>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

NBA Grudzień 2017

Status
Zamknięty.
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Wczoraj fajnie siadło, 4/4 i to każdy typ ze sporym zapasem. Na dziś również mam kilka ciekawych meczów.
Memphis Grizzlies - Toronto Raptors
#1. Toronto ha -6,5 @ 2.05 LVBET plus
#2. Toronto powyżej 103,5 punktów @ 1,98 LVBET plus

Zaczynamy od Toronto, bo wydaje mi się że to na dziś najmocniejsze typy. O tym że Grizzlies jest zespołem rozbitym, zwolniony trener, kontuzja Conleya nie muszę chyba pisać, bo to już każdy doskonale wie. Dodatkowo na uraz kolana narzeka druga i chyba ostatnia gwiazda tego zespołu - Marc Gasol. Zespół z Memphis przegrał 12 z 13 ostatnich spotkań a w tym kilka spotkań z zespołami, które mają ujemny bilans, jak Dallas czy Nets, więc nie sądzę aby dzisiaj rozpędzonemu Toronto stanęli an drodze. A co do drugiego typu. Siła rażenia jedynaka z Kanady jest ogromna, trzecia ofensywa ligi (po GSW i Houston), o ile pamiętam to 121 punktów średnio. Owszem defensywa to jeden z niewielu atutów Memphis, które również gra bardzo wolno, ale bez przesady. De Rozan, który osatnio jest w genialnej formie, Lowry i spółka powinni spokojnie zakręcić się około 110 punktów nie tracąc dwucyfrówki.
Charlotte Hornets - Chicago Bulls
#3. Dwight Howard powyżej 11,5 zbiórki LVBET plus

Jeszcze jakieś 2 godziny temu ta linia była na poziomie 10,5, ale i tak uważam ten typ za bardzo mocny. Grają dwie drużyny z dołu tabeli, ale Hornets to drużyna znacznie lepsza, ułożona, walcząca a Bulls to zespół, którego celem jest... pierwszy wybór w przyszłorocznym drafcie. Howard powinien dzisiaj królować na tablicy. W Bulls nie ma raczej zawodników, którzy mogliby mu zbierać te piłki. Lopez zazwyczaj kończy z około 5 zebranymi piłkami a to chyba najlepiej zbierający Byków. Howard to 211 cm wzrostu i prawie 15 lat doświadczenia na parkietach NBA, ta linia dla niego jest dzisiaj na spokojnie do zrobienia.
Millwaukke Bucks - Dallas Mavericks
#4. Bucks ha -6,5 @ 1,82 LVBET plus
#5. Gianis Antetokounmpo powyżej 9,5 zbiórki @ 1,85 LVBET plus
#6 Gianis Antetokounmpo powyżej 28,5 punktów @ 1,72 LVBET minus
H2h zdecydowanie na korzyść Mavs, bowiem wygrali ostatnie 5 meczy pomiędzy tymi zespołami, ale dzisiaj oprócz historii nic nie jest za przyjezdnymi. Począwszy od hali, obecnej formy, stylu gry obecnego po personalia. Na 5 ostatnich meczy Bucks wygrali 4 w tym z mocnym Detroit. Przegrali tylko z obecnie najlepszą drużyną NBA - Bostonem. Zwłaszcza genialnie gra młody Amerykanin pochodzenia Greckiego, który wedlug mnie dzisiaj poszaleje. Naprzeciw siebie w obronie będzie miał Matthewsa, czyli raczej przeciętnego defensora, dodatkowo Matthews nie ma dobrego zmiennika, ponieważ wypadł Harris.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
I 365

iczasopisma

Użytkownik
2 połowa to w ich wykonaniu istna tragedia mieli ok 25% z gry tylko rzutów trafionych. Niestety to tylko sport i mimo wielkich nazwisk ten zespół nie wygląda dobrze i raczej będą szybko chcieli zapomnieć o takiej promocji kosza jaką pokazali w Meksyku.
Ps: Chyba że może ktoś doszedł do wniosku , że lepszą promocją będzie wygrana Dawida z Goliatem i wyreżyserowali zawodnicy nam spektakl z prowadzeniem do przerwy Goliata i potem wielka walka Dawida z happy endem? Kto to wie to wielki biznes w którym wszystko możliwe a szczególnie w meczu pokazowym pod publiczkę.
W przypadku tej drużyny nie trzeba niczego reżyserować. Robię się monotematyczny, bo pisałem już to w tym sezonie z 5 razy, ale OKC to nie jest drużyna. Funta kłaków warty ten ich pomysł na grę i ta święta trójca. Melo wczoraj był chyba na niezłym haju. Pod koniec, mając 3/19 czy 4/19 z gry dostał &quot;na przełamanie&quot; dwa rzuty wolne. Dwa razy udało mu się trafić w obręcz. I to jest taki ich standard w tym roku, jak nie ośmiesza się jeden, to 20% notuje PG. A przy tak &quot;zbilansowanym&quot; składzie, to zawsze oznacza takie g...o, jak mieliśmy w Meksyku. Dziwię się, że wciąż znajdują się chętni do pchania w nich swoich pieniędzy. Liga powinna zwrócić Meksykanom za bilety, że musieli to oglądać (choć widać było, że wielu wyszło pod koniec 4Q). II-ligowa młócka w Wałbrzychu miewała wyższy poziom.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Heh mecz Pelikanów to jest coś pięknego ???? Emeryt Randolph poskładał pożal sie Boże twin towers z Nowego Orleanu a to co mu wpadło za 3 w dogrywce to polecam obejżeć ????
 
M 4

mega3siek

Użytkownik
No niestety Pelikany juz wczesniej aspirowaly do czarnej listy teraz juz ostatecznie przekonaly ze tam ich miejsce..jestem zly na siebie ze w nich uwierzylem..Cavs grali ok po prostu nie dali rady swietnej Indianie ..tu logicze bylo na Pacers z podporka..eh latwo widziec swoje bledy po fakcie dobrze ze Howard i under Indiany oraz Denver sie udal jakos ledwo zaplusowalem
 
M 4

mega3siek

Użytkownik
Anthony od zawsze na zawsze będzie przereklamowanym zawodnikiem, który pozazdroscił sukcesu Wade&#39;a Bosha, Jamesa i kilku innych w karierze z całego draftu 2003.
Wedlug mnie Melo mial ogromny talent moze nie taki jak najlepsi ale wystarzajacy ale z tym w parze chyba nie idzie psychika
 
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
Witam, dzisiejszej nocy Toronto mnie nie zawiodło i zarówno typ jak i alternatywa do mojego typu weszły więc był plusik ???? Na ten moment jeszcze nie zamierzam dawać jakiegoś typu na kolejną noc (zrobię to później), ale zaciekawił mnie jeden fakt odnośnie spotkania LA Clippers z Washington Wizards, a dokładniej jeśli spojrzymy na historię spotkań tych ekip to zauważymy, że na przestrzeni ostatnich 12 lat &quot;Czarodzieje&quot; na wyjazdach z &quot;Lob City&quot; wygrali... tylko raz.. i było to aż w 2008 roku. Co sądzicie o takiej długiej serii? Zostanie ona podtrzymana? Czy jednak w końcu będzię przełamanie ze strony Wizards? ????
 
eco 388

eco

Użytkownik
Też czekam na jakąś poradę co do meczu Clippers-Wizard. Chcę oglądać a nie mam pojęcia co postawić. Grałbym Wizards gdy nie to że Clippers od środy odpoczywają. Grałbym over gdyby nie to, że mecz rano.
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Też czekam na jakąś poradę co do meczu Clippers-Wizard. Chcę oglądać a nie mam pojęcia co postawić. Grałbym Wizards gdy nie to że Clippers od środy odpoczywają. Grałbym over gdyby nie to, że mecz rano.
Witam, dzisiejszej nocy Toronto mnie nie zawiodło i zarówno typ jak i alternatywa do mojego typu weszły więc był plusik ???? Na ten moment jeszcze nie zamierzam dawać jakiegoś typu na kolejną noc (zrobię to później), ale zaciekawił mnie jeden fakt odnośnie spotkania LA Clippers z Washington Wizards, a dokładniej jeśli spojrzymy na historię spotkań tych ekip to zauważymy, że na przestrzeni ostatnich 12 lat &quot;Czarodzieje&quot; na wyjazdach z &quot;Lob City&quot; wygrali... tylko raz.. i było to aż w 2008 roku. Co sądzicie o takiej długiej serii? Zostanie ona podtrzymana? Czy jednak w końcu będzię przełamanie ze strony Wizards? ????
Ja nic nie gram z NBA tak wcześnie, raczej około 23, ale tak wstępnie na brudno, to będzie moim zdaniem mecz na styku, więc raczej nie skłaniał bym się do gry na którąś z drużyn. To co wpada w oko jako pierwsze do gry to under punktowy Marcina Gortata. Marcin bez Walla to nie ten sam center. Dodatkowo ma na przeciw siebie mocnych obrońców, nie będzie mu dziś łatwo. Fajnie też wygląda over Beala, ale tutaj też bym zaczekał z graniem do wieczora. Około 23 -23:30 będzie wiadomo kto ma problemy, kto wyleciał przez kontuzje itd.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
eco 388

eco

Użytkownik
To co wpada w oko jako pierwsze do gry to under punktowy Marcina Gortata. Marcin bez Walla to nie ten sam center. Dodatkowo ma na przeciw siebie mocnych obrońców, nie będzie mu dziś łatwo.
Też myślałem o underze Gortata. Ostatnio gra coraz mniej minut na rzecz Mahimiego. A to tłumaczenie o braku Walla na niekorzyść Gortata bardzo mi się podoba. +
 
pawkuc 150

pawkuc

Użytkownik
Ja nic nie gram z NBA tak wcześnie, raczej około 23, ale tak wstępnie na brudno, to będzie moim zdaniem mecz na styku, więc raczej nie skłaniał bym się do gry na którąś z drużyn. To co wpada w oko jako pierwsze do gry to under punktowy Marcina Gortata. Marcin bez Walla to nie ten sam center. Dodatkowo ma na przeciw siebie mocnych obrońców, nie będzie mu dziś łatwo. Fajnie też wygląda over Beala, ale tutaj też bym zaczekał z graniem do wieczora. Około 23 -23:30 będzie wiadomo kto ma problemy, kto wyleciał przez kontuzje itd.
Mecz jest o 21.30
 
M 4

mega3siek

Użytkownik
Charlotte-Lakers -Lakers +4,5 2,10
Hornets grali wczoraj mam nadzieje beda zmeczeni ciezka ptzeprawa z..Chicago a Lakers juz chyba kazdy wie jaki potencjal w nich drzemie
Atlanta-Orlando 1polowa Atlanta1,55
Atlanta na ogol lepiej gra pierwsze polowy
Choc typ nieco ryzykowny przeciw Magic fajnie sie stawia ???? mam madzieje ze Hawks u siebie dadza rade
Portland-Houston-2Houston 1,22
Tu chyba nie ma co pisac nawet w niektorych kwartach z udzialem gospodarzy mozna bylo miec watpliwosci czy bedzie btts
Watpie by druzyna z takim talentem miala szanse z rakietami
Cleveland-Philadelphia gospodarze wygraja
76ers bez Embida traca polowe wartosci wiec stawiam na Cavs pomimo tego ze grali wczoraj
Kurs laczny 5,16
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
Los Angeles Clippers - Washington Wizards
Typ: Washington Wizards over 103,5 ✅✅✅
kurs: 1.86
LA Clippers mocno osłabione, 3 zawodników nieobecnych - Griffin, Teodosic, Beverley, przez co zespół z Los Angeles dużo traci na wartości. W ostatnich 6 spotkaniach domowych, zespół LA pozwalał szaleć rywalom na swoim własnym parkiecie.. kolejno tracili: 113, 104, 109, 115, 126 oraz ostatnio 113 pkt. przez co śmiem twierdzić, że dzisiaj ofensywa Czarodziejów również przekroczy tą linię.
Wizards po raz kolejny bez swojej gwiazdy - Walla, pod nieobecność tego zawodnika, odpowiedzialność za zdobywanie punktów bierzę na siebie Bradley Beal, który w meczu z Portland zdobył aż 51 punktów, w kolejnym meczu rzucił 34 z Utah Jazz. Uważam, że dziś po raz kolejny weźmię grę na siebie i pozwoli to Czarodziejom przełamać mega złą passę ( ostatni raz LA przegrało u siebie z Wizards w 2008 roku.)
Alternatywny typ : B.Beal over 28,5 po kursie 1,82 ⛔⛔⛔
 
mr-p 476

mr-p

Użytkownik
Szacun dla wszystkich.
Od kilku dni testuje pewien sposób na gre...
Wczoraj wszedl typ na ponizej pkt w meczu Detroit-GSW linia byla 210.
Na dzis mam kolejny
Chicago Bulls - New York Knicks
Ponizej 200.5 po 1.925 .---------
Jako argument podam zmeczenie Chicago po wczorajszym meczu ???? ???? .
Drugi raz z rzedu nie wrzuca tylu pkt.
Powodzenia
68!!! pkt w ostatniej kwarcie mnie załatwiły ???? ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom