>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Biathlon 2017/2018 Annecy-Le Grand Bornand 14.12- 17.12.2017

Status
Zamknięty.
madritista94 571

madritista94

Użytkownik
Makarainen K. - Kuzmina A. 1,57 ⛔
Wierer D.
- Eckhoff T. 1,48 ✅
Braisaz J. - Dahlmeier L. 1,83 ✅
Bescond A.
- Vitkova V. 1,53 ⛔
Herrmann D.
- Hammerschmidt M 1,35 ✅
Guzik K.
- M.Gwizdon 1,8✅
Olsbu M. - Dorin Habert M 1,87 ✅
ja dziś gram takie pary na kobiecy sprint :
Krótka analiza :
Gram Finkę ponieważ nie wierze ze Kuzmina drugi konkurs z rzędu będzie na strzelnicy bezbłędna. Biego podobne choć myśle ze Kaisa nadrobi, wiec wystarczy taka sama ilośc błędów i Makarainen to bierze.
Włoszka kontra Norweżka, pierwsza jak narazie fajnie wygląda bardzo szybko biega jak poprawi swoja celność na strzelnicy która była jej kiedys lepsza strona to dzis na spokojnie powinna byc przed Eckhoff która jest w totalnej rozsypce na strzelnicy co bieg popełnia po 2-3 pudła. Biegowo może ciut lepsza Norweżka , na strzelnicy w szybkosci strzelania Wierer i w celności rowniez powinna byc lepsza. Uważam że Włoszka bd miała co najmniej jedno pudło mniej co da jej wygrana w tym pojedynku.
Francuska jak narazie dobre wyniki choc ostatnio widac lekka zadyszke, Laura wraca dopiero w tym sezonie, była juz w Hohfilzen ale dopiero w tym konkursie pokaże swoją forme która znamy czyli świetna w biegu i solidna na strzelnicy. Myśle ze jak jest forma to powinna dziś nawet wygrać a przed młodą Francuska byc powinna.
Bescond extra bieg w sztafecie ostatnio , na strzelnicy tez słynie z dobrego strzelania , CZeszka zaś napewno dziś nie bedzie na czysto , w biegu porownywalne, wiec przewaga na stzelnicy da dzis jej przewagę.
Pojedynek 2 niemek, jpierwsza dopiero wkracza do Biathlonu ale juz wygrała, druga młoda ambitna , dwie słabo strzelają w biegu wiadomo Hermann najszybsza w tourze dziś to da jej przewagę.
Guzik Gwizdon był dylemat, ale po zastanowieniu gram Krystyne , trener wypowiadał sie ze jest w formie z nowakowska. Monika zaś fatalnie jak narazie pełno pudeł a w biegu tez bez szału widać już swój wiek. Krystyna w 2 elementach lepsza w tym sezonie mysle ze dziś rowniez, Na dodatek Gwizdon startuje pierwsza nie bd miała porównalności w czasie mysle ze pobiegnie wolno.
Ostatni typ na czuja. Na odwrócenie losu ponieważ Olsbu świetna forma ciągle w czołówce natomiast Dorin dno , katastrofa, ale dziś biegnie w Francji mam nadzieje ze to bd dla niej podwójna motywacja, ze wkoncu na strzelnicy bd 0 a w biegu jak 2 lata temu bedzie w czolówce, a Olsbu wkoncu bedzie w slabszej dyspozzycji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
urbaneq 1,6K

urbaneq

Użytkownik
Aymonier - Fialkova : 1 @ 1.65 totolotek
Fialkova jeden dobry występ na inaugurację sezonu w biegu na 15km, potem bez punktów - słabe strzelanie i bieg. Francuzka pewnie będzie chciałą się dobrze zaprezentować bo w końcu zawdoy we Francjii, zdecydowanie lepiej biega od Słowaczki, conajmniej jedno pudło na trasie odrobi, przy dobrych wiatrach może i dwa. Wczoraj kursy większy przeciw Fialkovej były do pobrania, dziś już mocno poleciały w dół niestety.
Gwizdoń - Merkushyna: 2 @ 1.65 totlotek
Biegowo podobnie obie PAnie się prezentujać przy czym Madzia na strzelnicy mega niestabilna, dziś pierwszy numer startowy Polki, myślę że ani w strzelaniu ani w biegu to nie pomoże. Ponadto Ciepło dziś we Francji, trasa nie będzie jaoś super zmrożona co nie będzie sprzyjało Magdzie w biegu.
Najlepsza Słowaczka - Kuzmina @ 1,395 1xbet
Za rywalki dwie PAnie Fialkove, o jednej już pisałem, druga jeszcze gorsza, jedyna szansa że ją wyprzedzą to strzelanie Kuzminy w kosmos, ale w to nie wierzę, bardzo solidnie prezentuje się Słowaczka na strzelnicy, przeciwnie do swoich rodaczek
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
urbaneq 1,6K

urbaneq

Użytkownik
Najlepszy Austriak - Eberhard @ 1.8 1xbet tragiczne strzelanie
co tu dużo mówić, walka o miano najlepszego Austriaka będzie toczyć się między Eberhadrem a Ederem, przy czym Eberhard biega dużo szybciej i od poprzdniego sezonu w sumie już mocno poprawił strzelanie(może troszke póki co kosztem biegu, ale na pewno forma będzie rosnąć i może włączy się do walki z Fourcadem i JTB). 1/2 pudła w biegu jest w stanie odrobić do Edera na trasie i więcej nie powinien dziś zrobić, bo warunki na strzelnicy bardzo dobre. Wczoraj widzieliśmy że w biegu można sporo nadrobić, trasa głównie płaska, więc faworyzuje masywniejszych i silniejszych zawodników.

Najlepszy Szwed - Nielin @ 5.5 1xbet dobrze biegł, słabo strzelał. najlepszym szwedem samuelson po kursie ponad 7 chyba

Kursy przegięty do granic możliwości, tu też walka stoczy się raczej między dwoma zawodnikami,czyli Nielinem a Lindstroemem, z któych Lindstroem jest faworytem i słusznie, bo przede wszystkim stabilniej i lepiej strzela, ale to jest sprint, dwie wizity na strzelnicy, Nielin nie musi wcale spudłować, a biego Panowie prezentują sie niemal identycznie. Póki co H2H w spitnach w tym sezonie 1:1, raz Lindstroem bez pudła, a Nielin jedno i przewaga 30 sek tego pierwszego, tydzień temu Nielin 2 pudła, Lindstroem 3 i przewaga Nielina 25 sek. Wg mnie kurs prawie dwukrotnie zawyżony na ten typ i jest tu spore Value, co nie zmiania faktu że Lindstroemowi daje troszke więcej szansy na wyższą lokatę, no ale bez przesady.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Julian Eberhard - Benedikt Doll
TYP : Eberhard @1,52 Forbet
Dla mnie pewny bet, moze kurs nie powala na kolana ale do dubelka czy trebelka idealny, Eberhard w tym sezonie 6 miejsce jeśli chodzi o klasyfikację sprintu a Doll daleko, daleko z tyłu w 4 dziesiątce.
Eberhard w poprzednim sezonie w tej samej klasyfikacji na koniec sezonu drugie miejsce za Mistrzem z Francji a Doll bardzo nisko, poprostu Eberhard radzi sobie bardzo dobrze w sprincie i to jest jego konik natomiast u Dolla jest odwrotnie dlatego Austriak dziś spokojnie powinien uplasowac się wyżej.
 
G 99

gdziemojnick

Użytkownik
Julian Eberhard - Benedikt Doll
TYP : Eberhard @1,52 Forbet
Dla mnie pewny bet, moze kurs nie powala na kolana ale do dubelka czy trebelka idealny, Eberhard w tym sezonie 6 miejsce jeśli chodzi o klasyfikację sprintu a Doll daleko, daleko z tyłu w 4 dziesiątce.
Eberhard w poprzednim sezonie w tej samej klasyfikacji na koniec sezonu drugie miejsce za Mistrzem z Francji a Doll bardzo nisko, poprostu Eberhard radzi sobie bardzo dobrze w sprincie i to jest jego konik natomiast u Dolla jest odwrotnie dlatego Austriak dziś spokojnie powinien uplasowac się wyżej.
Typu nie neguję, jednak napisanie o Dollu, że nie radzi sobie w sprincie to zdecydowane przegięcie. Jakby nie patrzeć to aktualny mistrz świata w tej konkurencji.
 
madritista94 571

madritista94

Użytkownik
WIdze temat ruszył to i odemnie typy na meski sprint ????
Wczoraj 5 z 7 wynik niezły chociaż zawiodłem się na kilku zawodniczkach.
Dziś proponuje takie pojedynki:
Eberhard - Lindstroem 1,50
Lesser - Weger 1,46
Schemp - Fak 1,58
T.Boe - L.Hofer 1,57
Moravec - Boemolini 1,6
oraz typ którego nie chciałem grać ale zagram
Slesingr - Nelin 1,57
Krótkie Analizy:
Eberhard wiadomo za strzelaniem nie przepada ale w sprincie gdzie sa tylko 2 strzelania daje mu to atut. W biegu świetny , Lindstroem do orłów nie nalezy jak i w biegu tak i na stzrelnicy. Austryjak w biegu powinien nadrobić nawet jedno pudło wiecej wiec wystarczy strzelac na podobnym poziomie lub o 1 pudło mniej i typ wchodzi.
Pojedynek Niemca z Austryjakiem , nie ukrywam lubie Lessera dobrze strzela i bardzo szybko do tego nie przyzwoicie biega , jest zawzięty. Weger tez jest dobrym biatlonistą w tym sezonie biega i strzela na podobym poziomie. ALe serce idzie za niemcem uważam ze jest stabilniejszy na strzelnicy , robi lepsze wyniki w spirncie i mysle ze tym razem bd tak samo.
Schemp kontra rewelacyjny Fak w tym sezonie. Typ podobnie jak wczoraj przeciwko Fakowi jak i Kuzminie choc wczoraj sie nie udało, upatruje sznase dziś. Schemp w biegu lepszy napewno, na strzelnicy Fak wygląda lepiej, celniej strzela. Mój typ wejdzie tylko jedynie wtedy gdy bd mieli po tyle samo błedów lub niemiec bd miał ich mniej.Mysle ze dziś Fak nie bd bezbłedny jak to był ostatnimi czasy.
Norweg i Hofer , pierwszy juz wygrał sprint drugi zas fajnie wyuglada biegowo.
Tu uwazam ze strzelnica bd głownym argumentem kto w tej parze bedzie lepszy. A strzela lepiej Boe. Hofer jak narazie pudłuje co konkurs i tym razem musi być tak samo.
Ostatnia para Czech i Włoch tu krótko, Moravec na poczatku bardzo blado wygladal biegał mega słabo zamykał stawke , ale widac ze powoli forma zwyzkuje , Włoch no name , słabo biega strzela przecietnie jak Moravec nie spudluje o 2 razy wiecej niz Włoch powinien wygrać.
Jak wyżej wspomniałem ostatnia para to na czuja , typ na ryzyko , wszystko wkazuje ze Slesingr bd gorszy gorzej biega. stary, bez formy. pudłuje , a jego przeciwnik młody szybszy i chyba troszke celniej strzelajacy.
Ale miałem dziś sen ze dziś Slesingr na strzelnicy czysto na 0 a Nellin z przynajmiej 1 pudłem co da zwyciestwo dziadkowi !
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Typu nie neguję, jednak napisanie o Dollu, że nie radzi sobie w sprincie to zdecydowane przegięcie. Jakby nie patrzeć to aktualny mistrz świata w tej konkurencji.
Zdaje sobie sprawę ale powiedzmy sobie szczerze, że ostatnio forma nie napawa optymizmem, ale wiem źle to ujalem.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Julian Eberhard - Benedikt Doll
TYP : Eberhard @1,52 Forbet
Dla mnie pewny bet, moze kurs nie powala na kolana ale do dubelka czy trebelka idealny, Eberhard w tym sezonie 6 miejsce jeśli chodzi o klasyfikację sprintu a Doll daleko, daleko z tyłu w 4 dziesiątce.
Eberhard w poprzednim sezonie w tej samej klasyfikacji na koniec sezonu drugie miejsce za Mistrzem z Francji a Doll bardzo nisko, poprostu Eberhard radzi sobie bardzo dobrze w sprincie i to jest jego konik natomiast u Dolla jest odwrotnie dlatego Austriak dziś spokojnie powinien uplasowac się wyżej.
Niestety bardzo słabe strzelanie ⛔⛔⛔
A swoją drogą Boe w takiej formie to chyba będzie poza zasięgiem w tym sezonie.
 
tomekzwd 257

tomekzwd

Użytkownik
A.Kuzmina 1-3 1.85
K.Makarainen - D.Herrmann 1 1.45
AKO 2.68 Fortuna ⛔

Kuzmina w bardzo dobrej formie, biegowo bardzo dobrze to wygląda troche strzelanie do poprawki ale dzisiaj warunki są dobre więc uważam że tych pudeł będzie mało i zaliczy podium. W drugiej parze stawiam na zdecydowaną faworytkę. Herrmann to typowa sprinterka i na dłuższych dystansach jak na razie się nie sprawdza. przy podobnej liczbie pudeł biegowo Kaisa wygrywa.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom