>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

NBA Grudzień 2017

Status
Zamknięty.
pawkuc 150

pawkuc

Użytkownik
A co miał zrobić Gortat???zrobil zasłonę i podszedł, żeby komukolwiek można było zagrać. Starotnaksy fal dupy, bo w końcówce nie rzucił dwoch wolnych.
 
A 11

almaster

Użytkownik
Williams w Clippers zrobił tu piękną robotę. Szkoda tylko , że kosztowała mnie dwie stówy.
Jak zaczęli trochę odrabiać , dałem na Wizards po kursie 2.4 , qrva pewny byłem , a tu taka niefartowna końcówka . To właśnie NBA ...
 
toper86 32

toper86

Użytkownik
Pytanie do bardziej obeznanych w temacie czy aby kurs na Sacramento około 4 nie jest aby przesadzony ? Widziałem ich ostatnio w paru meczach i nawet &quot; coś &quot; tam grają. Choć szału nie ma. Może kieruję się troszkę emocjami bo osobiście gry Toronto nie cierpię. Tak czy siak wydaje mi się że handicapy w stronę Sacramento do gry. Ale czy aby to nie jest moja emocjonalna ocena hmmm. Pozdrawiam
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Pytanie do bardziej obeznanych w temacie czy aby kurs na Sacramento około 4 nie jest aby przesadzony ? Widziałem ich ostatnio w paru meczach i nawet &quot; coś &quot; tam grają. Choć szału nie ma. Może kieruję się troszkę emocjami bo osobiście gry Toronto nie cierpię. Tak czy siak wydaje mi się że handicapy w stronę Sacramento do gry. Ale czy aby to nie jest moja emocjonalna ocena hmmm. Pozdrawiam
Nie jest, bo między Kings a Raptors jest przepaść. Toronto to klasowy zespół z czołówki wschodu, który nie przegrywa za często z drużynami z dołu tabeli. Sam mam zamiar grać coś w stronę Toronto na żywo.
A, i jeszcze dopiszę news z roto: http://www.rotoworld.com/player/nba/2353/willie-cauley-stein
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Toronto wydaje się pewniakiem na dzisiaj. Zastanawiam się czy będzie okazja na live złapać na nich lepszy kurs. Kings musieliby wypracować z 10 punktów przewagi. Rozmyślam nad połączeniem Raptors z Minnesotą. W Dallas zabraknie dzisiaj Dennisa Smitha Jr. Ostatnio kupon z dwoma pewniakami popsuli mi właśnie Kings ???? Dallas dzisiaj też raczej wielkich szans nie ma.
 
kozi90 45

kozi90

Użytkownik
Panowie dziś Boston na styku . Statystycznie przemawia za Detroit w związku z serią porażek. Aczkolwiek ostatnia konfrontacja na korzyść Detroit więc h2h Boston będzie chciał rekompensaty...
 
B 52

basketm

Użytkownik
Fox, De&#39;Aaron over 9.5 1.70
Wypada Hill, Stein. Ktoś punkty rzucać musi. Dziadzia Randolph chyba nie da rady znów zagrać monster game, zreszta w tym meczu Fox 14 pkt. Prócz tego próbować łapać Toronto na live po kursie 1.60 przynajmniej polecam
 
mfl 439

mfl

Użytkownik
Dziś zagrałem dwa single, z których uważam, że minimum jeden będzie trafny, co gwarantuje zysk.
Indiana Pacers- Denver Nuggets
Nuggets @ 2.75 William Hill ⛔⛔⛔
Przeglądając ofertę, patrząc na ten mecz odezwał się sentyment. Sezon wstecz, również zimową porą, siedząc wygodnie na kanapie oglądałem spotkanie tych właśnie drużyn. Mecz rozgrywany był w Londynie (NBA Global Games). W tamtym spotkaniu kursy przedstawiały się 1.50 Indiana- 2.65 Denver. Oczywiście zagrałem Nuggets na czuja za dość wysoką jak dla mnie stawkę. Zamiast nerwów siedziałem i klaskałem, Denver ośmieszyło, sponiewierało Indianę 140- 112. Wiadomo, drużyny się zmieniły, a najlepszy w tamtym spotkaniu Jokic dziś nie zagra. Jednakże ja dopatruję się tu czegoś więcej. Patrząc wstecz na 10 potyczek między tymi ekipami Nuggets zwyciężyło 8 razy, Indiana tylko 2, w tym raz po dogrywce. Aktualnie Indiana gra serię meczów domowych , mają 3 winy, dziś w 4 meczu &quot;pasuje im przegrać&quot;. Zdaję sobię sprawę, że może argumenty za typem są niewystarczające, dodatkowo brak Jokicia i Milsapa, ale to NBA i dziś ufam swojej intuicji, a ta mówi, że Nuggets mają patent na Indianę.
New Orleans Pelicans- Philadelphia 76-ers

76-ers @ 3.20
William Hill ⛔⛔⛔
Phila bez McConella i prawdopodobnie bez Covingtona. Widziałem Phile w kilku meczach i prezentuje się naprawdę fajnie. Pod koszem grają nieźle, na obwodzie też ogólnie dobry team. Skazywanie ich na porażkę w Nowym Orleanie to błąd moim zdaniem tym bardziej, że NOP wcale nie szaleje, ostatnio porażka u siebie po dogrywce z Sacramento, a Phili po 3 porażkach przyda się win.
Chciałem dodać, że czuję dziś moc w tych zdarzeniach i szansę na zysk, przy jednym zdarzeniu wygranym mamy zysk. Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom