>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Mistrzostwa Świata, kobiet

Status
Zamknięty.
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
13.12.2017 g.17.30 Szwecja- Czechy
Typ: over 54
Kurs: 1,71
Marathonbet
5/10

Moim zdaniem faworytki w tym meczu są tylko jedne, Szwedki. Wszyscy zachwycają się wygraną Czeszek nad Rumunią, ale nie była to wielka gra, tylko twarda walka i mecz na styku z którego zwycięsko wyszły grupowe rywalki Polek. Szwedki z kolei niespodziewanie męczyły się z dynamicznymi Japonkami. Pierwotnie miałem iść w handicap (-3,5 @ 1,76) na Szwedki bo wydaje mi się że lekko powinny sobie poradzić z Czeszkami, ale pewniejszy wydaje się over bramkowy. Szwedki grają szybką piłkę, nie rozmyślają dużo w ataku pozycyjnym tylko szybko rzucają, jak również dobrze biegają do kontry. Czeszki też mają kilk zawodniczek, które potrafią grać na kontacie i rzucać z 7-8 metra. Spodziewam się ciekawego widowiska w szybkim tempie i wyniku pod 60 trafień.​
Holenderki to już nie ten sam zespół, który 2 miejsce w MŚ i EURO i 4 na Olimpiadzie, tu poza meczem z Niemkami gra im idzie średnio, nie przekonują nawet zwycięstwami z beznadziejnym Kamerunem (wiem, że każdy je traktuje na luzie jednak 7 bramek to nie duża przewaga), remis z Serbkami, które dostały bęcki od słabej Czarnogóry, porażka z Koreą, która również już odpadła co pokazuje jak słaba była ich grupa, przeszły jedynie po dogrywce z nic im nie ujmując przeciętną Japonią, gdzie również można było łapać handi przeciwko Holandii, Czeszki poza meczem z grającymi poza zasięgiem wszystkich Norweżkami grają bardzo dobrze, wyciągnięte zwycięstwo z naszymi jak i Rumunkami gdzie w obu meczach przegrywały przez 3/4 czasu gry. Porażka z Węgierkami 1 bramką i z bardzo mocną Szwecją 4-ema golami, gdzie spokojnie mogły powalczyć o lepszy wynik bo prowadziły do przerwy a wcześniej nawet 5-cioma bramkami. IMO Czechy +4.5 handi po 1.70 FORTUNA, kursy na Holandię zaniżane już od 1 meczu.
Co do drugiego meczu to chyba nikt nie ma wątpliwości kto tam przejdzie dalej, Norwegia jedynie w zasięgu Szwedek jeśli wyjdzie im drugi taki fantastyczny mecz. Norwegia win po 1.50 FORUTNA
 
opmihau 89

opmihau

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Mistrzostwa Świata kobiet
Godzina: 20:30
Spotkanie: Szwecja - Francja
Typ: Szwecja
Kurs: 2.50
Bukmacher: fortuna
Analiza: Gdy zobaczyłem kursy wystawione na ten mecz, nie mogłem wyjść ze zdziwienia, moim zdaniem powinny być minimum 50-50. Strasznie mnie przekonują Szwedki na tych Mistrzostwach, obejrzałem cztery ich spotkania i myśle że są jedynym zespołem który może przeszkodzić Norwegii w zdobycia złotego medalu. Obie ekipy przegrały na tych mistrzostwach tylko raz, co ciekawe miało to miejsce w meczach inauguracyjnych, Szwedki dały się zaskoczyć Polkom natomiast Francuzki przegrały ze Słowenią. Warto również zaznaczyć że trójkolorowe nie wygrały także z Hiszpankami, mecz skończył się remisem. No ale przejdę do konkretów, Szwedki są w tym turnieju rewelacyjne w wielu elementach ale to co wzbudza mój największy podziw to szwedzka ofensywa, w świetnej formie są Hagman, Gullden oraz Westberg. Warto wspomnieć również oBlomstrand, rany boskie co ta dziewczyna wyprawiała w meczu z Danią, wchodziła w defensywę jak czołg. Oczywiście z Francją może być trudniej, ale jakoś nie przekonujemnie ta drużyna, uważam że dobrze bronią ale w ataku na tych Mistrzostwach nie majątakiej mocy jak Szwedki. Reasumując myśle że w finale zobaczymy Skandynawki a sammecz wbrew pozorom bedzie overowy.
Polecam również moim zdaniem świetny typ na dziś:
Szwecja over 23,5 gola - 1.70
Szwedki na tych mistrzostwach ani razu nie zjechały poniżej 25 bramek, liczę na to ze dzisiaj będzie podobnie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom