>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Liga Mistrzów 2017/2018

Status
Zamknięty.
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
To może ja zaczne ???? VFB dzisiaj powinno gładko ograc Valepe . Zaklas -1.5seta na Niemcow @1.72 i ja to biore w ciemno . Jutro mocny dbl @2.04 - Perugia win i Novosybirsk -1.5 seta . Loko u siebie na ostatnie 7 spotkan tylko strata 1 seta , skład mocny : Grozer, Savin, Divis, Kurkaev, Arslan . Skra mocno eksploatowana w ostatnim tygodniu z racji udziału w KMS , podróż tez daleka - nie widze tu innego wyniku jak 3-1 dla Ruskich .
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Siatkówka - Liga mistrzów
Spotkanie: JSW Jastrzębski Węgiel - Toulouse 3:0
Godzina: 18:00
Typ: Jastrzębski -14,5
Kurs: 1,72
Bukmacher: eFortuna
Analiza:
Po emocjach związanych z klubowymi Mistrzostwami Świata wracamy do równie interesującej ligi mistrzów.
JSW podejmuje we własnej hali mistrza Francji Toulouse, lecz Oni z Mistrzem Francji mają już tyle wspólnego co nic, może tylko tyle, że do końca sezonu mogą się tak nazywać.
Sporo zawodników z tego klubu odeszło po poprzednim sezonie i zajmują Oni ostatnie miejsce, na 11 spotkań zaledwie 2 wygrane w przeciętnej lidze Francuskiej. Co dziwne jest w tym zespole to to, że przegrali 9 spotkań ze słabymi drużynami w lidze, wygrali 2 mecze w lidze 3:2 z pierwszą i drugą drużyną ligi oraz przegrali 1:3 w Lidze mistrzów po walce z Zenitem - oczywiście nie ma sensu brać pod uwagę tego meczu bo Zenit wyszedł w 2gim garniturze a podczas meczu był nawet 3 garnitur.
JSW ograli u siebie 3:0 dużo mocniejszy zespól z Niemiec BR Volleys - zawsze groźny, pamiętamy ile napsuli krwi w poprzednim sezonie w lidze mistrzów.
W JSW wszyscy zdrowi co jest bardzo ważne w tej drużynie. Muzaj, Oliva itd... powinny sobie bardzo łatwo poradzić ze słabym zespołem.
Oczywiście można pobrać dw 3:0 ale jest mniejszy kurs na taki typ.
Powodzenia
Zgadzam się z kolegą wyżej, faworytem w drugim meczu są goście z Niemiec. Ostatnio pokonali niespodziewanie łatwo Halkbank 3:1 a VaLePa wygrała u siebie 3:2 z PAOKiem, drużyna dużo słabszą.
Oczywiście zespół gospodarzy bardzo dobrze spisuje się w lidze i grają tam zawodnicy znani ale już bardziej na końcu karieru niż na początku.
Również idę w kierunku -1,5 na gości.
VaLePa - Friedrichshafen -1,5 seta 1,60 eFortuna 0:3
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Czy tak latwo pokonali halkbank? Raczej turki same mecz przegrały. 2 sety wygrane na przewagi a czwarty hallbank mogl.wziasc bo.mieli.przewage przez długi czas.VFB to solidna firma ale skrzydlowi jezeli chodzi o warunki fizyczne to są karłami i jak nie ma.rozegrania.to.jest problem.
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Czy tak latwo pokonali halkbank? Raczej turki same mecz przegrały. 2 sety wygrane na przewagi a czwarty hallbank mogl.wziasc bo.mieli.przewage przez długi czas.VFB to solidna firma ale skrzydlowi jezeli chodzi o warunki fizyczne to są karłami i jak nie ma.rozegrania.to.jest problem.
A Valepa kim ma postraszyć? Tam gra tylko Urpo Sivula i nikogo więcej w ataku nie widać. Serie pkt tracili z PAOKiem, jak dla mnie -1.5seta może bezpieczne nie jest, ale bardzo prawdopodobne. Wolę jednak po @1.30 na czysty win niemieckiej drużyny. W przyjęciu lepszą drużyną są &quot;Niemcy&quot;, a i na serwisie potrafią zaszkodzić. Hallbank sam sobie przegrał mecz, ale to i tak dalej jedna, a nawet dwie klasy wyżej od Finów.
 
ilm99 22

ilm99

Użytkownik
Moze mi ktos odppwiedziec jakim cudem Zenit stracil seta z tymi amatorami z Toulouse? To chyba nie byla sportowa zagrywka z ich strony? Ogladal ktos ich mecz?
 
portowiecmks 4,3K

portowiecmks

Użytkownik
Toluouse ogrywa Chamount.. Chamount ogrywa Skre... Bedzin ogrywa Jastrzębie, Jastrzebie ogrywa Toulouse... naprawde myslalem, ze Toulouse cos tu pogra, a oni przyjechali na wycieczke. Z chamount jak grali to byla calkiem inna druzyna... to Chamount które zlało Skre w Bełchatowie...
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Toulouse w tym sezonie wygrało TYLKO 3 spotkania na bodajże 14 meczy... I wy naprawdę myśleliście, że cokolwiek ugrają z JSW ??? a Zenit grał 2/3 garniturem na 50% swoich możliwości więc tego meczu nikt normalny nie powinien brać pod uwagę.
 
portowiecmks 4,3K

portowiecmks

Użytkownik
I co z tego ? Ograli zato Chamonut ktore ogralo Skre w Polsce. 1.03 na JSW ktore przegrywa z Bedzinem to za malo. Nie gralem tego meczu. Ale liczylem na wiecej ze strony francuzów.
 
A 32,8K

ar0nek

Użytkownik
Moze mi ktos odppwiedziec jakim cudem Zenit stracil seta z tymi amatorami z Toulouse? To chyba nie byla sportowa zagrywka z ich strony? Ogladal ktos ich mecz?
przecież zenit grał praktycznie całym składem rezerwowym, w dodatku nie było widac zaangażowania w trakcie meczu
 
L 723

ladziu91

Użytkownik
Dzisiaj Skra bez Wlazlego,
Z Lokomotiwem niestety bez kapitana. W dzisiejszym meczu zastąpi go Szymon Romać.
Czuje 3;0 kurs 2,21 fortuna lub 1 druzyna zdobedzie -89,5 pkt kurs 1,96
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Mech za chwilę więc bez analizy... Podaję suche typy więcej typów potem
Nowosybirsk - SKRA Bełchatów 3:0
Nowosybirsk -1,5 seta
1,45 forBet
3:0 2,06 eFortuna
Nowosybirsk -13,5 2,21 eFortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Chaumont 52 - Dynamo Moskwa 3:2
Dynamo
1,35 eFortuna
Dynamo -1,5 seta 1,70 eFortuna
S. Boyer - P. Kruglov 1,40 forBet 22:25

Moim zdaniem zespół z Rosji jest tutaj dużym faworytem... i śmiało stawiam na zwycięstwo oraz zwycięstwo -1,5 seta.
Chaumont dość sensacyjnie wygrało w 1 kolejce z Bełchatowem na wyjeździe dość łatwo 3:1, w tym spotkaniu Boyer grał rewelacyjnie 33 punkty zdobyte dały zwycięstwo. Bełchatów nie mógł sobie poradzić kompletnie z tym zawodnikiem. W tym zespole jest TYLKO ten zawodnik Boyer dla porównania drugi najlepszy punktujący w meczu z Bełchatowem był Louati, który zdobył zaledwie 10 punktów reszta poniżej 10 punktów. 1 zawodnik nie będzie wygrywał wszystkich meczy a jeszcze jak On będzie miał gorszy dzień to już kompletnie drużyna bez szans.
Dynamo Moskwa fakt, także przegrał swoje pierwsze spotkanie lecz z dużo silniejszym zwłaszcza u siebie zespołem z Rosji Nowosybirskiem (w dwóch setach walczyli na równym poziomie, w 1 secie już Nowosybirsk odskoczył).
Reasumując tak jak wspomniałem, w Chaumont większość piłek będzie rozgrywana do Boyera, który zdobędzie zapewne sporo punktów ale to nie wystarczy na zespół Dinama, sam meczu nie wygra a nie ma pomocy w tym zespole.
Można także obstawić, że to On zdobędzie więcej punktów od Kruglova. Dla porównania Boyer 33 punkty zdobył w 4 setach a Kruglow w 3 setach 15 punktów.
ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Trentino Volley 3:2
powyżej 183,5
1,80 forBet

Kolega wyżej zapytał czy można zaryzykować na Trentino i ja uważam, że są ku temu powody...
Z jednej strony na KMŚ ZAKSA pokazała, że jeśli zepną poślady to potrafią zagrać bardzo dobrze i napsuli sporo krwi Civitanovej z drugiej strony Trentino po słabym początku zaczynają grać dużo lepiej 6 zwycięstw z rzędu.
Ja w tym spotkaniu idę w stronę over punktowego w całym meczu, obie ekipy na pewną zagrają o zwycięstwo nie ma aż tak dużego faworyta i już kursy spadają na ekipę z Włoch.
Niby ZAKSA powinna u siebie wygrać ale czy to będzie łatwe zwycięstwo? Wątpię...
Czuję 4 wyrównane sety a może nawet i tie break.
Noliko Maaseik - Arkas Spor Izmir 3:2
powyżej 3,5 seta 1,35 forBet
powyżej 181,5 1,65 eFortuna

Tutaj króciutko, mecz wyrównany. Belgowie są mocni u siebie także nie odpuszczą. Lekkim faworytem są goście, którzy powalczyli ostatnio z ZAKSą, natomiast Noliko przegrał z Trentino 1:3.
Jeśli wygrali seta z Trentino to tym bardziej powinni ugrać go z Arkasem.
Możemy spodziewać się długiego meczu.​
 
L 723

ladziu91

Użytkownik
Chaumont 52 - Dynamo Moskwa
Tutaj ide w strone Dynama, a mianowicie -5,5 pkt kurs 1,54 fortuna DRMAT
Dynamo po ostatniej porazce z Novosibirskiem dosyc pewnie ogralo Zenit St.Petersburg i na 6 ostatnich meczow maja 5 zwyciestw i 1 porazke. Takim samym bilansem moze poszczycic sie Chaumont tylko, ze oni wymeczyli ostatni mecz z Nicea i przegrali z najgorsza druzyna ligi - Touluza. Forma przemawia za Dynamem oraz to, ze uwazam ich za lepsza druzyne. Dla odwaznych Dynamo -1,5 seta kurs1,7
Noliko Maaseik - Arkas Spor Izmir
Tutaj uwazam tak jak Zibi, zaciety mecz
Pesonalnie Izmir lepszy , ale Belgowie na swojej hali bardzo mocni
typ over 179,5 pkt 1,5 kurs
ZAKSA ciezka do typowania, moze wkrasc sie zmecxzenie po KMS - lepiej ogladac w tv
P.S. Fajne typy od Pablo89 na siatkowke kobiet, warto zajrzec ;]
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
ZAKSA zmęczenie? Niby po czym? Oni grali ostatni mecz tydzień temu, zagrali 3 mecze. Trentino mimo że 6 wygranych z rzędu gra słabo. Tracą seta z ostatnią drużyną w lidze, z 3 od końca grają tie-breaka. Jedyne przekonywujące zwycięstwo to z Piacenzą. Ja tam próbuję -1.5seta po @2.25 na Kędzierzyn. Na pewno wolę w to wejść niż po czysty win, bo @1.65 mnie nie urządza. Jak wygrają to w 3-4 setach, w pięciu mogą odczuć ew. trudy poprzedniego tygodnia.
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Dziś Buszek gra lepiej niż Deroo to czego oczekiwać? Nie wiem czy Belg dziś nie spał czy co, ale zero energii i siły w nim
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom