erbst - Artur SowińskiNowy silniejszy kleber, umeczy kurnika a nastepnie podda i bonus na odrobienie 40% straty
Paweł &quot;Popek&quot; Mikołajuw - Tomasz OświecińskiPopek TKO 2 minuta,
Borys Mańkowski - Roberto Soldic
sercem za borysem ale nobet
Tasiemka ako 62
Gram prawie to samo z jednym wyjątkiem : stawiam na Fernando, Andryszak jakoś mnie nie przekonuje, jakis wyjazd i KO w Dubaju? Takie rzeczy się źle odbijają. Bez 3 pierwszych walk ako @ 13
 
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
Sowiński - Koike Erbst zw.przed czasem 3.5 sts ✅

Walka o pas dla Kornika, pięć rund a więc bardzo dużo czasu aby zrobić z Sowińskiego precla. W ogóle bym sobie nie zaprzątał głowy wynikiem pierwszej walki, tak jak wielu tutaj wspominało, Koike to dużo lepszy zawodnik niż dotychczas. Wspominałem już dawno, ze Artur jest dla mnie najbardziej przereklamowanym zawodnikiem KSW. Stójka średnia, parter tak samo. Niczym wielkim się nie wyróżnia. Erbst zgwałcił Wrzoska, to samo zrobi z Kornikiem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom