>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Migracja - uwagi, status błędy

Status
Zamknięty.
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Informacyjnie piszę, że u mnie wszystkie ikonki są i działają. Podobnie było przy poprzedniej &quot;awarii&quot;, kiedy dużo użytkowników nie miało plusów i minusów, to u mnie były.
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Przeglądałem sobie ustawienia swojego profilu i widzę tu opcję &quot;Własny tytuł&quot;, który można edytować. Czy na pewno tak powinno być? Z jednej strony fajne urozmaicenie, ale z drugiej każdy może wpisać sobie np. &quot;Moderator&quot; czy &quot;Administrator&quot;. A to furtka dla oszustów, bo mogą podszywać się za ważne postacie na forum i np. wyłudzać kasę. No i niektórzy długo pracowali na rangę np. Typera co było wyróżnieniem, a teraz taki tytuł może sobie każdy sam przyznać ;) xsebax greenvoice
 
greenvoice 13,1K

greenvoice

Administrator
Członek Załogi
Przeglądałem sobie ustawienia swojego profilu i widzę tu opcję &quot;Własny tytuł&quot;, który można edytować. Czy na pewno tak powinno być? Z jednej strony fajne urozmaicenie, ale z drugiej każdy może wpisać sobie np. &quot;Moderator&quot; czy &quot;Administrator&quot;. A to furtka dla oszustów, bo mogą podszywać się za ważne postacie na forum i np. wyłudzać kasę. No i niektórzy długo pracowali na rangę np. Typera co było wyróżnieniem, a teraz taki tytuł może sobie każdy sam przyznać ;) xsebax greenvoice
Zwykły użytkownik nie może edytować sobie tego. Podczas importu z poprzedniego skryptu grupa &quot;znawca&quot; dostała tu uprawnienie. Już je wylączyłem..
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Mam dziś cały dzień problem z forum.ALbo się bardzo długo ładuje albo wogóle nie jest w stanie sie załadować
Mam dziś cały dzień problem z forum.ALbo się bardzo długo ładuje albo wogóle nie jest w stanie sie załadować
 
xsebax 781

xsebax

Forum VIP
Mamy duże problemy z serwerem, z którymi próbujemy szybko się uporać. Przepraszamy za problemy.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Od paru dni muli niesamowicie. Porażka, szczególnie, że są mecze LM gdzie wiadomo 3x większy ruch niż normalnie.
 
patraul19 39,1K

patraul19

Użytkownik
Ja ze swojej strony dodam, że u mnie nie działa zmiana avatara. Chciałem sobie odświeżyć wizerunek, a tu D. Rose z Chicago ciągle mnie prześladuje (może coś jest na rzeczy? o_O). Każda próba wgrania innego kończy się tym samym, czyli ponownym ustawieniem tego co mam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom